سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.24- تحليل و بررسي فيلـــــــم شبکه اجتماعی (Social Network) - صفحه 2

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42
نمایش شاخه ای9علاقمندی ها

موضوع: Cwa.24- تحليل و بررسي فيلـــــــم شبکه اجتماعی (Social Network)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,203
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.24- تحليل و بررسي فيلـــــــم شبکه اجتماعی (Social Network)

نام فیلم: شبکه اجتماعی
    فایل پیوست 3156
    اطلاعات فیلم
    تهيه كنندگان : نیک واترز
    كارگردان: دیوید فینچر
    نويسندگان: آرون سورکین

فیلم برداری: جف کورننوس
    بازیگردان: لارای میفیلد
    طراح صحنه و لباس: جککولین وست
    کارگردان هنری: کورت بیچ – روبین پایبا موزيك متن : ترنت رزنورتدوين : کرک باکثتر ,انگوس وال
    بازیگران
    جس ایزنبرگ: مارک زوکربرگ
    رونی مارا: اریکا آلبرایت
    برایان بارتر : بیلی اولسن
    جوزف مازلو: جاستین ماسکویتز
    اندرو گارفیلد: ادواردو ساورین
    جاستین تیمبرلیک : شون پارکر
    ارمیه هامر: تایلر و کامرون وینکلواس
    مکس مینگلا : دیویا نارندرا
    اطلاعات دیگر
    ژانر : درام. تاریخی و بیوگرافی
    تاريخ نمايش : 1 اکتبر 2010
    درجه نمایش: PG-13
    زمان : 120 دقیقه
    شرکت تولید کننده: کلمبیا پیکچرز
    محصول ایالات متحده
    بودجه کلی فیلم : 40 میلیون دلار
    فروش کلی در آمریکا : 96 میلیون دلار
    Imdb :امتیاز 8.2 از مجموع 82 هزار رای
    افتخاران و جوایز
    نامزد 8 جایزه اسکار در سال 2010
    برنده اسکار بهترین تدوین سال 2010
    برنده جایزه اسکار بهترین آهنگ فیلم 2010
    برنده جایزه اسکار بهترین فیلم نامه اقتباسی سال 2010

برنده 4 جایزه از گلدن گلاب 2011
    بهترین فیلم و بهترین کارگردانی . بهترین فیلم نامه و بهترین موسیقی متن
    نامزد جوایز بافتا در 6 بخش مختلف
    برنده جوایز منتقدین هاللیود
    برنده 49 جایزه مختلف در جشنواره ها و 55 نامزدی
    تحلیل و بررسی از سروش
    ویرایش توسط FFKIA : 06-15-2012 در ساعت 03:28
    ali.121, HEARTLESS, The Original و 1 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

A!i
    .!.!.!.!.!.!.!.!.!.
    A!i آواتار ها
    وضعیت : A!i آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,953
    سپاس شده 207 در 127 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 272 تاپیک

پاسخ : 24- تحليل و بررسي فيلـــــــم شبکه اجتماعی (Social Network)

اول تشکر میکنم از تحلیل زیبا و کامل سروش جان..
    و اما نظر من در مورد این فیلم!:
    منم با تو هم عقیده ام سروش!فیلم عالی بود.همه چیزش فوق العاده بود:کارگردانی-فیلمبرداری-فیلمنامه-موسیقی متن . هم چنین بازی بازیگرا که واقعا زیبا بود و میشه که شخصیت واقعی این افراد رو حس کرد.ایزنبرگ خیلی خوب تونسته بودنقش این شخص رو بازی کنه.خیلی هم قیافه سرد و خشکی داره و اتفاقا کمی هم شبیه زاکربرگه!من تو این فیلم خیلی از گارفیلد(ادواردو) خوشم اومد!مظلوم بود بیچاره ولی خدا رو شکر آخر حقش رو گرفت!گاهی اوقات رفتارهای عجیبی میدیم از مارک!مثله همین دور زدن ادواردو و...اونجا که تو خونه ی پالو آلتو فکر کنم بود که بارون هم بود موقعی که ادواردو رسید و پارکر رو اونجا دید و بعدش مارک رو کشوند تو اتاق تا باهاش صحبت کنه رو خیلی دوست داشتم!اونجا دلم براش ادواردو سوخت...
    در کل خیلی از فیلم خوشم اومد
    <a href=http://forum.cinemacenter.ir/signaturepics/sigpic941_6.gif target=_blank>http://forum.cinemacenter.ir/signatu...igpic941_6.gif</a>

4. کاربر روبرو از پست مفید A!i سپاس کرده است .

5. # ADS

در تکاپوی خوشبختی، همچنان به دنبال زندگی می دَوَم
    *sOlii* آواتار ها
    وضعیت : *sOlii* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,239
    سپاس شده 529 در 240 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 490 تاپیک

جعبه مدال ها

واقعا تحلیل خیلی خوبی بود ... کامل و جامع

7. کاربر روبرو از پست مفید *sOlii* سپاس کرده است .

دیمن بازگشت
    .:SaMi:. آواتار ها
    وضعیت : .:SaMi:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,177
    سپاس شده 687 در 218 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 521 تاپیک

جعبه مدال ها

تحلیل بسیار خوبی بود سروش جان ممنون.به امید تحلیل های هرچه بهتر

9. کاربر روبرو از پست مفید .:SaMi:. سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

مرسی فرخ و سروش عزیز بابت نقد این فیلم...من جز کسانی هتم که واقعا حال کردم با این فیلم.....کلا 2 تا دلیل داشت که از این فیلم خوشم اومد....
    1-طرفدار دیوانه وار دیوید فینچرم و کاراش که هر کارش یک نوع متفاوت که هیچ کدومش شبیه یکی دیگه نیست....این اخریش که واقعا عالی درست کرد از نظر مستند تا جایی که خود مارک اصلی گفت این فیلم همون زندگی واقعی خود منه...
    2.بازی عالی اندرو گرافیلد در نقش ادوارد که به نظر من استثنایی بود بازیش...فیلم دیگری که ازش دیده بودم همین 2 هفته پیش let me go بود که اینقدر قشنگ تو نقشش فرو رفت فهمیدم بازیگر بزرگی خواهد شد...
    از طرفی فیلم سوسیال نتوورک
    همچنین مبارزه قانونی نامطبوعی را دنبال می کند که در آن زوکربرگ با شکایت برای درخواست غرامت از سوی کسانی که کنار گذاشته شده اند، روبروست. کارگردان فیلم بی طرفانه با این موضوع برخورد کرده و تنها نشان می دهد که چنین موضوعاتی در آن برهه زمانی اتفاق افتاده و در روند فیلم تاثیرگذار نیست.فینچر کارشو به نحو احسنت انجام داده....نمیدونم اتفاقایی که و صحبتهایی که بعد به نمایش دراوردن این فیلم شده شنیدید یا نه؟....چون همه منتقدین از این فیلم تحسین کردند....و کمترین ایراد رو به یه فیلم مستند گرفتند....

شبکه اجتماعی یک فیلم برجسته است، نه بخاطر سبک خیره کننده و یا ظرافت های بصری آن، بلکه بطرز باشکوهی خوب ساخته شده است. علیرغم پیچیدگی های غیر قابل فهم موجود در فیلم (برنامه نویسی برای طراحی شبکه)، آرون سورکین با تحقیقات فراوان سناریوی آن را بسیار شفاف نوشت. به نظر من و تقریبا اکثر کسانی که این فیلم را دیده اند، این فیلم فوق العاده جذاب است....من این فیلم رو بهش حق میدم که این همه جوایز برده...اما نمیشه از توانایی های نولان در ساخت اینسپشن نگفت...چون اون فیلم هم در موردش ظلم شده تا به اینجا....اما اونچه که مسلم است...این همه جوایز به این فیلم تصادفی نیست...

11. 2 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط .:SaMi:. نمایش پست ها
    تحلیل بسیار خوبی بود سروش جان ممنون.به امید تحلیل های هرچه بهتر
    ممنون سامان جان لظف داری عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط *sOlii* نمایش پست ها
    واقعا تحلیل خیلی خوبی بود ... کامل و جامع
    مرسی سولماز حان انشالله که اسمت رو درست گفته باشم (اخه من یه دختر عمو دارم اسمش سولماز بود:دی بهش میگفتم سولی الان المان هستش اسمش شده سلینا بهش میگم سلی )
    نقل قول نوشته اصلی توسط A!i نمایش پست ها
    اول تشکر میکنم از تحلیل زیبا و کامل سروش جان..
    و اما نظر من در مورد این فیلم!:
    منم با تو هم عقیده ام سروش!فیلم عالی بود.همه چیزش فوق العاده بود:کارگردانی-فیلمبرداری-فیلمنامه-موسیقی متن . هم چنین بازی بازیگرا که واقعا زیبا بود و میشه که شخصیت واقعی این افراد رو حس کرد.ایزنبرگ خیلی خوب تونسته بودنقش این شخص رو بازی کنه.خیلی هم قیافه سرد و خشکی داره و اتفاقا کمی هم شبیه زاکربرگه!من تو این فیلم خیلی از گارفیلد(ادواردو) خوشم اومد!مظلوم بود بیچاره ولی خدا رو شکر آخر حقش رو گرفت!گاهی اوقات رفتارهای عجیبی میدیم از مارک!مثله همین دور زدن ادواردو و...اونجا که تو خونه ی پالو آلتو فکر کنم بود که بارون هم بود موقعی که ادواردو رسید و پارکر رو اونجا دید و بعدش مارک رو کشوند تو اتاق تا باهاش صحبت کنه رو خیلی دوست داشتم!اونجا دلم براش ادواردو سوخت...
    در کل خیلی از فیلم خوشم اومد
    علی جان مرسی لطف داری
    فیلم جا برای بحث خیلی داره فیلم عجیبی هستش !!!! فیلم نامه اش به نظرم عالی بود
    بازی ایزنبرگ فوق العاده بود
    نکته ای که تو این فیلم بود بازی خوب اندرو گارفیلد بود که برای نقش اسپایدرمن ایفای نقش میکنه
    دوست داشتم بدونم کیه و بازیش چطور هستش که با دیدن بازیش تو این فیلم خیلی خیلی ازش خوشم اومد و منتظر فیلم های دیگه اش هستم
    ادواردو تو این فیلم واقعا مظلوم بود بدجوری هم مظلوم بود
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

13. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

A!i

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,203
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

با سلام ...

قبل از هر چیز باید تشکر کنم از سروش که یکی از فعالترین افراد گروه تحلیل و بررسی بوده و هست.
    اما قبل از این که طبق قولی که به سروش دادم به یکی از عناصر تشکیل دهنده این فیلم بپردازم خواستم که در مورد تحلیل فیلم صحبت کنم.

باید خدمت دوستان عرض کنم که هدف ما از تحلیل فیلمها, ارائه یک نقد سینمائی از فیلم نیست.
    ما سعی داریم که به نکات مبهم فیلمها بپردازیم و تا جائی که میتوانیم فضای فیلمها را روشن و روشن تر کنیم.
    بنابر این بسیار مهم است که تا جای ممکن از تعریف وقایع فیلم کمتر کرده و به تحلیل اتفاقات داخل فیلم بپردازیم.
    ضعفی که در اکثر تحلیلهای ما وجود دارد و البته نسبت به چند ماه گذشته مرتب در حال بهتر شدن بوده است و امیدوارم که روز به روز به فضای تحلیلی کامل نزدیک تر شویم.

تحلیل سروش به شکل خوبی به زوایای مختلف شبکه اجتماعی پرداخته که روشن کننده خیلی از مسائل بیرونی فیلم است.
    باید گفت این که خیلی از دوستان یکی از دو فیلم برتر امسال "الهام" یا شبکه اجتماعی را شاهکار میدانند را به طور کلی صحیح نمیدانم.
    به نظر میرسد که هر چه از عمر سینما میگذرد کمتر و کمتر شاهد ساخته شدن شاهکارها هستیم و ممکن است که گاهی جرقه ای در این فضا زده شود, اما همان در حد جرقه است.
    با این معیار هیچ یک از دو فیلم اینسپشن و شبکه مجازی را شاهکار نمیدانم, اما تصور میکنم که هر دو فیلمهای خوش ساخت و خوبی هستند و در حد نهایت آن برتر از فیلمهای دیگر امسال و نه بیشتر.

با این وجود فیلم شبکه مجازی یک نکته برتر نسبت به فیلمهای دیگر دارد و به نظر من این برتری در پرداختن به فیس بوک نیست, بلکه پرداختن به استعدادیست که نه تنها نقش مهمی در ارتقای سطح کاری فیس بوک داشت که روزگاری بدل شد به بت افراد استفاده کننده از نت ...

شان پارکر و افسانه ای به نام نپستر ...

در سال 1999 پایگاه اینترنتی جدیدی پا به عرصه وجود گذاشت به نام نپستر. این پایگاه که در عرض مدت کوتاهی به مرکز آمال و آرزوهای جوانان تبدیل شد, مرکزی بود برای به اشتراک گذاری موسیقی با فرمت بی بدیل mp3...
    در آن روزها که در ایران سرعت اینترنت در حد اعصاب خورد کنی پائین بود, میشد فایلهای با حجم کم از نپستر دانلود کرد و موسیقی هائی را از این پایگاه به دست آورد که مدتهای مدیدی طول میکشید تا به صورت طبیعی وارد بازار شود.
    دقیقا با نپستر بود که بحث ابزارهای اشتراک گذاری و در راس آنها پروتوکول های پیر تو پیر تبدیل به عادی ترین ابزارهای دانلود شود.
    اما عمر نپستر به درازا نکشید و محاکمه پشت محاکمه شروع شد و شان پارکر به عنوان ابداع کننده این سیستم مجبور به پرداخت جریمه های سنگینی شد و در نهایت هم نپستر به یک سایت معمولی مانند هزاران سایت فروش موسیقی دیگر مبدل شد.
    همیشه مهم نیست که ببینیم چه کسی راه انداز یک کار جدیدی است, باید دید که چه کسی توانائی ارتقا دادن و تزریق فکرهای برتر را در آن دارد. تصور میکنم که شان پارکر برای فیس بوک دقیقا چنین شخصی بود.
    شخصی که اسباب ترقی فوق العاده ای برای فیس بوک شد, یک مغر تجاری و فنی عالی...

با این حال کسی درباره شان پارکر فیلم نمیسازد, چرا که مشکلات بسیاری داشت. اما باید به فکر و خلاقیتهای این فرد احترام گذاشت و خوشحالم که در شبکه مجازی تا حدودی این اتفاق افتاده است.

با تشکر ...فرخ
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

15. 4 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

با تشکر از سروش عزیز به خاطر تحلیل فیلم شبکه اجتماعی و زحمتی که متحمل شدند و با تشکر ویژه از فرخ عزیز به خاطر اینکه مخلص کلام رو گفتند...

قبلاً از سروش عزیز هم معذرت میخوام که بدلیل مشکلات زیاد نتونستم زودتر بیام و تحلیل رو بخونم و امیدوارم من رو ببخشی دوست عزیز ....

راستش سروش جان من اگر بخوام نظر واقعیم رو بگم میدونم که ناراحت میشی ولی بهرحال من معتقدم دوست خوب کسی هست که بجای تقدیر و تشکر الکی واقعیات رو در مورد دوستانش بگه و به این ترتیب باعث پیشرفت دوستانش بشه نه اینکه با تعریف الکی جلوی پیشرفت رو بگیره...

نمیگم تحلیلت بد بود سروش جان، حتی من خودم رو در جایگاهی نمی بینم که بخوام در مورد خوبی یا بدی تحلیلت نظر بدم ولی با نظر فرخ کاملاً موافقم ...

ایرادی که کارهای اولیه من داشت به خصوص ارباب حلقه ها که بدلیل علاقه شدید من تبدیل شد به روایت فیلم ولی یک مسئله ای رو من در همون روایت فیلم رعایت کردم که همراه با روایت نکات ریز رو هم بیان کردم تا به قول فرخ عزیز فضای فیلم برای دوستان روشن تر بشه ...
    ولی به هرحال سروش جان نمیشه منکر زحمتهات بشیم و بخصوص بررسی قسمت های جنبی فیلم که بهش پرداختی خوب بود و تاثیرگذار...

یک نکته دیگه که مدام در نوشته های بعد از تحلیلت هم تکرار کردی این بود که دائم میگفتی این فیلم نکات زیادی و حرفهای زیادی داره برای گفتن ولی یکبار نیومدی و این نکات و حرفهای فراوان رو که تاکید میکنی بگی تا خواننده های مطالبت متوجه بشن...

اما نظر خودم در مورد فیلم

به نظر من فیلم شبکه اجتماعی یک فیلم متوسط متمایل به خوب هست و اصلا فیلم عالی و بی نظیری نیست...
    من فیلم رو یک بار دیدم ولی همون یک بار ثانیه به ثانیه دیدم بطوریکه تماشای فیلم جمعاً حدود 5-6 ساعت طول کشید انگار که چندین بار دیدمش...
    موافقم که تا اواسط فیلم خواب آوره ولی هرچی رو به پایان فیلم میره جذاب تر میشه و اون هم به خاطر حس تعلیقی هست که در بیننده ایجاد میشه تا نتیجه کشمکش های درون داستان رو ببیینه ...

کار دیوید فینچر برای بازی گرفتن از بازیگرهای بعضاً متوسط عالی بوده و به نظرم او بوده که خوب بازی گرفته وگرنه بازیگرها آنچنان حرفه ای نبودند که اینطور خوب بازی کنند... کلاً در اینکه دیوید فینچر کارگردان خوبی هست شکی نیست و این فیلم هم مستثنی از این قضیه نیست و بسیار خوش ساخت و بدون ایراد هست...

اما درمورد داستان آموزنده فیلم

تنها نکات مثبتی که من از فیلم برداشت کردم این بود که مارک زاکربرگ برای رسیدن به هدفش از هیچ تلاشی دست برنمیداره و حتی دوستان صمیمش رو هم فدا میکنه و حتی عشق زندگیش رو ... نکته ای که بین این فیلم و فیلم قوی سیاه مشترک هست همین نکته هست که انسانها برای رسیدن به موفقیت و هدفشون چقدر ارزشها رو از دست میدن و آخر کار چیزی که نصیبشون میشه به جز مادیات و پوچی بیشتر نیست...

گمان می کنم موافقت زاکربرگ برای پخش فیلم واقعی زندگیش برداشته شدن بار گناهانش بوده و از کارهایی که کرده پشیمون بوده و خواسته به دوستانش بگه که من اشتباه کردم ....

باز هم خدمت می رسم به قول خودت حرفهای زیادی دارم .... ممنون
    ویرایش توسط SHAHIN : 02-10-2011 در ساعت 12:21

17. 3 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

ممنون شاهین جان مرسی از توجه ات
    اتفاقا خوشحال هم میشم انتقاد مسیر خوب رفتن رو نشون میده همیشه
    چه خوب که همیشه از کارها چه بد چه خوب یه انتقادی بشه تا مسیر درست تر رو ادم پیدا کنه !!!!!!
    والا من طرفداره بی چون و چرای این فیلم هستم من الان نزدیک 3سال شایدم 3.5 ساله که فیسبوک رو میشناسم
    اون زمون هم هیلتر و ..... نبود!!!!!! همیشه دوست داشتم بدونم سایت به این عظیمی که جهانیان رو باهم به ارتباط گذاشته و میتونن این طور بدون هیچ مرزی همدیگر رو بشناسن از کجا اومده و از کجا سرچشمه گرفته
    این فیلم رو دوست دارم چون یک طوری به رشته خودم هم مربوط میشه که کامپیوتر هست و برنامه نویسی و .......... من همیشه تو عجب کارهایی که با کامپیوتر میشه کرد هستم و خواهم بود
    برا این دلیل این فیلم بدجوری روم تاثیر گذاشت که اگر بخواهی میتونی اگه بخواهی و ذهنت فقط یک چیز رو بخواد اون تبدیل به بهترین ها میشه
    مارک زاکربرگ هم همین کار رو کرده 600 میلیون ادم رو دوره هم جمع کرده تا باهم ارتباط برقرار کنندو باهم اطلاعات رد و بدل کنند!!! اما بعضی وقت ها هم ترسناک هستش این رابطه ها این آشنایی ها و......
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

19. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

فیس بوک دومین شرکت ارزشمند اینترنتی پس از گوگل
    فیس بوک رتبه اول در تعداد بازدید و میزان جستجوی کاربران در سال ۲۰۱۰

این طور که میا سایت فیسبوک همچنان در حال به پیش است
    دارم دنبال مقداری اطلاعات جانبی در مورد فیلم نامه فیلم هستمم پیدا کنم ارائه میدمش!!!!!!
    ویرایش توسط ScarFace : 02-13-2011 در ساعت 18:33
    ----------

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    ممنون شاهین جان مرسی از توجه ات
    اتفاقا خوشحال هم میشم انتقاد مسیر خوب رفتن رو نشون میده همیشه
    چه خوب که همیشه از کارها چه بد چه خوب یه انتقادی بشه تا مسیر درست تر رو ادم پیدا کنه !!!!!!
    والا من طرفداره بی چون و چرای این فیلم هستم من الان نزدیک 3سال شایدم 3.5 ساله که فیسبوک رو میشناسم
    اون زمون هم هیلتر و ..... نبود!!!!!! همیشه دوست داشتم بدونم سایت به این عظیمی که جهانیان رو باهم به ارتباط گذاشته و میتونن این طور بدون هیچ مرزی همدیگر رو بشناسن از کجا اومده و از کجا سرچشمه گرفته
    این فیلم رو دوست دارم چون یک طوری به رشته خودم هم مربوط میشه که کامپیوتر هست و برنامه نویسی و .......... من همیشه تو عجب کارهایی که با کامپیوتر میشه کرد هستم و خواهم بود
    برا این دلیل این فیلم بدجوری روم تاثیر گذاشت که اگر بخواهی میتونی اگه بخواهی و ذهنت فقط یک چیز رو بخواد اون تبدیل به بهترین ها میشه
    مارک زاکربرگ هم همین کار رو کرده 600 میلیون ادم رو دوره هم جمع کرده تا باهم ارتباط برقرار کنندو باهم اطلاعات رد و بدل کنند!!! اما بعضی وقت ها هم ترسناک هستش این رابطه ها این آشنایی ها و......
    ممنون سروش جان

در اینکه فیس بوک تحول عظیمی رو در نت ایجاد کرد شکی نیست ولی توجه داشته باش سروش جان این فیلم مثل فیلمهایی دیگری از این دست فقط در زمان خودش مورد توجه هست. وعلت استقبال از این فیلم در آمریکا بدلیل ملموس بودن فضای فیلم برای آمریکایی ها بوده و در نزد مردم ایران و سایر کشورهای مثل ما بدلیل ناآشنا بودن زیاد ارتباطی برقرار نمیشه... ولی کسانی مثل شما که رشته درسیشون هست و با فضای کار بیشتر آشنا هستند مسلماً لذت بیشتری خواهند برد. ولی من به جرات به شما میگم این فیلم از فیلمهای ماندگار سینما نخواهد بود و در طول زمان از یادها خواهد رفت.

در ضمن سروش جان از اینکه اینقدر انتقادپذیری خوشحالم و مطمئنم هم من و هم شما با همین انتقادات پیشرفت خواهیم کرد. موفق باشی دوست من...

حرف آخر : این زاکربرگ خیلی نامرد بود

22. 2 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)