سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.21- تحلیل و بررسی فيلـــــــم پدرخوانده 1 (GODFATHER Part1) بخش دوم - صفحه 2

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48
نمایش شاخه ای30علاقمندی ها

موضوع: Cwa.21- تحلیل و بررسی فيلـــــــم پدرخوانده 1 (GODFATHER Part1) بخش دوم

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,202
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.21- تحلیل و بررسی فيلـــــــم پدرخوانده 1 (GODFATHER Part1) بخش دوم

نام فيلم : پــــــدر خوانـــــــــــــــــده (GODFATHER)
    فایل پیوست 2881
    اطلاعات فیلم
    تهيه كننده : آلبرت . اس . رودي و گري فردريكسون
    كارگردان : فرانسيس فــورد كاپـــــــولا
    نويسنده متن اصلي : ماريو پوزو
    نويسنده فيلم نامه : ماريو پوزو و فرانسيس فورد كاپولا
    موزيك متن : نينو روتـــــــــــــا
    فيلم بردار : گوردون ويليــس
    تدوين : ويليام رينولدز، پيتر زينــر
    ژانـــــر : جنائي، عشقي، هيجان انگيز
    تاريخ نمايش : 24 مارس 1972 آمريكــــا
    بازیگران
    مارلون براندو (دون ويتو كورلئونه)
    آل پاچينو (مايكل كورلئونه)
    جيمز كان (سنتينو كورلئونه)
    ريچارد . اس . كاستلانو (پيتر كلمنزا)
    رابرت دووال (تام هيگن)
    استرلينگ هايدن (كاپيتان مك گلاسكي)
    جان مارلي (جك ولتز)
    تاليا شاير (كنستزيا كورلئونه)
    ريچارد كنت (دون اميليو بارزيني)
    آل له تيري (ويرجيل سولاتزو)
    دايان كيتون (كي آدامز)
    آبه ويگودا (سالواتوره تسيو)
    جياني روسو (كارلو ريتزي)
    جان كازاله (فردريكو كورلئونه)
    اطلاعات دیگر
    ژانر: درام، جنائی
    درجه نمایش: R
    توزیع شده توسط کمپانی: پارامونت پیکچرز، آلفران پروداکشن
    اکران: 24 مارچ 1972 در آمریکا
    مدت زمان: 147 دقیقه
    ساخته شده توسط: ایالات متحده
    زبان: انگلیسی، ایتالیائی، لاتین
    بودجه: 6 میلیون دلار
    فروش کل فیلم: 245 میلیون دلار
    IMDB Rate 9.2 از 395 هزار راي
    رتبه : دوم با ريت ثابت اما تعداد راي بيشتر نسبت به رستگاري در شاوشنگ
    افتخارات و جوایز
    برنده اسكار بهترين فيلم، بهترين فيلمنامه، بهترين بازيگر نقش اول مرد مارلون براندو 1972
    نامزد اسكار در رشته هاي بهترين بازيگر نقش دوم مرد (آل پاچينو، رابرت دووال، جيمز كان)
    بهترين كارگردان، بهترين طراحي لباس، بهترين تدوين، بهترين موزيك متن فيلم، بهترين صدا و موسيقي
    برنده بهترين موزيك متن از بافتا
    برنده بهترين فيلم و بهترين بازيگر (آل پاچينو) از فستيوال ديويد دي دوناتللو
    برنده جايزه هاي بهترين فيلم، بهترين كارگردان، بهترين بازيگر نقش اول مرد، بهترين موزيك متن، بهترين فيلم نامه از گلدن كلاب
    و ............
    درباره داستان : با پايان جنگ جهاني دوم، خانواده مافيايي كورلئونه در ميان دو راهي وارد شدن و يا نشدن به دنياي جديدي تبهكاران قرار دارد، دنيايي كه در آن مواد مخدر حرف اول را ميزند. پدر خوانده (دون ويتو كورلئونه) با اين تجارت جديد موافق نيست. اما شرايط تغيير ميكند....
    نقد و بررسي از : فرخ فرمان

ویرایش توسط FFKIA : 06-15-2012 در ساعت 01:48
    Dido, SEYED AMIR, .:SoMaYeH:. و 6 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : 21- تحلیل و بررسی فيلـــــــم پدرخوانده 1 (GODFATHER Part1) بخش دوم

فرخ هم تحلیل هاش رو دقیقا زمانی ارائه داد که من نیستم

4. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    فرخ هم تحلیل هاش رو دقیقا زمانی ارائه داد که من نیستم
    پرنیان جان این سفرت تموم نشد ؟!!!
    پاشو بیا تو تحلیلها شرکت کن .. سفر تا کی ؟

شنیدین میگن که کارت حرف نداشت ؟ یا این که نوشته ات حرف نداشت ؟
    فکر میکنم با شرکت دوستان در این تاپیکها به این نتیجه میرسم که دچار خودشیفتگی شدم ... شاید هم واقعا حرف نداشته ...نه ؟!!!

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

6. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,243
    سپاس شده 4,257 در 922 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

جعبه مدال ها

کارت که حرف نداشت فرخ جان!!!
    من امروز این فیلم به دستم رسید و همین 15 دقیقه پیش تموم شد! راستش به نظر من این فیلم یک هیجان خیلی زیادی رو زیر سکانس های نسبتا آرومش داره! از اول تا آخر این فیلم من به عنوان یک بیننده یک احساس جذابی درم ایجاد میشه...نکته خیلی جالب دیگه ای که همواره تویه این فیلم می دیدم پایبندی به قوانینه! واقعا هیچ کدوم از این افراد زیر قانونی که دارن نمی زنه...
    کاملا مشخص بود که سانی نمی تونه جای پدرخوانده رو بگیره! اون خیلی عجول بود با توجه به کارهایی که بعد از سو قصد انجام شد،اما مایکی فوق العاده با هوش و ذکاوت کارها رو اداره کرد و در آخر هم به زیبائیه هر چه تمام تر انتقام گرفت! چیزی که در اولین صحنه بعد از انفجار خودرو انتظار داشتم مثل سانی جنگ به راه بی اندازه،اما اون این کار رو نکرد و من در شگفت بودم!

در کل فیلم فوق العاده است!! واقعا یک شاهکاره!! من الان بعد از تموم شدن این فیلم دلم میخاست یک پدرخوانده بودم...
    خیلی تحلیل فوق العاده ای بود! مرسی فرخ جان
    ویرایش توسط SovRan : 01-23-2011 در ساعت 22:27

کاش می شد که کسی می آمد/ باور تیره ما را می شست
    و به ما می فهماند دل ما منزل تاریکی نیست

اخم بر چهره بسی نا زیباست/بهترین وقت همان لبخند است

کاش می شد که به انگشت نخی می بستیم

تا فراموش نگردد که هنوز انسانیم

که هنوز انسانیم...

8. 3 کاربر از پست مفید SovRan سپاس کرده اند .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Αριοβαρζάνης:. نمایش پست ها
    کارت که حرف نداشت فرخ جان!!!
    من امروز این فیلم به دستم رسید و همین 15 دقیقه پیش تموم شد! راستش به نظر من این فیلم یک هیجان خیلی زیادی رو زیر سکانس های نسبتا آرومش داره! از اول تا آخر این فیلم من به عنوان یک بیننده یک احساس جذابی درم ایجاد میشه...نکته خیلی جالب دیگه ای که همواره تویه این فیلم می دیدم پایبندی به قوانینه! واقعا هیچ کدوم از این افراد زیر قانونی که دارن نمی زنه...
    کاملا مشخص بود که سانی نمی تونه جای پدرخوانده رو بگیره! اون خیلی عجول بود با توجه به کارهایی که بعد از سو قصد انجام شد،اما مایکی فوق العاده با هوش و ذکاوت کارها رو اداره کرد و در آخر هم به زیبائیه هر چه تمام تر انتقام گرفت! چیزی که در اولین صحنه بعد از انفجار خودرو انتظار داشتم مثل سانی جنگ به راه بی اندازه،اما اون این کار رو نکرد و من در شگفت بودم!

در کل فیلم فوق العاده است!! واقعا یک شاهکاره!! من الان بعد از تموم شدن این فیلم دلم میخاست یک پدرخوانده بودم...
    خیلی تحلیل فوق العاده ای بود! مرسی فرخ جان
    یحیی جان خیلی ممنون از حس خوبی که به این تاپیک دادی ..
    حقیقتش بعد از نوشته ات حس کردم که در خیلی چیزها با هم حس مشترکی داشتیم. تقریبا این طوری میشه گفت که در خیلی از نوشته ها به نظر میرسه که برداشت درستی از فیلم نشده, این مسئله رو خیلی از منتقدان سینمائی هم در زمان پخش پدرخوانده باهاش روبرو بودن.
    دقیقا به همین دلیل بود که در دادن اسکارهای دیگر به این فیلم کوتاهی شد.
    اما واقعا به نکته خوبی اشاره کردی . پدرخوانده سرشاره از حس هیجان و این هیجان کاملا واقعیه و نه کاذب.
    خوش بختانه روال کاملا منطقی ای که بر فیلم حاکمه ارزش این هیجان رو بیشتر کرده. در فیلم تقریبا با هیچ اغراقی روبرو نیستیم. هیچ صحنه ای نیست که بگی این زیاده روی بوده . یکی یک اتفاقات فیلم واقعا در دنیای واقعی رخ دادند و این مسئله ارزش فیلم رو بالاتر برده.
    اشاره ای که به حس مایکل بعد از مرگ آپولونیا کردی خیلی به جا بود. دقیقا این حسیه که فقط در وجود یک سیسیلی میتوان یافت. ضرب المثلی هست که سیسیلیها دارند: انتقام غذاییه که سرد اون خیلی خوشمزه تره!
    واقعا اونها به این روشها اعتقاد داشتند و دارند.
    در مقابل مایکل, سانتینو یک سیسیلیه کاملا آمریکائی شده است. اون واقعا عصبی و زودجوشه به حدی که در زمان خشم کنترلی به اعصابش نداره و همین هم عاملی میشه برای سواستفاده دیگر خانواده ها و در نهایت منجر به مرگش میشه.

بازم ممنون

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

10. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

SovRan آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

جعبه مدال ها

یک نکته دیگه ای که داشتم بهش فکر می کردم رو توجه کردین؟؟
    یکی از شخصیت هایی که ما اصلا از اول فیلم باورمون نمیشه بتونه چنین زیرکانه جای پدرخوانده رو بگیره مایکل بود! تویه صحنه ای که کارگردان میخاد استارت ورود مایکی به فیلم رو بزنه که همون کشتن سولوتزو و اون سروانه بود بیننده اصلا انتظار نداره که مایکی بتونه این کارو بکنه! به شخصه اصلا باورم نمیشد ماشه رو بکشه،چه برسه به اینکه بتونه چنین زیرکانه سران هر 5 خانواده رو از بین ببره،به نظر من کارگردان میخواد به نحوی این هیجان نهفته در فیلم رو نمایش بده! هیجانی که تویه بیننده به وجود میاد همون هیجانیه که باعث میشه مایکل به عنوان کسی که یک کوله باری از افتخارات جنگی رو داره به کارهای مافیایی بکشونه، واقعا داستان زیبایی داره این فیلم.
    صحنه نصیحت های پدر به پسرش مایکل هم یکی دیگه از همون شاهکار هاست! وقتی نقشه بارزینی برای کشتن مایکی رو تشریح میکنه به وضوح این نکته رو بیان میکنه که چقدر فرد پخته ای هست و به گونه ای که به نظر من میتونه صحنه اول فیلم و به اصطلاح حساب بردن اون افراد از کورلئونه بزرگ رو توجیح می کنه.

عجب ضرب المثل جالبی دارن! خیلی جالبه!
    واقعا برداشت کردن مسائل از این فیلم خیلی وقت گیر و جذابه! آدم واقعا محوش میشه...مسلما برای همین بوده که دیگر جوایز اسکار رو بهش ندادن،که جای بسی تاسف داره
    ویرایش توسط SovRan : 01-24-2011 در ساعت 22:56

که هنوز انسانیم...

12. کاربر روبرو از پست مفید SovRan سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Αριοβαρζάνης:. نمایش پست ها
    یک نکته دیگه ای که داشتم بهش فکر می کردم رو توجه کردین؟؟
    یکی از شخصیت هایی که ما اصلا از اول فیلم باورمون نمیشه بتونه چنین زیرکانه جای پدرخوانده رو بگیره مایکل بود! تویه صحنه ای که کارگردان میخاد استارت ورود مایکی به فیلم رو بزنه که همون کشتن سولوتزو و اون سروانه بود بیننده اصلا انتظار نداره که مایکی بتونه این کارو بکنه! به شخصه اصلا باورم نمیشد ماشه رو بکشه،چه برسه به اینکه بتونه چنین زیرکانه سران هر 5 خانواده رو از بین ببره،به نظر من کارگردان میخواد به نحوی این هیجان نهفته در فیلم رو نمایش بده! هیجانی که تویه بیننده به وجود میاد همون هیجانیه که باعث میشه مایکل به عنوان کسی که یک کوله باری از افتخارات جنگی رو داره به کارهای مافیایی بکشونه، واقعا داستان زیبایی داره این فیلم.
    صحنه نصیحت های پدر به پسرش مایکل هم یکی دیگه از همون شاهکار هاست! وقتی نقشه بارزینی برای کشتن مایکی رو تشریح میکنه به وضوح این نکته رو بیان میکنه که چقدر فرد پخته ای هست و به گونه ای که به نظر من میتونه صحنه اول فیلم و به اصطلاح حساب بردن اون افراد از کورلئونه بزرگ رو توجیح می کنه.

عجب ضرب المثل جالبی دارن! خیلی جالبه!
    واقعا برداشت کردن مسائل از این فیلم خیلی وقت گیر و جذابه! آدم واقعا محوش میشه...مسلما برای همین بوده که دیگر جوایز اسکار رو بهش ندادن،که جای بسی تاسف داره
    جالب اینجاست که آل پاچینو در همین صحنه نقشش در فیلم قطعی میشه. تا اینجا تهیه کننده همش میخواسته اون رو از فیلم اخراج کنه.
    اما بازی فوق العاده آل پاچینو در این صحنه جایگاه اون رو محکم میکنه. دقیقا فیلم داستان تبدیل شدن یک دانشجوی و یک افسر ارتش به رهبر یک خانواده ارشد مافیاییه.
    این بلوغ در فیلم پله پله به دست میاد و کاملا محسوسه که مایکل چقدر در این راه دچار سرنوشت میشه. اون واقعا علاقه به کارهای غیر قانونی نداره ... اما مسیر خاناوده اون رو به داخل کار خانواده میکشونه.
    کاری که در پایان به نظر میرسه مایکل براش ساخته شده. نگاههای مرگبار مایکل به کارلو در صحنه های پایانی و زمانی که کله منزا برای بوسیدن دستش خم میشه اوج قدرت رهبری مایکله ... در این راه حتی میبینیم که به راحتی تام رو هم از کار مشاورت کنار میذاره ...
    و چه اشاره خوبی کردی به نقش تجربه در این داستان... پدر خوانده واقعا تجربیاتی رو در اختیار مایکل میذاره که حاصل یک عمر زندگی مافیائی اونه ... تجربیاتی که در اولین گام مایک رو از یک اقدام خیانت کارانه نجات میده

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

فیلم که فوق العادست .. تحلیل هم عالی بود .
    خوشبختانه این بار شاهد متن کمتری بودیم و تحلیل زیاد طولانی نشده بود که حوصلمون سر بره .
    متاسفانه یکی از مشکلات فیلم از نظر من ، نپرداختن به شخصیت جذاب لوکا هست .
    واقعا حیف که او در فیلم به خوبی نمایش داده نشده است .. وقتی کتاب پدرخوانده را میخوانیم ، با تعریفات نویسنده از لوکا ، انتظار میرفت که فرانسیس کاپولو این امر رو
    توی فیلم رعایت کنه . جریان اینکه لوکا که مخفیانه به خانواده تاتالیا فرستاده میشه ، بسیار جالب هست ولی در فیلم شاهد آن نیستیم ..
    ای کاش که شما هم فرخ جان در تحلیل این فیلم ، به این نکات می پرداختی ..
    درسته که فیلم به خودی خود تحلیل زیادی داره ولی اینکه شخصیت های داستان رو به صورت جدا تحلیل کرد ، خیلی مفید می بود .
    شخصیت مایکل که نقش اصلی داستان هست ، واقعا جای بحث زیادی داره ولی در تحلیل شاهد تحلیل کارکتر وی نبودیم و به تحلیل فقط به داستان ختم میشد .
    خوشبختانه وارد بحث خانواده های مافیایی نشدی فرخ جان چون هر چقدر هم که درباره و تاریخچه اونا رو مینوشتی ، باز هم کم بود !
    یکی از سکانس های مورد علاقه من در کتاب پدرخوانده (!) ، سکانس نگهبانی مایکل . اون نانوا ( اسمش رو چرا یادم رفت ؟ ) هست که شاهد این هستیم که با وجود تمام خطراتی که برای خود این پسر جوان پیش می آبد
    ولی باز هم حاضر به ترک بیمارستان نیست .. همین ها ویتو را دون ویتو کرده است . او که به دوستی خیلی اهمیت میده و خود را دوست یک نانوا فقیر میدونه ، باید هم دون کورلئونه بشه !
    کسی که از کودکی با مرگ کلنجار می رفت و حتی با 5 گلوله هم از پا در نیامد تا اخرین روز های زندگیش هم ، مشغول نصیحت کردن مایکل بود .
    همین نصیحت ها باعث شد که مایکل از مرگ نجات پیدا کنه و 15 دقیقه زیبای قسمت اول فیلم رو بسازه ..
    انشاا.. باز هم بحث رو ادامه میدیم ..

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

15. کاربر روبرو از پست مفید ADoLF سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

سهیل جان به تا پایان ماجرا شخصیت مایکل چندیدن بار دچار تغییرات و بلوغ میشهو به نظر من زمانی که باید کاملا به اون پرداخته بشه پایان داستانه که در بخش سوم قرار میگیره.
    اما من هم در بخش اول و هم در بخش دوم کاملا درباره لوکا توضیح دادم. حتی توضیحاتی که دادم از توضحات خود کتاب بیشتر بود و البته توضیح من بیشتر پیرامون شخصیت واقعی لوکا بود.
    منتها ما تحلیلمون درباره کتاب نیست, درباره فیلمه و در فیلم این شخصیت کمی مهجور مونده.
    البته من در بخش اول تحلیل به طور کامل داستان آغاز مافیا در ایالات متحده و در ادامه توضیحات کامل در مورد یک یک شخصیتهای اون دوران رو دادم.
    خوش بختانه منبع من در این باره مطالعات خودمه, چون به این شکل مطلبی به زبان فارسی در نت موجود نیست.
    ولی چون در این باره من چند سالی تحقیقات مفصل انجام دادم خوشبختانه میتونستم همه این افراد رو به خوبی معرفی کنم.
    سهیل جان شما یکبار دیگه تحلیل بخش اول رو هم مطالعه کنید. چون این بخش بدون مطالعه بخش اول ناقصه و البته با بخش سوم کامل میشه.
    اسم نونوا هم انزو بود

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

17. 2 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

بله .. چشم
    اخه بین این دو تا تحلیل یحورده فاصله بود ، دیگه مطالب اون تحلیل از یادم رفت !
    ولی میشد متن عنوان احترام به لوکا براتزی رو بیشتر کرد .. فقط به خطرناک بودن و مجوز اسلحه وی پرداخته شده ..
    حالا با خوندن دوباره تحلیل بخش اول ، بهتر میشه نظر داد .
    دوباره برمیگردیم !
    مرسی

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

SovRan آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

جعبه مدال ها

یکی از ریزترین و جالب ترین نکات فیلم آهنگ سازی بسیار زیبائیه که داره!!
    اگه دقت کنید تویه هر فیلمی اگه یک آهنگ مشخصی برای صحنه های فیلم وجود داشته باشه یک جورایی جذابیت فیلم پائین میاد ولی تویه این فیلم موسیقی زیبای فیلم هر لحظه نوید یک اتفاقی رو میده که بیننده را به شوق و هیجان میاره!! مثل صحنه های ترور!! یکی از زیباترین نکاتیه که کارگردان اون رو رعایت کرده و شاید بشه با همون چیزی که فرخ جان اشاره کرد به اون جواب داد که داستان فیلم کاملا بدون اغراق هست!
    یک نکته دیگه که منو یکم گیچ کرده این بود که چرا با مرگ پدرخوانده قدرت نفوظی وی کاهش پیدا می کرد و کله گنده ها دیگه طرفش نبودن؟؟!! مگه این افراد از خانواده پول نمی گرفتن؟

که هنوز انسانیم...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)