سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.31- تحليل و بررسي فيلـــــــم های هری پاتر (Harry Potter) - صفحه 3

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44
نمایش شاخه ای16علاقمندی ها

موضوع: Cwa.31- تحليل و بررسي فيلـــــــم های هری پاتر (Harry Potter)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.31- تحليل و بررسي فيلـــــــم های هری پاتر (Harry Potter)

نام : مجموعه فیلمهای هری پاتر
    فایل پیوست 3718
    اطلاعات فیلم
    تهیه کننده : دیوید هیمن
    کارگردان:
    کریس کلمبوس(۱و۲)
    آلفونسو کوارون(۳)
    مایک نیوول(۴)
    دیوید ییتس(۵ و۶)
    نویسندگان:
    جی.کی رولینگ ( کتاب ها )
    استیون کلاوز(۱٬۲٬۳٬۴٬۶)
    مایکل گلدنبرگ(۵)
    موزیک متن: جان ویلیامز،پاتریک دویل
    بازیگران
    دنیل رادکلیف ( هری پاتر )
    روپرت گرینت ( رون ویزلی )
    اما واتسون ( هرمیون گرینجر )
    مایک گامبون ( آلبوس دامبلدور )
    گری الدمن ( سیریوس بلک )
    الان ریکمن ( سورس اسنیپ )
    اطلاعات دیگر
    افتخارات و جوایز
    تحلیل و بررسی از یحیی

ویرایش توسط FFKIA : 06-15-2012 در ساعت 04:06
    The Original و 1CHAMPION به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : 31- تحليل و بررسي مجموعه فیلمهای هری پاتر (Harry Potter)

دوستان این پائین رو نخونید که آخر داستان براتون لوو نره

اره یحیی جان...درست میگی که میشد اسنیپ بره همه جان پیچ هارو نابود کنه...که یکی هری هم جان پیچ بود...اما اینجا مربوط به شخص دیگه نیست...فقط هریه....چون پیشگویی اینو گفته...
    پیشگویی یعنی خبر از اینده...پیش بینی نیست که بشه گفت تغییرش داد...پیشگویی رو نمیشه تغییر داد...این 2 تا با هم فرق میکنه....در طالع ولدمورت و هری این رو نوشته که هر دو سر اخر باهم مبارزه میکنند و یکی به دست دیگری کشته میشه....
    یعنی مثلا هر کی میرفت سراغ کشتن ولدمورت یا هری بلاخره یه جوری کارش به نتیجه نمیرسید...متوجه منظورم میشی؟
    پیشگویی یعنی اینده رو اوردن بر روی کاغذ و باید باهاش روبه رو شی....ببین اگه ولدمورت نمیرفت هری کوچولو رو بکشه دیگه این اتفاق نمی افتاد...دیگه نشانه ای بر روی سر هری نمی موند...در حالی که تو پیش گویی گفته ولدمورت حریف خودش رو با نشانی انتخاب میکنه...که ولدمورت ناخاسته و از جایی بی خبر این کارو کرد...میبینی....همه پیش گویی درست از اب درومد...
    معلومه که کسی جز هری میتونست ولدمورتو بکشه ....خود دامبلدور....دیگه پیر شده...ولی باز از بقیه قدرتمند تره...اما اخرش به نتیجه نمیرسید...البته اونا سعی خودشون رو میکردند و کردند....ولی در نهایت هری باید باهاش روبه رو میشد....
    در رابطه با خاص بودن خوب یه جورایی موافقم...البته باید اینم در نظر بگیریم...تا همین جا...رولینگ شگفتی خلق کرد تو داستان هاش....تا جایی که پرفروش ترین کتاب های تاریخ لقب گرفت...
    Plz...Respect

The King Is Coming....Yes...Ronaldo Is Here

4. # ADS

Dreams are Awesome
    AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,323
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    سعید جان تا کتابشو نخونی نمیتونی بگی کار عالیع یا نه..همون طور که قبلا اشاره کردم....فیلمش خیلی مذخرفه نسبت با کتاب....
    پستمو که قبلا دادم رو بخون.....100 در صد کتابشو بخونی نظرت تغییر میکنه...اینجاست باید به برادران وارنر بگیم که واقعا همیشه کاراتون اشتباهه....زمانی که اسپیلبرگ گفت میخوام هر 7 مجموعه این فیلم رو
    به عهده بگیرم....اونا قبول نکردند...چون دست مزد اسپیلبرگ بالا بود...فکرشو کنید....اسپیلبرگ بزرگ.....مجموعه های هری پاتر رو کارگردانی میکرد.....اوه مای گاد!!!!
    سهیل جان فکر کنم منظور یحیی کارارکتر فیلم بود نه داستان تو کتاب.....البته برداشت من از نوشته یحیی این بود...
    اتفاقاً الانم دنبال کتاب هاش هستم ... مطمئنم عالیه ...
    میدونم شاید مجموعه فیلماش خیلی ضعیف تر از کتاب هاش باشه ... (مطمئناً مزخرف نیست دیگه!)
    ولی من فیلمو با علایق خودم مقایسه میکنم نه با کتاب ... چون هنوز نخوندم کتاب هاشو ...
    واقعاً؟ استیون اسپیلبرگ ...؟ شوخی میکنی ...؟ وای بر من ...
    و اینکه بازیگرای این مجموعه با "هری پاتر" (مجموعه فیلم ها) زندگی کردن ...
    بیش از ده سال نقش آفرینی در یه فیلم واقعاً کار سختیه ...
    تا حدی که اگه قسمت اول رو با آخرین قسمت اکران شده مقایسه کنید، زمین تا آسمون فرق کردن بازیگرا ...
    من که تحسینشون میکنم ...
    ...All and more | همه‌ی فیلم‌هایی که دیده‌ام

حال همه‌ی ما خوب است؛ اما تو باور نکن!

'A Bad Word...That Starts With 'F
    FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Αριοβαρζάνης:. نمایش پست ها
    دوستان عزیز من فکر می کنم این مجموعه ها یک مشکله دیگه هم داره!!!!
    بیننده از هری به نظرم انتظار یک شخص خاص رو داره که بتونه خیلی کارهای خاصی انجام بده ولی چیزی که ما می بینیم فقط یک پسری هست که دل و جرات داره!!!!!!!! به نظرم اگه مثلا هری یک کار خیلی خارق العاده می تونست انجام بده خیلی بهتر میشد!! چی فکر می کنید؟؟
    به نظر من جذابیت هری به همین بود که مثل ولدمورت یا دامبلدور عجیب و خاص نبود و اصلا موضوع داستان هم همین بود که فرقی نداره خاص باشی یا نه.تو فقط باید نیروی عشق رو داشته باشه.دقیقا همون چیزی که ولدمورت نداشت.یعنی حتی یه نفر با داشتن قدرتی مثل ولدمورت چون عشقی توی دلش وجود نداره یه جا بالاخره متوقف میشه.این همون حرفیه که دامبلدور سعی داشت در طی این هفت قسمت به هری بفهمونه و هری هم بالاخره در پایان قسمت هفتم به این حرف دامبلدور رسید.توی همین چندتا جنگی هم که هری با ولدمورت داشت و به قول امیر هر دفعه یه جوری از مرگ به دست ولدمورت نجات پیدا کرد همین نیرو بوده که نجاتش داده.این چیزی بود که ولدمورت نه میخواست و نه میتونست که باورش کنه.حتی خود هری هم اولش به این شک داشت اما بالاخره باورش کرد.

I’m past patiently waiting. I’m passionately smashin’ every expectation
    !Every action’s an act of creation

'A Bad Word...That Starts With 'F
    FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    سعید جان تا کتابشو نخونی نمیتونی بگی کار عالیع یا نه..همون طور که قبلا اشاره کردم....فیلمش خیلی مذخرفه نسبت با کتاب....
    پستمو که قبلا دادم رو بخون.....100 در صد کتابشو بخونی نظرت تغییر میکنه...اینجاست باید به برادران وارنر بگیم که واقعا همیشه کاراتون اشتباهه....زمانی که اسپیلبرگ گفت میخوام هر 7 مجموعه این فیلم رو
    به عهده بگیرم....اونا قبول نکردند...چون دست مزد اسپیلبرگ بالا بود...فکرشو کنید....اسپیلبرگ بزرگ.....مجموعه های هری پاتر رو کارگردانی میکرد.....اوه مای گاد!!!!
    سهیل جان فکر کنم منظور یحیی کارارکتر فیلم بود نه داستان تو کتاب.....البته برداشت من از نوشته یحیی این بود...
    امیر به نظر منم فیلمش به نسبت کتابش داغونه.اما اگه کتاب رو بذاریم کنار و فقط به خود فیلم نگاه کنیم میشه گفت عالیه و تونسته مخاطبان رو راضی کنه.البته بازم میگم به جز قسمت 6 که من معتقدم فیلمنامش خیلی بد و ناقص بود.دوست من که فقط فیلماش رو میدید میگفت چیز زیادی از ماجرا نفهمیدم.

I’m past patiently waiting. I’m passionately smashin’ every expectation
    !Every action’s an act of creation

voldemort آواتار ها
    وضعیت : voldemort آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,108
    سپاس شده 405 در 113 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 586 تاپیک

جعبه مدال ها

از همه ی دوستانی که برای این تحلیل زحمت کشیدند و عزیزانی که نظر دادند تشکر میکنم.
    با اجازه ی دوستان من هم به عنوان یکی از هواداران و عاشقان هری پاتر نظرم را میگم.
    به نظرمن سری هری پاتر یکی از بهترین کتابهای نوشته شده است و همینطور فیلمهاش یکی ازبهترین فیلمهای ساخته شده(البته با این شرط که فیلمهاش را جزءآثار اقتباسی قرار ندهیم و مثل اثری مستقل به اونها نگاه کنیم.به نظرم اگر در مورد فیلمها مبنا را کتاب قرار ندهیم،فیلمها بسیار خوب ساخته شدند مخصوصا در موردجلوه های ویژه.ولی اگر مبنا و معیار ما کتاب باشد،فیلمها چنگی به دل نمی زنند،علی الخصوص در مورد فیلمنامه.چون واقعا در سری های پایانی تفاوت کتاب با فیلم بسیار زیاد بود و به جای میل و رغبت بیشتر به دیدن ادامه ی فیلمها،از جذابیت اونها کاسته بود.نمونه ی خیلی بارز اون فیلم هری پاتر و شاهزاده ی دورگه(فیلم6)که فقط کسانی که کتاب را خوانده بودند از فیلم سر در می آوردند و می فهمیدند که داستان از چه قراره.کل کتاب شش بر روی جان پیچ ها و نبرد پایانی اون می چرخید،در صورتی که در فیلم فقط اشاره ای جزیی به جان پیچ ها شد و از نبرد بین گروه ارتش دامبلدور و محفل ققنوس با مرگخواران اثری نبود،در صورتی که خیلی از هواداران کتاب از جمله خودم منتظر نبردی هیجان انگیز در فیلم بودند که اثری از اون نبود.ولی واقعا در زمینه ی جلوه های ویژه خیلی خوب کار کرده بودند.)
    در کل به نظرم کتابهاش فوق العاده بودند و اگر کمپانی برادران وارنر عجله نمی کرد و ساخت این فیلم را به کسی مثل پیترجکسون عزیز واگذار میکرد ما صددرصد مانند ارباب حلقه ها با یک شاهکار روبرو بودیم.
    با این حال هنوز هم کتابهاش و فیلمهاش جزءمحبوترینهای من هستند.
    پ.ن:به نظرم در حین خواندن کتاب و دیدن فیلم به نکات دیگری از جمله انتخاب حیوانات(مانند مار برای اسلیترین) و اعداد به کار رفته درسری هری پاتر(تولد هری در یازده سالگی و آغاز فهمیدن اینکه هری جادوگر است) هم دقت کنید.ممنون
    یاعلی
    Re!han به این پست علاقمند بوده است.

9. 2 کاربر از پست مفید voldemort سپاس کرده اند .

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,645 در 7,115 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

هری پاتر 6 رو فکر کنم یک هفته پیش بالاخره بعد3.4 ماه دوری و انتظار برا اومدن کیفیت خوبش دیدم
    اما ازش زیاد لذت نبردم به نظرم نسبت به قسمت های قبلی اصلا جذابیت نداشت و زیاد بیننده رو باخود به جلو نبرد
    اما این طور که بوش میاد و از خبرها پیداست با یکی از بهترین قسمت های هری پاتر و همچنین یکی از کوتاه ترین اون ها رو به رو هستیم
    و نوید یک جنگ تن به تن و مبارزه جانانه بین والدمورت و هری پاتر شاهد خواهیم بود
    باید یه 3.4 ماهی منتظر بمونیم و ببنیم سرنوشت این جادوگر دوست داشتنی سینما و دوستانش چه خواهد شد........
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

11. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

Don't count the years, count the memories
    *Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

جعبه مدال ها

من اوایل فیلم هری پاتر یکی از طرفدارای پروپا قرصش بودم ولی هرچی از این فیلم گذشت از نظر من چرت تر شد و جذابییت خودشو از دست داد . اوایل طرفدارای این فیلم خیلی زیاد بودن ولی کم کم کم شدن. آخر فیلم هم همه می دونن چی می شه خیلی فیلمش تخیلیه و جلوه های ویژش زیاد خوب نیست طوری نیست که آدمو تشویق به دیدن ادامه فیلم کنه.

ســوال؟ و جــوابـــ...

http://forum.cinemacenter.ir/thread10378-2.html#post123378

PostMan آواتار ها
    وضعیت : PostMan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 2 در 2 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

هری پاتر یک فیلم ضعیف و با بازیگران مشهور هست که میخواد بیننده رو به خودش جلب کنه.
    چرا؟
    منم اصلا از این فیلم خوشم نمیاد چون یک فیلم جادوگری ضعیف که فقط روی محور تخیلی میگرده و هیچ نقطه ثباتی نداره.بگذریم از اینکه چه هزینه هایی رو کردن تا این فیلم ساخته بشه و بگذریم از موضوع ضد خدایی و ماسونی این فیلم که هیچ یک از افراد فیلم نه به خدا و نه به مسح متکی هستن حتی خیلی هم جالبه مرگ و زندگی انسان رو به دست خودشون میگیرن.
    هری پاتر شخصیتی هست که پدر و مادرش رو از دست داده پدر و مادر خوشبخت و جالبه که هری یک بچه حرام زاده نیست یعنی هم مادر و هم پدر خودش و میشناسه این چندمین فیلمی هست که دنیا در حال نابودی قرار میگیره و توسط یک نوجوان نجات داده میشه.

این نظر من بود و نظر همه شما برای من ارزشمند هست

موفق باشید

14. کاربر روبرو از پست مفید PostMan سپاس کرده است .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PostMan نمایش پست ها
    منم اصلا از این فیلم خوشم نمیاد چون یک فیلم جادوگری ضعیف که فقط روی محور تخیلی میگرده و هیچ نقطه ثباتی نداره.بگذریم از اینکه چه هزینه هایی رو کردن تا این فیلم ساخته بشه و بگذریم از موضوع ضد خدایی و ماسونی این فیلم که هیچ یک از افراد فیلم نه به خدا و نه به مسح متکی هستن حتی خیلی هم جالبه مرگ و زندگی انسان رو به دست خودشون میگیرن.
    به نظر من این که اسمی از خدا برده نمیشه دلیل عدم اعتقاد نیست.
    شما در فیلم ارباب حلقه ها هم چنین اشاره ای رو نمیبینید ولی همونجا هم مشخصا اعتقاد حس میشه. در هری پاتر هم به نظر میرسه که افراد سمت روشنائی وابستگی شدیدی به نور دارند و این خودش به خودی خود نشانه ای از خداوند تلقی میشه و از سوی دیگر افراد سمت تاریک به سمت ظلمت گرایش دارند و در مورد اونها از رنگهای سیاه و تاریک استفاده میشه.
    از نظر من این داستان نه ماسونیه و نه ضد خدائی ...
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

16. 3 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

جعبه مدال ها

من تازه خدمتم رو تموم كردم ... تو خدمت كتاباي زيادي خوندم كه چهار قسمت اول هري پاتر (يعني تا جام آتش ) رو هم شامل ميشد ... واقعا كتاباي ساده و رووني بودند و زود به دل مي نشستند ...
    بين فيلم هاش بدون هيچ ترديدي فيلم اول از همه بهتر بود و كلا هرچي جلوتر رفت بسيار افت كرد ...
    اما همانطور كه امير اشاره كردند ارباب حلقه ها يك شاهكاره ... هم فيلماش هم كتاباش ... فيلم هابيت هم تو دو قسمت قراره از سال 2012 اكران شه ... در ضمن، متن كتاب ارباب حلقه ها واقعا ثقيل و سنگينه و گروه مخاطب اون بزرگسال هستش ولي هري پاتر رو يه بچه8-9 ساله هم ميتونه به راحتي بخونه و خوشش بياد ...
    اما بي هيچ ترديدي هري پاتر نه فيلماش شاهكارند نه كتاباش ...
    به نظرم رولينگ يه جورايي از تالكين تقليد كرده ولي خودش منكر اين امره اما اگه بخوايم رو موضوعات هردو متمركز بشيم ميبينيم همچين بي راه هم نيست ...

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)