سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نامهای بزرگ در اثری کوچک (نگاهی به فیلم خیابان بیست و چهارم) - صفحه 3

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
نمایش شاخه ای9علاقمندی ها

موضوع: نامهای بزرگ در اثری کوچک (نگاهی به فیلم خیابان بیست و چهارم)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,365
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نامهای بزرگ در اثری کوچک (نگاهی به فیلم خیابان بیست و چهارم)

این تحلیل تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد

با سلام خدمت کاربران گرامی سینماسنتر

هفته گذشته فرصتی دست داد تا با اصرار دوست عزیزم سهیل به سینما برویم. فیلمی که دیدیم اثری بود از آقای سعید اسدی به نام خیابان بیست و چهارم.

تحلیل و بررسی این فیلم واقعا بحث این تاپیک نیست, اما گاهی برخی آثار سینمائی چنان آدم را به تعجب وامیدارند که تا مدتها به این فکر میکنم که واقعا چرا چنین اثری ساخته شده است ؟

خیابان بیست و چهار فیلمی است با شروعی خوب و قابل قبول, تیتراژی که کمتر در ایران شاهد اینگونه تیتراژ بوده ایم و لیستی بلند بالا از بازیگرانی که نام هر کدام از آنها برای موفقیت کامل یک فیلم کفایت میکند. نگاهی به این نامها بیندازیم ...

نیکی کریمی، جمشید هاشم پور, شیلا خداداد، مهدی ماهانی، بهاره افشاری، حمید گودرزی و ....

فیلم ماجرا مردی است که پس قتل فجیح اعضای خانواده اش با تغییر قیافه وارد زندگی یک مادر و دختر میشود تا با آنها تشکیل زندگی جدیدی دهد. پس از گذشت مدتی کوتاه متوجه میشویم که این مرد یک روانی با متدی خاص است که قبل از این ممکن است افرادی زیادی را با همین نحوه کشته باشد و در آینده هم ممکن است این کار را بارها تکرار کند. او با نشان دادن علاقه خود به خانواده وارد حریم خصوصی زنان بیوه میشود و به سرعت تا پای ازدواج میرود و ...

داستان جوهره ای داشت که با کمک یک فیلم نامه نویس قوی میتوانست به یک اثر جنائی فوق العاده تبدیل شود, اما عملا پتانسیل داستان در فیلم نامه آقای اسدی به صفر رسیده و داستان بدل به یک اثر دسته چندمی در ژانر جنائی شده. شخصیت پردازی های بدون فکر و گذاشتن حرفهای بالاتر از حد سنی دخترک موضوع ماجرا "نازک" در همان ابتدای کار بیننده را خسته میکند و دقیقا حس میکند که بیننده کاری غیر طبیعی است. جا به جائی های نالازم میان وظایف اجتماعی پلیس, خبرنگار و خانواده ولی دم جنایت اول سبب نوعی به هم ریختگی ذهنی برای بیننده میشود که تا پایان هم حل نمیشود.

بازیها به جز بازی مهدی ماهانی آن هم در برخی لحظات فیلم که از او حالات هیستریک میبینیم, کاملا ضعیف است. بازی جمشید هاشم پور در نقش یک سرهنگ نیروی انتظامی که از طرف یک دخترک ساده (خواهر زن مقتول اول فیلم) هم "سرهنگ" نامیده میشود کاملا معمولی است و کاراکتر او به راحتی پلیس را در جامعه زیر سوال میبرد و من واقعا تعجب میکنم که چرا نیروی انتظامی واکنشی به این فیلم نداشته است. نقش پلیس را که قطعا باید محور یک فیلم در ژانر جنائی باشد را خواهر زن مقتول بر عهده دارد با بازی بهاره افشاری که با هیجانات خود قصد به پیش بردن قانون و خبرنگاران را در باز نگاه داشتن پرونده چند قتل دارد.

قاتل با خیالی آسوده از این پلیس و خبرنگاران خنثی در چهار تا خیابان آن طرف تر با تبدیل ریش انبوهش به ریش محدود دوباره در حال زمینه سازی یک جنایت دیگر است. با این که او رسما نمیخواهد قتل کند اما همواره خانواده ای که او انتخاب میکند طوری رفتار میکند که او ناچار است آنها را پاکسازی کند و به سراغ خانواده بعدی برود و درست اینجاست که میس مارپل و هرکول پوارو در هیات یک خواهر مقتول و یک خبرنگار وارد ماجرا میشوند.

هرکول و میس مارپل

نقش پلیس هم در فیلم چیزی نزدیک به گروهبان دودو در پلنگ صورتی است و واقعا جا داشت که جایگاه پلیس در این فیلم تقویت میشد. حمید گودرزی در نقش خبرنگاری بازی میکند که باید به دنبال دختر کارآگاه (بهاره افشاری) بدود ... کارآگاه زن ما که هوشمند تر از آگاتاکریسی و همه زنان قاتل یاب دیگر است تنها با یک نقشه حدود فعالیتهای قاتل را پیدا میکند و راسا به دنبال او میگردد, قاتل با بازی ماهانی تنها بر اثر دیدن خبری که همین خبرنگار (گودرزی) در روزنامه گذاشته دچار اشتباهات پی در پی میشود و پلیس فیلم با بازی درخشان هاشم پور فقط باعث خواهد شد که از همان ابتدا بیننده پلیس را از معادله بیرون بگذارد.

اما همه این مسائل زمانی تاسف بار تر میشود که خانم نیکی کریمی که همیشه بازی های خوبی را از ایشان شاهد بوده ایم در نقش یک پزشک روانشناس سعی در حل مشکل ارتباطی دختر کوچک "نارک" با پدر ناتنی اش دارد. مشخص است که برای خانم کریمی این فیلم فقط جنبه مادی اش مهم بوده, زیرا نه بازی همیشگی و تاثیر گذار ایشان را شاهد هستیم و نه به عنوان یک کاراکتر در فیلم جایگاه مناسبی دارند. از همه اینها بدتر این که در سکانس چهارمی که ایشان را میبینیم, به دست قاتل روانی فیلم در زیر ضربات چماق, جان به جان آفرین تسلیم میکنند. آنهم باز در صحنه ای که روانشناس تصمیم میگیرد نقش پلیس را بازی کند و وارد ارتباطات کاری قاتل شود!!!

قاتل روانی که دست پروفسور موریارتی را از پشت بسته در یک اقدام عجیب ماشین را در کنار جاده با بنزین داخل باکش منفجر میکند و این در حالی است که حتی یک کودک هم میتواند به این صحنه مشکوک شود و مطمئن باشد که فقط به خاطر خروج از جاده ماشینی منفجر نمیشود. اما پلیس فیلم کلا توجهی به این وقایع ندارد و به قول خودش روزی چهل تا از این بدتر را میبیند.

قاتل بی رحم و بانو

مادر نازک یا همان عشق رویائی قاتل خشمگین ... خانم شیلا خداداد هستند که مدتی است به کارهای ضعیف ایشان عادت کرده ایم و دیدن یک نقش ضعیف دیگر چندان ناراحت کننده نیست, ایشان هم البته در نوع خود شاهکاری به حساب می آیند ... در زمانی که قاتل خطرناک فیلم تصمیم به کشتن خانواده جدیدش میگیرد خانم خانه تصمیم میگیرد که به محل کار ایشان زنگ بزند و این در حالیست که قاتل خطرناک با بازی دل انگیز آقای ماهانی قبلا از محل کارش استعفا داده تا مقدمات قتل جدیدش را فراهم کند و در 3 کیلومتر آنطرف تر خانواده جدیدی تشکیل دهد و لازمه این کار نیز تنها یک سبیل مصنوعی و یک جفت لنز رنگی چشم است و نه بیشتر!!
    با همین تلفن دست قاتل خطرناک رو میشود و این قاتل بی رحم که باهوشتر از پروفسور موریارتی و آرسن لوپن است آنچنان دستپاچه میشود که یادش میرود که در منزل خود را به چه نامی معرفی کرده بوده و آنقدر کند ذهن است که بهانه دیگری هم نمیتواند بیاورد و تنها راه, کار کشتن زن و بچه جدیدش است!!!!

از سوی دیگر خانم کارآگاه با هوش و فراستی که خانم مارپل خوابش را هم نمیبیند و با گرفتن اسامی افرادی که در ظرف دو سال گذشته در منطقه چند ده کیلومتر مربعی ازدواج کرده اند شروع میکند به گشتن به دنبال قاتل روانی, خطرناک و بی رحم!!!

خوب خیلی مشخص است که صرف سه سوت و با کوبیدن درب چند منزل قاتل بی رحم پیدا میشود و میماند امید بستن به آمدن جک باور و الیویا دانم ....

تنها حرکت موثر جمشید هاشم پور در نقش سرهنگ یک دور در جا در میان جاده پیچ وا پیچ است که قرار است خیلی آرتیستیک باشد!!! ... صرف نظر از این که دور زدن با سمند چقدر آرتیستیک است, جناب سرهنگ هرگز به موقع به محل نمیرسد و خانم مارپل در یورش به آشیانه قاتل بی رحم تنها میماند ...

او که بسیار باهوش است تصمیم میگیرد تا از یک قیچی باغبانی برای معدوم کردن فرشید (همان قاتل خطرناک) استفاده کند. در رویاروئی نهائی میان دختری که دو سال است در انتظار انتقام همه کاری کرده و قاتل بی رحم ... هیچ اتفاق خاصی نمی افتد ... فکر نکنید که شاهد جدال میان mib و جک شپرد در پایان لاست هستید...

خانم مارپله ... در کسری از ثانیه به دستان توانمند هیستریکال کیللر ماجرا به قتل میرسد و حتی آخ هم نمیتواند بگوید.

اما دستان انتقام از آستین دختر بچه فیلم بیرون می آید و او با استفاده از تکنیک جنگ و گریز که در فیلمهائی نظیر تنها در خانه و ... دیده ایم قاتل را از پا می اندازد ... صحنه شکسته شدن درب اطاق به دست قاتل خونریز ... فوق العاده از کار درآمده (اینو جدی میگم.... حیرت کردم) ... ناگفته نماند که این صحنه کپی ای است صحنه در شکستن جک نیکلسون در درخشش ...

اما بلافاصله در صحنه بعدی سازنده همین تنها هنرش در فیلم را هم زیر سوال میبرد ... در میان جنگ و گریز ناگهان شیلا خداداد با rpg7 ببخشید ... جو گرفت ... شات گان !!!!! به قاتل خونریز شلیک میکند و در سکانسی که بیدرنگ بیننده را به یاد لیندا هامیلتون (سارا کانر) در پایان ترمیناتور 2 می اندازد ... او را زخمی میکند.
    شیلا خداداد هم کم نمی آورد و گلن گدن کشیدنهایش دست کمی از آرنولد ندارد ... اما از آنجا که قرار است ماهک ... ببخشید نازک قاتل خونریز را ادب کند و البته نازک هم کمی زخمی شده است, او از بالای پله های دوبلکس خانه سینه خیر به سمت لبه پله می آید و قاتل بیرحم هم از پله به بالا میرود تا سرانجام دختر 10 ساله در جدالی که شبیه مچ انداختن با قاتل بی رحم است, کارد آشپزخانه 15 اینچی را تا انتها در قلب این دژخیم خطرناک و روانی بی مغز فرو ببرد !!!!

در پایان و بعد از پایان داستان صدای آژیر پلیس هم به گوش میرسد و سرهنگ با بازی هاشم پور که بسیار هم از مرگ دخترک (خانم مارپل) ناراحت است از راه میرسد...
    به گفته سرهنگ متاسفانه دخترک عجله داشته و وقت به اندازه کافی برای رسیدن پلیس نبود!!!!

سرانجام داستان نیزبسیار جالب است... نازک قهرمان بلامنازع داستان با اره کردن تیرک خانه پرنده ای که فرشید (جانی خطرناک) در حیاط ساخته بود, ریشه ظلم و همه قاتلهای بیرحم دیگر را از جهان میکند!!!

و پایان ...

واقعا متاسفم از حضور هنرمندان ارزشمندی که چنین ارزش هنری خود را زیر سوال میبرند.
    اینجاست که میتوان ضعف واقعی فیلم نامه ها را دید ... به نظر من داستان این فیلم میتوانست با دستکاری های ساده ای از جمله مسئول تر نشان دادن پلیس, جا به جا کردن دختر پلیس ماب ماجرا با یک پسر و تغییرات مثبتی در دیالوگها و برخی حوادث تا 80 درصد بهتر از چیزی که بود شود. اما افسوس ...

به امید روزهای بهتر برای سینمای ایران.
    ارادتمند ....فرخ

این تحلیل تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است لذا هر گونه کپی از این نوشته بدون مجوز نویسنده و سایت سینماسنتر CinemaCenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب میگردد
    ویرایش توسط FFKIA : 05-06-2011 در ساعت 21:44
    .:Reza:. و Santino به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 13 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

پاسخ : نامهای بزرگ در اثری کوچک (نگاهی به فیلم خیابان بیست و چهارم)

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    اين جملات رو كاملا قبول دارم... وقتي اين فيلم ها فروش نسبتا خوبي دارن و حتي مردم ازشون استقبال هم مي كنن ديگه چه جاي تعجب از ساخته شدن چنين فيلمهاي ضعيفيه؟
    ديگه چرا كارگردان و تهيه كننده به خودشون زحمت بدن و روي ساخت اثارشون زحمت بكشن؟
    مشكل اصلي اينه كه منتقدان اين سينما ديده نميشن!!
    متاسفانه حدا اقل در فضای نت که همین طوره . دلیلش همون رو در رو بودنه و سازندگان نمی خوان این چنین مورد نقد باشند.
    من تو جشنواره چند تا از این جلسات رو در رو رو رفتم که معمولا همه به تعریف و تمجید گذشت.
    هم برای فیلم گزارش یک جشن, هم جدائی نادر از سیمین و هم فیلم آقای مقدس ...

در مواردی که کسی نقد صریحی انجام میداد هم همه نسبت بهش موضع میگرفتند و اون بنده خدا هم پشیمون میشد که چرا چیزی گفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisa نمایش پست ها
    اتفاقا منتقدان دیده میشن خیلی هم خوب دیده میشن ولی نه لزوما تو نت,تو رادیو و تلویزیون و مجلات زیادی هستند که این آثار رو نقد می کنن ولی چنین کسانی اصلا این نقد ها براشون اهمیتی نداره چون اونها اصلا به بعد هنری قضیه نگاه نمی کنن و صرفا جنبه ی تجاری رو می بینن و اون بعد هم که عالیه!پس چه نیازی هست به اهمیت به نقد ها؟!
    پریسا جان به نظر من کافی نیست. الان من و شما و خیلی از طرفداران سینما مرجع کسب اطلاعمون از فیلمهای جهان چیه ؟
    من تو مصاحبه با آقای آزادی هم گفتم. همه تو اینترنت سرچ میکنیم و در راسش میریم سراغ IMDB ...
    IMDB امکان امتیاز دهی داره و باعث میشه که اگه فیلمی خوبه امتیاز خوبی بدست بیاره و اگه بده بره پائین.
    سازنده های هالیوود براش این نظر سنجی ها و این امتیازات مهمه ... همه شرکتهای فیلم سازی دارای وب سایتهای مرتب و تبلیغات مدره هستند.

ما از این فضا هیچ استفاده ای نمیکنیم. در بردهای مختلف IMDB و IMDB Pro بحثهای شدیدی بین طرفداران در میگیره و خیلی مواقع افراد دخیل در فیلمها و حتی کارگردانان در اونها شرکت دارند.
    در فرومها و برهای حرفه ای تر نویسنده ها و تهیه کننده ها و همه عوامل فیلم مورد شدیدترین نقدها قرار میگیرند.

در برنامه های تلویزیونی که شما هم اشاره کردین بی رحمانه ترین انتقادات به سازنده ها منتقل میشه و اونها باید جواب بدن و یا به نشانه اشتباهاتشون سکوت کنند.
    ولی در اینجا چطور ؟

متاسفانه هیچ کدوم از عوامل نقدپذیر نیستند. مشکل در نقدپذیر نبودنه و در مرحله بعد نوع نقده و منتقدان هم صداشون به جای خاصی نمیرسه

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

5. # ADS

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

کسی غیر از من و سهیل این فیلم رو ندید ؟
    خیلی هیجان انگیز بودها !!!

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    فرخ جان فکر می کنم کلا این مقاله بسیار زیبات واسه این فیلم باعث شد همه فکر کنند فیلم رو دیدند و عطای دیدنش رو به لقاش ببخشن
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    فرخ جان فکر می کنم کلا این مقاله بسیار زیبات واسه این فیلم باعث شد همه فکر کنند فیلم رو دیدند و عطای دیدنش رو به لقاش ببخشن
    اتفاقا به نظر من همه باید این نوع فیلمها رو ببینند تا متوجه ضعف حاکم بر این نوع سینما بشوند.
    این نظر من دیرباره این فیلم بوده و شاید فرد دیگه ای ببینه و متفاوت فکر کنه.
    خوشحال میشم نظر همه رو در این باره بدونیم.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

9. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

اتفاقا به نظر من همه باید این نوع فیلمها رو ببینند تا متوجه ضعف حاکم بر این نوع سینما بشوند.
    این نظر من دیرباره این فیلم بوده و شاید فرد دیگه ای ببینه و متفاوت فکر کنه.
    خوشحال میشم نظر همه رو در این باره بدونیم.
    كاملا موافقم كه كساني كه قدم به وادي سينما ميذارن، بايد اين نوع فيلم ها رو هم ببينند. به خصوص كساني كه قصد نقادي دارند.
    نقد فيلمهاي هاليوودي يا اروپايي كار بسيار خوبيه، اما براي كمك به رشد سينماي ايران بايد بيشتر از اينها به فيلم هاي توليد وطني پرداخته بشه.
    شايد كه بالاخره گوش شنواي دلسوزي پيدا بشه
    FFKIA به این پست علاقمند بوده است.

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

دیدم این فیلم رو!
    اصلن تاسف برای این فیلم کمه! متاسف شدن برای کارگردان و بازیگرانش کمه! متاسف شدن برای انگیزه کارگردان از ساخت چنین فیلمی کمه!
    من فقط برای خودم و سینمای ایران متاسف هستم که با این امثال این فیلم‌ها بهشون توهین میشه!
    آقا چه اجباریه که حتمن باید فیلم بسازی؟؟؟ نساز آقا وقتی نمی‌تونی!
    10 تا مثلن هنرمند!!! و بازیگر تو این فیلم کاره‌ای نیستند, بعد یه دختر بچه میشه قهرمان! سوپر وومن!
    یک آدم روانی تو این فیلم وجود داشته باشه, بره آدم بکشه, هر کاری دلش می‌خواد بکنه و کسی حتی بهش شک هم نکنه, تعقیب و گریز و اینا پیش‌کش!
    فرخ جان از خانم کریمی گفتند, من کلن نه در مورد ایشون نه در مورد آقای هاشم‌پور حرفی نخواهم زد! وقتی که مادیات انگیزه اصلی حضور در یک اثر می‌شه, همون بهتر که نقش یک دختربچه بیشتر و موثر‌تر از این هنرمندان باشه!!!!!

آقا فاجعه است ساخت این فیلم و به نظرم ظلمه به سینمای ایران مشاهده این اثرها!
    FFKIA و ♚ReZa__SoLtAn♚ به این پست علاقمند بوده اند.

12. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    دیدم این فیلم رو!
    اصلن تاسف برای این فیلم کمه! متاسف شدن برای کارگردان و بازیگرانش کمه! متاسف شدن برای انگیزه کارگردان از ساخت چنین فیلمی کمه!
    من فقط برای خودم و سینمای ایران متاسف هستم که با این امثال این فیلم‌ها بهشون توهین میشه!
    آقا چه اجباریه که حتمن باید فیلم بسازی؟؟؟ نساز آقا وقتی نمی‌تونی!
    10 تا مثلن هنرمند!!! و بازیگر تو این فیلم کاره‌ای نیستند, بعد یه دختر بچه میشه قهرمان! سوپر وومن!
    یک آدم روانی تو این فیلم وجود داشته باشه, بره آدم بکشه, هر کاری دلش می‌خواد بکنه و کسی حتی بهش شک هم نکنه, تعقیب و گریز و اینا پیش‌کش!
    فرخ جان از خانم کریمی گفتند, من کلن نه در مورد ایشون نه در مورد آقای هاشم‌پور حرفی نخواهم زد! وقتی که مادیات انگیزه اصلی حضور در یک اثر می‌شه, همون بهتر که نقش یک دختربچه بیشتر و موثر‌تر از این هنرمندان باشه!!!!!

آقا فاجعه است ساخت این فیلم و به نظرم ظلمه به سینمای ایران مشاهده این اثرها!
    خوشحال نیستم که این فیلم تاریخی رو دیدی. اما خوشحالم که هم نظریم.
    این اثر شاهکاری در فیلم سازی به حساب میاد. البته از این شاهکارها کم نداریم متاسفانه
    اگه گاهی به سینما بروید و به دیدن فیلمهای غیر مشهور سینما بنشینید خواهید دید که از این دست فیلمها بسیار است.

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

تنها ترین سردار
    ♚ReZa__SoLtAn♚ آواتار ها
    وضعیت : ♚ReZa__SoLtAn♚ آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,523
    سپاس شده 1,054 در 422 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 640 تاپیک

من نیز این فیلم رو بر حسب تصادف دیروز دیدم ، واقعا از اون دست فیلم هایی هست که نمیشه حرفی دربارش بزنی و سکوت سنگین ترین فریاده در قبالشون...

مارو دیدی سرو بنداز پایین |:
    .:Reza:. آواتار ها
    وضعیت : .:Reza:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,499
    سپاس شده 741 در 294 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 245 تاپیک

واقعا این موضوعی که برای تاپیک انتخاب کرده شده الحق والانصاف حقشه
    آخه اینم فیلم بود واقعا ؟؟؟؟؟!!!!!
    حیف اون پولی که دادم این فیلمو از بغالی خریدم
    مجانی بدیش به کسی سود کردی
    واقعا دارم واسه بازیگرانی که توی این فیلم بازی کردن تاسف میخورم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)