مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بنجامین لاینوس، رهبری لایق و خونسرد یا فریب خورده ای نادان؟ - صفحه 3

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: بنجامین لاینوس، رهبری لایق و خونسرد یا فریب خورده ای نادان؟

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

بنجامین لاینوس، رهبری لایق و خونسرد یا فریب خورده ای نادان؟

با توجه به استقبال کاربران و دوستان عزیز از سری بررسی های شخصیتهای لاست، این بار نوبت بنجامین لاینوس، رهبر دیگران است که با ظاهر آرام و خونسرد و تصمیم گیریهای ظاهرا به موقع، مدتی بینندگان لاست را مسحور شخصیت خویش کرده بود. اما در فصل پنجم از او چهره ای متفاوت ارائه شد که بیننده را دچار سردرگمی کرد. شما او را چگونه دیدید؟ این تغییر درجه ناگهانی چرا اتفاق افتاد؟ آیا به نظر شما هم او فریب خورده ای بیش نبود؟

منتظریم تا در این تاپیک همراه ما شوید.

دوباره خواهيم روييد...

2. 11 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

3. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

پاسخ : بنجامین لاینوس، رهبری لایق و خونسرد یا فریب خورده ای نادان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط .:mAysAm:. نمایش پست ها
    ببنید فرخ عزیز.اول سلام البته!
    من تایید می کنم که بن از هیچکدوم از کارهاش منجمله کشتن جیکوب پشیمون نشد.هر چند در مورد جیکوب در مقاطعی رگه هایی از پشیمانی در میمیکش دیده می شد ولی ازش صرف نظر می کنم.با این فرض هم استدلالت رو نمی تونم بپذیرم. چون عدم پشیمانی بن دلیلش این نبود که به چیزی اعتقاد داره و یا چیزی ورای دیگران می دونه.درسته که باهوشه ولی بیش از باهوشی حسود و ترسو بابت علم شدن دیگری در برابرش.جیکوب رو کشت چون فکر می کرد کسر شانش شده در این مدت.جان رو کشت چون اونو آلترناتیوی در برابر خودش می دید. یه جور هوو.چارلز رو هم همینطور.
    بن بسیار باهوش بود و ایده داشت و همین باعث شده بود که در ابتدای داستان ، استیلای بی چون و چرایی داشته باشه.من هم تاکید کردم که این بن رو خیلی دوست دارم. اما فقط و تنها فقط رئیس گروهی بود که در جزیره ای داشتند واسه خودشون زندگی می کردند و به هیچ کجا کاری نداشتند و حتی نمی دونستند که اون تاسیسات دارما در سوان ، ارکید و هر کدوم دیگه ، دقیقاً چه کاربری ای داشه و برای چه هدفی ساخته شده.پس اینجاست که می گم هر کس دیگری هم بود می تونست بن باشه. حالا یه کم کم هوش تر و محدودتر.
    در مورد تغییرات شخصیتی اش هم باهات موافقم و تاکید می کنم که تغییر ماهیت داستان و در نتیجه ماهیت جزیره ، باعث تغییر موقعیتی در بن و ایجاد استیصال و به حاشیه رانده شدن و بیدار شدن ژن پنهان و فوق العاده قوی حسادت در اون ، ما بن متفاوتی رو می بینیم.
    میثم جان اگه بخواهیم در نظر بگیریم که همه میتونستند کار هم رو انجام بدن که مثلا میشه گفت که اگر خلبان نمرده بود رسما نیازی به جک تو داستان نبود.
    مثلا میتونم بگم که برنارد هم میتونست با تغییراتی کار جک رو انجام بده .
    یا با تغییراتی اکو این طرف جزیره می افتاد و همه کارهای جان لاک رو با اعتقاد بیشتر انجام میداد.
    من یکبار گفتم که فرض بر اینه که ما نمیتونیم به ساختار داستان دست بزنیم. اهمیت افراد رو باید بر همین اساس سنجید ... بر اساس چیزی که هست و نه برا اساس چیزی که میتوانسته باشد!

اما یک سوال دارم ...
    در داستان چه کسی به آنچه از اول فکر میکرد رسید جز بنجامین لاینوس ...
    حتی در اپیزود 12 دقیقه ای لاست, باز هم دیدیم که این بنجامین بود که همه مقصود خود رسیده بود.
    گفته هوگو رو فراموش نکنید. "تو همیشه هم بهترین شماره دو بودی"
    پس شک نکنید که تنها کسی که به خواسته قلبی اش رسید بنجامین لاینوس بود.
    در همین بخش 12 دقیقه ای باز هم بنجامین همون آدم فصل 2 و سه است. به همون اندازه باهوش و ریزبین و مشکوک!

بنجامینی که همه ما دوست داشتیم و این بار تحت رهبری هوگو ...
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

5. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

6. # ADS

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    .:mAysAm:. آواتار ها
    وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 175
    سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

شاید نتونسته باشم منظورمو درست برسونم. من نمی گم با تغییراتی ، چه کسی می تونست کار چه کسی رو انجام بده. اینکه بگیم خلبان ، به جای جک انتخاب می شد نیست.چون کاراکتر جک دریک بستر زمانی ، به اعتقاد کشونده شد که بحثشو کردیم. جان به نوعی خودش با ماهیت جزیره آشنا شده بود و تمام این اتفاقات در مدت زمان کوتاهی پس از سقوط اتفاق افتاد و این در حالیست که بن از کودکی در جزیره بود و به هیچ چیز از جزیره اشراف نداشت.
    بحث من سر ذات کاراکتر و تلقی اون از جزیره و ماهیتش هست. بن از جزیره چه می خواست؟ چه تلقی ای از ماهیت اعتقادی جزیره و شر و خیر داشت؟ چه می دونست جیکوب دقیقاً کیه و چه می کنه؟ چه می دونست چرا دارما اینجا رو انتخاب کرده و چه می کنه؟ بن فقط می خواست اولین جزیره باشه. و باز هم تاکید می کنم اولین جزیره ای معمولی و به معنای واقعی کلمه جزیره.یعنی از همه جا دور و بریده و ایزوله.
    بله البته که بن همیشه بهترین شماره دو بود ولی قبول ندارم که به همه چیز رسید.جزیره برای بن همه چیز بود. و اولین بودن در جزیره که می بینید عملاً دومین شد.

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:mAysAm:. نمایش پست ها
    شاید نتونسته باشم منظورمو درست برسونم. من نمی گم با تغییراتی ، چه کسی می تونست کار چه کسی رو انجام بده. اینکه بگیم خلبان ، به جای جک انتخاب می شد نیست.چون کاراکتر جک دریک بستر زمانی ، به اعتقاد کشونده شد که بحثشو کردیم. جان به نوعی خودش با ماهیت جزیره آشنا شده بود و تمام این اتفاقات در مدت زمان کوتاهی پس از سقوط اتفاق افتاد و این در حالیست که بن از کودکی در جزیره بود و به هیچ چیز از جزیره اشراف نداشت.
    بحث من سر ذات کاراکتر و تلقی اون از جزیره و ماهیتش هست. بن از جزیره چه می خواست؟ چه تلقی ای از ماهیت اعتقادی جزیره و شر و خیر داشت؟ چه می دونست جیکوب دقیقاً کیه و چه می کنه؟ چه می دونست چرا دارما اینجا رو انتخاب کرده و چه می کنه؟ بن فقط می خواست اولین جزیره باشه. و باز هم تاکید می کنم اولین جزیره ای معمولی و به معنای واقعی کلمه جزیره.یعنی از همه جا دور و بریده و ایزوله.
    بله البته که بن همیشه بهترین شماره دو بود ولی قبول ندارم که به همه چیز رسید.جزیره برای بن همه چیز بود. و اولین بودن در جزیره که می بینید عملاً دومین شد.
    میثم جان یعنی قبول نداری که بن نمیخواست به جای محافظ بشینه ؟
    فکر میکنی که جیکوب رو کشت که جانشینش بشه و بعد به مقام دوم رسید؟
    به نظر من مقام دوم همون رهبری دیگران بود و این مسئله رو بنجامین در طول سی سال میدونست. بنجامین مگه در پایان افول کرد از سمتش و یا مگه این که ارتقا پیدا کرد؟
    بنجامین دقیقا در پایان هم همان چیزی بود که از اول بود و همان چیزی بود که از اول میخواست. غیر از اینه ؟

شما میگین بنجامین نمیدونست.
    من میگم این دیالوگ ها رو چطور تعبیر میکنید...

در گفتگو با جان- باید ببینی که اینجا بهترین جای دنیاست !
    در گفتگو با جان در جای دیگر- در جائی از این جزیره یک باکس وجود داره که میتونی هر چیزی رو ازش بدست بیاری !

بنجامین کسی بود که در چشمه از مرگ نجات پیدا کرده بود. این اتفاق برای هیچ کس نیفتاد ... جز سعید که به گفته لوگان با مشکل زنده شد.
    بنجامین از پچ پچ ها در جزیره آگاه بود و میدونست این اتفاقات چرا می افته ... در زمان دزدیدن فرزند روسو به اون میگه که زمانی که صدای پچ پچ شنیدی دیگه پیش تر نرو ...
    بنجامین ریچارد رو دیده بود که شبیه حضرت خضر عمر جاویدان داشت. به نظرتون بن به چشم یک جزیره عادی به اون محل نگاه میکرد ؟
    من این طور فکر نمیکنم

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    .:mAysAm:. آواتار ها
    وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 175
    سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

مثال هایی که زدی رو بیشتر از هر چیز ، من به بلوف هایی تعبیر می کنم که بنجامین تونسته بود در موقعیت های مختلف به کار بگیره.اینکه اینجا بهترین جای دنیاست دلیلی بر این نیست که بن می دونه اینجا چه خبره.بن با درک صحیح از کنه ذات جان ، بلوف جعبه رو زد تا مسیر ذهنی جان رو منحرف کرده و اونو یک قدم از خودش عقب تر نگه داره.
    بن که از کودکی در جزیره بزرگ شده بود و به قول شما نجواها رو می دونست که البته من نمی گم می دونست بلکه به عنوان یک پدیده معمولی فقط باهاش کنار اومده بود ، بن که در چشمه نجات پیدا کرده بود و شاید مثال های متعدد دیگه...سوال من اینجا اینه...چرا اینهمه سال اصلاً دنبال جوابی برای اینها نگشته بود.چرا هرگز یک بار در جستجوی ماهیت واقعی جیکوب و دود ، زحمتی به خودش نداده بود؟ چرا از ریچاردی که سالهای سال مشاورش بود و به قول شما عمری مثل حضرت خضر رو بیش از هر کس دیگری در اون می دید راز جوان ماندنش رو نپرسیده بود؟ یعنی یکبار اون چاههای قدیمی ، معبد و نشانه های دیگه ای که جزیره رو خاص می کنه ندیده بود؟ چرا هیچ اکشنی نشون نداده بود؟ کنجکاو و زیرک بود اما سحش بیش از همین نبود.
    نه.بن نمی خواست محافظ بشه چون آخر آمالش این بود که همون رهبر دیگرانی بشه که نادان و گمشده در کنجی زندگی می کردند؟بن مادامی که جیکوب رو نمی شناخت و تداخلی از نظر کاری مابین خودش و جیکوب نمی دید یا فارسی تر بگم جیکوب و هر مزاحم دیگه ای رو مانعی در استیلای خودش در جزیره نمی دید کاری بهش نداشت. برای بن محافظت معنایی نداشت. شر و خیر معنایی نداشت. همه چیز فقط و فقط دستور دادن و زندگی کردن در شرایط نرمال جزیره ای آرام. می بینید که در لحظه سقوط هواپیما ، مشغول بحث ادبی بودند و خوردن کیک و روزمرگی های دیگه.

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نمیدونم میثم جان
    شاید من نمیتونم منظورم رو درست بگم.
    خیلی از مواردی که دارین اشاره میکنی در زمره باگهای داستانه که ما یکسال سرش تو تی وی شو بحث میکردیم.
    این که خیلی از چیزها گفته شد و بعد فهمیدیم در واقع مسئله طور دیگری بوده ... من حداقل 5 تا تاپیک در این مورد زدم که چرا افراد تو جزیره کنجکاو نبودند و چرا به دنبال جوابها نبودند.
    شما میگین چرا بن دنبال جیکوب نبود.... من میگم اگه از اپیزود اول داستان جک و بقیه از هر طرف 500 متر رو جستجو میکردند, نیمی از جوابهای داستان بدست می آمد...

فکر کنم شما این پست من رو تو سایت قبلی ندیده باشید... که البته همون جا هم کلی سرش بحث کردیم.

در نظر بگیرید که یک جزیره گمشده در جهان وجود داره و از بد حادثه شما با یک هواپیما صاف میوفتین تو اون جزیره . حالا در نظر بگیرید یک عده آدم هم تو اون جزیره زندگی میکنن و جزیره هم خیلی مرموزه و همین در جهان گمشده دلیل مرموز بودشه . بعدش فکر کنید که حالا 60 یا 70 تا آدم افتادن تو این جزیره مرموز که سکنه هم داره .

واکنش سکنه نسبت به این ماجرا دقیقا چی میتونه باشه ؟

گزینه اول : با یک دسته آدم حسابی طرف هستید .
    اتفاقاتی که میوفته به این ترتیبه .
    کلی آدم کشته شدن و سکنه به سرعت برای نجات باقی مونده آدمها خودشونو به محل حادثه میرسونن و اونها رو کمک میکنن و بحث پانسمان زخمها و کفن و دفن مرده ها و رسوندن غذا به بقیه و دادن یک جا به اونها از کارهای مردم عادیه . اگه جزیره خیلی مخصوصه و قراره این آدمها سر از کارش درنیارن اهالی سعی میکنن با یک تکنیکی اینها رو از جزیره ببرن بیرون و یک جایی برسوننشون که بتونن نجات پیدا کنن و میتونن اونجا رو جایی معرفی کنن که در واقع وجود برای حادثه دیدگان به شکلی گمراه کننده باشه که دیگه پیگیر هم نشن . در این حالت کمترین شک به وجود میاد و مسئله به سرعت جمع و جور میشه . حادثه دیده ها هم با وجود کنج کاوی به علت سرعت عمل ساکنین کمتر میتونن اطلاعی کسب کنن از چیزی که در واقع اتفاق افتاده . دقت کنید که هر دو طرف باهوش و کنجکاو هستند .

گزینه دوم : با یک دسته طرفید که مرموزند اما بازم آدم حسابی هستند .
    اتفاقات .
    ماجرا شبیه جزیره اسرار آمیر ژول ورن میشه . یک عده در جزیره هستند که سعی میکنن بدون این که دیده بشن از حادثه دیده ها حمایت کنن . به اونها وسایل برسونن و بهشون دارو بدن و سعی کنن براشون اتفاق بدی نیفته . در این حالت جزیره مرموز نیست اما مردمش مرموزند و به هر دلیل نمی خوان دیده بشن . اونا سعی میکنن امکان گریز افراد رو از مخمصه ای که توش هستند رو فراهم کنند و این آدمها از جزیره برن بیرون و خیال همه راحت بشه . افراد حادثه دیده به نوبت خود کنج کاو هستند و سعی میکنن از کسی که این مدت هواشون رو داشته تشکر کنن و این باعث میشه که بلاخره بتونن مثل همون ماجرای جزیره اسرار آمیز این حامیشون رو ببینن و ازش تشکر کنن و بلاخره هم از جزیره نجات پیدا کنن .

گزینه سوم : با یک دسته حادثه دیده عجیب و یک عده سکنه عجیب تر طرفید .
    اتفاقاتی که در این حالت میوفته منجر به ساخت سریالی مثا لاست میشه .

سکنه جزیره تنها چیزی که مد نظرشون نیست کمک به افراد حادثه دیده است . نه تنها کمکی نمی کنن که اگه میکردن حداقا چند نفری نجات پیدا میکردن بلکه اولین چیزی که به نظرشون میرسه اینه : گودوین و ایتن برین قاطی این آدمها بشین و ازشون اطلاعات کسب کنین و لیست تهیه کنید !!!!!
    در مرحله بعد کمک رسانی بومیان جزیره شاهد دزدیدن افراد سقوط کرده هستیم و این به هر نیتی باشه باعث دشمن شدن خود به خود حادثه دیدگان میشه . به شکلی که در یک فرایند چند تایی از اونها هم کشته میشن .
    افراد حادثه دیده هم که از جمله مبهوت ترین و گیج ترین حادثه دیدگان جهان هستند اصلا در پی کنج کاوی خاصی نیستند . حتی با این که از اول به شکل جن آسایی محل رو جزیره تشخیص دادن به فکر جستجو در جزیره و بدست آوردن اطلاعات درباره اون نیستن . یک موجودی در جزیره هست که مردم رو میکشه یا میخوره یا هر چیز دیگه ای اما اینم اسباب تعجب نیست . احتمالا همه جزایر غیر مسکونیه اقیانوس آرام از این طور موجودات دارند نظیر کینگ کونگ و امثالهم .
    در ادامه این فرایند عجیب یک نفر از افراد سقوط کرده که باردار هم هست توسط دوستان سکنه ربوده میشه و بعد از جریاناتی که منجر به ضرب و جرح چند نفر و کشته شدن همون آدمه بلاخره اون آدم نجات پیدا میکنه و بعدا هم که یادش میاد که اون محل کجا بود و یادش میاد که تو این جزیره متروک یک چیزی نظیر بیمارستان با تمام تجهیزات پزشکی بود باز هم تعجب خاصی نمی کنن . در ادامه دریچه عجیبی پیدا میشه که معتقدترین فرد داستان اونو پیدا میکنه و بعد هم که طی یک دور باطل و پر پیچ و خم و پر حادثه اونو به بقیه نشون میده اونها هم تنها چیزی که به ذهنشون میرسه باز کردن این چیزه نه فکر کردن به این که این اصولا این تو جزیره متروک چی کار میکنه . جالبش اینه که دلیل همه برای باز کردن در این محل جستجو نیست . اونا میخوان از دست افرادی که احتمال داره سکنه جزیره باشن میخوان تو اون دریچه قایم بشن .
    عقلای قوم بومی هم در نوع خود نوابغ بخصوصی هستند و به جای سعی در خروج سریع تر این مزاحم ها سعی میکنن که بر میزان حساسیت اینها اضافه کنن تا بیان پیداشون کنن .
    کلیت ماجرا به اندازه کافی عجیب هست و تمام بینندگان در انتظار این هستند که بلاخره کی قراره این ملاقات بین دو طرف صورت بگیره .
    شما به عنوان یک حادثه دیده و کسی که دنبال نجات میگرده منتظرید که تو جزیره یکنفر رو پیدا کنید که ازش بپرسید دوست عزیز تو این محل چه خبره ؟ چرا یکی نمیاد از شما به ما بگه تکلیفمون چیه ؟ اصلا برادر من ما چطوری از این محل بریم بیرون ؟ اصلا این جا کجای کره زمینه و چرا شما نمیایید به ما کمک کنید ؟ شما که بیمارستان و دریچه و غیره و ذالک دارین چرا مارو نجات ندادین ؟ و خیلی سوالهای دیگه ..

من میتونم یک لیست بیست صفحه ای از ضعفهای داستان رو در همین بحث مطرح کنم که هیچ جوابی هم براش نیست.
    خیلی ساده است که بنجامین هیچ گاه دنبال جیکوب نباید میرفت, چرا که روحیه جان و بن با هم تفاوت داشت. بن در جزیره نجات کامل از مرگ پیدا کرده بود و میدونیت که هر چیزی در جزیره یک جواب داره و این بن نیست که جوابها رو تعین میکنه.
    اگه هم اقدام به کشتن جیکوب کرد که خود این عمل هم زیر سواله, به دلیل آماده سازی ذهنی بود که قبلش توسط mib انجام شده بود.
    اما ما در جزیره شاهد افرادی هستیم که این افراد برگزیده جیکوب هستند.
    این که شخصیت جیکوب زیر سوال هست یا نیست, بحث ما نیست. اما حداقل این رو قبول دارین که جیکوب بر اساس یک سری پارامترهایی که در همه اونها اعتقاد وجود داشته افراد رو تعیین میکرد.
    با این حال من متوجه نشدم اون بخش از بن که شما دوست داشتین کدوم قسمتش بود. این که میگین کلا شما به این شخصیت انتقاد دارین. این انتقادتون هم به کلیه امور اون مربوطه و نه یک برهه خاص .
    از نظر من حتی فقط اگه یک دلیل مهم بوده باشه و اون دلیل هم این باشه که بن توسط جزیره از مرگ نجات پیدا کردع باز هم کافیه برای این که بن خیلی چیزها رو بدونه.
    از نظر من بن و ریچارد هر دو به یک نحو از خواص جزیره بهره مند شدن. ریچارد هم چیزی نمیدونست. اما دلیل بر این نیست که کلا بی اطلاع بود.
    اونها همه به جیکوب اطمینان کرده بودند و بنجامین هم دستورات جیکوب رو گام به گام انجام میداد تا جائی که اختشاش پیش اومد ... از طرفی هم میدونیم که جیکوب نمیتونست به هر کسی اعتماد کنه. اگه بنجامین رهبر بوده برای این بود که همه چیزش فدای جزیره و ماهیتش بود.
    چیزی که نه چارلز و نه الوویز و نه ریچارد اونو درک نکردند. حتی ریچارد هم در پایان از جزیره رفت . اما باز بنجامین بود که تصمیم گرفت بقیه عمرش رو هم در جزیره ای بگذرونه که ممکن بود تا ساعتی دیگه بره زیر آب و اقدامات جک موفقیت آمیز نباشه.

این کار به نظر من فقط به خاطر این نبود که رهبر یک جزیره بی سکنه و با هوای استوائی باشه. به نظر من خاصیتهای جزیره اون رو جذب میکرد.
    اونچه که داستان به ما نشون میده اینه که در پایان سه نفر در داستان باقی میمونند و این سه نفر از ابتدا هم برای این کار انتخاب شدند. جک, بنجامین, هوگو که البته جک با یک انتخاب بین هستی و نیستی خودش رو فدا کرد.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

11. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

pasargad آواتار ها
    وضعیت : pasargad آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 2 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

متاسفم که خیلی دیر وباقرض وقوله لپ تاپ خریدم.ومتاسفم که دیر بااین سایتن آشنا شدم چون فرصت گپ وگفت درمورد این سریال رو از دست دادم.سریالی که به خاطرش یک هفته سر کار نرفتم.کلا ما ایرونی ها اینجووریم دیگه کاریشم نمیشه کرد.......فکرشو بکن سریال از تلوزیون خودمون با دوبله ایی محشر و هم .زمان باپخش جهانی "پخش می شدوای که چی می شد......

seven pounds آواتار ها
    وضعیت : seven pounds آنلاین نیست.
    سپاس ها : 653
    سپاس شده 158 در 65 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 261 تاپیک

به نظر من هر دوش ، بنجامین لاینوس رهبر خونسردی بود اما لایق نبود اما نسبت به بقیه لایق تر بود که اگر نبود در پایان مشاور هارلی نمیشد . اما تا حدودی هم فریب خورده بود که جیکوب اونطور که باید بهش اعتنا نمیکرد . به هر حال فکر میکنم هر دو مورد رو در کل داستان داشت ، کسی که هر موضوعی که از طرف جیکوب براش مطرح میشد رو خیلی راحت قبول میکرد ( مثل چگونگی ارضای دود سیاه ) .

KLAROLINE آواتار ها
    وضعیت : KLAROLINE آنلاین نیست.
    سپاس ها : 177
    سپاس شده 69 در 24 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 215 تاپیک

بن شخصیت مورد علاقه من و رهبری خوب و لایق بود.( همیشه نقشه داشت ) به نظر من یک تار موش به صد تا مثل جک و لاک می ارزه.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع