مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بنجامین لاینوس، رهبری لایق و خونسرد یا فریب خورده ای نادان؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: بنجامین لاینوس، رهبری لایق و خونسرد یا فریب خورده ای نادان؟

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

بنجامین لاینوس، رهبری لایق و خونسرد یا فریب خورده ای نادان؟

با توجه به استقبال کاربران و دوستان عزیز از سری بررسی های شخصیتهای لاست، این بار نوبت بنجامین لاینوس، رهبر دیگران است که با ظاهر آرام و خونسرد و تصمیم گیریهای ظاهرا به موقع، مدتی بینندگان لاست را مسحور شخصیت خویش کرده بود. اما در فصل پنجم از او چهره ای متفاوت ارائه شد که بیننده را دچار سردرگمی کرد. شما او را چگونه دیدید؟ این تغییر درجه ناگهانی چرا اتفاق افتاد؟ آیا به نظر شما هم او فریب خورده ای بیش نبود؟

منتظریم تا در این تاپیک همراه ما شوید.

دوباره خواهيم روييد...

2. 11 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : بنجامین لاینوس، رهبری لایق و خونسرد یا فریب خورده ای نادان؟

این اولین پستم تو تاپیک های لاست هستش
    فقط خواستم بگم جیگرتو بنجامین
    لطفا به این مرد توهین نفرمایید بیچاره گناه داره و زیاد کتک خورده
    هرچی میتونین به این جان لاک کچل و خرفت و اون جک مسخره و حال به هم زن بگین
    ممنون از لطفتون

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

5. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

ممنون مهناز جان ، انقدر به شخصيت بنجامين علاقه دارم كه نتونستم شركت نكنم تو اين تاپيك
    واقعا شخصيت محبوبي بود براي من ،‌غير قابل پيش بيني بودنش ، هوش و ذكاوتش در همه حال ستودني بود برام
    يكي از دلايل علاقه م به اين شخصيت اين بود كه اصلا نمي تونستي تصور كني در موقعيت حاضر چه عكس العملي داره !
    بنجامين تغيير كرد اما دليل تغييرش اين بود كه تمام اعتقادايي كه براش جونش رو مي ذاشت غلط از آب در اومدن ... همه آرمان هاش ... اين همه سال تو جزيره خدمت كرد و تا فصل 5 حتي جيكوب رو نديده بود
    تغيير كرد چون احساس حقارت كرد ، چون فكر كرد باهاش بازي شده

7. 3 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    .:mAysAm:. آواتار ها
    وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 175
    سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

بله ممنون از این تاپیک و سلسله تواپیک!!! می بینم که سروش عزیز هم قدم رنجه فرمودند و تاپیک های لاستی رو مورد نوازش قرار دادند!!
    بگذریم...
    قبل از اینکه بحث در مورد موضوع کلی این تاپیک و القابی که به بن نسبت داده شده بحث کنم ، می خوام نظر خودم رو در مورد کلیت کاراکتر بنجامین لاینس می گم.
    به اعتقاد من -که ممکنه قبلاً هم بهش اشاره کرده باشم- بن شخصیتی یا بهتر بگم کاراکتری بود که می شد با ظرافت از داستان حذفش کرد. اگر به کلیت داستان نگاه کنید می تونید به این مسئله پی ببرید. تمامی گلوگاههایی که بن به نوعی در اونها تاثیرگذار بوده در جای جای سریال ، می تونسته توسط دیگری اجرا بشه.می دونم فرخ عزیز وقتی که این متنو بخونه (البته اگر افتخار بدهند ایشون) شدیداً مخالفه ولی تمامی اون چیزی که ما به عنوان قانون می شناسیم (مثل کشته شدن جیکوب توسط فردی خاص که لزوماً هم نمی تونست بنجامین باشه و یا عدم توانایی کشتن یکی از رهبران جزیره که به موجب اون بن و ویدمور نمی تونستند یکدیگر رو بکشند.) در واقع در این راستا نوشته شدند تا بازی مایکا امرسون رو پررنگ تر و بهتر جلوه بدهند و این ایجاب قصه نیست به نظرم.
    اما در مورد عنوان تاپیک
    درسته بن در جایگاه رهبری لایق و خونسرد جزیره رو اداره می کرد.باهوش و دارای قابلیت تصمیم گیری سریع و مبتکرانه و خلاقانه هم این تصمیمات رو می گرفت. همین باعث شد که اون بنجامین رو علیرغم اینکه در موقعیت منفی داستان قرار داشته باشه بسیار دوست داشته باشم. ولی این ویژگی ها درست در زمانی برای بن اتفاق می افتاد که بن جزیره ای معمولی رو اداره می کرد.اجازه بدین معمولی بودن رو از دیدگاه خودم ادامه بدم.
    جزیره در اون زمان معمولی نمایش داده می شد.نقطه ای از کره زمین که به واسطه دارا بودن نوعی خواص الکترومغناطیسی ویژه ، در زمانی دور مورد استفاده در برخی تحقیقات علمی قرار گرفته بوده و حتی در مقاطعی از زمان تحقیقات مافوق سری هم در اون اتفاق افتاده ولی این آزمایشات و تحقیقات ، به پایان رسیده اند و بن تنها رهبری جزیره ای که به نوعی وطنش محسوب می شه رو بر عهده داره و بر بقایای مخروبه این تحقیقات داره حکومت می کنه. رعایای اون هم رعایایی کم هوش و صرفاً دارای توانایی در کارهای یدی هستند.و این جزیره رو هر چند دارای توانایی های خاص علمی و فیزیکیه ولی معمولی می بینمش.
    در چنین موقعیتی ، مسلماً بن رهبری لایق و خونسرده که در صدد مدیریت بر عده ای درمانده و عاجز که بازمانده های سقوط یک هواپیما هستند ، است.با این تفسیر بنجامین لاینس به نظر من شخصیتی دوست داشتنی داره. هر چند در ادامه داستان و در سیزن پنج ( و اواخر 4) که جنگ برای بازپس گیری مدیریتش در جزیره رو در خارج از جزیره دنبال می کنه هم داره اندکی از این سرسوزن هوش خودش نشون می ده ولی بلافاصله بعد از کشتن جان لاک معتقد و نادان (به تصور بنده) ورق شروع می کنه به برگشتن و این ورق برگشتن رو به داستان نسبت می دم و نه به بن.در واقع من اینجا این تئوری رو که در مورد جک بیان شد و باهاش چالش داشتیم ، قبول می کنم.اینکه بن تغییر نکرد.یا اگر هم تغییر کرد ، بسیار اندک و در امتداد فاز سیر داستان بود.
    داستان جزیره ای دیگه رو نمایش داد.(کاری به این داشته باشیم که نمادها و نشانه ها از سیزن های ابتدایی نمایش داده شد چون در سیزن های انتهایی باور نویسندگان در سوق دادن جزیره ویژه علمی به جزیره ویژه اعتقادی تبیین شد.)جزیره ای خاص که شاید دروازه ای میان شر و خیر و شاید برزخ و هر تفسیر دیگه ای ازش بشه کرد.اما هیچکدامشون در مخیله بنجامین نمی گنجید و استیصال بن از اینجا شروع می شه. در واقع تغییر ماهیت جزیره بود که شخصیت پنهان نادان و فریب خورده بن رو نمایش داد.
    ادامه حرف هام رو موکول می کنم به بعد از خوندن نظر دوستان.
    ویرایش توسط .:mAysAm:. : 02-07-2011 در ساعت 12:15

9. 5 کاربر از پست مفید .:mAysAm:. سپاس کرده اند .

m_a1100 آواتار ها
    وضعیت : m_a1100 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,057
    سپاس شده 1,285 در 459 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 386 تاپیک

خداییش عجب آدم باحالی بود مخش مثل ساعت کار میکرد همیشه یه نقشه آماده داشت برای خودش. ولی آخر سر فهمیدیم که بازیش دادن و خیلی ناراحت شدم بنجامین هم گول خوردش. مرسی

11. 2 کاربر از پست مفید m_a1100 سپاس کرده اند .

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

ممنون از نظرات همه دوستان. فعلا باید برم کار دارم. سر فرصت میام و خیلی حرف دارم در مورد بن بزنم.

دوباره خواهيم روييد...

Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

تاپیک جالبیه !

به نظر شخصیت بنجامین تو لاست 2 تا دوره زمونی رو گذروند دوره اول که فصل های ایتدایی سریال رو شامل میشد بنجامین یه رهبر قاطع و مصمم بود که همه ازش به عنوان رییس حساب میبردن و به عنوان کسی که از همه بیشتر از رازهای جزیره سر در میآورد در بین بینندگان هم جایگاه خاص و ویژه ای داشت ولی در دوره دوم این شخصیت توی سریال با ورود شخصیت جدیدی به نام جیکوب توجهات هم به بنجامین کمتر شد و با توجه به شخصیت بسیار مرموزی که جیکوب داشت نقش بنجامین کمتر و کمتر شد در کل نتیجه گیری من اینه :

توی بخش اول سریال ( فصل های اول ) : رهبری لایق و خونسرد
    توی بخش دوم سریال ( فصل های پایانی ) : فریب خورده ای نادان

بازم حرف دارم در این مورد .....

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

بنجامین یکی از شخصیت های مورد علاقه من بود البته تا فصل 4...
    واقعا نمی دونم چرا این کاراکتر رو زدن تو فصل 5 و 6 لهش کردن...
    و باز هم فکر می کنم که این به این دلیل بوده که کلا روند داستان رو خواستن تو فصل پنج و شش عوض کنن... و واقعا حیف شد که بنجامین باهوش، خونسرد و زیرک تبدیل به یه آدم فریب خورده شد... آدمی سرگردان که نمی توسنت ارزیابی درستی از وقایع اطرافش داشته باشه...
    گاهی دلم می خواد کله این نویسنده های لاست رو بکنم

پ.ن: چه توصیف زیبایی ... مرسی سروش
    اون جک مسخره و حال به هم زن
    یعنی بدجور رو اعصابم میره این مرد... مرسی ی ی ی

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

چون این شخصیت بهترین شخصیت لاست بود یک بار دیگه اومدم تا الفاظم رو ارائه بدم
    واقعا وقتی که تو فصل دو این بشر اومد گفتم این یک چیزیش میشه که میشه رو حرفم هم موندم تا وقتی که فهمیدم بله این رئیس دیگران هستش
    بنجامین لاینوس یکی از بهترین نقش هایی که تو سریال های تلویزیونی دیدم بازی کرد. یک فردی که طوری حرف هاش رو به کرسی مینشوند که حد نداشت.
    اما از نویسندگان لاست تعجب کردم که کسی با این ویژه گی رو در فصل5.6 نابودکردند. و ادمی مثل جان لاک و جک شپردی که هردو از اولین قسمت تا اخرین قسمت هیچ ویژگی نداشتند رو خوب و زیبا جلوه داده اند
    ترو خدا یک لحظه بازی بنجامین لاینوس را با این کچل بی خاصیت مقایسه کنید واقعا معلومه که خوب تر و برتره!!!!!!!
    یک لحظه با ادمی که از فصل 1 هیچ خصوصیت بارزی نداشت و کلا گیج میزد باهاش مقایسه کنید باز معلومه کی برتره !!!!!!!!
    چرا این بنجامین رو با این دوتا عوض کردند نمیدونم واقعا نمیدوونم فقط میتونم بگم مختون عیب داره که ادم کچل رو با بنجامین عوض کردنید واقعا که
    تازه اون دکی که کلا حرفش رو نزنم خوبتره

----------------
    اخی دلم خنک شد باید دری وری میگفتم به این دوتا نمیگفتم اروم نمیشدم کیف داد
    ویرایش توسط ScarFace : 02-07-2011 در ساعت 19:10

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

m_a1100 آواتار ها
    وضعیت : m_a1100 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,057
    سپاس شده 1,285 در 459 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 386 تاپیک

خداییش این جان لاک که فقط مخصوص گند زدن بود و دائماً تمام راهها رو داشت از بین میبرد از دریچه گرفته تا زیر دریایی و دائماً در حال خرابکاری بود اون جک هم که دائم امید بیخود میداد به افراد جزیره و کارها رو خراب تر میکرد تنها کسی که به نظرم مدیریت خوبی داشت همین بن بود که این هم آخر کار فاتحش رو خوندن و یه آدم نفهم فرضش کردن و شخصیتش به کل از بین رفت. مرسی

17. کاربر روبرو از پست مفید m_a1100 سپاس کرده است .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع