مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث اپیزودیک فصل سوم فرینج: قسمت سیزدهم (Immortality)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: بحث اپیزودیک فصل سوم فرینج: قسمت سیزدهم (Immortality)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بحث اپیزودیک فصل سوم فرینج: قسمت سیزدهم (Immortality)

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  bannernon.gif
مشاهده: 138
حجم:  305.9 کیلو بایت

اپیزود سیزدهم :
    Immortality
    زمان نمایش ساعت 21 تاریخ 10 سه
    دسامبر
    نویسندگان

جی جی آبرام

آلکس کورتزمن

بازیگران :

آنا تورف : اولیویا دانم

جان نوبل : والتر بیشاپ

جاشوا جکسون : پیتر بیشاپ

از ارائه هر گونه اسپویلر درباره قسمتهای بعدی جدا خودداری کنید.

در مباحث رعایت احترام متقابل و همچنین قوانین سایت الزامی است.

ویرایش توسط autumn63 : 07-07-2013 در ساعت 18:12

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 3 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

Amélie آواتار ها
    وضعیت : Amélie آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,829
    سپاس شده 1,528 در 607 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

پاسخ : بحث اپیزودیک فصل سوم فرینج: قسمت سیزدهم (Immortality)

چقدر خوشم اومد از تیتراژش,قرمزش کردن مثل رنگ موهای الیویانت و هیجانش!
    چه شیر تو شیری شده این سریال!آخه یعنی چی که الیویانت حامله شده؟مگه سریال خانوادگی داریم می بینیم؟بعد میگن چرا داره کنسل میشه!!!
    چقدر از والترنت خوشم اومد وقتی که مخالفت کرد با انجام آزمایش کورتکسیفان روی بچه ها برعکس والتر که به خاطر خودخواهی پیتر رو برنگردوند و باعث این همه فاجعه شد و برای مقابله با نابودی دنیا مجبور شد روی بچه ها آزمایش کنه.یه ضربالمثل هست که میگه یه دیوونه یه سنگ می ندازه تو چاه صد تا عاقل نمی تونن درش بیارن حالا قضیه ی والتره!

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa نمایش پست ها
    چه شیر تو شیری شده این سریال!آخه یعنی چی که الیویانت حامله شده؟مگه سریال خانوادگی داریم می بینیم؟بعد میگن چرا داره کنسل میشه!!!
    چقدر از والترنت خوشم اومد وقتی که مخالفت کرد با انجام آزمایش کورتکسیفان روی بچه ها برعکس والتر که به خاطر خودخواهی پیتر رو برنگردوند و باعث این همه فاجعه شد و برای مقابله با نابودی دنیا مجبور شد روی بچه ها آزمایش کنه.یه ضربالمثل هست که میگه یه دیوونه یه سنگ می ندازه تو چاه صد تا عاقل نمی تونن درش بیارن حالا قضیه ی والتره!
    باهات موافقم واقعا داره مسخره پیش میره این حاملگی دیگه مسخره ترین حرکتی بود که شد او سریال یعنی چی اخه بع خدا دارم نا امید میشم از دیدن بقیه سریال
    منم از کار والترنت خیلی خوشم اومد
    حالا پیتر هم این ور رو دوست خواهد داشت هم اون ور رو حالا اوج شیر تو شیر انجام میشه !!!!!

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

6. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    .:mAysAm:. آواتار ها
    وضعیت : .:mAysAm:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 175
    سپاس شده 216 در 117 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

ولی من تازه داره از فریم کلی داستان یه چیزایی دستگیرم می شه که بد نیست و می تونه به چارچوبی خوب و جالب منجر بشه. باید بگذارم پخته تر بشه. تصورم بر اینه که داستان ، بسیار به لاست از لحاظ ساختاری در انتها نزدیک خواهد شد.
    حالا این داستان ها بهانه است. حاملگی الیویا نت و ... اگر داستان اون چیزی رو که توی ذهنمن ادامه بده فکر کنم پایان جالبی می شه براش نوشت و متصور شد.
    در کل از حرکت والترنت خیلی خوشم اومد ولی این رو به معنای گناهکاری والتر نمی گذارم و بر عکس دوستان ، والتر رو دیوانه ای نمی دونم که سنگ انداخت در چاه و از این حرفا.در عمق کارهای والتر ، حس روشن تحقیق و علم محوری ، وجود داشت که بسیار جای بحث خواهد داشت.

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

واااااااااااای....این سریالم دقیقا مثل ومپایر دایریز همشون شانس میارند بابا...اه.....خدایش لاست دلت میومد؟سریال به اون میگفتنند....نه که اینا خوب نیستندا...خیلی هیجان انگیزند اما همه جا شانس باهاشونه....لیو هم که حامله بود.....
    من یکی دلم میخواد پیتر به همین لیو برسه...خدایش هم شیطون تره...هم اخلاقش درست حسابی...واقعا هم دوسش داره...پیتر هم که قسمت قبل فهمیدیم یارو ذهنشو خوند گفته دوسش داره.....راستی.....بیاین همه بگین اینجا کیدلش میخواد پیتر با کدوم یکی لیو اخر سر برسه؟....

Amélie آواتار ها
    وضعیت : Amélie آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,829
    سپاس شده 1,528 در 607 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

در کل از حرکت والترنت خیلی خوشم اومد ولی این رو به معنای گناهکاری والتر نمی گذارم و بر عکس دوستان ، والتر رو دیوانه ای نمی دونم که سنگ انداخت در چاه و از این حرفا.در عمق کارهای والتر ، حس روشن تحقیق و علم محوری ، وجود داشت که بسیار جای بحث خواهد داشت.
    ممکنه بعضی کارهای والتر بر اساس علم باشه ولی اینو باید در نظر گرفت که همه ی این کارها رو انجام داد که اشتباه خودشو جبران کنه چون پیتر رو که به خاطر کارهای علمی از اون دنیا نیاورد فقط این کارش بر اساس احساس بود احساسی که کار دنیای موازی رو به هم زد و چون می دونست که قطعا جنگی در خواهد گرفت روی کودکانی این آزمایشو انجام داد که حتی نمی دونستن چه بلایی داره سرشون میاد.اگه دقت کنین متوجه میشین که تمام بچه هایی که آزمایش رو انجام دادن به نوعی مشکل دارن و نمی تونن به زندگی عادیشون بپردازن و همگی هم از والتر بدشون میاد.خود والتر هم هر وقت به این موضوع برخورد می کنه احساس گناه می کنه.
    فکر می کنم این دلایل کافی باشه تا متوجه بشیم که همیشه هم کارهای والتر بر اساس علم نیست.
    من یکی دلم میخواد پیتر به همین لیو برسه...خدایش هم شیطون تره...هم اخلاقش درست حسابی...واقعا هم دوسش داره...پیتر هم که قسمت قبل فهمیدیم یارو ذهنشو خوند گفته دوسش داره.....راستی.....بیاین همه بگین اینجا کیدلش میخواد پیتر با کدوم یکی لیو اخر سر برسه؟...
    فکر نمی کنم اصلا کار به انتخاب بکشه چون قطعا الیویا بر اساس قولی که به برویلزنت داد دو دنیا رو نجات میده,البته این حدس منه!

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

به نظر من داستان خیلی زیبا شده آخه شما به چیش ایراد میگیرین که میگین اینطوری پش بره کنسل میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa نمایش پست ها
    من قبول ندارم حرفاتو چون اگه یادت باشه والتر میخواست پسر رو برگردونه فقط بخاطر اینکه نجاتش بده رفت اوردش و وقتی که حالش بهتر شد میخواست برگردونتش ولی وقتی همسرش اومد و اونطوری با دیدن پیتر احساساتش برانگیخته شد و از والتر خواست که برش نگردونه والتر به نوعی تسلیم احساسات زنش شد هر چند قبول دارم ته قلبشم خودش نمیخواست پیتر رو برگردونه ولی تصمیمش هیچ وقت به نگه داشتن پیتر نبود.

بعدشم اینکه والتر هیچ وقت نمیدونست این کارش باعث میشه که اتفاقی برای تعادل بین دو جهان و اون یکی جهان بیوفته برای همین به هیچ عنوان ازمایشات با کورتکسیفان به این کارش ربط نداره اگه دقت کرده باشین توی کتاب انسانهای اولیه که حتی شبکه تروریستی زی اف تی هم یه جورایی بهش اشاره داشت مدام از هجوم دشمنان و حمله کسنی که مشخص بود صحبت شده بود و هشدار داده شده بود و اگه یادتون باشه ویلیام بل تنها کسی بود که خیلی قبل تر کتاب مردمان اولیه رو خونده بود و دربارش تحقیق کرده بود به این دلیل اومد ماده ای به اسم کورتکسیفان اختراع کرد ( نه والتر) که بتونه با استفاده از این محدودیت های مغز انسان رو کم کنه تا قابلیت های انسان ها افزایش پیدا کنه بعدش اون و والتر اومدن روی بچه ها ازمایش کردن در اینجا موافقم با شما که والترنیت موافقت نکرد ولی بل و والتر این کارو انجام دادن. پس این موضوع اصلا ربطی به کاری که والتر کرده بود نداشت چون اصلا خبر نداشت چی کار کرده.
    به این دلایل که گفتم جریان سنگ و چاه هم منتفی میشه برای این دنیا چون کارش اون دنیا رو خیلی به زحمت انداخت و باعث شد که گردابه مکنده وایجاد بشه و والترنیت ماده قرنطینه کننده رو اختراع کنه.

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    اگه دقت کرده باشین توی کتاب انسانهای اولیه که حتی شبکه تروریستی زی اف تی هم یه جورایی بهش اشاره داشت مدام از هجوم دشمنان و حمله کسانی که مشخص بود صحبت شده بود و هشدار داده شده بود
    من فكر مي كنم اين كتاب يه جور پيشگوييه ... يعني والتر عملا تعادل دو دنيا رو بهم زد و در نهايت عكس العمل اين عملش جنگ دنياها خواهدبود كه تو اين كتابها پيش بيني شد.
    يعني يه جورايي مثل لاست، اين سريال هم تقديرگرايي داره... همه چيز مثل زنجير به هم پيوسته است.

نقل قول نوشته اصلی توسط .:mAysAm:. نمایش پست ها
    در عمق کارهای والتر ، حس روشن تحقیق و علم محوری ، وجود داشت
    والتر يه دانشمندي بود كه داشت به هيولا تبديل ميشد و من اين نوع علم گرايي رو قبول ندارم... آسيبهايي كه اون به بچه هاي بيگناه و خيلي از مردم زد قابل جبران نبود و نيست... به همين دليل از بل خواست رشد وغزش رو معكوس كنه تا تبديل به چيز بدتري نشه.

واقعا تصميم والتر نت قابل ستايشه. اينكه حاضر نشد از خط قرمزهايي عبور كنه و روي بچه ها آزمايش كنه واقعا تحسين برانگيزه.

چقدر دلم براي اليويا نت و فرانك سوخت... طفلكي
    كاش حداقل مي تونست حقيقت رو به فرانك بگه.. اينش دردناك تره .. حداقل اليويا و پيتر از قضيه خبر دارن و درموردش حرف ميزنن تا مشكلشون حل بشه ولي اين يكي اليويا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع