سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و بررسی فیلم Taxi Driver در سینمای هفته - صفحه 3

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: بحث و بررسی فیلم Taxi Driver در سینمای هفته

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

بحث و بررسی فیلم Taxi Driver در سینمای هفته

Taxi Driver
    محصول 1976 آمریکا

Director: Martin Scorsese
    Writer: Paul Schrader

Robert De Niro
    Jodie Foster
    Albert Brooks
    Cybill Shepherd
    دوستان عزیز لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید.

در این تاپیک فقط برداشت و نظر شخصی خود در مورد فیلم مورد بحث را آورده و از نقل قول از سایت های دیگر و نیز بحث های جانبی خودداری کنید.
    بحث و بررسی فیلم Taxi Driverاز هم اکنون تا ساعت 12 شب شنبه ادامه خواهد داشت.

باتشکر... مدیر بخش

2. 6 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

3. # ADS

Unhealthy , Unclean
    Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : بحث و بررسی فیلم Taxi Driver در سینمای هفته

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHIN نمایش پست ها
    دوست گرامی با این حرفت کاملاً مخالفم

درست برعکس این اسکورسیسی بود که با بازی های قدرتمند دنیرو مشهور شد....
    اغراق نیست که بگم اگر دنیرو نبود فیلمهای اسکورسیسی این موفقیتها رو کسب نمیکرد....

ولی بهتره بگیم دنیرو و اسکورسیسی یک تیم عالی با هم ساختن و مکمل های خوبی برای همدیگه بودن ....

نه نه با احترام این حرفتو رد میکنم

درسته که دنیرو بازیگر توانایی هست و بدون شک بهترین بازیگر زنده حال حاضره ولی نمیشه اسکورسیزی رو مدیون اون دونست

چون اسکورسیزی علاوه بر بازی گرفتن هنرهای دیگه ای هم داره که زیاد به بازیگرا مربوط نمیشن !

استفاده از لوکیشن های بجا و کالکت کردن یه کلکسیون کامل از بهترینها و کشف استعداد های جدید مانند هاروی کیتل و جو پشی

همچنین مضوع های مختلف ومتفاوتی که اون بهشون پرداخته ( تقریبا تو هر ژانری فیلم ساخته ) و تقریبا همشون تو نوع خودشون از بهترینان !

اینا ویژگی هایی هست که اسکورسیزی رو تبدیل به کارگردانی متمایز و خاص کرده

البته بازم میگم دنیرو یکی از بهترینای تاریخ هست

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

5. # ADS

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط AJ Shinoda نمایش پست ها
    نه نه با احترام این حرفتو رد میکنم

درسته که دنیرو بازیگر توانایی هست و بدون شک بهترین بازیگر زنده حال حاضره ولی نمیشه اسکورسیزی رو مدیون اون دونست

چون اسکورسیزی علاوه بر بازی گرفتن هنرهای دیگه ای هم داره که زیاد به بازیگرا مربوط نمیشن !

استفاده از لوکیشن های بجا و کالکت کردن یه کلکسیون کامل از بهترینها و کشف استعداد های جدید مانند هاروی کیتل و جو پشی

همچنین مضوع های مختلف ومتفاوتی که اون بهشون پرداخته ( تقریبا تو هر ژانری فیلم ساخته ) و تقریبا همشون تو نوع خودشون از بهترینان !

اینا ویژگی هایی هست که اسکورسیزی رو تبدیل به کارگردانی متمایز و خاص کرده

البته بازم میگم دنیرو یکی از بهترینای تاریخ هست
    حرف شما رو کاملاً قبول دارم دوست من
    ولی توجه داشته باشید که وقتی اسکورسیسی کار با دنیرو رو آغاز کرد دنیرو هنرپیشه شناخته شده ای بود ولی اسکورسیسی در ابتدای راه بود بخاطر همین من گفتم این اصل که دنیرو مدیون اون باشه خودبخود باطل هست ...
    به هرحال کسی نمیتونه منکر ارزش های هیچ کدومشون بشه و همو نطوریکه گفتم این دو مکمل خوبی برای همدیگه بودن ....

7. کاربر روبرو از پست مفید SHAHIN سپاس کرده است .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

پرنیان عزیز اگر قرار باشه تمام شخصیت ها و کاراکترها به نوعی خوشایند ما باشند که دیگه میشه کلیشه ...

اگر شما با شخصیت تراویس ارتباط برقرار نمیکنی بدلیل این هست که اینچنین آدمی رو نمیشناسی و برات ملموس نیست و شاید از این آدمها کم باشند و شاید هم ما بخاطر مسائل روزمره زندگی اونها رو نمی بینیم ولی مطمئناً نمیشه وجود اونها رو انکار کرد ....

این آدمها از جامعه ضربه خوردند و به قاتل هایی تبدیل میشن که همون جامعه طردشون میکنه ....

در واقع ما وقتی یک قاتل رو در روزنامه یا تلویزیون می بینیم فقط به ظاهر ماجرا توجه می کنیم ولی وقتی به ریشه علت قتل و آدمکشی ها دقت کنیم این خود جامعه که شکل گرفته از ما آدمهاست این قاتلین رو به وجود میاره ...

پس در واقع این نوع قاتلین خودشون قربانی هستن قربانی جوامع کثیفی که نیویورک اسکورسیزی فقط یک نمونه از اون هست ...
    شاهین جان همو نطور که گفتم اینکه من خوشم نمیاد دلیل بر این نمیشه که بگم فیلم بدیه و یا ارزش های فیلم رو انکار کنم...
    به هرحال هرکسی بر اساس دیدگاه خودش فیلم ها رو می بینه... مثلا شما از تمام فیلم هایی که می بینید خوشتون میاد؟ مسلما نمی تونه اینطور باشه... به هر حال اینها کاملا سلیقه ایه...
    این بخش سینمای هفته اصولا برای همین ایجاد شده تا به همراه دوستان از دیدگاه های خودمون فیلم ها رو بررسی کنیم، فارغ از نقد و بررسی هایی که سایرین در مورد فیلم ها انجام دادن و فکر کنم که تا به حال در این مورد موفق بودیم

9. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

دوست گرامی با این حرفت کاملاً مخالفم

درست برعکس این اسکورسیسی بود که با بازی های قدرتمند دنیرو مشهور شد....
    اغراق نیست که بگم اگر دنیرو نبود فیلمهای اسکورسیسی این موفقیتها رو کسب نمیکرد....

ولی بهتره بگیم دنیرو و اسکورسیسی یک تیم عالی با هم ساختن و مکمل های خوبی برای همدیگه بودن ....
    سلام شاهین جان......راستیتش....

مخالفتت از چیه؟....شاهین جان شما اصلا میخونید کامل یا فقط سر سری رد میشید از نوشته؟
    خواهش میکنم یه بار دیگه جمله ای که نوشتمو بخون...البته شاید بازم سر سری رد شی نبینی...واسه همین دوباره مینویسم همینجا
    ...."این موفقیت نام اسکورسیزی را بر سر زبان ها انداخت...اسکور سیزی...مردی که اگه نبود شاید دنیرو به این حد معروف نمیشد...بازم میگم...شاید..."

در ضمن....منم کاملا موافق این هستم که یک کارگردان عالی در کنار یک بازیگر عالی بهترین نتیجه کار رو خواهد داد.....اما در بعضی موارد دیده میشود در فیلمها که کلا فیلمه خوب نیست اما بازیگره عالی بود.....فکر کنم خیلی از فیلمها باشه که همه ما دیدیم و با همچین ذهنیتی بعد فیلم درست شد در ذهن ما که فیلمه مذخرف بود اما بازییه این حالا فلان بازیگر عالی بود....

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط >>Anti Trust<< نمایش پست ها
    سلام شاهین جان......راستیتش....

مخالفتت از چیه؟....شاهین جان شما اصلا میخونید کامل یا فقط سر سری رد میشید از نوشته؟
    خواهش میکنم یه بار دیگه جمله ای که نوشتمو بخون...البته شاید بازم سر سری رد شی نبینی...واسه همین دوباره مینویسم همینجا
    ...."این موفقیت نام اسکورسیزی را بر سر زبان ها انداخت...اسکور سیزی...مردی که اگه نبود شاید دنیرو به این حد معروف نمیشد...بازم میگم...شاید..."

در ضمن....منم کاملا موافق این هستم که یک کارگردان عالی در کنار یک بازیگر عالی بهترین نتیجه کار رو خواهد داد.....اما در بعضی موارد دیده میشود در فیلمها که کلا فیلمه خوب نیست اما بازیگره عالی بود.....فکر کنم خیلی از فیلمها باشه که همه ما دیدیم و با همچین ذهنیتی بعد فیلم درست شد در ذهن ما که فیلمه مذخرف بود اما بازییه این حالا فلان بازیگر عالی بود....
    دوست گرامی فیلم داریم تا فیلم

این فیلم یک شخصیت پردازی به تمام معناست و اگر بازیگر دیگری بازی میکرد به این خوبی در نمیومد

به هر حال من نوشته شما رو خوندم مطمئن باش دوست من و میدونم که کارگردان هم مهمه ... به هرحال بحث زیاد فایده ای نداره هر دوشون عالی هستند ممنون ...

12. کاربر روبرو از پست مفید SHAHIN سپاس کرده است .

Parnian آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

ضمن تشکر از شركت دوستان عزیز در بحث سينماي هفته، با توجه به پايان زمان بحث و بررسي، تاپيك بسته ميشود.

با تشكر ... مدیر بخش

14. 2 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,002
    سپاس شده 4,806 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

Alert سلام دوباره خدمت همه دوستان و کاربران عزیز
    با توجه به آرائی که در نظرسنجی برخی از برترین فیلمهای جشنواره کن بدست آمده بود، فیلم راننده تاکسی برای بحث و گفتگو انتخاب شد.
    به همین علت این تاپیک مجددا برای بحث و گفتگوی شما عزیزان باز شده و می توانید نقطه نظرات و حرفهای خود در مورد این فیلم را با بقیه کاربران به اشتراک بگذارید.
    لطفا به قوانین انجمن احترام گذاشته، تنها نظرات شخصی خود در مورد فیلم را بیان کرده و از بحث های حاشیه ای و جانبی پرهیز نمایید.

با تشکر ...... مدیر بخش

16. 3 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .

2001 آواتار ها
    وضعیت : 2001 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 73
    سپاس شده 56 در 38 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 18 تاپیک

همیشه اسکورسیزی رو بابت ساخت این فیلم تحسین میکنم....درد تراویس بیکل رو خیلی از ما ها همیشه داریم.....مردی که اثرات جنگ اونو تبدیل به یک مرد پوچگرا کرده..مردی که خودش پاک از گناه نیست ولی از دیدن فساد و زشتی عذاب وجدان میگیره..خودمن درمورد خیلی از معضلات اجتماعی همیشه حس تراویس رو پیدا میکنم..این فیلم بهترین فیلم اسکورسیزی تا الانه

18. کاربر روبرو از پست مفید 2001 سپاس کرده است .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)