مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و تبادل نظر در مورد فصل 1 و 2 سریال "v"

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد فصل 1 و 2 سریال "v"

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بحث و تبادل نظر در مورد فصل 1 و 2 سریال "v"

بحث و تبادل نظر در مورد فصل 1 و 2 سریال "V"

لطفا به قوانین انجمن احترام بگذارید
    و از دادن هرگونه پست اسپم جدن خوداری فرموید .
    از دادن اسپویلر از قسمت های بعدی سریال خودداری فرموید

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد فصل 1 و 2 سریال "v"

سریال Vسریالی بود که من اون رو به عنوان یک خائن میشناسم و تا دیروز از دستش واقعا عصبانی بودم
    یکی از سریال هایی که باعث نابودی سریال زیبای فلش فوروارد شد.....
    اما خود سریال که از دیروز شروع به نگاه کردن کردم سریال جالبی است
    عاشق بعضی از کاراکترهاش شدم مثل کایل هابز و جاشوا خیلی کاراکترهای باحالین
    یعنی نمیخوام سر به تنه این انا بمونه خیلی خیلی خونسرده کلا رو اعصابم هستش هی میخوام برم بزنم تو سرش
    فعلا فصل 1 رو تموم کردم بازم برمیگردم چون داره این سریال به جاهای باریکی میکشه کارش

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

---------------

5. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

سریال v سریال زیباییه که اگرچه به مقوله تکراری فرا زمینی ها می پردازه اما زاویه دید جدیدی به این مقوله داره. معمولا موجودات فرازمینی در فیلم ها و داستان ها از ابتدای کار به قصد جنگ و نابودی زمین وارد عمل میشن اما در این سریال آنا (لیدر فرازمینی) سعی می کنه تا از طریق جلب اعتماد و به اصطلاح خام کردن انسانها بر اونا پیروز بشه و تا حد زیادی هم در ابتدای کار موفق میشه... مدام در طول فیلم تکرار میشه که ما برای صلح اومدیم و امیدوارم همیشه در صلح باشیم در حالیکه در نهان نقشه اصلی اونها نابودی انسانها در زیر لفاف صلحه و این البته تیکه سیاسی بزرگی هم هست

مسائلی که در این سریال در مورد تفاوت ها و شباهت های انسانها و موجودات فرازمینی مطرح میشه جذاب و به نوعی میشه گفت نوین هستن.
    اگرچه در فصل اول جلوه های ویژه ضعیفی داره ولی سعی شده تا در فصل دوم تا حد زیادی این نقص جبران بشه.
    داستان در فصل دوم جذابیت بیشتری پیدا می کنه که از نظر من به دلیل پرداختن به تفاوت های اساسی انسان ها و فرازمینی ها در این فصله.
    اینکه لیدر موجودات فرازمینی یک بانو هست ایده خیلی زیباییه ضمن اینکه هسته ستون پنجم در میان انسانها هم یک بانو هست ...
    هنرپیشه های سریال هم تا اینجای کار به جز یکی دو مورد بازی خوبی ارائه دادن به خصوص آنا، لیدر موجدات فرازمینی.
    امیدوارم دوستان عزیز این سریال زیبا رو ببینن و بتونیم بهتر و بیشتر در موردش صحبت کنیم.
    ویرایش توسط Parnian : 02-12-2011 در ساعت 23:19

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    سریال v سریال زیباییه که اگرچه به مقوله تکراری فرا زمینی ها می پردازه اما زاویه دید جدیدی به این سریال داره. معمولا موجودات فرازمینی در فیلم ها و داستان ها از ابتدای کار به قصد جنگ و نابودی زمین وارد عمل میشن اما در این سریال آنا (لیدر فرازمینی) سعی می کنه تا از طریق جلب اعتماد و به اصطلاح خام کردن انسانها بر اونا پیروز بشه و تا حد زیادی هم در ابتدای مار موفق میشه... مدام در طول فیلم تکرار میشه که ما برای صلح اومدیم و امیدوارم همیشه در صلح باشیم در حالیکه در نهان نقشه اصلی اونها نابودی انسانها در زیر لفاف صلحه و این البته تیکه سیاسی بزرگی هم هست

مسائلی که در این سریال در مورد تفاوت ها و شباهت های انسانها و موجودات فرازمینی مطرح میشه جذاب و به نوعی میشه گفت نوین هستن.
    اگرچه در فصل اول جلوه های ویژه ضعیفی داره ولی سعی شده تا در فصل دوم تا حد زیادی این نقص جبران بشه.
    داستان در فصل دوم جذابیت بیشتری پیدا می کنه که از نظر من به دلیل پرداختن به تفاوت های اساسی انسان ها و فرازمینی ها در این فصله.
    اینکه لیدر موجودات فرازمینی یک بانو هست ایده خیلی زیباییه ضمن اینکه هسته ستون پنجم در میان انسانها هم یک بانو هست ...
    هنرپیشه های سریال هم تا اینجای کار به جز یکی دو مورد بازی خوبی ارائه دادن به خصوص آنا، لیدر مودات فرازمینی.
    امیدوارم دوستان عزیز این سریال زیبا رو ببینن و بتونیم بهتر و بیشتر در موردش صحبت کنیم.
    ایناش جالبن
    یک چیزیش عذابم میده اینه که خیلی خیلی با تکنولوژی هستند و دارن با همین نقطه ضعف انسان ها اون هارو ضعصیف و برده خودشون میکنند
    این انا بازیش خیلی خیلی خوبه اما کاراکترش یعنی باید بزنم تو سرش رو اعصابمه بدجوری خداییش پرنیان
    بازی دوتا جوان هم خیلیی مسخره هستش یکی بازی دختره انا و دیگری هم پسر جولیت لاست
    هنوز به اسم ها عادت نکردم :دی:دی
    اما ایده سریال رو دوست دارم. گروه ستون پنجم هم خیلی باحاله و کاراکترهاشون خوب بازی میکنند :دی:دی مخصوصا کایل هابز :دی
    این پدرروحانی هم بعضی وقتها میره رو اعصابم بابا میخوای از مردمت دفاع کنی دفاع کن این چه کاریه هی ادای پدر هارو درمیاری اههههههههههههههه

----------------------

---------------

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

رفتم رایت کنم ببینم سریالو

دوباره خواهيم روييد...

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

سلام...
    سریال v رو من از همون عوایل دیدم که فصل 1 بود...الانم که هفته ای میاد قسمت 4 رومشم 3 ساعت پیش دیدم...این سریال هر چی جولو میره جذابیتش بیشتر میشه....اوایل با کاراکتر های سریال زیاد حال نکردم اما حالا خیلی بهتر شده...مثلا نقشی که دوسش دارم همون مرده تو ستون پنجم که تبهکار هست خشنه....اما خیلی مرد باحالیه...با این شخصیتش خیلی حال کردم......از پسر این زنه اسمش یادم میره هی بازیگر لاستم بود اینجا fbi کار میکنه حالم بهم میخوره از پسرش....یجور چندشه اصلا....نمیدونم فقط من همچین احساسی دارم یا بقیه هم مثله منند؟...لطفا بگید نظرتونو در این مورد....چون واقعا از همه چیزش بدم میاد....
    کلا سریال جالبیه....بیشتر میشه ادامشو حدس زد یعنی من اینطوری بودم.....اما با اینکه حدس میزنم بازم واسم جالبه...اما در مورد مقایسه با فلش فووروارد خدایش اون خیلی هیجان انگیز تر و قشنگتر بود.....اینم بد نیست واسه یه بار دیدن خوبه....اما از اون سریالایی نیست که تو خاطره ادم بمونه...مثله فرار از زندانو 24 رو لاستو قهرمانانو.......همرو گفتم که....سریالیه که داره میگه انسان ها دارای عواطف بالایی هستند...همون عشق....روح منظورش عشقه تو این سریال حالا نه فقط عشق به جنس مخالف تو همه زمینه ها این عشقه که کار انسان ها رو به پیش میبره و ازشون مراقبت میکنه....
    چیز زیادی واسه گفتن دیگه کلا نداره....اکشن هاش معمولیه .....سناریوش تقریباتکراریه که فضاییها حمله میکنند حالا از یه نوع دیگه....و بازم مثل همیشه چند نفر قهرمان تو یه سریال دور هم جمع شدند کارارو به پیش میبرند......اگه بخوام درجه بدم بین 7 میدم بهش....
    کلا تو امسال سریالهایی که بخاطرش منتظر میمونم واسه دیدن اگه از نظر علاقه بخوام بگم اول ومپایر دایریزه...دوم فرینج سوم بیگ بننگ توری اونم با شلدون....اسپارتاکوس فصل جدیدش هم خیلی عالیه...فکر کنم این سریال تو شماره 5 یا 6 من باشه تو لیست انتظاری که میکشم واسه دیدنش

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

یعنی دیونه این طرف شدم کایل هابز واقعا باحاله اصولا تو هر سریالی از این جور بچه باحالا باید پیدا شه :دی:دی
    کایل هابز هم یکی از این نوع ادم هاست :دی کارهاش خیلی باحاله اصولا واقعا تروریست هست تروریست تروریست :دی
    اما دلم برای جاشوآ تنگ میشه جاشو مرد بعد زنده شد حالا شده یکی از اونها
    از این سیاه پوسته هر حرکت به حرکت داره بدم میاد

----------------------

---------------

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

یعنی کیف داد دست راست این انا ترکید
    ادم بی مغز بی احساس بی روح
    مارکوس ترکید توسط چیگر طلای سریال کایل هابز
    هرچی از این کایل بگم کم گفتم

----------------------

---------------

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

چی؟ترکییییییییییییید؟منم میخوام ببینم اما زیر نویس قسمت پنجمش رو بهادر هنوز ننوشته...از کجا گیر اوردی زیر نویسو سروش؟

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    یعنی کیف داد دست راست این انا ترکید
    ادم بی مغز بی احساس بی روح
    مارکوس ترکید توسط چیگر طلای سریال کایل هابز
    هرچی از این کایل بگم کم گفتم
    مارکووووووس بی مغز بووووووود؟؟؟؟!!!!
    شخصیت مورد علاقه من در این فیلم مارکوس بود و واقعا از اینکه کشتنش عصبانی شدم.
    یه فضایی خیلی باهوش که تحت تأثیر احساسات انسانیش قرار نگرفته بود در حالیکه حتی آنا هم مبتلا به این عواطف و احساسات شده!!!
    واقعا حیف شد که کشتنش

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)