مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مستر اکو، یکی از معماهای لاینحل لاست!! - صفحه 2

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: مستر اکو، یکی از معماهای لاینحل لاست!!

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

مستر اکو، یکی از معماهای لاینحل لاست!!

می دانیم که لاست از معرفی هر کاراکتر به بیننده منظور خاصی دارد. در راستای بررسی و تحلیل شخصیتهای لاست، مستر اکو یکی از مرموزترین و در عین حال جذابترین کاراکترهای لاست بود. چرا مستر اکو در میانه راه حذف شد؟ این تصمیم سازندگان لاست بود یا دود سیاه؟ و اگر دود سیاه مستر اکو را از میان برداشت به چه دلیل این کار را کرد؟

نظر شما چیست؟ با ما همراه شوید...
    ویرایش توسط RASHNO : 01-31-2011 در ساعت 20:16

دوباره خواهيم روييد...

2. 4 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

3. # ADS

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    .:mAysAm:. آواتار ها
    وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 175
    سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

پاسخ : مستر اکو، یکی از معماهای لاینحل لاست!!

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    خب اینجا شکاف عقیده ما بیشتر میشه، من معتقدم از اول مشخص بود دود چیست. چه اونجایی که خلبان رو کشت، چون اگر زنده میموند بنابر وظیفه اش مجبور بود رهبری افراد رو به عهده بگیره که اینجا رهبری جک منتفی میشد، چه وقتی که جان رو نکشت و به طور کامل ذهن اونو اسکن کرد تا ببینه تا چه حدی میتونه ازش استفاده کنه، چه زمانی که اکو رو کشت، چون اونجا هم با اسکن ذهن او فهمید که از این موجود نمیشه به هیچ وجه استفاده کرد و اگه زنده بمونه براش مشکل درست میکنه. اکو اصلا بیشعور نبود. درست همون روزهایی که جان در فشردن یا نفشردن دکمه به تردید رسیده بود اکو با مطالعاتی که انجام داده بود مطمئن بود که باید دکمه رو فشار بده.

البته ادامه دادن بحث در مورد دود در این تاپیک ، بحث اصلی رو دور می کنه از ما. و فکر می کنم بایستی تاپیک مستقلی برای بازشناسی ماهیت دود نوشته بشه و در موردش بحث کنیم. چون بحثی که در مورد دود کردی بسیار جای صحبت داره و البته همه اینها رو می تونیم اسمشو بگذاریم تئوری های شخصی خودمون. اما چیزی که بیشتر جلب توجه می کنه همون حرف فرخه که لاست جا برای تحلیل و بحث با سلایق گوناگون وبرداشت های متفاوت رو باز گذاشته .
    اما بحث اصلی مون و اکو. من از منظر روند داستانی ، دیدم که اکو باید حذف می شد. کما اینکه آنالوسیا نباید حذف می شد و مجبور شدند کاراکتر مشابهش رو بازسازی کنند.(ایلانا)
    من می تونم از دیدگاه خودم از اکو به عنوان یک پاگرد (خسته گیر) در ساختمان یاد کنم که کمک کرد با منطق اصولی تری داستان خط عوض کنه و اگر باقی می موند در قصه ، مجبور بود به حاشیه بره و تبدیل بشه به موجود تنومند برای کارها و اقدامات یدی.
    باید حذف می شد ولی نه با دود.

5. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

قضیه دود کلا خیلی پیچیدست....قبول دارین؟یه جا ما میفهمیم که اختیار دود رو بن داره....وقتی اونا حمله کردند به جزیره بن رفت تو اون اتاق پشتی به گفته خودش دود رو احضار کرد....اما بعد ها خود دود بن رو میبره زیر سوال و با ترسوندن بن زیر معبد ....یادتونه دیگه؟قبل ترش هم دود به چند نفر ادمی که اصلا نقشی نداشتند حمله ور میشه....قبل اینکه اصلا از ماهیت دود بفهمیم چیه....سیزن های 1 و 2......بعد هم ما متوجه میشیم دود همون مرد سیاه پوش بود....پس اگه بود چرا بعضی موقع مطیع حرفای بن بود بعضی مواقع خودش کارهایی از خود میکرد و طوری که سلطان جزیرست انگار میتونه و اجازه داره هرکی که دلش میخوادرو بکشه ....دود سیاه در سریال لاست مطمئنا یک سناریویه از قبل نوشته شده براش بود توسط سازندگان لاست.....چون نمیشه در موردش اینجور حرف زد اومدن دود رو هیولا جلوه دادن بعد فلان شد بسار تغییرش دادن به چیزای دیگه.....اگه با دقت بنگریم به قضیه متوجه میشید یک روند منظمی رو دود سیاه در پیش میگیره واسه رسیدن به خواسته هاش....که سر اخر هم عملیش کرد...با کشتن جیکوب ....با افکار لاک بازی کرد....اونو تحت سلطه قرار داد....با بن کاری کرد که از کرده خودش پشیمون شد.....طوری که تو سیزن پایانی قیافه بنی که ما همیشه با یه ادم متفکر و دقیق میدونستیمش به یه ادم منگ و انگار هیچی نمیدونه و اینده رو نمیدونه قراره چی بشه برخورد کردیم...همه اینا نقش دود سیاه بود از اول داستان با حضور ترسناک خود در جزیره توی قسمت اول لاست سیزن 1 تا اخرین حضورش ......همش یک برنامه ریزی دقیق از طرف مرد سیاه پوش یا همون دود سیاه بود که تمام جریانات لاست رو برنامه ریزی کرده بود.......یعنی سازندگان لاست اینکارو کرده بودند...واسه همین در سریال لاست یک نظو دیده میشه با نکات بسیار ریز...که اگه همرو کنار هم بزاریم متوجه همه چیز خواهیم شد

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

البته ادامه دادن بحث در مورد دود در این تاپیک ، بحث اصلی رو دور می کنه از ما. و فکر می کنم بایستی تاپیک مستقلی برای بازشناسی ماهیت دود نوشته بشه و در موردش بحث کنیم. چون بحثی که در مورد دود کردی بسیار جای صحبت داره و البته همه اینها رو می تونیم اسمشو بگذاریم تئوری های شخصی خودمون.
    مطمئنا در مورد دود هم تاپیک مفصلی خواهیم داشت.

دوباره خواهيم روييد...

8. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع