سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی و بحث تبادل نظر در مورد سریال Game Of Thrones (اختصاصی) - صفحه 3

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30
نمایش شاخه ای13علاقمندی ها

موضوع: معرفی و بحث تبادل نظر در مورد سریال Game Of Thrones (اختصاصی)

Skyfly آواتار ها
    وضعیت : Skyfly آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,494
    سپاس شده 7,204 در 1,426 پست
    یاد شده
    در 22 پست
    تگ شده
    در 778 تاپیک

جعبه مدال ها

معرفی و بحث تبادل نظر در مورد سریال Game Of Thrones (اختصاصی)

نام فارسی : بازی پادشاهان
    محصول کشور : آمریکا
    سال ساخت: 2010
    ژانر : تاریخی تخیلی
    کارگردان: دیوید بنیوف

سریالی جدید از HBO : سریالی درام تاریخی به نام Game Of Thrones

"بازي پادشاهي" سريال آمريكائي با فضاي قرون وسطي و ساخته ديويد بينيوف David Benioff و دان وايس Don Weiss است كه از شبكه HBO پخش خواهد شد. اين سريال، بر اساس رمان پر فروش "ترانه يخ و آتش" جرج ر. ر. مارتين George R.R. Martin و شرح خشونت و كشمكش خانواده­هاي درباري براي تكيه زدن بر تخت پادشاهي وستروز Westros ساخته شده است. اين سريال در 17 آوريل 2011 در انگلستان و 18 آوريل در اسكاي آتلانتيك آغاز به كار خواهد كرد.

انتظار مي رود اين سريال تلويزوني چند خط داستاني را از رمان "ترانه يخ و آتش" گرفته باشد. مارتين Martin نويسنده رمان اظهار داشته كه فيلمنامه اوليه نسبت به اثر وي وفادار مانده است.
    کارگردان این سریال ادعا کرده است که میتواند این سریال را برای 6 فصل انجام دهد اما منتقدان بر این باور هستند که دیوید بنیوف نمیتواند این سریال را بیش از 3 فصل انجام دهد باید دید این سریال درام تاریخی زیبا آیا میتواند طرفداران این ژانر را راضی نگه دارد یا خیر!!!

بازیگران این سریال عبارتند از :
    .

شون بین : در این فیلم در نقش ادوارد استارک به ایفای نقش خواهد پرداخت ... گفتنی است شون بین بازیگر نام اشنای سینمای هالیوود در کارنامه خود بازی در فیلم های چون ارباب حلقه ها و جیمزباند و اثار معروف دیگری را دارد

مارک ادی : در این فیلم در نقش پادشاه رابرت به ایفای نقش خواهد پرداخت
    الفی الن - امیلی کلارک - پیتر دینکلاج از دیگر بازیگران این سریال زیبا و تاریخی هستند

اولین قسمت این سریال روز 17 اپریل 2011 پخش خواهد شد

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنترwww.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد

ویرایش توسط ScarFace : 02-08-2012 در ساعت 19:00
    AZIMOTH, smgh470, A.Tak و 1 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 16 کاربر از پست مفید Skyfly سپاس کرده اند .

3. # ADS

No Country For Old Men
    The.Young.Wolf آواتار ها
    وضعیت : The.Young.Wolf آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,545
    سپاس شده 2,532 در 755 پست
    یاد شده
    در 8 پست
    تگ شده
    در 625 تاپیک

پاسخ : معرفی و بحث تبادل نظر در مورد سریال Game Of Thrones (اختصاصی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    بدون شرح:دی
    تیتر با شماها :دی
    بابا اینطور نگید بنده خدا اون لحظه ای که داشتن دستش رو قطع میکرد ندیدید چه داد و بیدادی کرد؟
    بعدش هم که یه ما دپسرده بود

5. # ADS

So GO on , live your Life ........................ So GO on , Say GoodBye
    professor.gemin آواتار ها
    وضعیت : professor.gemin آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,560
    سپاس شده 1,224 در 504 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 278 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    بدون شرح:دی
    تیتر با شماها :دی

عالی بود )
    smgh470 و S-Kojiro به این پست علاقمند بوده اند.

7. کاربر روبرو از پست مفید professor.gemin سپاس کرده است .

هر کس در دنیا باید یکی را داشته باشد که حرف های خود را با او بزند، آزادانه و بدون رودربایسی و خجالت.
    Wolverine آواتار ها
    وضعیت : Wolverine آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,003
    سپاس شده 4,806 در 1,751 پست
    یاد شده
    در 15 پست
    تگ شده
    در 145 تاپیک

اینهم یک نظر کلی راجع به این سریال
    تصاویر کوچک فایل پیوست 18.jpg  

9. 7 کاربر از پست مفید Wolverine سپاس کرده اند .

hamalous آواتار ها
    وضعیت : hamalous آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 3 تاپیک

پاسخ : معرفی سریالی درام تاریخی به نام Game Of Thrones (اختصاصی)

سلام یه نوشتاری در مورد این سریال : من فکر می کنم دلیل پرطرفدار بودن این سریال اینه که این سریال دارای یک ژانر خاص نیست بلکه دارای چندین ژانر هست به هر حال از نظر من تقریبا تمامی سریالها و فیلمهای ساخته شده به این صورت توانسته اند مخاطبین زیادی را جذب کنند (نمونه اش ارباب حلقه ها) و موضوع دیگر بازی و شخصیت برخی دیگر از بازیگران این سریال هست فارغ از این دو موضوع ،سریال یه سریال معمولی با یه داستان معمولی هست (این نظر منه ) و البته شکی در خوش ساخت بودن (منظورم صحنه های جنگ و غیره ) این سریال نیست من خودم به شخصه فصل اول رو فقط بخاطر اینکه داستان دستم بیاد نگاه کردم و بیشترشو زدم جلو و فقط علاقه به سرنوشت کالیسی داشتم باید بگم که فصل سوم رو اصلا نگاه نکردم ولی فصل چهارم رو نسبتا پسندیدم مخصوصا به خاطر سخنرانی بسیار تاثیر گذار ایمپ در دفاع از خودش (این سری از حرفهای فلسفی معمولا در سریالهای hboهست) و در پایان باید بگم فقط و فقط کنجکاوی باعث میشه که من این سریال رو ادامه بدم ولی کشته مرده ش نیستم ببخشید طولانی شد ممنون

یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 278 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hamalous نمایش پست ها
    سلام یه نوشتاری در مورد این سریال : من فکر می کنم دلیل پرطرفدار بودن این سریال اینه که این سریال دارای یک ژانر خاص نیست بلکه دارای چندین ژانر هست به هر حال از نظر من تقریبا تمامی سریالها و فیلمهای ساخته شده به این صورت توانسته اند مخاطبین زیادی را جذب کنند (نمونه اش ارباب حلقه ها) و موضوع دیگر بازی و شخصیت برخی دیگر از بازیگران این سریال هست فارغ از این دو موضوع ،سریال یه سریال معمولی با یه داستان معمولی هست (این نظر منه ) و البته شکی در خوش ساخت بودن (منظورم صحنه های جنگ و غیره ) این سریال نیست من خودم به شخصه فصل اول رو فقط بخاطر اینکه داستان دستم بیاد نگاه کردم و بیشترشو زدم جلو و فقط علاقه به سرنوشت کالیسی داشتم باید بگم که فصل سوم رو اصلا نگاه نکردم ولی فصل چهارم رو نسبتا پسندیدم مخصوصا به خاطر سخنرانی بسیار تاثیر گذار ایمپ در دفاع از خودش (این سری از حرفهای فلسفی معمولا در سریالهای hboهست) و در پایان باید بگم فقط و فقط کنجکاوی باعث میشه که من این سریال رو ادامه بدم ولی کشته مرده ش نیستم ببخشید طولانی شد ممنون
    در دفاع از سریال چون من طرفدار 2 اتیشه این سریالم باید بگم تنها سریالی که حتی .. دارم کانلا جدی میگم .. حتی نباید تیتراژش رو جلو زد ...

هم به خاطر شاهکار رامین جوادی و هم به خاطر اینکه شمای کلی داستان رو دستت میده ..

نمیدونم ب خاطر جلو زدن اینارو متوجه شده باشین یا نه .. ولی این اون سریالی نیست که باید زد جلو ... اگه یه سریال رو که دیدین و پسندیدین رو بگین تا بتونم بهتر مقایسه کنم

ولی تک تک مکالمه ها در این سریال مهمه .. من 2 بار هر سیزن رو دیدم و هر سری ی چیز تازه دستگیرم شد ..هیچ سکانسی رو نتونستم جلو بزنم...

مگر سکانس های دنریس !.. میتونم بگم ساده ترین اتفاق ها و حوصله سر برترین سکانس ها سکانس های دنریسه

این نظر منه .. نظر شمام محترم .. ولی اینقد تو این سایت راجبه این سریال حرف زدیم میتونم با اطمینان بگم خیلی های دیگه هم همین نظر منو دارن

اینارو گفتم که بگم با دقت نظر بیشتری اگه وقت داشتی بشینیو بازم این شاهکارو ببینی ...

این سریال واقعا خوبه به دلایل خیلی زیاد .. ولی واسه این که پست طولانی نشه بحثو کوتاه میکنم ... مهمترین صحبت ها بین لرد وریس و لرد بیلیشه که فک کنم اونارو هم رد کردی :دی
    S-Kojiro به این پست علاقمند بوده است.
    <a href=http://forum.cinemacenter.ir/signaturepics/sigpic19150_1.gif target=_blank>http://forum.cinemacenter.ir/signatu...pic19150_1.gif</a>

12. کاربر روبرو از پست مفید professor.gemin سپاس کرده است .

S-Kojiro آواتار ها
    وضعیت : S-Kojiro آنلاین نیست.
    سپاس شده 3 در 2 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط professor.gemin نمایش پست ها
    در دفاع از سریال چون من طرفدار 2 اتیشه این سریالم باید بگم تنها سریالی که حتی .. دارم کانلا جدی میگم .. حتی نباید تیتراژش رو جلو زد ...

هم به خاطر شاهکار رامین جوادی و هم به خاطر اینکه شمای کلی داستان رو دستت میده ..

نمیدونم ب خاطر جلو زدن اینارو متوجه شده باشین یا نه .. ولی این اون سریالی نیست که باید زد جلو ... اگه یه سریال رو که دیدین و پسندیدین رو بگین تا بتونم بهتر مقایسه کنم

ولی تک تک مکالمه ها در این سریال مهمه .. من 2 بار هر سیزن رو دیدم و هر سری ی چیز تازه دستگیرم شد ..هیچ سکانسی رو نتونستم جلو بزنم...

مگر سکانس های دنریس !.. میتونم بگم ساده ترین اتفاق ها و حوصله سر برترین سکانس ها سکانس های دنریسه

این نظر منه .. نظر شمام محترم .. ولی اینقد تو این سایت راجبه این سریال حرف زدیم میتونم با اطمینان بگم خیلی های دیگه هم همین نظر منو دارن

اینارو گفتم که بگم با دقت نظر بیشتری اگه وقت داشتی بشینیو بازم این شاهکارو ببینی ...

این سریال واقعا خوبه به دلایل خیلی زیاد .. ولی واسه این که پست طولانی نشه بحثو کوتاه میکنم ... مهمترین صحبت ها بین لرد وریس و لرد بیلیشه که فک کنم اونارو هم رد کردی :دی
    منم کاملا باهات موافقم
    اصلا سکانسای دنریس در حد و اندازه های این شاهکار نبود واقعا تعجب اوره که تا چه حد کلیشه ای بودن .

داستان سریال هم به نظر من اصلا معمولی نیست . به قول شما معلومه روی تک تک مکالمه ها یه ماه فکر کردن

14. 2 کاربر از پست مفید S-Kojiro سپاس کرده اند .

hamalous آواتار ها
    وضعیت : hamalous آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 3 تاپیک

با سلام دوستان عزیز ببینید من گفتم که این سریال مدیون بازیگرها و دیالوگهای تاثیر گذار اون هست به جرات بهتون میگم اگه توی این سریال شخصیت مثل ایمپ کشته بشه و وجود نداشته باشه شاید درصد زیادی از بیننده گانش رو از دست بده و نکته دیگه اگه سریالی در این سبک ساخته بشه ممکنه خیلی از دوستان همین حرفهایی که در مورد این سریال می زنند در مورد اون سریال هم بگن میگین نه؟ سریال جدیدی اومده به نام outlander من اون رو ندیدم ولی فکر کنم تو همین سبک باشه دوستانی که دیدن یه مقایسه اجمالی نه از نظر موضوعی (چون این سریال جدید هست )بلکه از نظر ساخت و غیره بکنند
    ویرایش توسط hamalous : 08-19-2014 در ساعت 09:04

یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 278 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hamalous نمایش پست ها
    با سلام دوستان عزیز ببینید من گفتم که این سریال مدیون بازیگرها و دیالوگهای تاثیر گذار اون هست به جرات بهتون میگم اگه توی این سریال شخصیت مثل ایمپ کشته بشه و وجود نداشته باشه شاید درصد زیادی از بیننده گانش رو از دست بده و نکته دیگه اگه سریالی در این سبک ساخته بشه ممکنه خیلی از دوستان همین حرفهایی که در مورد این سریال می زنند در مورد اون سریال هم بگن میگین نه؟ سریال جدیدی اومده به نام outlander من اون رو ندیدم ولی فکر کنم تو همین سبک باشه دوستانی که دیدن یه مقایسه اجمالی نه از نظر موضوعی (چون این سریال جدید هست )بلکه از نظر ساخت و غیره بکنند
    یکی از مهمترین فاکتور هایی که باعث شده این سریال جذاب باشه علاوه بر موردهای خوبی که شما ذکر کردی به نظر من نداشتن leader character ...حرف شما متین ..

اگه تیریون حذف بشه ممکنه خیلی دل زده بشن ... ولی در صورتی که به خاطر چیز بی ارزشی کشته بشه ..

کارکتر ند ... راب ... وایپر ... اینا هیچکدوم نقش های کمی نبودن .. اگه از ند و راب بگذریم که دیگه خیلی شخصیت مثبت بودن ..رد وایپر چه از وقتی تو تریلر ها و چه از وقتی که وارد سریال شد طرفدارای زیادی رو جذب خودش کرد

اونم حذف شد .. به بدترین شکل.. حتی به نظر من از بلادی ویدینگ هم بدتر بود ... وی این سریال طرفداراش بیشتر شده که کمتر مشده ...

outlander فک نکنم قیاص خوبی باشه واسه این سریال .. اگه یه سریال دیگه که ژانر و داستانش نزدیک به گیم باشه رو معرفی کنین راحتتر میشه بحث کرد ..

نمیدونم وایکینگ رو بشه مقایسه کرد یا نه .. ولی واقعا انگشت کوچیکه ی گیم هم نمیشه

outlander هم هنوز زوده تا بخوایم درموردش قضاوت کنیم به نظرم
    <a href=http://forum.cinemacenter.ir/signaturepics/sigpic19150_1.gif target=_blank>http://forum.cinemacenter.ir/signatu...pic19150_1.gif</a>

دایی فرید
    P!NK آواتار ها
    وضعیت : P!NK آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,300
    سپاس شده 1,244 در 461 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 365 تاپیک

?In which Game of Thrones house do you belong

http://www.gotoquiz.com/in_which_game_of_thrones_house_do_you_belong_1

به این سوالات پاسخ بدید تا بفهمید به کدام خاندان شبیه تر هستید!

من که استارک شدم

gameofth آواتار ها
    وضعیت : gameofth آنلاین نیست.
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)