سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.31- تحليل و بررسي فيلـــــــم های هری پاتر (Harry Potter) - صفحه 4

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 44
نمایش شاخه ای16علاقمندی ها

موضوع: Cwa.31- تحليل و بررسي فيلـــــــم های هری پاتر (Harry Potter)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,203
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.31- تحليل و بررسي فيلـــــــم های هری پاتر (Harry Potter)

نام : مجموعه فیلمهای هری پاتر
    فایل پیوست 3718
    اطلاعات فیلم
    تهیه کننده : دیوید هیمن
    کارگردان:
    کریس کلمبوس(۱و۲)
    آلفونسو کوارون(۳)
    مایک نیوول(۴)
    دیوید ییتس(۵ و۶)
    نویسندگان:
    جی.کی رولینگ ( کتاب ها )
    استیون کلاوز(۱٬۲٬۳٬۴٬۶)
    مایکل گلدنبرگ(۵)
    موزیک متن: جان ویلیامز،پاتریک دویل
    بازیگران
    دنیل رادکلیف ( هری پاتر )
    روپرت گرینت ( رون ویزلی )
    اما واتسون ( هرمیون گرینجر )
    مایک گامبون ( آلبوس دامبلدور )
    گری الدمن ( سیریوس بلک )
    الان ریکمن ( سورس اسنیپ )
    اطلاعات دیگر
    افتخارات و جوایز
    تحلیل و بررسی از یحیی

ویرایش توسط FFKIA : 06-15-2012 در ساعت 03:06
    The Original و 1CHAMPION به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

Re!han آواتار ها
    وضعیت : Re!han آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2
    سپاس شده 13 در 7 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 8 تاپیک

پاسخ : 31- تحليل و بررسي مجموعه فیلمهای هری پاتر (Harry Potter)

به نظر من سری فیلم های هری پاتر اصلا جالب نیست یه جورایی حتی مزخرفه برعکس کتاباش که من کم کم 10 20 باری کامل خوندم(صرف نظر از اینکه بعضی اوقات فقط فصلهای مورد علاقمو میخونم!!) و واقعا باهاش زندگی کردم از همون کلاس سوم ابتدایی تا الان با وجودی که الان تقریبا 9 سال ازش گذشته....همون جذابیت برام داره
    فیلمش فکر کنم به علت اینکه هی فرتو فرت کارگردان عوض میکرد جالب نبود...البته سریهای اولش بهتر بود....شاید چون حجم کتاب کمتر بود!!!
    به هرحال کتابش فوقالعاده بود با شخصیت پردازی قوی...من توی داستانش از ولدمورت و دامبلدور خوشم میومد چون حفره سیاه بیشتری تو زندگیشون بود....و کلا من از شخصیتهای سفید لذت نمیبرم...برای همین دامبلدور و به هری ترجیع میدم...به نظرم تو کتاب آخرش خیلی شخصیتش جالب شده بود...یه جورایی جذابتر!!!
    ویرایش توسط Re!han : 07-09-2011 در ساعت 00:55

4. # ADS

SHAHIN آواتار ها
    وضعیت : SHAHIN آنلاین نیست.
    سپاس ها : 556
    سپاس شده 1,014 در 296 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 262 تاپیک

با سلام خدمت دوستان عزیز و بخصوص دوست عزیز یحیی و تشکر بابت تحلیل فیلم هری پاتر دوست داشتنی بعد از مدتها این اولین تحلیل بود که من خوندم و امیدوارم فرصت کنم و سایر تحلیل های دوستان رو بخونم ... من کلا به فیلمهای تخیلی فانتزی علاقه ویژه ای دارم و هری پاتر هم از اون دسته فیلمهایی بود که از دیدنش لذت بردم... من کتاب هری پاتر رو نخوندم ولی مسلما هیچوقت فیلمی نمیتونه به خوبی کتاب تمام جزئیات رو بیان کنه ولی با دوستان موافقم این کتاب ارزش این رو داشت که بیشتر از این بهش بها داده بشه و بجای اینکه فیلمی متوسط لقب بگیره به مانند ارباب حلقه ها جزء شاهکارهای سینما بشه ... بی شک دلیل نام گرفتن ارباب حلقه ها به یک شاهکار سینمایی همان پایبند بودن فیلمنامه فیلم به داستانهای تالکین بوده ... در مورد حرفهای یکی از دوستان که گفته بودن از دیدن این نوع فیلم لذت نبردند باید اشاره ای کنم به حرفهای دوست عزیزم فرخ که در تحلیل ارباب حلقه ها بیان کردن که برای دیدن این فیلمها باید ذهنی فانتزی داشته باشیم و خودمون رو در اون دنیای فانتزی تصور کنیم و اگر انسانی باشیم که فقط به واقعیات ملموس دنیا توجه می کنیم از دیدن دنیایی دیگر لذت نخواهیم برد چون اعتقادی به اون نداریم
    ویرایش توسط SHAHIN : 07-09-2011 در ساعت 13:18
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.

6. 3 کاربر از پست مفید SHAHIN سپاس کرده اند .

A.R
    AnathemA
    A.R آواتار ها
    وضعیت : A.R آنلاین نیست.
    سپاس ها : 183
    سپاس شده 550 در 182 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 459 تاپیک

پاسخ : Cwa.31- تحليل و بررسي فيلـــــــم های هری پاتر (Harry Potter)

باید بگم صرف نظر از کتابهای هری پاتر، فیلم اونقدر مزخرف هست که نیازی به تحلیل نداشته باشه. البته از زحمت های یحیی ممنونم؛ اما باید قبول کنیم که این میزان طرفدار فقط به خاطر شهرت کتابشه. وگرنه دیدن این سری فیلم ها فقط وقت تلف کردنه.
    از این ها که بگذریم، فقط می تونیم موضوع کلی داستان رو ( کتاباشو ) قبول کنیم. اگه واقع بینانه نگاه کنیم می بینیم که چه حجم عظیمی از داستان پوچه و این به نظر من خیلی از جذابیت داستان کم می کنه.
    به هر حال باز هم از یحیی ممنونم و ازش به خاطر حرف هایی که زدم عذرمیخوام .

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,243
    سپاس شده 4,257 در 922 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a.r نمایش پست ها
    باید بگم صرف نظر از کتابهای هری پاتر، فیلم اونقدر مزخرف هست که نیازی به تحلیل نداشته باشه. البته از زحمت های یحیی ممنونم؛ اما باید قبول کنیم که این میزان طرفدار فقط به خاطر شهرت کتابشه. وگرنه دیدن این سری فیلم ها فقط وقت تلف کردنه.
    از این ها که بگذریم، فقط می تونیم موضوع کلی داستان رو ( کتاباشو ) قبول کنیم. اگه واقع بینانه نگاه کنیم می بینیم که چه حجم عظیمی از داستان پوچه و این به نظر من خیلی از جذابیت داستان کم می کنه.
    به هر حال باز هم از یحیی ممنونم و ازش به خاطر حرف هایی که زدم عذرمیخوام .
    سلام به دوست عزیزم
    در رابطه با صحبت هاتون باید عرض کنم که این کاملا مشخصه که فیلم هرطوری هم که باشه آخر نمی تونه داستان یک کتاب رو کاملا بیان کنه! به همین خاطر ما نباید انتظار داشته باشیم کوچکترین جزئیات و روابط را ببینیمٰ چون این عملا غیر ممکنه. چیزی که هست اینه که ما باید بپذیریم با این وجود مجموعه فیلم های هری پاتر خیلی خوب تونسته داستان رو به بیننده نشان بده.
    در رابطه با وقت تلف کردن هم باهاتون موافق نیستم چون با توجه به اینکه این داستان یک داستان کلاسیک و تخیلی هست مطمئنن بیننده ها انتظاری جز دیدن یک فیلم وقت پر کن و جالب رو ندارن.

در رابطه با قسمت دوم صحبتتون من کاملا متوجه نشدم منظورتون از پوچ بودن داستان چیه؟! اگه یک مقداری بیشتر توضیح بدین بهتر متوجه منظورتون میشیم

ممنون که نظرتون رو در این رابطه بیان می کنید و ما همیشه منتظر شنیدن نظرات دیگر دوستان هستیم تا اطلاعاتمون رو کامل تر کنیم و با دیدگاه های تازه تری آشنا بشیم

کاش می شد که کسی می آمد/ باور تیره ما را می شست
    و به ما می فهماند دل ما منزل تاریکی نیست

اخم بر چهره بسی نا زیباست/بهترین وقت همان لبخند است

کاش می شد که به انگشت نخی می بستیم

تا فراموش نگردد که هنوز انسانیم

که هنوز انسانیم...

9. کاربر روبرو از پست مفید SovRan سپاس کرده است .

A.R
    AnathemA
    A.R آواتار ها
    وضعیت : A.R آنلاین نیست.
    سپاس ها : 183
    سپاس شده 550 در 182 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 459 تاپیک

در واقع جذابیت داستان هری پاتر به همینه که هری یک آدم عادیه و این باعث موفقیت داستان شده. اگر بخوایم این ویژگی رو از داستان حذف کنیم که دیگه چیزی از اون باقی نمی مونه.
    اما من فکر می کنم که هری چندان هم عادی نیست. با اون همه شانسی که داره، شاید عجیب ترین باشه.

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

من قبلا فقط پارت اول و دوم هری پاتر رو دیدم اما اینقدر برام جذابیت نداشت که بخوام دنبالش کنم. اما تحلیل یحیی و تریلر قسمت پایانی هری پاتر منو وسوسه کرد به طور کامل این سری رو ببینم. البته الان تا قسمت پنج رو دیدم.
    سری هری پاتر برای من یه سری فیلم های سرگرم کننده و لذت بخشه. شاید به این دلیل که دنیای جادو و فانتزی، همیشه برام جذابه و داستان ها و فیلم های مربوط به این حیطه رو دوست دارم. از دیدن چیزهایی که در دنیای واقعی نمی تونیم ببینیم واقعا لذت می برم. شاید یکی از دلایل موفقیت این سری همین باشه.
    در مورد سری هری پاتر باید بگم که من چیزی که بیشتر از هر چیز نظرم رو جلب کرده، دوستی ها و همبستگی هایی هست که تو کاراکترها وجود داره. این بخشش رو واقعا دوست دارم.
    اینکه چطور در تمامی شرایط و موقعیت ها باز هم در کنار هم هستن و هوای هم رو دارن.
    فضاهای فانتزی فیلم، مدرسه اشون، به خصوص موجودات عجیب و غریبش رو دوست دارم و بیشتر از همه کج منقار

در مورد رادکلیف هم با امیر موافقم کاملا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    واقعا خیلی ضعیف بازی میکنه...نه تو چهرش اون احساس نشون داده میشه....نه حرکاتش....نه گریش ادمو غمگین میکنه نه خنده هاش ادمو شاد
    رادکلیف نمی تونه حسی که باید رو در مواقع لزوم به آدم منتقل کنه. مثال بارزش تو همین قسمت پنجم هست. وقتی که سدریک می میره و هری مثلا گریه می کنه. اون صحنه بیشتر از این که آدم رو متأثر کنه، لج در میاره

در مورد سری هری پاتر حرف و حدیث زیاده و نقد های زیادی در موردش نوشته شده که خیلی هاش واقعا جای تأسف داره.

ادامه اش رو که بینم خواهم اومد.
    ویرایش توسط Parnian : 09-15-2011 در ساعت 08:51

12. 2 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

Mohamadbmd آواتار ها
    وضعیت : Mohamadbmd آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 161 تاپیک

واقعا خیلی ضعیف بازی میکنه...نه تو چهرش اون احساس نشون داده میشه....نه حرکاتش....نه گریش ادمو غمگین میکنه نه خنده هاش ادمو شاد
    موافقم کاملا ، تو بعضی از صحنه ها به طرز وحشتناکی بازی میکنه ، دیالوگ ها رو بدون هیچ حسی مثل یه ربات بیان میکنه.بچه بود خیلی بهتر بازی میکرد نقطه مقابلش روپرت گرینت هست ،همونطور که ابیرت تو نقدش گفت از اولین فیلم این سری تا آخریش فوق العاده طبیعی بازی میکنه و نقطه مقابل رادکلیفه . به نظر من کارگردان هم تاثیر زیادی رو بازی داره ، یه کارگردان کاربلد مثل اسکورسیزی میتونه از یه بازیگر ضعیف بازیی در حد اسکار بگیره و یه کارگردان دیگه نه .در این مورد هم فقط آلفونسو کوران تونست از این بازی قابل قبولی بگیره ، به نظر من بهترین بازی که رادکلیف تو این سر داشت تو فیلم 3 و تا حدودی تو فیلم آخر بود .

اینجاست باید به برادران وارنر بگیم که واقعا همیشه کاراتون اشتباهه....زمانی که اسپیلبرگ گفت میخوام هر 7 مجموعه این فیلم رو
    به عهده بگیرم....اونا قبول نکردند...چون دست مزد اسپیلبرگ بالا بود
    دستمزدش اونقدر زیاد نبوده و نیست که غولی مثل وارنر نتونه از عهده اش بر بیاد . وقتی به اسپیلبرگ پیشنهاد ساخت فیلم رو دادند اسپیلبرگ گفت که قصد نداره از این داستان فیلم بسازه و میخواد داستان رو به صورت انیمیشن بسازه که وارنر این رو قبول نکرد . در ضمن اون زمان رولینگ فقط امتیاز ساخت 4 کتاب رو به وارنر فروخته بود و صحبتی از3 کتاب بعدی نبود

در مورد فیلم ها به نظر من برای کسانی که کتاب ها رو خونده باشند برای اینکه با داستان و تمامی شخصیت هاش آشنا هستند میتونه لذت بخش باشه حتی اگر از نظر سینمایی در حد فیلم های بزرگ هالیوود نباشه ، اما کسانی که کتاب ها رو نخونده اند مسلما سخت میتونن جذب فیلم ها و داستان بشند .

14. کاربر روبرو از پست مفید Mohamadbmd سپاس کرده است .

منو بشنو از دور... دلم میخواهدت!
    The Original آواتار ها
    وضعیت : The Original آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,513
    سپاس شده 2,964 در 898 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 701 تاپیک

جعبه مدال ها

منم یکی از عاشقای هری پاترم
    راستش منم قبل از اینکه کتابشو بخونم همش دوستمو مسخره می کردم که این دیگه چه مزخرفاتیه که می خونی ولی بعد از این که کتاب رو خوندم دیوانه اش شدم!
    گاهی هم پیش میومد که فیلم رو زودتر از کتاب ببینم ....
    فیلمای هری پاتر کلا یه چیز جدا از کتاباشه ... و مسلما ضعیف تر
    بازم به نظر من فیلمای اول به خصوص ۳و۴ (اگه بخوایم جدا از کتاب حسابش کنیم) فیلمای خوبی بودن .... ولی کارگردان از ۶ به بعد گند زد! داستان کلا ی چیز دیگه شد ... فیلم خسته کننده شد ... من یکی که دیگه رغبت نکردم قسمت هفتم (۲) رو ببینم!
    وقتی داشتم تبلیغاتشو میدیدم دیدم اصلا داستان به اون خوبی کتاب هفتم رو تبدیل کردن به یه چیز مزخرف!
    البته من واقعا از بازیگزای فیلم به خصوص اما واتسون خوشم میاد و به نظرم بازی قشنگشون خیلی فیلم رو جذاب تر کرد

H Seven آواتار ها
    وضعیت : H Seven آنلاین نیست.
    سپاس ها : 329
    سپاس شده 166 در 74 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 502 تاپیک

دوستان عزیز معمولا کسانی که رمانهای کامل هری رو خوندن دیدن این فیلمها براشون خیلی جذاب نیست...نه من و نه حتی دوستام هیچ کدوم به اندازه ای که از خواندن رمانهای هری لذت بردیم به هیچ عنوان با فیلمهاش نتونستیم ارتباط برقرار کنیم...خیلی از داستان اصلی در فیلم فاصله گرفتن و شدیدا این نکته میزنه تو ذوق...ولی خوب از نکات مثبتش به انتخاب عالیه بازیگرا میشه اشاره کرد که واقعا شبیه به همون قهرمانای اصلیه خود کتاب هست...در کل من قسمت هفتشو ندیدم و دیگه حاضر به دیدنش هم نیستم.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با محبت، نه چندان با لطافت، اما وفادار!

Elen آواتار ها
    وضعیت : Elen آنلاین نیست.
    سپاس ها : 163
    سپاس شده 119 در 59 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 391 تاپیک

فيلم عالي كتاب عالي تحليل و گرافيك هم عالي بود !
    هيچكي نميتونه از اين چهارتاي بال انتقاد كنه

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)