مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh Tangled (انیمیشن ژولیده)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: Tangled (انیمیشن ژولیده)

متاسفانه بزرگترین اشتباه ما تو زندگی اینه که هر موجود دوپایی رو آدم حساب میکنیم
    .:SiSiBK:. آواتار ها
    وضعیت : .:SiSiBK:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,506
    سپاس شده 1,935 در 604 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 759 تاپیک

Tangled (انیمیشن ژولیده)

“ژولیده” نامزد جایزه بهترین انیمیشن سال ۲۰۱۰

«ژولیده» تازه‌ترین انیمیشن دیزنی است که بیش از هر چیز به انیمیشن‌های کلاسیک شباهت دارد و همین شباهت، اصلی‌ترین عامل جلب مخاطبان به آن بوده است.
    شبکه ایران: «ژولیده» عنوان تازه‌ترین محصول انیمیشن کمپانی قدیمی دیزنی است. فیلمی که در دو هفته ابتدایی نمایش خود در سینماهای ایالات متحده حدودا ۹۶ میلیون دلار فروش داشته و به این ترتیب و بالاتر از قسمت تازه «هری پاتر» در صدر جدول پرفروش‌ها قرار گرفته است.
    همچنین در خبری تازه، برگزارکنندگان سی‌وهشتمین جایزه سالانه «آنی» برای انتخاب بهترین اثر انیمیشن سال روز گذشته فهرست پنج فیلم را به‌عنوان نامزدهای سال ۲۰۱۰ اعلام کردند که در این میان نام فیلم‌ پرفروش «ژولیده» نیز دیده می‌شود.
    همچنین انیمیشن‌های «داستان اسباب‌بازی۳»، «من نفرت‌انگیز»، «چگونه اژدهایتان را تربیت کنید» و «شعبده‌باز» از دیگر نامزدهای دریافت این جایزه عنوان شده است.

کارگردانی «ژولیده» برعهده «ناتان گرینو» و «بایرون هاوارد» بود که براساس فیلمنامه‌ای از «دن فوگلمن» و برمبنای داستانی افسانه‌ای از برادران گریم نوشته شده ‌است.

«جاکوب گریم» و «ویلهلم گریم» مشهور به برادران گریم دو تن از مشهورترین چهره‌های ادبی آلمان در نیمه نخست قرن نوزدهم میلادی بودند. این دو برادر به علت انتشار افسانه‌های فولکلور آلمانی در قالب داستان‌هایی مثل «سفید برفی»، «شاهزاده و قورباغه»، «سیندرلا» و «شنل قرمزی» شهرت زیادی کسب کردند.

داستان انیمیشن «ژولیده» درباره شاهزاده‌ای است به نام «راپونزل» که در دوران کودکی توسط «مادر گاتل» ربوده می‌شود چراکه شاهزاده راپونزل دارای موهای بلند و زیبایی است که می‌توان از این موها به عنوان اکسیر جوانی استفاده کرد. دوران جوانی راپونزل مصادف است با مواجهه او با راهزنی به نام «فلین رایدر»؛ راهزنی که به عنوان فرشته نجات راپونزل ظاهر شده و او را از چنگال مادر گاتل رها می‌کند.

«مندی مور» در این انیمیشن به جای «راپونزل» حرف زده، «دونا مورفی» صداپیشگی «مادر گاتل» را برعهده داشته و صداپیشه کاراکتر «فلین رایدر» هم «زاکاری لوی» بوده است.

«راپونزل» و «راپونزل: موهای بافته نشده» دیگر عناوینی هستند که برای نامگذاری این فیلم مدنظر بوده‌اند.

نام کوچک کاراکتر اصلی مرد داستان یعنی «فلین» یادآور «اِرول فلین» است یعنی همان بازیگر قدیمی که در دهه سی میلادی در فیلم «ماجراهای رابین هود» نقش «رابین هود» را ایفا کرده بود.

منبع:tvshow

2. 6 کاربر از پست مفید .:SiSiBK:. سپاس کرده اند .

3. # ADS

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

پاسخ : Tangled (انیمیشن ژولیده)

انيميشني بسيار جذاب و ديدني، با صحنه هاي هيجان انگيز.
    من كه از ديدنش واقعا لذت بردم.
    انيميشنش هم موزيكاله و هم يه جورايي كمدي. صحنه هاي طنز زيادي داره كه واقعا هم خوب از كار در اومده. ميشه گفت اين بار هم ديزني در ساخت يه انيميشن واقعا خوب عمل كرده.
    من عاشق اون صحنه اي هستم كه وقتي راپونزل براي اولين ميره شهر و يه رقص شاد رو به راه ميندازه. انگار با حضورش شادي و هيجان رو به شهر آورده بود.
    صحنه اي هم كه با دزدا روبه رو ميشه و اونا رو ياد رؤياهاي كودكيشون ميندازه، در عين اينكه سرشار از طنز و صحنه هاي موزيكال و شاد بود، اما با اينحال معاني زيادي رو تو خودش داشت: اينكه همه ما يه رؤيايي داريم كه تو عموق وجودمون از كودكي گذاشته شده، رؤيايي كه گاهي يادمون ميره چي بوده.

5. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

"Critic" آواتار ها
    وضعیت : "Critic" آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,129
    سپاس شده 874 در 212 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 137 تاپیک

از دوست عزیزم به خاطر این تاپیک ممنونم.
    من این انیمیشن رو 2یا3 بار دیدم و خیلییییییییی هم دوسش دارم،واقعا جذاب و خنده داره،آهنگ هاش هم که حرف نداره.

7. 2 کاربر از پست مفید "Critic" سپاس کرده اند .

mohsendevil آواتار ها
    وضعیت : mohsendevil آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

sibik ممنون به امید نقدهای بهتر از شما

9. کاربر روبرو از پست مفید mohsendevil سپاس کرده است .

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

پروفايل اين انيميشن و قسمت باكس آفيس رو كه در سايت imdb داشتم ميديدم به رقمي براي بودجه اين فيلم برخوردم كه شاخ در آوردم!
    260 ميليون دلاز هزينه توليد فيلم ...
    من انيميشنش رو حدود دو ماه پيش ديدم ... اصلا انتظار فيلمي به اين قدرتمندي رو نداشتم ...
    يه انيميشن نيمه موزيكال با فيلمنامه اي خيلي خوب ... تون چند جا من رو سورپرايز كردند ولي اگه فيلم رو به سه قسمت تقسيم كنيم واقعا نيمه سوم يكم كليشه اي شد و نتونست مثل دو سوم ديگه عمل كنه!
    خواهر كوچيك من كه شش هفت سالشه وقتي داشتم فيلم رو ميديدم خيلي علافه مند شد و مجبور شدم نسخه دوبلش رو هم براش بخرم ... (اين موهاي بيش از اندازه راپونزل خيلي به وجود مياوردش)

در تکاپوی خوشبختی، همچنان به دنبال زندگی می دَوَم
    *sOlii* آواتار ها
    وضعیت : *sOlii* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,239
    سپاس شده 529 در 240 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 490 تاپیک

به نظر من هم کار قشنگی بود و حول یه موضوع مشخص و معنی دار می چرخید؛ که این یکی از نکات و امتیازات مثبتشه!
    ممنون بابت این تاپیک.

12. کاربر روبرو از پست مفید *sOlii* سپاس کرده است .

P!NK آواتار ها
    وضعیت : P!NK آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,304
    سپاس شده 1,245 در 461 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 365 تاپیک

دیشب این انیمیشن رو برای اولین بار دیدم، واقعا قشنگ بود.
    عاشق کاراکتر پاسکال ام من
    خیلی از این سبک انیمیشن ها خوشم میاد (فکر کنم منظورم همون کلاسیک باشه)
    آهنگهایی که توی انیمیشن بود واقعا قشنگ بود...
    و در آخر، اون صحنه که از زندان فراریش میدن و میفته روی اسبه رو خیلی دوس دارم

14. 2 کاربر از پست مفید P!NK سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع