سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بیایید درباره لاست حرف بزنیم!! - صفحه 5

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48
نمایش شاخه ای25علاقمندی ها

موضوع: بیایید درباره لاست حرف بزنیم!!

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,214 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

بیایید درباره لاست حرف بزنیم!!

دلم برای لاست تنگ شده است. برای تپشهای قلبم هنگامیکه تماشایش میکردم و لحظه لحظه گرسنگی و بیخوابی که پای تماشایش کشیدم.
    دلم برای جک و گریه های زیبایش تنگ شده است...
    برای چهره معصوم و زیبای کیت وقتی که بی اعتنایی های جک آزارش میداد...
    دلم برای متلک های سویر تنگ شده است...
    و رفیق گفتنهای هارلی که هر بار معنای متفاوتی از آن برداشت میشد...
    دلم برای امنیتی که در کنار سعید حس میکردم تنگ شده و فداکاریهای مداومش برای همه...
    دلم برای جان لاک واقعی، وقتی که خودش بود تنگ شده و آن لبخند واقعا زیبا که کمتر کسی آن را دارد...
    دلم تنگ است برای غیرتی بازهای جین و عشق میان این زن و شوهر...
    دلتنگ مزه پرانیهای چارلی ام...
    و برادر گفتنهای دزموند که همان اول ندانستیم چه نقشی دارد در این سرنوشت...
    و برای بن، برای هوش سرشارش، خونسردی بیش از حدش و طمانینه ای که هنگام سخن گفتن داشت...
    دلتنگ تمام لحظاتی ام که در جزیره با آنها سپری کردم...
    دلم میخواهد دوباره هواپیمایی سقوط کند و جک چشمانش را باز کند و برای کمک بشتابد، دلم میخواهد دوباره کیت زخم جک را بخیه بزند و سویر دوباره بدجنسی کند که چه زود فهمیدیم او ذاتا بد نیست، دوباره جان با پوست پرتقال در دهانش کیت را بترساند و سعید دوباره برای جلب کمک آتش روشن کند، جین هنگام ماهیگیری نگران دکمه باز بلوز سان باشد و بون از خواهرش که در حال لاک زدن ناخنهایش است خواهش کند کمی شکلات بخورد، چارلی دوباره برای جلب توجه دختران جزیره تلاش کند و آهنگش را بارها و بارها بخواند، هارلی غذاهای باقیمانده را برای کمک به دیگران جمع کند، والت به دنبال وینسنت بگردد و رز حلقه طلای آویخته به گردنش را ببوسد و اشک بریزد...
    دلم میخواهد دوباره در کنار ساحل دود سیاه تنوره کشان درختان را قطع کند و همه را بترساند و کلیر دوباره با آن لهجه استرالیایی اش بگوید: there is again
    ویرایش توسط RASHNO : 07-31-2010 در ساعت 18:48
    KLAROLINE, Ali_sat88, M0H3N69 و 1 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 14 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

3. # ADS

In Quarantine
    Agnt.Smth آواتار ها
    وضعیت : Agnt.Smth آنلاین نیست.
    سپاس ها : 574
    سپاس شده 429 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 40 تاپیک

پاسخ : بیایید درباره لاست حرف بزنیم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط R.I.P_20-0 نمایش پست ها
    نمی دونم شما دوستان تحلیل ایشون رو شنیده یا خونده باشید که به قول خود ایشون مسائل پشت پرده و باطنی اصلی سریال رو بیان کرده . بنده اینجا قسمتی از صحبت های ایشون رو مینویسم تا شما هم نظر بدید در مورد دکترمون که جز دکترین کشورمونم به حساب میادو تو تلویزیون هم زیاد اومده.
    من با اینکه با این سریال زیاد موافق نیستم اما راجع به این بحث یادمه توی یکی از پست های جناب FFKIA (که یادم نیست) یه مطلبی بود که به درستی اشاره شده بود،نقل به مضمون میکنم:
    اینکه مخاطب و هدف این سریال (و کلا تمام فیلم ها و سریال های آمریکایی) بیش از هر ادمی در هرجای دنیا ،جامعه و مردم مذهب گرای آمریکا هستند.
    تا اونجایی که من اطلاع دارم ، جامعه آمریکا اگر نگیم مذهبی ترین ،یکی از مذهبی ترین کشور های دنیاست.

این حق رو باید به سازنگان این فیلم داد که نسبت به سلایق خودشون،کشورشون و مردمشون فیلم رو بسازند،نه اعتقادات ما و امسال اقای دکتر عباسی .

و درنهایت چیزی هم که مهمه این هستش که این سریال در همان جامعه هدف بسیار بسیار محبوب و موفق تونسته ظاهر بشه.
    FFKIA, Anti Trust و 1CHAMPION به این پست علاقمند بوده اند.

5. 4 کاربر از پست مفید Agnt.Smth سپاس کرده اند .

6. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

اول یک چیزی بگم و اینکه همه افراد داری نظر و فکر های گوناگونند...و همشون باید براشون احترام قائل بود.هرکسی میتونه در ارتباط با چیزی که میبینه...نظری مربوط و اختصاصی و خاص خودش رو داشته باشه....اما میشه نظرات و سلیقه و طرز فکر رو بهتر کنیم...
    اول یک چیزی رو مشخص کنیم..اقای دکتر عباسی با تمامیه فیلم ها وسریال های امریکایی مخالفه.و ایشون تنها در رابطه با این سریال سخنرانی نکرد در دانشگاه های کشور...بلکه خیلی از سریال ها و فیلم ها رو نقد کرد.که در همشون 100 درصد مخالفت خودش رو نشون داد

فقط این رو بگم زمانی که دکتر عباسی چنین تحلیل هایی رو بازگو کرد در رابطه با این سریال...من درست یادمه...فصل 4 سریال در وسط هاش بود...
    هنوز 2 فصل و نیم از این سریال پر از معما و راز مونده بود.که اقای عباسی چنان با قدرت و اینکه از همه چی این سریال با خبره داشت حرف میزد.
    که تا پایان سریال بیش از نیمی از حرفاش درست از آب در نیومد.
    البته اینم بگم من مخالف تحلیل ایشوندر رابطه با یهود و مسیحیت و اسلام هستم.
    فقط شما به من اینو بگو....توی ایران ما سریال در رابطه با مذهب اسلام چند تا ساختیم.
    که تو همشون از اون ها که دین ما ایرانی ها رو تشکیل دادند یعنی اسلام رو بزرگ تر از همه ادیان نشون داده...
    خوب طبیعتا هم هر سریال و فیلمی از هر منطقه ای که باشه بیشتر هوای خودشون رو دارند یجورایی...خیلی طبیعیه.
    به نظرم تحلیل ایشون خیلی بیشتر از خیلی دارای ایراده....
    سریال لاست هیچ چیزی نخواد بگه حداقل این رو به وضوح داره میگه که همه افراد در دنیا گذشته ای دارند....که با خودشون این ور اون ور میارند...این افراد میتونند در یک مکان باهم جمع شند...و باهم زندگی کنند....حالا میخواد از هر ادیانی باشه.میتونند دوست باشند...میتونند به هم کمک کنند.از هر جامعه و طرز و تفکری...لاست یکی از بهترین سریال ها برای نشان دادند عقاید و مذهب مردمه...یکی از نکات خوبش اینه...خیلی چیز های دیگه به ما یاد داده...که باید لاستی بود و فهمید...

فقط این رو باید درک کنیم..هر کشوری در دنیا...چیزی میسازه حالا بگیم هر چی...اول به عقاید خودش استواره...بعد به چیزهای دیگه.لاست هم از این قائله مستثنا نیست.
    بیخیال....همانطور که گفتم...باید لاستی بود تا فهمید
    ویرایش توسط Anti Trust : 11-14-2012 در ساعت 12:00

8. 3 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

In Quarantine
    Agnt.Smth آواتار ها
    وضعیت : Agnt.Smth آنلاین نیست.
    سپاس ها : 574
    سپاس شده 429 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 40 تاپیک

دوستان یه سوال خیلی فنی:

درنهایت این جزیره چی بود؟

هم از لحاظ خط داستانی میخوام (یعنی همونی که در فیلم نشون داده میشه ) و هم از لحاظ مفهومی و فلسفی!

دوزخ بود؟بعد چهارم بود؟چی بود؟

آخه چند وقت پیش به یه دوستی دادم این سریال رو ببینه ،بعد یه فصل از من این سوال رو کرد منم کلا اینطوری شدم
    شاید چون چند سالی ازش میگذره و شاید هم چون درنهایت خیلی تاثیرگذار روم نبود این سریال!

بعدش جدا واسه خودم سوال شد که مهمترین سوال این سریال جوابش چی بود؟
    این جزیره کجا بود آخر؟

باتشکر.

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,370
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

یکم توضیحش پیچیده است.
    در واقع سازنده در این باره توضیحی نمیده و تنها توضیحی که البته خیلی هم سربسته است همون داستان شیشه شراب جیکوبه!
    من برای قضیه چند جور توضیح مختلف دارم که به دلایلی نمیتونم خیلی درباره اش توضیح بدم.
    اما به شکل سربسته ای میتونید در تاپیک های زیر مطالبی رو ببینید که شاید راهگشا باشند.

سفر به ديگر سوي تاريكي (گمشده از ديدگاهي ديگر)
    پایان لاست و جدال نهایی خیر و شر !!!

البته مورد زیر هم با یک نگاه دیگه به این قضیه مسئله رو بیان میکنه ...

گفتگوي لاستي !!!
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

11. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

رسالت یک انسان برای رسیدن به آزادی در صف ایستادن نیست بلکه بر هم زدن صف است
    CHE GUEVARA آواتار ها
    وضعیت : CHE GUEVARA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 4 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام من اولین بار است که در این سایت نقل قولی را مطرح میکنم امیدوارم کاربران عزیز اگرپاسخی به این نوشته دارند حتما" عنوان کنند . من عاشق سینما هستم (بهتر است بگیم فیلم چون دیدن سینمای واقعی بر روی پرده برای هم نسلان من امکان پذیر نیست) و در طی دهه اخیر بهترین فیلمهای نوابغ تاریخ سینما از فورد . هیچکاک . لانگ . فلینی . برگمان . کوپولا . فینچر . نولان را دیده ام . و سینما را به عنوان هنر هنرها ستایش میکنم . ولی یک موجی که در طی چند سال اخیر به عنوان سریال امریکایی در بین مردم عام و حتی روشنفکران راه افتاده بود باعث شده بود مقداری در این مورد کنجکاو شوم (قبل از هر چیز بگم که من به خاطر تعصبی که نسبت به سینما دارم نسبت به سریال دید بسیار منفی و دونی داشتم ) تا اینکه برحسب اتفاق تمایل پیدا کردم که یکی از همین سریالهای پر سر و صدا را حداقل چند قسمتی امتحان کنم و از خوش شانسی قرعه به نام لاست افتاد . این سریال از همان چند قسمت اول جادوی خود را بر من تزریق کرد و در طی چندین شب مرا در عالم خلسه با قهرمانیهای باور پذیر قهرمانانش در هزار تویی بورخسی همراه کرد . من در تمام عمرم اینچنین جذابیتی را در هیچ اثر هنری ندیده ام (البته غیر از فیلم پدر خوانده . محاکمه کافکا و ابله داستایفسکی ) و به نظرم لاست سالهای سال میتواند به عنوان یک پدیده بصری مورد بحث و جدل قرار گیرد البته ( فارغ از چند قسمت آخر ) .
    Don Corleone و javad2656 به این پست علاقمند بوده اند.

13. 2 کاربر از پست مفید CHE GUEVARA سپاس کرده اند .

niloofarii آواتار ها
    وضعیت : niloofarii آنلاین نیست.
    سپاس ها : 139
    سپاس شده 160 در 54 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 29 تاپیک

من تازه شروع کردم این سریال پر طرفدارو ببینم ! هنوز سیزن 1 نگاه میکنم و شخصیت محبوبم جان لاکه تا الان ! فقط یک چیزی برام ناخوشاینده، اینکه خیلی زیادی دیگه همه چیز اتفاقی به هم مربوطن!مثلا اینکه ساویر پدر دکترو دیده و از اخرین حرفاش با خبره و با شنیدن یک ضرب المثل اشنا بفهمه که اون مرد همون پدر دکنره! واز این قبیل اتفاقها!
    1CHAMPION به این پست علاقمند بوده است.

javad2656 آواتار ها
    وضعیت : javad2656 آنلاین نیست.
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

با سلام.
    الان حدود 9 ساله سریال لاست تموم شده و من یکبار حدود سال 2010 و یکبار سال 2016 و یکبار الان دارم میبینم.چقدر یک سریال میتونه آدمو ببره به یه جایی دیگر از واقعیت.خداییش بعد از تمام شدن هر بار لاست انگار دلم میگیره.من سریال زیاد نگاه میکنم ولی هیچ سریالی منو به اندازه لاست به وجد نمیاره.کاش یکی بتونه مقل لاست یه سریال دیگه ای هم درست کنه.کاش

16. کاربر روبرو از پست مفید javad2656 سپاس کرده است .

siavash82ir آواتار ها
    وضعیت : siavash82ir آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 6

کلمات کلیدی این موضوع