مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و بررسی فیلم Braveherat در سینمای هفته

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: بحث و بررسی فیلم Braveherat در سینمای هفته

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

بحث و بررسی فیلم Braveherat در سینمای هفته

نام: brave.jpg نمایش: 138 اندازه: 21.5 کیلو بایت

Braveherat

محصول 1995 آمریکا

Director: Mel Gibson
    Writer: Randall Wallace

Mel Gibson
    Sophie Marceau
    Patrick McGoohan
    دوستان عزیز لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید.

در این تاپیک فقط برداشت و نظر شخصی خود در مورد فیلم مورد بحث را آورده و از نقل قول از سایت های دیگر و نیز بحث های جانبی خودداری کنید.
    بحث و بررسی فیلم Braveherat از هم اکنون تا ساعت 12 شب شنبه ادامه خواهد داشت.

باتشکر... مدیر بخش

2. 6 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

3. # ADS

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

پاسخ : بحث و بررسی فیلم Braveherat در سینمای هفته

به قول سروش ياالا...
    من شروع مي كنم تا بقيه دوستان هم بيان

ويليام والاس
    در همون كودكي كينه اي عميق از انگليسي ها تو دلش جوونه مي زنه
    كشته شدن پدر توسط انگليسي ها ديد تيره و تاريكي رو به سمت انگليسي ها در دل ويليام قرار مي ده
    كلا نوع كينه توزانه و بستر مخالفت و اعتراض نسبت به انگليسي ها رو مي شه از همون آوازهاي ممنوعه و به قول عموي ويل اعتراض آميز مردم دريافت ... حتي موسيقي متن فوق العاده اين فيلم هم اون بستر لازم رو براي ذهن مخاطب فراهم مي كنه
    جايي كه اهالي روستاي مجاور از اشغال خانه حرف مي زنند بيننده ناخودآگاه به كلمه زيباي آزادي مي انديشد
    آزادي از اسارت و اشغال و ....
    ويليام جنگاور و شير دلي كه بر خلاف روح مبارزه جويانه و جنگ طلبي كه داستان به ما نشان مي دهد ، آرامش و زندگي عادي همراه با عشقي ديرين رو طلب مي كند ... حتي دليل بازگشت رو هم در همون ابتدا تشكيل خانواده و زندگي معمول بيان مي كنه اما جايي كه حس آزادي خواهي و رهايي از ظلم و ستم به ميان بياد ويليام تبديل به شجاع دل مي شه
    قدرت كلام و سخنوري ويليام در مقابل جمع زيادي از مبارزيني كه از ديدن انبوه لشكر انگليسي ها نااميد و وحشتزده مي شن از نقاط اوجه فيلمه ... مل گيبسون با سخنراني زيباي آزادي خواهيش ، چقدر زيبا روح جنگ طلبي براي رسيدن به آزادي رو در دل مردم به غليان مي اندازه ....
    جنگ ... در يك طرف جنگ سربازي باشي براي رسيدن پادشاهي ستمگر به اهداف تيره هميشگي اش
    در يك سو آزادي خواهي باشي براي مقابله با ستم و اسارت ..
    اما بايد بتوني ويليام باشي تا آرايش جنگي و ذهن تو بتونه شواليه ها رو مقهور خودش بكنه
    واقعا نمي شه منكر بازي فوق العاده گيبسون شد ... بازي ماندگار ...

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

5. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

اگه یک کلمه برای توصیف این فیلم باشه و کافی باشه عبارت : فوق العاده هستش
    یکی از بهترین فیلم هایی که تو ژانر تاریخی دیدم وهیچ وقت صحنه های نبردش از یادم نمیره دلاوری های ویلیام والاس فوق العاده است
    کارهایی که تو این فیلم انجام میشه همشون به یاد ماندنی است و هیچ کدوم از یادها نمیره!!!!!!!
    تاریخ اسکاتلند جنگ اوری های تک تک انها برای درخواست آزادی !!!!!
    مرگ ویلیام والاس یکی از تاثیر گذاشتن ترین مرگ هایی است که دیدم مرگ تک تک اعضا و هم پیمانان ویلیام والاس تاثیر گذار بود از بزرگترینشون تا کوچکترین آنها
    من این فیلم رو دوست دارم چون ویلیام والاس رو دوست دارم چون مل گیبسون استاد بی چون و چرا این ژانر رو دوست دارم !!!!!!!!1

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

تا الان داشتم این فیلم رو میدیدم...
    در یک کلام فوق العاده تاثیر گذار و زیبا بود...
    آزادی!

دوباره خواهيم روييد...

8. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    تا الان داشتم این فیلم رو میدیدم...
    در یک کلام فوق العاده تاثیر گذار و زیبا بود...
    آزادی!
    مرسی مهناز خانوم واقعا من یکی ممنونت هستم که با این که بیمار هستی باز این جا رو فراموش نمیکنی و میدونی که ماها بهت اینجا احتیاج داریم و میای سر میزنی!!! و حداقل نظرت رو میزاری اما بقیه.....
    -----------
    اره گناه والاس چی بود؟؟؟ این بود که فقط یک چیز میخواست اونم آزادی بود آزادی که از بچگی ازش گرفته بودند ازادی که پدرش میخواست . ازادی پدرش رو هم گرفت!!!
    فیلم فوق العده زیبایی است و تو تاریخ ماندگار هستش . ویلیام والاس با بازی استثنایی مل گیبسون . واقعا به راستی یکی از بهترین هنرمندان برای ایفای نقش در فیلم های تاریخی هستش!!!
    صحنه نبرد بین انگلیس و اسکاتلند صحنه ی اولین نبردشون فوق العاده است وقتی همه ی آنهارو از زیر تیغ شمشیر دوستان والاس و همراهانشان گذروندند. واقعا عجیب بود!!!!خیلی دوست داشتم همشون با والاس متحد میشدند واسکاتلند رو یک کشور ازاد درست میکردند!!!
    ویلیام والاس مرد اما اون چیزی که میخواست رو بدست اورد.
    والاس عجب حرفی زد : شما میتونید برید و جنگ نکنید و زیر بار حکمرانان قرار بگیرید وفردا تو رخت خواب بمیرید. اما میتونید امروز با من بجنگید و حداقل امروز رو احساس زیبای آزادی رو بدست بیاورید و اینجا با من بمیرید!!

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

---------------

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

آزادی
    دلیل بسیار زیبایی برای شجاعانه جنگیدن و مردن.
    آزادی... که اگه نباشه همون بهتر که انسان زنده نباشه و مرگ رو در اغوش بگیره. چقدر لحظه های پایانی فیلم دردناک بود. لحظه ای که والاس رو شکنجه میکردن و اون حاضر نشد برای رهایی از عذاب بیشتر تسلیم بشه. اون فقط به یک چیز فکر میکرد... ازادی و شجاعانه مردن...
    و چقدر اون لحظه لذت بردم از اینکه شاه سفاک که قادر به تکلم نبود راز عروسشرو فهمید و در لحظه آخر با ضجر مرد. ضجری بسیار بیشتر از شکنجه ای که والاس میدید...
    از فیلم لذت بردم.
    مرسی مهناز خانوم واقعا من یکی ممنونت هستم که با این که بیمار هستی باز این جا رو فراموش نمیکنی و میدونی که ماها بهت اینجا احتیاج داریم و میای سر میزنی!!! و حداقل نظرت رو میزاری
    ممنون سروش جان. باور کن اصلا حالم خوب نیست این روزها ولی دیشب این فیلم رو تماشا کردم تا تاپیک سینمای هفته بدون کامنت من پیش نره و امروز صبح هم به خاطر یک مشت دلار رو تا تحلیل سهیل رو ویرایش کنم.
    ممنون که قدردانی دوست عزیز منم همونقدر که شما بهم نیاز دارین بهتون نیاز دارم. اینجا یک جامعه مجازی کوچک و صمیمیه که بدون اون یه چیزی کم دارم

دوباره خواهيم روييد...

11. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

دوستان من فردا بیشتر خدمت میرسم تا در مورد این فیلم صحبت کنم

اما الان فقط چند کلمه بگم در مورد فیلم

بازی مل گیبسون بی نظیره

در یک کلام فیلم بیان یک روایت تاریخی و یک قیام هست ... قهرمانی که خشم و انتقام و شجاعت و اط همه مهمتر غیرتش و تعصبش باعث شروع این حرکت بزرگ میشه.... البته انتقادی هم به مضمون فیلم دارم که بعداً بیان می کنم...

در اون دوران والی هر شهر یا روستایی هر دختری که قرار بوده عروسی کنه باید شب اول رو نزد والی میگذرونده و همین باعث قیام این مرد میشه ....
    من شنیدم زمان پهلوی هم همچین مسئله ای رو خان ها با رعیت ها در ایران انجام میدادند و ریشه اصلی انقلاب یکیش همین بوده ...

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    آزادی
    دلیل بسیار زیبایی برای شجاعانه جنگیدن و مردن.
    آزادی... که اگه نباشه همون بهتر که انسان زنده نباشه و مرگ رو در اغوش بگیره. چقدر لحظه های پایانی فیلم دردناک بود. لحظه ای که والاس رو شکنجه میکردن و اون حاضر نشد برای رهایی از عذاب بیشتر تسلیم بشه. اون فقط به یک چیز فکر میکرد... ازادی و شجاعانه مردن...
    و چقدر اون لحظه لذت بردم از اینکه شاه سفاک که قادر به تکلم نبود راز عروسشرو فهمید و در لحظه آخر با ضجر مرد. ضجری بسیار بیشتر از شکنجه ای که والاس میدید...
    از فیلم لذت بردم.

ممنون سروش جان. باور کن اصلا حالم خوب نیست این روزها ولی دیشب این فیلم رو تماشا کردم تا تاپیک سینمای هفته بدون کامنت من پیش نره و امروز صبح هم به خاطر یک مشت دلار رو تا تحلیل سهیل رو ویرایش کنم.
    ممنون که قدردانی دوست عزیز منم همونقدر که شما بهم نیاز دارین بهتون نیاز دارم. اینجا یک جامعه مجازی کوچک و صمیمیه که بدون اون یه چیزی کم دارم
    گفتی لحظه ی اخر فیلم-- هیچ وقت فراموش نمیکنم اون روز خونه داییم بودم این فیلم رو گرفته بودند داشتن نگاه میکردن به صورت دوبله
    اخره فیلم زنه به پادشاهه وقتی اون حرف رو میزنه یه دفعه تعجب کردم !!!! این چی گفت؟؟؟؟؟ این که گفت من پسر فرزندتون رو به دنیا میارم و طوری تربیت میکنم که مثل شما نشه
    یعنی من همون لحظه مردم از خنده کل فیلم با این جمله فیلم نامه اش تغییر کرد هیچ وقت از یادم نمیره اخره حرکت بود خداییش :دی
    +++++++++++
    این فیلم عجیب دوست دارم داستان عشقی که والاس به زنش داشت . داستان عشقی که به میهن داشت . داستان عشق به آزادی که والاس داشت بی نظیر بود
    من همیشه یه احسنت به خاطر این فیلم به مل گیبسون میگم که همچین فیلمی ساخته و کارگردانی و بازیگری در این فیلم رو به عهده داشته واقعا اسکار اون سال بی هیچ دلیلی ماله این فیلم بود...
    به نظرم این فیلم و السید و بن هور یکی از شاهکارهای هالییود هستند و هیچ وقت همچین فیلم هایی در ژانر تاریخی برنمیگردند

----------------------

---------------

RASHNO آواتار ها
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

گفتی لحظه ی اخر فیلم-- هیچ وقت فراموش نمیکنم اون روز خونه داییم بودم این فیلم رو گرفته بودند داشتن نگاه میکردن به صورت دوبله
    اخره فیلم زنه به پادشاهه وقتی اون حرف رو میزنه یه دفعه تعجب کردم !!!! این چی گفت؟؟؟؟؟ این که گفت من پسر فرزندتون رو به دنیا میارم و طوری تربیت میکنم که مثل شما نشه
    :-o:-o:-o:-o

ترجیح میدم فیلم رو بدون زیرنویس ببینم و بعضی جاهاشو متوجه نشم اما با دوبله نبینم که میزنن کل فیلم رو عوض میکنن. اتفاقا پریروز با شاهین سر همین موضوع بحث داشتیم که لاست رو با دوبله دادن بیرون!!!!

دوباره خواهيم روييد...

Mendicant آواتار ها
    وضعیت : Mendicant آنلاین نیست.
    سپاس ها : 360
    سپاس شده 415 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 21 تاپیک

دوست دارم شجاع دل رو...
    فیلمیه که نشون میده آزادی رو ما تو ذهنمون میسازیم، نمیشه با به بند کشیدن آدما «آزادگی» شون رو گرفت... همونطور که متقابلا کسی که آزاده نیست رو با آزاد کردن سرزمینش نمیتونی آزاده کنی... دوک های اسکاتلندی هیچوقت «آزاده» نشدند!
    نشون میده آرمان ذهنی ِ یک نفر به تنهایی کافیه برای شکست دادن یه لشگر...نشون میده کسی که شکنجه و کشته میشه لزوما کسی نیست که شکست میخوره...
    حس تایپ کرده ندارم وگرنه خیلی چیزای جالب دیگه هم نشون میده این فیلم !

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع