سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh گزارش لحظه به لحظه گلدن گلوب 68 : (اختصاصی سینماسنتر)(Social Network) - صفحه 2

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: گزارش لحظه به لحظه گلدن گلوب 68 : (اختصاصی سینماسنتر)(Social Network)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

گزارش لحظه به لحظه گلدن گلوب 68 : (اختصاصی سینماسنتر)(Social Network)

گزارش لحظه به لحظه گلدن گلوب 68 : (اختصاصی سینماسنتر)

امشب همون طور که میدونید یکی از معتبرترین جشنواره های سینمایی
    که مختص سریال ها و فیلم های سینمایی است برگزار میشود
    من این وعده رو به شما میدهم که با شروع برگزاری این مراسم جذاب و دیدنی تمامی اتفاقات این مراسم را به صورت کاملا زنده در این تاپیک گذاشته خواهد شد
    با ما باشید تا بهترین فیلم ها و سریال های سال 2010 را با هم بشناسیم

اغاز فرش قرمز مراسم 68 ام : ساعت 3.30 دقیقه دوشنبه
    اغاز مراسم اصلی : ساعت 4.30 دقیقه بامداد روز دوشنبه

برای دانستن لیست نامزدهای این مراسم به تاپیک زیر مراجعه نمایید

اسامی نامزدهای گلدن گلاب 2011

ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. 16 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,365
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

پاسخ : گزارش لحظه به لحظه گلدن گلوب 68 : (اختصاصی سینماسنتر)(Social Network)

سروش جان عالی بود .
    فرایند کارهای حرفه ای سایت داره روز به روز کامل تر میشه و مطمئنم که کاری که کردی و این بیدار خوابی که کشیدی ارزشش رو داشت و همه خوشحال کرد.
    خسته نباشی برادر ... ممنون
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

5. 3 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

6. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

برندگان جوایز دوره 68 گلدن گلوب : «شبکه اجتماعی» برنده چهار جایزه گلدن گلوب شد
    فیلم سینمایی «شبکه اجتماعی» به کارگردانی دیوید فینچر پیروز اصلی شصت و هشتمین دوره جوایز گلدن گلوب لقب گرفت.
    مراسم این دوره جوایز گلدن گلوب که پس از اسکار مهمترین جایزه سینمایی در آمریکاست، یکشنبه شب (دوشنبه صبح به وقت ایران) در هتل بورلی هیلز برگزار شد و فیلم جدید فینچر چهار جایزه از جمله جایزه بهترین فیلم درام را دریافت کرد.
    «شبکه اجتماعی» که فیلمی درباره موسسان وبسایت فیس‌بوک است، در بخش‌های بهترین کارگردان (فینچر)، فیلمنامه (آرون سورکین) و موسیقی (ترنت رزنور و آتیکس راس) هم پیروز شد.

جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم موزیکال یا کمدی به درام خانوادگی «حال بچه‌ها خوب است» اعطاء شد و آنت بنینگ برای این فیلم جایزه بهترین بازیگر زن موزیکال یا کمدی را نیز دریافت کرد.

کالین فیرث برای بازی در درام «گفتار پادشاه» بهترین بازیگر مرد درام معرفی شد. او در فیلم نقش جرج ششم پادشاه انگلستان را بازی می‌کند که در سال‌های منتهی به جنگ جهانی دوم به کمک یک گفتار‌درمان‌گر بر لکنت زبان خود غلبه کرد.
    «گفتار پادشاه» در هفت رشته نامزد جایزه گلدن گلوب بود. ناتالی پورتمن با تریلر روانشناختی «قوی سیاه» جایزه بهترین بازیگر زن درام را به خانه برد. او در این فیلم نقش یک بالرین را بازی می‌کند که سر به جنون می‌گذارد.
    جایزه بهترین بازیگر مرد موزیکال یا کمدی به پل جیاماتی برای «نسخه بارنی» رسید
    هر دو جایزه بخش بازیگری مکمل به فیلم «مشت‌زن» اعطاء شد؛ کریستین بیل جایزه بهترین بازیگر مرد مکمل را برد و ملیسا لئو هم جایزه بهترین بازیگر زن مکمل را دریافت کرد.
    رابرت دنیرو بازیگر آمریکایی که هشت بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب بوده و برای «گاو خشمگین» برنده شده، جایزه سسیل بی. دمیل یک عمر دستاورد را دریافت کرد. این جایزه را مت دیمن به دنیرو اعطاء کرد.
    ریکی جرویز بازیگر، نویسنده و کارگردان برای دومین سال مجری مراسم گلدن گلوب بود.
    جوایز گلدن گلوب را انجمن مطبوعات خارجی هالیوود اعطاء می‌کند که شامل 85 منتقد و گزارشگر است. این جوایز زمانی شاخصی مهم برای جوایز اسکار بود، اما در سال‌های اخیر این دو رویداد سینمایی مسیری تقریبا متفاوت را طی کرده‌اند.
    در شش سال اخیر تنها در یک مورد – «میلیونر زاغه‌نشین» در سال 2008 – برنده جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم جایزه اسکار بهترین فیلم را نیز دریافت کرده است.
    فهرست برندگان این دوره جوایز گلدن گلوب در بخش فیلم‌های سینمایی به شرح زیر است.
    بهترین فیلم درام: «شبکه اجتماعی»
    دیگر نامزدها:
    «قوی سیاه»، «مشت‌زن»، «تلقین»، «گفتار پادشاه»
    بهترین فیلم موزیکال یا کمدی: «حال بچه‌ها خوب است»
    دیگر نامزدها:
    «آلیس در سرزمین عجایب»، «واریته»، «سرخ»، «گردشگر»
    بهترین کارگردان: دیوید فینچر، «شبکه اجتماعی»
    دیگر نامزدها:
    دارن آرونوفسکی، «قوی سیاه» / تام هوپر، «گفتار پادشاه» / کریستوفر نولان، «تلقین» / دیوید ا. راسل، «مشت‌زن»
    بهترین بازیگر مرد درام: کالین فیرث، «گفتار پادشاه»
    دیگر نامزدها:
    جسی آیزنبرگ، «شبکه اجتماعی» / جیمز فرانکو، «127 ساعت» / رایان گاسلینگ، «ولنتاین آبی» / مارک والبرگ، «مشت‌زن»
    بهترین بازیگر زن درام: ناتالی پورتمن، «قوی سیاه»
    دیگر نامزدها:
    هالی بری، «فرانکی و آلیس» / نیکول کیدمن، «مخمصه» / جنیفر لارنس، «استخوان زمستان» / میشل ویلیامز، «ولنتاین آبی»
    بهترین بازیگر مرد موزیکال یا کمدی: پل جیاماتی، «نسخه بارنی»
    دیگر نامزدها:
    جانی دپ، «آلیس در سرزمین عجایب» / جانی دپ، «گردشگر» / جیک جیلنهال، «عشق و دیگر داروها» / کوین اسپیسی، «کازینو جک»
    بهترین بازیگر زن موزیکال یا کمدی: آنت بنینگ، «حال بچه‌ها خوب است»
    دیگر نامزدها:
    آن هاتاوی، «عشق و دیگر داروها» / آنجلینا جولی، «گردشگر» / جولین مور، «حال بچه‌ها خوب است» / اما استون، «Easy A»
    بهترین بازیگر مرد مکمل: کریستین بیل، «مشت‌زن»
    دیگر نامزدها:
    مایکل داگلاس، «وال استریت: پول هرگز نمی‌خوابد» / اندرو گارفیلد، «شبکه اجتماعی» / جرمی رنر، «شهر» / جفری راش، «گفتار پادشاه»
    بهترین بازیگر زن مکمل: ملیسا لئو، «مشت‌زن»
    دیگر نامزدها:
    ایمی آدامز، «مشت‌زن» / هلنا بونهم کارتر، «گفتار پادشاه» / میلا کانیس، «قوی سیاه» / جکی ویور، «قلمرو حیوانی»
    بهترین فیلمنامه: آرون سورکین، «شبکه اجتماعی»
    دیگر نامزدها: دنی بویل و سایمن بوفوی، «127 ساعت» / لیسا چولودنکو و استیوارت بلومبرگ، «حال بچه‌ها خوب است» / کریستوفر نولان، «تلقین» / دیوید سایدلر، «گفتار پادشاه»
    بهترین موسیقی: ترنت رزنور و آتیکس راس، «شبکه اجتماعی»
    دیگر نامزدها:
    الکساندر دپلا، «گفتار پادشاه» / دنی الفمن، «آلیس در سرزمین عجایب» / ای. آر. رحمان، «127 ساعت» / هانس زیمر، «آغاز»
    بهترین ترانه: دایان وارن، «تمام من را ندیدی»، «واریته»
    دیگر نامزدها: Bound to You، «واریته» / «بازگشت به خانه»، «Country Strong» / «نور را می‌بینم»، «ژولیده پولیده» / «جایی برای ما هست»، «وقایع نگاری نارنیا: سفر داون تریدر»
    بهترین فیلم انیمیشن: «داستان اسباب‌بازی 3»
    دیگر نامزدها:
    «شعبده‌باز»، «چگونه اژدهای خود را تربیت کنید»، «من نفرت‌انگیز»، «ژولیده‌پولیده»
    بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان: «در یک دنیای بهتر»، دانمارک
    دیگر نامزدها:
    «بیوتیفول»، مکزیک و اسپانیا / «کنسرت»، فرانسه / «خطه»، روسیه / «من عشق هستم»، ایتالیا
    +++++++++++++++
    ویرایش توسط ScarFace : 01-17-2011 در ساعت 17:32
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

8. 6 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

We're all on planes
    Mendicant آواتار ها
    وضعیت : Mendicant آنلاین نیست.
    سپاس ها : 360
    سپاس شده 415 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 21 تاپیک

کافیه یه همچین چیزی رو تو توییتر یا گوگل سرچ کنید : Screenplay social network inception ، تا متوجه بشید چقدر ملت و منتقد ها در این مورد صداشون در اومده!
    رسما احساس میکنم فقط به خاطر اینکه فیلم در رابطه با فیسبوکه داره جایزه میگیره !

10. کاربر روبرو از پست مفید Mendicant سپاس کرده است .

Unhealthy , Unclean
    Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

نه دیگه خدا وکیلی فیلم به این اندازه ضعیف نیست که به خاطر فیسبوکی بودن جایزه بگیره

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

We're all on planes
    Mendicant آواتار ها
    سپاس شده 415 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 21 تاپیک

قرار نیست هر فیلمی «ضعیف نیست» جایزه بگیره که.
    توصیه میکنم سخنرانی خود فینچر رو بعد از اهدای جایزه بخونید شما !

Unhealthy , Unclean
    Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

دوست عزیز من که نگفتم حقش بود

دقت کرده باشین من تو پست های قبلیم گفتم که جایزه حق اینسپشن بود

ولی به نظر من بعد از اینسپشن بهترین فیلم امسال سوشال نتوورک بود

نظر شخصی رو آدم نباید تو قضاوت دخالت بده

من عاشق فینچرم ولی قبول میکنم که اینسپشن قوی تر از سوشل نتوورکه

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

با اجازه از دوستان میخواستم نکته ای را در همین رابطه بیان کنم...

دوستان اگر قرار باشه نظرات عموم رو در اینگونه مراسم ها اعمال کنند مطمئن باشید فیلمهای ارزشمند هیچ وقت جوایزی نصیبشون نخواهد شد.
    مطمئناً داورانی که در این مراسم ها حضور دارند در مورد فیلم و سینما بیشتر از من و شما آگاهی دارند و نظرات اونها از من مسلماً ارجح تر هست...
    اگر قرار باشه بهترین ها رو در اینترنت انتخاب کنند فکر کنم فیلمهای تجاری هم بیان اسکار و ... رو ببرن...
    بهتره به تصمیم داوران احترام بگذاریم و از اظهارنظرهای شخصی پرهیز کنیم ....

15. 4 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

We're all on planes
    Mendicant آواتار ها
    سپاس شده 415 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 21 تاپیک

من عمیقا متاثر شدم از این پست ...
    وقتی هر کسی هر چیزی جلوی شما گذاشت شما اونو بپذیری با این استدلال که «مسلما اونا از من بیشتر میفهمن » وقتیه که رسما داری شعور خودت رو زیر سوال میبری بزرگوار؛
    تمام افرادی که اونجا داور هستند یک تعداد محدودی آدم هستند با یک تعداد محدودی دیدگاه، میلیون ها آدم خبره دیگه در زمینه سینما فعالیت میکنند، که نظرات بعضی هارو تو روزنامه ها و خبرگزاری های میخونید و میبینید که خیلی ها با نظر «عموم» مردم همراه هستند در این مورد.
    ضمن اینکه تمام فلسفه ای که آدم ها در یک چنین محیطی جمع میشند اینه که «نظر شخصی»شون رو ارائه بدند.

17. 2 کاربر از پست مفید Mendicant سپاس کرده اند .

.:MILAD:. آواتار ها
    وضعیت : .:MILAD:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 624
    سپاس شده 129 در 54 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 13 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mendicant نمایش پست ها
    کافیه یه همچین چیزی رو تو توییتر یا گوگل سرچ کنید : Screenplay social network inception ، تا متوجه بشید چقدر ملت و منتقد ها در این مورد صداشون در اومده!
    رسما احساس میکنم فقط به خاطر اینکه فیلم در رابطه با فیسبوکه داره جایزه میگیره !
    کاملا باهات موافقم ... البته فیلم خوب و خوش ساختی بود ولی فقط، فیلم "خوب و خوش" ساختی بود نه ایده خیلی خاصی، نه فلسفه قوی نه بازی های خیلی شاهکاری.

19. کاربر روبرو از پست مفید .:MILAD:. سپاس کرده است .

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mendicant نمایش پست ها
    من عمیقا متاثر شدم از این پست ...
    وقتی هر کسی هر چیزی جلوی شما گذاشت شما اونو بپذیری با این استدلال که «مسلما اونا از من بیشتر میفهمن » وقتیه که رسما داری شعور خودت رو زیر سوال میبری بزرگوار؛
    تمام افرادی که اونجا داور هستند یک تعداد محدودی آدم هستند با یک تعداد محدودی دیدگاه، میلیون ها آدم خبره دیگه در زمینه سینما فعالیت میکنند، که نظرات بعضی هارو تو روزنامه ها و خبرگزاری های میخونید و میبینید که خیلی ها با نظر «عموم» مردم همراه هستند در این مورد.
    ضمن اینکه تمام فلسفه ای که آدم ها در یک چنین محیطی جمع میشند اینه که «نظر شخصی»شون رو ارائه بدند.
    دوست گرامی کمی واقع بین باشید اون داورها یک عده آدم معمولی نیستند. منتخب مردم هستند حالا اگر شما قبولشون ندارید دلیل نمیشه من و سایرین هم قبولشون نداشته باشیم...
    شما میگید این فیلم خوب نبود خوب من و یک نفر دیگه هم میگیم خوب بود و الی آخر ....
    مسلماً اگر فیلم مورد علاقه شما انتخاب میشد شما همین داورها رو خیلی نخبه می دونستید...
    ضمناً دوست گرامی شعور انسان با این چیزها سنجیده نمیشه ...
    خیلی محترمانه توهین می کنید ممنون از لطفتون ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)