سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفي فيلم Pirates of Caribbean: On stranger Tides سال 2011 (اختصاصي سينماسنتر)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
نمایش شاخه ای1علاقمندی ها

موضوع: معرفي فيلم Pirates of Caribbean: On stranger Tides سال 2011 (اختصاصي سينماسنتر)

Skyfly آواتار ها
    وضعیت : Skyfly آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,547
    سپاس شده 7,228 در 1,439 پست
    یاد شده
    در 22 پست
    تگ شده
    در 778 تاپیک

معرفي فيلم Pirates of Caribbean: On stranger Tides سال 2011 (اختصاصي سينماسنتر)

فایل پیوست 3853
    این معرفی تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنترwww.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد

نام: Pirates-Of-The-Caribbean-On-Stranger-Tides-Official-Album-Cover.jpg نمایش: 976 اندازه: 147.0 کیلو بایت

نام فیلم: دزدان دریایی کاراییب(قسمت چهارم)

محصول : آمریکا
    سال تولید : 2011
    مدت : 137 دقیقه
    ژانر : فانتزی-هیجانی
    IMDB Rate: 6.6
    کارگردان : Rob Marshal
    فیلمنامه نویس :
    Ted Elliott

Terry Rossio

تهیه کننده :Jerry Bruckheimer
    موسیقی: Hans Zimmer
    فیلمبردار :Dariusz Wolski
    کپانی تولید کننده:والت دیسنی استدیو

بازیگران:
    جانی دپ در نقش کاپیتان جک اسپارو
    پنه لوپه کروز در نقش آنجلیکل
    جفری راش در نقش کاپیتان باربوسا

افتخارات:

نامزدی بهترین بازیگران مرد و زن و همینطور نامزد بهترین فیلم در فستیوال تین چویز اوارد و همینطور نامزدی در 17 فستیوال دیگر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  7ov4qenbiqm1xr7syiak.jpg
مشاهده: 232
حجم:  4.3 کیلو بایت

درباره داستان:

دزدان درياي كارائيب: جزر و مد عجيب يك فانتزي 3D ماجرايي است كه در سال 2011 اكران شد. اين فيلم چهارمين بخش از سري دزدان درياي كارائيب با پخش والت ديزني پيكچرز Walt Disney Pictures و تهيه­كنندگي جري براكهايمر Jerry Bruckheimer است. جاني دپ Johnny Depp، پنه­لوپه كروزPenelope Cruz ، يان مك­شين Ian McShane‌، جفري راش Geoffrey Rush، كوين مك­نالي Kevin McNally، آستريد برگز فريزبيAstrid Berges Frisbey ، سام كلافين Sam Clafin، استفن گراهام Stephen Graham، جما وارد Gemma Ward و ريچارد گرفيتز Richard Griffiths در اين فيلم به ايفاي نقش پرداخته­اند.
    داستان فيلم در سال 2008 اعلام و فيلمبرداري آن در ژوئن 2010 آغاز شد. برخلاف فيلم­هاي قبل كه در لوكيشن كارائيب فيلمبرداري شده بود، جذر و مد عجيب در هاوايي توليد شده است.از نکات قابل توجه این فیلم میتوان با بودجه 250 ملیون دلاری فروشی معادل 1 میلیارد دلار در دنیا رو از آن خود کرد.
    طرح داستان از رماني به نام "بر جزر و مدي عجيب" نوشته تيم پاورز Tim Powers اقتباس شده است. داستان بار ديگر بر محوريت شخصيت كاپيتان جك اسپارو Jack Sparrow با بازي جاني دپ Johnny Depp كه به دنبال چشمه جواني مي­گردد و با گمنامي، زندگي واقعي و دزد دريايي افسانه­اي "ريش­سياه" مواجه مي­شود، قرار دارد.
    اين بخش اولين قسمتي است كه توسط راب مارشال Rob Marshall كارگرداني شده است. قرار است كه فيلم در تاريخ 20 مي 2011 در ديزني ديجيتال تري دي Disney Digital 3D و آي­مكس تري دي IMAX 3D و همچنين به صورت دو بعدي و فرمت IMAX اكران شود. همچنين اين فيلم اولين بخش از اين سري است كه نگاهي داستاني به شخصيت­هاي تاريخي چون ريش­سياه، جرج دوم George II پادشاه بريتانياي كبير، هنري پلهام Henry Pelham ، جان كارترت John Carteret و فردينارد ششم Ferdinard VI پادشاه اسپانيا، دارد.
    اين فيلم اولين بخش از سري دزدان درياي كارائيب است كه به صورت 3D نمايش داده مي­شود و نيز دومين فيلم 3D جري براكهايمر Jerry Bruckheimer و چهارمين فيلم كمپاني ديزني Disney است.

درباره فیلم:

داستان این فیلم هیچ ربطی به ادامه 3 قسمت قبلی ندارد.اینبار جک اسپارو و اسپانیایی ها به دنبال اکسیر جوونی که به عبارتی همان چشمه سحر آمیز میباشد هستند.برای رسیدن به چشمه مورد نظر جک اسپارو باز هم مثل همیشه حقه های زیادی انجام میدهد.در حقیقت او با دزد دریایی به نام ریش سیاه درگیر میشود.و هر دو برای رسیدن به آن چشمه مبارزه میکنند.همینطور هم از طرف دیگر اسپانیایی ها هم وارد داستان میشوند.اما نکته جالب این داستان ورود یک شخصیت زن به زندگی جک اسپارو میباشد.که از همان ابتدا به نوعی دوستان قدیمی میباشند که بعد مدت ها همدیگر را دیده اند.نقش زن را پنه لوپه کروز بازی میکند.و او هم با جک و یارانش و همینطور ریش سیاه که در نقش پدر آنجلیکا میباشد به دنبال چشمه جوانی میباشند.اما در پایان همه باهم در محل چشمه جوانی مبارزه ای انجام میدهند.که باید خون ریخته شود تا چشمه عمل کند...
    عکس هایی از فیلم:

نام: 2011_pirates_of_the_caribbean_on_stranger_tides_0011.jpg نمایش: 413 اندازه: 85.1 کیلو بایت

نام: Pirates-of-the-Caribbean-On-Stranger-Tides.jpg نمایش: 430 اندازه: 57.7 کیلو بایت

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد
    ویرایش توسط Anti Trust : 11-07-2012 در ساعت 17:15 دلیل: اختصاصی سازی
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

2. 10 کاربر از پست مفید Skyfly سپاس کرده اند .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : معرفي فيلم Pirates of Caribbean: On stranger Tides سال 2011 (اختصاصي سينماسنتر)

من که عاشق سری دزدان دریایی کارائیب هستم
    واقعا جانی دپ تو نقش کاپیتان جک اسپارو خوب جا افتاده و واقعا عالی بازیش میکنه
    خیلی این کاراکتر رو دوست دارم
    این طور هم که از خبرها و .... و از معرفی هما جان معلومه این قسمت هم همچون قسمت های قبل میخواد بترکونه
    انشالله که از این قسمت نیز راضی باشیم
    من که بدجوری منتظر اکران این فیلم هستم و همین که ریلیز شد میگیرمش حتی پرده باشه
    مرسی هما جان
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

5. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

پاسخ : معرفي فيلم Pirates of Caribbean: On stranger Tides سال 2011 (اختصاصي سينماسنتر)

فکر کنم باید منتظر یه فیلم مهیج و جذاب از جانی دپ باشیم
    نسخه سه بعدی دزدان دریایی باید فوق العاده باشه ... امیدوارم مثل قسمت های گذشته روند موفقیت و جذابیتش ادامه داشته باشه
    سال 2011 باید منتظر فیلم های زیبایی باشیم

ممنونم از این مطلب زیبا

Dreams are Awesome
    AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,324
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

میتونم بگم یکی از بهترین مجموعه فیلمایی که من تا حالا دیدم ...
    واقعاً یه داستان خیلی جذاب داره مجموعه فیلمای دزدان دریایی کارائیب ...
    شاید داشتن یه مقدار طنز خیلی تونسته باشه به فیلم کمک کنه ...
    البته جانی دپ هم فوق العاده داره کار میکنه ...
    امیدوارم این سری هم مثل قبلی ها عالی باشه ...
    یکی از فیلماییه که بدجوری منتظرشم ...
    ممنون هما جان ...

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

ولی خدائیش نمیشه راحت از نام های اورلاندو بلوم و کیرا نایتلی هم گذشت ...
    ای کاش اونا هم حضور داشتن ، مخصوصا بلوم که واقعا زوج در کنار جانی دپ کارهاش تماشایی و عالی بود ...
    در هر صورت امیدواریم این سری جدید هم مثله گذشته شاهکار و عالی در بیاد ...

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : معرفی 3 گانه بورن" The Bourne Ultimatum "(اختصاصی سینماسنتر)

دوستان همه این مواردی که اشاره کردید درست...پول نقش مهمی داره واسه ادامه یه داستان....
    ولی دیگه دزدان دریایی رو قاطی ماجرا نکنید دیگه من از بی خود میشما
    فرخ جان اخه خدا وکیلی.....الان این مثالی که زدی درسته ها..ولی اخه میگی....بورن بعدی بدون پول گرین گراس و مت دیمون اصلا جذاب نیست این درست...
    ولی دزدان دریایی بدون کیرا خوب دیگه نمیتونیم مقایسه کنیم با این که....مثلا اگه جانی دپ نمیبود باید بهش میگفتیم با یه شکست واقعی رو به رو میشه...دیگه کیرا که زیاد مهم نبود...
    قبول دارم حرف تو و بقیه دوستان در مورد این فیلم رو من...همشون....اما دیگه نمیتونم بپذیرم واقعا این مقایشه رو اخه....کیرا کجا...مت دیمون کجا...اگه جانی دپ مکثلا نبود کاملا موافق بودم....ولی فکر نکنم مبود کیرا اونقدر تاثیر بزاره که بگیم شکست بخوره فیلم....
    اخه واقعا هم نمیشه.....چون جای کیرا...پنه لوپه کروز داره بازی میکنه یه نقش دیگه ای رو.....خب این بازیگرم خیلی معروف و طرفدار داره....جانی دپم که هست....و من صحنه های از این فیلم رو دیدم...باید بگم واقعا جانی 90 درصده این فیلمه....واقعا میگم.....

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,365
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    دوستان همه این مواردی که اشاره کردید درست...پول نقش مهمی داره واسه ادامه یه داستان....
    ولی دیگه دزدان دریایی رو قاطی ماجرا نکنید دیگه من از بی خود میشما
    فرخ جان اخه خدا وکیلی.....الان این مثالی که زدی درسته ها..ولی اخه میگی....بورن بعدی بدون پول گرین گراس و مت دیمون اصلا جذاب نیست این درست...
    ولی دزدان دریایی بدون کیرا خوب دیگه نمیتونیم مقایسه کنیم با این که....مثلا اگه جانی دپ نمیبود باید بهش میگفتیم با یه شکست واقعی رو به رو میشه...دیگه کیرا که زیاد مهم نبود...
    قبول دارم حرف تو و بقیه دوستان در مورد این فیلم رو من...همشون....اما دیگه نمیتونم بپذیرم واقعا این مقایشه رو اخه....کیرا کجا...مت دیمون کجا...اگه جانی دپ مکثلا نبود کاملا موافق بودم....ولی فکر نکنم مبود کیرا اونقدر تاثیر بزاره که بگیم شکست بخوره فیلم....
    اخه واقعا هم نمیشه.....چون جای کیرا...پنه لوپه کروز داره بازی میکنه یه نقش دیگه ای رو.....خب این بازیگرم خیلی معروف و طرفدار داره....جانی دپم که هست....و من صحنه های از این فیلم رو دیدم...باید بگم واقعا جانی 90 درصده این فیلمه....واقعا میگم.....
    خوب با همین فرض خوت هم امیر جان در نظر بگیریم بابت هر صد میلیون 10 میلیون کمتر فیلم فروش میکنه . فقط به این خاطر که کایرا نایتلی نیست. که به نظر من این رقم بیشتره .
    من نمیگم 50-50 اما حداقل نبود کایرا به این فیلم در هر صد میلیون چیزی نزدیک 20 تا 25 میلیون دلار ضرر زد که در مجموع میشه بالای 100 یا دویست میلیون دلار ...
    این نظر منه ...

اما بورن با این عمل یک فیلم بی مزه و شکست خورده خواهد شد!
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

فرخ....درست میگی...مدونم درست میگی این منطقت کاملا درسته ولی...میگم بیا شرط ببندیم.دیگه
    مثل شرطی که با بهنام بستی....(من میدونم جو گرفته منو من میبازم)

این فیلم تا پایان اکرانش من میگم مقام 4 روم رو تو امار فروش کسب نمیکنه از بین این 4 تا دزدان دریایی کاراییب....اگه کسب کنه....اوکی؟
    پایه هستی مرد؟

این اون بود!؟ یا اون این بود!؟
    John Christopher Depp II آواتار ها
    وضعیت : John Christopher Depp II آنلاین نیست.
    سپاس ها : 644
    سپاس شده 339 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 12 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    فرخ....درست میگی...مدونم درست میگی این منطقت کاملا درسته ولی...میگم بیا شرط ببندیم.دیگه
    مثل شرطی که با بهنام بستی....(من میدونم جو گرفته منو من میبازم)

این فیلم تا پایان اکرانش من میگم مقام 4 روم رو تو امار فروش کسب نمیکنه از بین این 4 تا دزدان دریایی کاراییب....اگه کسب کنه....اوکی؟
    پایه هستی مرد؟
    بهتره شرط نبندی!
    چون آخرین اخبار میگه دانلود غیر قانونی فیلم فروش فیلم و بر و بکس کاراییب رو یکم قلقلک داده!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,365
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

امیر جان اول بگم که منظورم من از این بحث این نبود که دزدان دریائی شکست میخوره. اگه این فیلم دو برابر آواتار یعنی 5 میلیارد هم فروش کنه من میگم با کایرا نایتلی 6 میلیارد میفروخت
    الان این یک نوع لجبازی از نوع فرخ بود!!!

اما کلا بیا با آمار صحبت کنیم .
    از مدیر محترم این انجمن میخوام که بعدا صحبتهای ما رو به تاپیک دزدان دریائی منتقل کنند.

مبنای صحبت ما فروش world wide نیست. الان درباره فروش در آمریکای شمالی صحبت میکنیم ..

حالا این ها رو ببین

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  sales.jpg
مشاهده: 386
حجم:  81.8 کیلو بایت

با همین احتساب و با همین آمار حالا ببینیم فروش نهائی اینها چطور بوده

1- نفرین مروارید سیاه 305 میلیون دلار
    2- صندوقچه مرد مرده 423 میلیون دلار
    3- پایان دنیا 3.9 میلیون دلار
    4- قسمت چهارم تا روز 27 212 میلیون دلار

با نگاهی به فروش روز بیست و هفتم میشه فهمید که قسمت چهارم حتی از قسمت سوم که روزی 1.4 میلیون دلار میفروخته پائین تره و در روز بیست و هفتم به روزی 1.2 میلیون دلار رسیده.

به نظر میرسه ؟
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)