سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.36- تحليل و بررسي فیلم بیمار انگلیسی (The English Patient) - صفحه 2

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
نمایش شاخه ای11علاقمندی ها

موضوع: Cwa.36- تحليل و بررسي فیلم بیمار انگلیسی (The English Patient)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.36- تحليل و بررسي فیلم بیمار انگلیسی (The English Patient)

نام فیلم: بیمار انگلیسی
    فایل پیوست 3868
    اطلاعات فیلم
    کارگردان :آنتونی مینگلا
    تهیه‌کننده :سال زینتز
    نویسنده ها :ایکل اونداتج (داستان)،آنتونی مینگلا
    موسیقی :گابریل یارد
    فیلم‌برداری :جان سیل
    موزیک متن: گابریک یارد
    تدوین: والتر مارچ
    کارگردان هنری: اورلیو کروگنولا
    بازیگران
    رالف فاینس
    ژولیت بینوش
    ویلیام دافو
    کریستین اسکات توماس
    نوین اندروز
    اطلاعات دیگر
    ژانر: درام، عاشقانه، جنگی
    تاریخ انتشار:۶ نوامبر، ۱۹۹۶
    درجه نمایش: R
    مدت زمان :۱۶۰ دقیقه

توزیع‌کننده :میراماکس فیلم (Miramax Films)
    محصول انگلستان و آمریکا
    زبان :انگلیسی،آلمانی،ایتالیایی, عربی
    بودجه ساخت : 31میلیون دلار
    فروش کل: 231 میلیون دلار
    IMDB Rate 7.3 از مجموع 77هزار رای
    افتخارات و جوایز
    برنده جایزه اسکار بهترین فیلم
    برنده جایزه اسکار بهترین کارگردان
    برنده جایزه اسکار بهترین فیلمبرداری
    برنده جایزه اسکار بهترین تدوین
    برنده جایزه اسکار بهترین موسیقی
    برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن
    نامزد ۸ جایزه اسکار

تحلیل و بررسی : یحیی

ویرایش توسط FFKIA : 06-15-2012 در ساعت 00:32
    .:Reza:. و The Pianist به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 16 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : 36- تحليل و بررسي فیلم بیمار انگلیسی (The English Patient)

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    میدونی پرنیان به نظرم این طور فکر کردن درست نیست
    بیمار انگلیسی نیز مثل تمام فیلم های خاص تو زمان و مکان خاصه خودش درست شده .. مثل اینکه بگیم همشهری کین سال 1941 بود فکر کنم درست نمیشد امسال درست میشد !! بدون شک بهترین فیلم در میومد
    یا شاوشنک اون سال درست نمیشد امسال درست میشد و..... و....
    فیلم بیمار انگلیسی فیلم زیبایی هستش اماعشقش ناپاک بود حتی عشقی که کاترین داشت نیز ناپاک بود .
    کاترین زندگیش رو با شوهرش میکنه اما عشقش رو به الماسی اهدا میکنه
    راستی نباید از بازیگران خوب این فیلم نیز در کنار تمام عوامل به خصوص موسیقی فیلم یاد نکرد
    بازی عالی ژولیت بینوش که به تازگی با کارگردان خوش ذوق سینمای ایران کیارستمی نیز همکاری کرده
    و نیز بازی رالف فاینس در نقش الماسی یاد نکرد
    راستی اولین بار بود و خیلی هم تعجب کردم که نوین اندروز رو تو این فیلم دیدم جالبه بازیه جالبی رو هم از خودش به نمایش گذاشت!!!
    دیگه فیلم هندیش نکن پرنیان :دی
    فیلم های هالیوودی همینشون خوبه که غیر پیش بینی هستش و همیشه داستان های عاشقانه اش یه طوری ادم رو تو کف اخر فیلم قرار میده و تا اشکت رو درنیاره تمومش نمیکنه
    مثل فیلم داستان عشق . کازابلانکا . بربادرفته . بیمارانگلیسی . نوت بوک . و خیلی فیلم های دیگه....
    یه طوری هالیوود میخواد گریت رو دربیاره نه اینکه به قول فرخ جان تو نقد فیلم slumdog millioner تو یه تپه بهم برسن و بزنن برقصن و بیننده هم خوشحال بشه و حال کنه :دی:دی و حالش از فیلم بهم بخوره :دی
    اگه قرار بود فیلم های هالیوودی این طوری تموم بشن که دیگه بهش هالیوود نمیگفتن :دی
    سروش جان منظور منو نگرفتی!!
    بحثی که می کنی ربطی به حرف من نداره!!
    این مثال بود تا منظورم و برسونم نه چیزی که تو ازش برداشت کردی.

5. # ADS

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,545 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

این بار عاشقانه ای از جنس بیمار انگلیسی ....

فیلمی که به گفته یحیی عزیز 160 دقیقه بیننده را با خود همراه می سازد و نگاه مشتاق او را در تمام لحظات یدک می کشد ... از اون سری فیلم هایی که دیدنش برای یک بار و حتی چند بار به نظر بنده کم است
    فراز و نشیب داستان از همان لحظات ابتدایی کویر آغاز می شود ... همان شروع است که قلب بیننده را با وجود غریبه بودن کاراکترها به درد می آورد ....
    لحظاتی که هانا در غم از دست دادن نامزدش غرق در ماتم می شود و انفجار غافلگیر کننده پس از آن همچنان در ساختن لحظاتی مملو از تیرگی و اندوه به زیبایی نقش ایفا می کنند
    اما همه این ثانیه های ریل وار و پشت سر هم باعث می شود که شخصیت هانا تصمیم بزرگی برای یک مسیر شاید سخت و طاقت فرسا بگیرد . اینکه هانا پس از این اتفاقات چه هدفی را در تیمار و مراقبت بیمار انگلیسی دنبال می کند ... احساس خلاء و زندگی تهی و پوچی که پس از شنیدن اخبار تلخ است عاملی می شود که هانا پرستار بیمار انگلیسی باشد

بیمار انگلیسی لحظات غمبار و تلخ بسیاری داشت ... یکی از تلخ ترین این صحنه ها هم طبق اشاره یحیی زمانیه که آلماسی گذشته ای رو به یاد می یاره که تو اون گذشته گرمای عشق و گرمای صحرا با زندگیش انس گرفته بودند و موسیقی زیبایی که به بستر غم آلود این سکانس کمک شایانی می کنه

در انتها بعد از اینکه آلماسی گذشته خود را به یاد می آورد از هانا می خواهد که با تزریق بیش از حد مورفین به زندگی او پایان بخشد که هانا هم با توجه به اینکه درد او را احساس می کند آن را می پذیرد و زندگی اش را به پایان می رساند.
    و این موضوع و تصمیمی بود که با وجود درد و رنج حاکم بر آلماسی ، انجامش رو از جانب هانا اصلا نتونستم هضم کنم .... تصمیمی که از جانب یک پرستار اتخاذ شد .. پرستاری که در بار اول هم با مشاهده آن وضعیت روحی و شرایط تلخ ، دست به اقدامی غیر معقول زد .
    فکر کنم باهات موافقم و مجازات آلماسی قرار گرفتن هانا در مسیر راهش بود .. هانا به زیبایی تبدیل به نقشی شد برای مجازات بیمار انگلیسی....

ممنون یحیی ، تحلیل زیبایی بود و باعث شد چند خطی از این فیلم زیبا بنویسم

7. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

Unhealthy , Unclean
    Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

جعبه مدال ها

اما همه این ثانیه های ریل وار و پشت سر هم باعث می شود که شخصیت هانا تصمیم بزرگی برای یک مسیر شاید سخت و طاقت فرسا بگیرد . اینکه هانا پس از این اتفاقات چه هدفی را در تیمار و مراقبت بیمار انگلیسی دنبال می کند ... احساس خلاء و زندگی تهی و پوچی که پس از شنیدن اخبار تلخ است عاملی می شود که هانا پرستار بیمار انگلیسی باشد
    دقیقا !

و به نظر من یکی از دلایل جذابیت فیلم بود .

هانا بعد از اتفاقات غمباری که براش افتاد

تصمیم خودش رو گرفت

اون پرستار بیمار انگلیسی شده بود .

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,225
    سپاس شده 6,213 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

جعبه مدال ها

اول از همه باید بگم که عالی بود.
    هم فیلم و هم تحلیل یحیی عزیز که قبلا هم بهش گفتم خیلی خوب تحلیل مینویسه...
    ... چند دقیقه ای از پایان فیلم میگذره و من هنوز تو حس داستان هستم و به جرات میتونم بگم این فیلم یکی از ده فیلم برتر زندگی من بوده تا الان...
    داستان عشق کاترین و الماشی یکی از جذابترین موضوعات هر داستانیه. داستان عشق ممنوعه... و اینکه هر دو نفر در پایان داستان تنبیه شدند و تاوان عشق گناه الودشون رو پس دادن...
    مثال این جمله ماندگار و زیبا...
    دوستت دارم و تاوان آن هر چه میخواهد باشد...
    بر خلاف نظر یحیی به نظر من عشق این دو هوس نبود و عشقی به معنای واقعای بود. از نظر من کاترین هم الماشی رو دوست داشت اما در نهایت به خاطر هر دوشون اونو ترک کرد اما تقدیرشون این بود که دوباره به هم برسن...
    تصاویر صحرا هم گرچه زیاد استفاده شده بود اما بسیار زیبا و تماشایی بود و لحظه لحظه فیلم رو برای من موندگار کرد...
    و زیباترین شخصیت در این فیلم هانا بود که از صمیمم قلب بیمارش رو پرستاری کرد و وقتی ماجرای عشقش و مرگ کاترین رو فهمید چون خودش عاشق بود خیلی راحت بیمارشو درک کرد و به زندگی دردناکش پایان داد... زیباترین کاری که میتونست انجام بده...
    و از حق نگذریم که ناوین اندریو هم خیلی خوب بازی کرد و نقشی موثر در تصمیم هانا نسبت به آرامش ابدی الماشی داشت...

دوباره خواهيم روييد...

10. کاربر روبرو از پست مفید RASHNO سپاس کرده است .

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,241
    سپاس شده 4,256 در 922 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

جعبه مدال ها

من همچنان معتقدم که این عشق بین آلماسی و کاترین واقعی نبود!!!!به نظر من با توجه به اینکه کاترین با بیمار انگلیسی فقط بعد از اینکه یک شب تویه ماشین حبس شدن و از قبل حتی آشنایی کاملی نسبت به هم نداشتن،چرا کاترین باید شوهرش رو ترک کنه به خاطره آلماسی؟؟!!!
    یا اینکه چطور شد آلماسی عاشق کاترین شد؟؟ به نظرم اول فیلم باید می نوشت بینندگان عزیز شما به عشق در یک نگاه اعتقاد دارین؟؟! اگه ندارین فیلم رو ببینین

کاش می شد که کسی می آمد/ باور تیره ما را می شست
    و به ما می فهماند دل ما منزل تاریکی نیست

اخم بر چهره بسی نا زیباست/بهترین وقت همان لبخند است

کاش می شد که به انگشت نخی می بستیم

تا فراموش نگردد که هنوز انسانیم

که هنوز انسانیم...

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Αριοβαρζάνης:. نمایش پست ها
    من همچنان معتقدم که این عشق بین آلماسی و کاترین واقعی نبود!!!!به نظر من با توجه به اینکه کاترین با بیمار انگلیسی فقط بعد از اینکه یک شب تویه ماشین حبس شدن و از قبل حتی آشنایی کاملی نسبت به هم نداشتن،چرا کاترین باید شوهرش رو ترک کنه به خاطره آلماسی؟؟!!!
    یا اینکه چطور شد آلماسی عاشق کاترین شد؟؟ به نظرم اول فیلم باید می نوشت بینندگان عزیز شما به عشق در یک نگاه اعتقاد دارین؟؟! اگه ندارین فیلم رو ببینین
    بحث اعتقاد داشتن یا نداشتن به عشق در یک نگاه نیست... به نظر من عشق مسأله ایه که باید پیش بیاد... چه در یک نگاه چه در مدتی طولانی.
    اینکه از قبل آشنایی نداشتن با هم، از نظر تو عشقشون رو مردود می کنه؟
    زیبایی این فیلم هم همینه که در ابتدا به بینندگانش سرخط نمیده.. میذاره در نهایت خودشون تصمیم بگیرن که ایا این رابطه رو بپذیرن یا نه؟
    از بعد اخلاقی این رابطه مردوده... به هر حال کاترین شوهر داشت ... در همه فرهنگ ها هم این امر مشترکه.
    اما داستان این عشق ممنوعه به گونه ای پیش رفت که در پایان نمیشه اون عشق رو ندیده گرفت.

من میگم عشق بوده نه هوس

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,241
    سپاس شده 4,256 در 922 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    بحث اعتقاد داشتن یا نداشتن به عشق در یک نگاه نیست... به نظر من عشق مسأله ایه که باید پیش بیاد... چه در یک نگاه چه در مدتی طولانی.
    اینکه از قبل آشنایی نداشتن با هم، از نظر تو عشقشون رو مردود می کنه؟
    زیبایی این فیلم هم همینه که در ابتدا به بینندگانش سرخط نمیده.. میذاره در نهایت خودشون تصمیم بگیرن که ایا این رابطه رو بپذیرن یا نه؟
    از بعد اخلاقی این رابطه مردوده... به هر حال کاترین شوهر داشت ... در همه فرهنگ ها هم این امر مشترکه.
    اما داستان این عشق ممنوعه به گونه ای پیش رفت که در پایان نمیشه اون عشق رو ندیده گرفت.
    من میگم عشق بوده نه هوس

از جهاتی باهات موافقم!!! از این نظر که این رابطه از نظر اخلاقی مشکل داشت...و به نظرم هم فیلم یک اشاره ای به این امر کرد، اون سکانسی از فیلم که کاراواجیو رو داشتن شکنجه می کردن و اون افسر به پرستار مسلمان گفت جزای کسی که از این رابطه ها داشته باشه چیه!! به نظرم اونجا کارگردان میخاست به نحوی بگه که دین اسلام شدیدترین مجازات رو برای این کار داره و یک جورایی هم نظر بدی رو میخاست انتقال بده به بیننده ها!!!!
    ولی از نظر من همچنان این عشق بین آلماسی و کاترین واقعی نبود! چون با یک لحظه نمی شه اینقدر وابستگی بوجود آورد.
    اما باز هم این که قضاوت رو بر عهده بیننده گذاشته خیلی زیباست...چون اگه این کار رو نمی کرد شاید دیگه جایی هم برای جدال در مغز بیننده ها وجود نداشت!!

کاش می شد که کسی می آمد/ باور تیره ما را می شست
    و به ما می فهماند دل ما منزل تاریکی نیست

اخم بر چهره بسی نا زیباست/بهترین وقت همان لبخند است

کاش می شد که به انگشت نخی می بستیم

تا فراموش نگردد که هنوز انسانیم

که هنوز انسانیم...

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Αριοβαρζάνης:. نمایش پست ها
    از جهاتی باهات موافقم!!! از این نظر که این رابطه از نظر اخلاقی مشکل داشت...و به نظرم هم فیلم یک اشاره ای به این امر کرد، اون سکانسی از فیلم که کاراواجیو رو داشتن شکنجه می کردن و اون افسر به پرستار مسلمان گفت جزای کسی که از این رابطه ها داشته باشه چیه!! به نظرم اونجا کارگردان میخاست به نحوی بگه که دین اسلام شدیدترین مجازات رو برای این کار داره و یک جورایی هم نظر بدی رو میخاست انتقال بده به بیننده ها!!!!
    ولی از نظر من همچنان این عشق بین آلماسی و کاترین واقعی نبود! چون با یک لحظه نمی شه اینقدر وابستگی بوجود آورد.
    اما باز هم این که قضاوت رو بر عهده بیننده گذاشته خیلی زیباست...چون اگه این کار رو نمی کرد شاید دیگه جایی هم برای جدال در مغز بیننده ها وجود نداشت!!
    در این باره سیسیلی ها یک ضرب المثل خوب دارند که میگه طرف گرفتار رعد و برق شد ...
    عین این مثال در پدرخوانده و در زمانی که مایکل در سیسیل آپولونیا رو میبینه اتفاق می افته... منم فکر میکنم که اسمش عشق نیست. اما هوس هم نیست.
    بعدها میبینیم که مایکل نسبت به آپولونیا حس عاشقانه تری داره تا کی آدامز ...
    گاهی این صاعقه خیلی عمیقه و نتیجه ای مثل بیمار انگلیسی داره و عشق این دو !
    Parnian به این پست علاقمند بوده است.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

15. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,225
    سپاس شده 6,213 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

جعبه مدال ها

داستان عشق این دو خیلی هم در یک نگاه نبود. صحرا و آسمان صاف و پرستاره اون حال و هوای عاشقی رو تشدید میکنه ضمن اینکه این سه نفر مدتها بود در کنار هم به خوشگذرونی و شب نشینی مشغول بودند. کاترین هم که از جلب توجه الماشی و تحریک او دریغ نکرد... اون لحظه ای که همسر کاترین داشت برای ماموریتش میرفت ترس و وحشت رو میشد در رفتار الماشی دید. به او میگفت که کار درستی نمیکنه که کاترین رو اینجا تنها میذاره و میره... او خودش میدونست که اگه کاترین تنها بشه دامش رو گسترده تر میکنه و همینطور هم شد. خوب الماشی هم تنها بود و کاترین تنها زن موجود در اون صحرا... شاید رفتار اولیه اون طبیعی بود. ضمن اینکه کاترین از ابتدا چشمش الماشی رو گرفته بود و تصمیم داشت به هر قیمتی اونو به دست بیاره.
    به هر حال من عشق الماسی رو کاملا واقعی میدونم اما رفتار کاترین از ابتدا کمی موذیانه بود. اما هر دو تاوان سختی دادند.

دوباره خواهيم روييد...

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    به هر حال من عشق الماسی رو کاملا واقعی میدونم اما رفتار کاترین از ابتدا کمی موذیانه بود. اما هر دو تاوان سختی دادند.
    درسته رفتار موذیانه ای داشت. هر دو هم تاوان دادند و البته به نظر من میشد که بهشکل بهتری این عشق رو نمایش داد که حالت خیانت هم نداشته باشه.
    منتها گمون میکنم که داستان اصلی بر اساس یک ماجرای حقیقی نوشته شده باشه.
    بنابر این بحث کلا سر چگونگی ماجرا نیست. این عشق همین طوری بوده و شخصیتها هم همین شکلی . انتقادی به داستان نیست, چون همین شکلی اتفاق افتاده .

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)