سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh درخواست همکاری برای نوشتن فیلمنامه

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
نمایش شاخه ای2علاقمندی ها

موضوع: درخواست همکاری برای نوشتن فیلمنامه

Andrew Nutrix آواتار ها
    وضعیت : Andrew Nutrix آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 9 در 4 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

درخواست همکاری برای نوشتن فیلمنامه

ویرایش توسط Andrew Nutrix : 03-30-2011 در ساعت 01:33

2. 4 کاربر از پست مفید Andrew Nutrix سپاس کرده اند .

3. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,206
    سپاس شده 25,636 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن فیلمنامه

با سلام دوست عزیز

ببینید الان شما در چه زمینه ای به کمک نیاز دارید. کاری که دارید انجام میدین کار بزرگی به نظر میرسه و قدر مسلم خروجی نهائی به نام شما خواهد بود.
    ما ممکنه در سایت فیلم نامه نویس داشته باشیم که بخواد همکاری کنه. ممکنه
    اما این که در چه زمینه ای باید به شما کمک کنه در درجه اول اهمیته.
    شما چهارچوب کار رو تعریف کردین و خیلی هم عالی ... اما در چه زمینه ای مشکل دارید که نیاز به فرد دیگه ای هست؟

شما نوشتین که در صورت درخواست برای همکاری به شما پیام خصوصی داده بشه, پس اصولا چه چیزی در این تاپیک باید مطرح بشه؟
    ممنون میشم نیازهاتون رو به صورت شفاف تر بیان کنید. تا اگر کسی خواست با شما همکاری کنه حیطه کار خودش رو بدونه.

با احترام ...مدیر مسئول سایت
    quasar به این پست علاقمند بوده است.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

5. 7 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

Andrew Nutrix آواتار ها
    وضعیت : Andrew Nutrix آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 9 در 4 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

Icon2 پاسخ : درخواست همکاری برای نوشتن فیلمنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز

ببینید الان شما در چه زمینه ای به کمک نیاز دارید. کاری که دارید انجام میدین کار بزرگی به نظر میرسه و قدر مسلم خروجی نهائی به نام شما خواهد بود.
    ما ممکنه در سایت فیلم نامه نویس داشته باشیم که بخواد همکاری کنه. ممکنه
    اما این که در چه زمینه ای باید به شما کمک کنه در درجه اول اهمیته.
    شما چهارچوب کار رو تعریف کردین و خیلی هم عالی ... اما در چه زمینه ای مشکل دارید که نیاز به فرد دیگه ای هست؟

شما نوشتین که در صورت درخواست برای همکاری به شما پیام خصوصی داده بشه, پس اصولا چه چیزی در این تاپیک باید مطرح بشه؟
    ممنون میشم نیازهاتون رو به صورت شفاف تر بیان کنید. تا اگر کسی خواست با شما همکاری کنه حیطه کار خودش رو بدونه.

با احترام ...مدیر مسئول سایت

با درود و خسته نباشید به شما

ببخشید اسمتون رو نمیدونم

در رابطه با پرسش های شما من هنوز کار رو به پایان نرسوندم و نیاز به همفکری دارم اینکه در پایان کار خروجی به نام من خواهد بود اگر فقط از دوستان چند نظر یا پیشنهاد دریافت کنم قطعأ همینوطر خواهد بود اما اگر یه صورت کلی شخصی باشه که بتونه با توجه به موضوع کلی و همچنین پیشبرد هدف فیلمنامه گامی موثر برداره دیگه در اون زمان کار خروجی به اسم من تنها نخواهد بود

البته من نگفتم مشکلی در نوشتن فیلم نامه دارم چون همینطور که تا اینجا نوشته شده ادامه هم مسلمأ میتونم بدم

اما در واقع من معتقد هستم البته این برای همه افراد صدق نمیکنه اما معتقدم یک دست صدا نداره و همیشه با هم فکری و تبادل نظر هستش که چیزی به جایی میرسه البته در بعضی مسائل

همفکری در رابطه با کنار هم گذاشتن ایده های ناب رو جستجو میکنم

در رابطه با این جمله هم

در آخر از دوستانی که دستی بر آتش دارند میخوام که اگر طرحی در ذهن خود یا به صورت مکتوب دارند قسمتی از اون رو اینجا قرار بدهند
    منظورم نمونه ای از سطح کارشون هست چون مسلمأ هر کسی که مینویسه رو نمیشه بهش گفت نویسنده این ممکنه در مورد خود من هم صدق کنه

با سپاس سینا

7. 3 کاربر از پست مفید Andrew Nutrix سپاس کرده اند .

I Am T.U.S
    T.U.S آواتار ها
    وضعیت : T.U.S آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,774
    سپاس شده 1,780 در 467 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 290 تاپیک

جعبه مدال ها

حذف شد!
    ویرایش توسط T.U.S : 05-20-2012 در ساعت 20:24
    Hi CinemaCenter

I Am T.U.S
    T.U.S آواتار ها
    وضعیت : T.U.S آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,774
    سپاس شده 1,780 در 467 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 290 تاپیک

جعبه مدال ها

حذف شد!
    ویرایش توسط T.U.S : 05-20-2012 در ساعت 20:25
    Hi CinemaCenter

لوزالمعده آواتار ها
    وضعیت : لوزالمعده آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

خب اگه کسی هست که به سینمای پست مدرن علاقه داشته باشه…مخصوصا سبک برادران کوئن…و درس این سبک رو هم خونده باشه…یا حداقل به این سبک علاقه داشته باشه!!!خوشحال میشم یه همکاری داشته باشیم!!!کار گروهی همیشه غنی تره

پوراندخت آواتار ها
    وضعیت : پوراندخت آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

با سلام و خسته نباشید حضور مدیران عزیز و بزرگ
    چند وقتی است مشغول نوشتن یک فیلم نامه ی کوتاه هستم که به توفیق الهی تا آخر این هفته به پایان کار میرسم..
    متاسفانه بر اثر زمانه رشته ی تحصیلی من هیچ مطابقتی با این زمینه ندارم
    و خودم هم با جمع آوری اطلاعات در این سالها اولین نوشته ی خودم رو عنوان کردم..
    به پاس و بزرگیه شما مدیران،در صورت امکان بنده را راهنمایی فرمایید که چطور از این نوشته و علایق خودم بتوانم به نحو احسن استفاده کنم؟؟
    با تشکر
    debal به این پست علاقمند بوده است.

debal آواتار ها
    وضعیت : debal آنلاین نیست.
    سپاس شده 0 در 0 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام .بنده فیلمنامه هایی در خور توجه دارم در صورت تمایل ارائه خواهم داد.ممنون حسن

Cinemaamooz آواتار ها
    وضعیت : Cinemaamooz آنلاین نیست.
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام ؛

پیام دادم یک موردی رو ذکر کنم و این حرف مرتبط با کسی نیست و مخاطب خاصی نداره و کلی هست. نوشتن داستان نیاز به چارچوب خاصی داره ؛ اما تقریبا می شه این چهارچوب رو بدون دونستن شکست و زیاد با مشکلاتی هم روبرو نشد. اما درباره فیلمنامه این موضوع بسیار قابل تامل تره. شما حتما و حتما باید درباره فرمت و چهارچوب فیلمنامه نویسی اطلاع داشته باشید ، وگرنه هرچیزی که شما بنویسید ؛ کاملا بی معنی و فاقد هرگونه ارزش خواهد بود.

شما باید به سیستم سه پرده ای فیلمنامه ( طبق سیستم فیلمنامه نویسی سید فیلد ) آشنا باشید و بدونید نقطه اوج چیه و شخصیت ها رو بشناسید و با عناصری مثل کشمکش و تعلیق و ... آشنا بشید. بدون دونستن اینها واقعا نوشتن فیلمنامه بی معنی هست. برای فراگیری فیلنامه نویسی به صورت صحیح اون می تونید به این دو کتاب مراجعه کنید :

چگونه فیلمنامه بنویسیم از سید فیلد

Save the Cat! by Blake Snyder

که درباره کتاب دوم ؛ نسخه Pdf اون به زبان انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود هست.
    خلاصه ؛ منظور اینکه داشتن استعداد خدادادی و نوشتن شاهکارهای مادرزاد در زمینه فیلمنامه نویسی معنی نداره و باید شما با چهارچوب و اصل فیلمنامه نویسی آشنا باشید.

و یک نکته : وقتی با چهارچوب فیلمنامه آشنا شدید باید حتما با فرمت نوشتاری اون هم آشنا باشید. چون اگه شما فیلمنامتون از نظر ظاهری و نگارشی در فرمت درستی نباشه ؛ نشان دهنده غیرحرفه ای بودن شماست. این موضوع وقتی روشن تر می شه که برای شخص دیگه ای می خواید کار کنید.

یک خاطره از دنی بویل : دنی بویل یک فیلمنامه رو می نویسیه و می ده به هالیوود برای بازبینی. این فیلمنامه سالها از عمرش رو می گیره. بعد از مدتی براش یک نامه میاد. می فهمه که فیلمنامش قبول نشده و نامه رو نمی خونه و می گذاره کنار. بعد از مدتی بالاخره نامه رو باز می کنه که نوشته شده. در صفحه 17 ، خط 5 و کلمه 3 شما یک نقطه رو در نگارش فراموش کردید. پس از اصطلاح فیلمنامه ؛ اون رو دوباره بفرستید ! و پس از اصطلاح فیلمنامه قبول می شه !

درسته ، نه کار شما یه کار حرفه ای هست و نه ایران سیستم استودیویی ؛ اما منظور اینکه شما فرمت نوشتار فیلمنامتون هم بسیار مهمه و نشون دهنده میزان توجه و حرفه ای بودن کار شماست.

Cinemaamooz آواتار ها
    وضعیت : Cinemaamooz آنلاین نیست.
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

سلام ؛

پیام دادم یک موردی رو ذکر کنم و این حرف مرتبط با کسی نیست و مخاطب خاصی نداره و کلی هست. نوشتن داستان نیاز به چارچوب خاصی داره ؛ اما تقریبا می شه این چهارچوب رو بدون دونستن شکست و زیاد با مشکلاتی هم روبرو نشد. اما درباره فیلمنامه این موضوع بسیار قابل تامل تره. شما حتما و حتما باید درباره فرمت و چهارچوب فیلمنامه نویسی اطلاع داشته باشید ، وگرنه هرچیزی که شما بنویسید ؛ کاملا بی معنی و فاقد هرگونه ارزش خواهد بود.

شما باید به سیستم سه پرده ای فیلمنامه ( طبق سیستم فیلمنامه نویسی سید فیلد ) آشنا باشید و بدونید نقطه اوج چیه و شخصیت ها رو بشناسید و با عناصری مثل کشمکش و تعلیق و ... آشنا بشید. بدون دونستن اینها واقعا نوشتن فیلمنامه بی معنی هست. برای فراگیری فیلنامه نویسی به صورت صحیح اون می تونید به این دو کتاب مراجعه کنید :

چگونه فیلمنامه بنویسیم از سید فیلد

Save the Cat! by Blake Snyder

که درباره کتاب دوم ؛ نسخه Pdf اون به زبان انگلیسی به صورت رایگان قابل دانلود هست.
    خلاصه ؛ منظور اینکه داشتن استعداد خدادادی و نوشتن شاهکارهای مادرزاد در زمینه فیلمنامه نویسی معنی نداره و باید شما با چهارچوب و اصل فیلمنامه نویسی آشنا باشید.

و یک نکته : وقتی با چهارچوب فیلمنامه آشنا شدید باید حتما با فرمت نوشتاری اون هم آشنا باشید. چون اگه شما فیلمنامتون از نظر ظاهری و نگارشی در فرمت درستی نباشه ؛ نشان دهنده غیرحرفه ای بودن شماست. این موضوع وقتی روشن تر می شه که برای شخص دیگه ای می خواید کار کنید.

یک خاطره از دنی بویل : دنی بویل یک فیلمنامه رو می نویسیه و می ده به هالیوود برای بازبینی. این فیلمنامه سالها از عمرش رو می گیره. بعد از مدتی براش یک نامه میاد. می فهمه که فیلمنامش قبول نشده و نامه رو نمی خونه و می گذاره کنار. بعد از مدتی بالاخره نامه رو باز می کنه که نوشته شده. در صفحه 17 ، خط 5 و کلمه 3 شما یک نقطه رو در نگارش فراموش کردید. پس از اصطلاح فیلمنامه ؛ اون رو دوباره بفرستید ! و پس از اصطلاح فیلمنامه قبول می شه !

درسته ، نه کار شما یه کار حرفه ای هست و نه ایران سیستم استودیویی ؛ اما منظور اینکه شما فرمت نوشتار فیلمنامتون هم بسیار مهمه و نشون دهنده میزان توجه و حرفه ای بودن کار شماست.

15. کاربر روبرو از پست مفید Cinemaamooz سپاس کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)