مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh پاتریک جین پای میز محاکمه ( اختصاصی سینماسنتر)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: پاتریک جین پای میز محاکمه ( اختصاصی سینماسنتر)

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

پاتریک جین پای میز محاکمه ( اختصاصی سینماسنتر)

مصاحبه ای که در زیر می خوانید ترجمه ای از مصاحبه مجله راهنمای تلویزیون (TV Guide Magazine) با سیمون بیکر ( یا تلفظ درستتر سایمِن بِیکر) (Simon Baker) بازیکر نقش پاتریک جین در سریال منتالیست است که در روز جمعه( 20 می و 30 اردیبهشت) در خصوص فصل سوم و اپیزود آخر انجام شده است.

این نوشته تحت کپی رایت سایت سینما سنتر بوده و برداشت بدون اجازه از آن خلاف قوانین کپی رایت میباشد و کپی از این متن ترجمه شده فقط با اجازه نگارنده مطلب و درج نام سینماسنتر بلا مانع است.

همانطور که ببیندگان این سریال میدانند فصل سوم سریال به پایان رسیده است و این مصاحبه بعد از پخش قسمت آخر از سیزن سوم انجام شده است لذا برای کسانی که هنوز دیدن سریال را به پایان نرسانده اند خطر لو رفتن داستان وجود دارد.

مجله راهنمای تلویزیون: برای کسانی که این سریال را دنبال میکنند ممکن است از کاری که جین انجام داد در شُک باشند، اما نمیتوانند مدعی باشند که غافلگیر شده اند، درسته؟

بیکر: دقیقا، شخصیت من همیشه گفته - با خونسردی و بوضوح – که رِد جان را خواهد گشت اگر شانس چنین کاری را بدست بیاورد. این همیشه روشش بوده است و این موضوع را بارها به مامور لیزبن(Robin Tunney) گفته است. البته واکنش هایی وجود خواهد داشت اما اینها برای پاتریک اصلا مهم نیست.

مجله راهنمای تلویزیون: چگونه این قتل او را تغییر خواهد داد؟ آیا این پایان کار هست؟ حالا میتواند به زندگی خودش بپردازد؟ حتی اگر آن زندگی در زندان باشد؟

بیکر: من فکر میکنم او احساس خوبی دارد که در آخر انتقامش را گرفت. اما شما نمیدانید ممکن است این اصل قضیه نباشد و جریان چیز دیگری باشد.

مجله راهنمای تلویزیون: منظورت چیه؟ جین مرد اشتباهی را کشت؟وقتی رد جان در مورد بوی همسر و دخترش در هنگام وقوع قتل توضیح داد ( در مورد بوی صابون و شامپویی که استفاده میکردند) جین مطمئن شد که فرد درست را گرفته است. اما در تئوری رد جان اصلی ممکن است این اطلاعات را به شخصیت بردلی ویتفرد( (Bradley Whitford داده باشد نه؟

بیکر: حدس های بسیاری در این باره میشود زد. من فکر میکنم که یک انتخاب فوق العاده ای بود که قتل در یک مکان عمومی اتفاق بیوفتد. بنگ، بنگ، بنگ و سپس جین کاملا آرام شد و مردم وحشت زده به اطراف میدویند و جین فقط نشت و قهوه اش را خورد و تمام. او سرانجام کاری را که باید انجام میداد تمام کرد.بعد از این فصل شما یک نقش را در شبکه نمایشی تلویزیونی خواهید داشت که خونسرد و یک قاتل انتقام جواست و این خیلی سخت است.

مجله راهنمای تلویزیون: او مطمئنا نمیتواند مدعی شود که بخاطر دفاع از خود مرتکب قتل شده است

بیکر: و شما چگونه از این موضوع اجتناب میکنید؟ شاهدان بسیاری بودند که دیدند او بدنبال رد جان رفت. من چند مشکل با طرز کشتن که در نوشته اصلی بود داشتم که رد جان بلند میشود و راه میرود و من سه بار به پشت او شکلیک میکنم این برای جین به اندازه کافی تمام کننده نبود. تمام ایده انتقام یک عامل تمام کننده است، پاتریک این موضوع را در یک صحنه بسیار قوی در فصل اول گفته بود " وقتی من پیداش کنم اونو تکه پارش میکنم و مرگشو تماشا میکنم". قسمت مهمی از نمایش- و همنیطور مشغولیت ذهنی هواداران- همیشه این بوده یا نه که پاتریک واقعا هر کاری انجام میدهد تا آن تهدید را عملی کند.
    آیا واقعا این کارو با او کردش؟ پس ما با نمایش ناشیانه بازی کردیم. ایده من این بود که وقتی رد جان درباره بوی همسر و فرزندانش صحبت میکند جین خشکش بزند شما کسی را که بی تحرکت شده میبینید کسی که اینقدر بهش نزدیک بود تا انتقامش را بگیرید تا تمامش کند و او تبدیل شده به یک جسم ساکن بی حرکت بعد رد جان میرود جین میگوید "لطفا صبر کن" شبیه این هست که او میخواهد جزئیات بیشتری را بشنود من توی صحنه های قتل بسیاری بودم ولی هنوز بی تجربم مثل الان (با توجه به لاف زدن جین).
    من خودسری جین را در شنیدن جزئیات بیشتر دوست دارم به همان اندازه که این موضوع ترسناک است. و بعد جین ناگهان بلند میشود و در حالی که داغون هستش و در حالی که تا این حد به رد جان نزدیک است شرایط انتقامش فراهم شده است و اون در اون لحظه فکر میکنه که" نه تنها من قراره بکشمت بلکه پدرتم در میارم" من میخوام که ببینندگان هنوز به این لحظه فکر بکنند که با توجه به همه حرف های جین او نمیتواند رد جان را بکشد اما بعدش این کارو میکند این کار خیلی اپرایی میشود. برونو (Bruno) هم از این ایده خوشش آمد.

مجله راهنمای تلویزیون: به نظر میرسد که شما دو نفر خیلی به هم نزدیک هستید یه جور همزادپنداری. خیلی از تهیه کنندگان دیوانه میشونند اگر بازیگرشان به این سطح درگیری ( دخالت) در خلق ( منظور متن نمایش) برسند.

بیکر: باور کن میدونم ( با خنده)، من در کار کردن با برونو(Bruno ) به چنین نهایت رضایت رسیدم بخاطر اینکه او من را میفهمد و من او را. این واقعا نهایت خوش شانسی است که ما همدیگر را پیدا کرده ایم و این خیلی نادر است. اگر من با آدم درستم روبرو نشوم واقعا خیلی بد خلق خواهم بود تنها چیزی که من میخواهم این است که هر روز که به سر کار می آیم هیچ بحث و جدلی نباشد. چه چیز جالبی توی سخت نگیر هستش؟ بذار بهمون فشار بیاد. من خیلی خوشحال هستم که برونو و من قادریم که روند نمایش را بدون اینکه زیاد از شاخه به آن شاخه بپریم با موفقیت به پیش بردیم. برونو به ارزش نبوغ شخصیت پاتریک جین ، چیزی که اورا تحریک میکرد واز جایگاه غم انگیری که آمده بود پی برده بود و شما نمیتوانید بگویید که اشتباه کرده است. شما باید به این افتخار کنید این اصلا آسان نبوده است چون بعضی مواقع از طرفCBS هم فشار وجود داشته است که به جنبه های تاریک پرداخته نشود چون موارد روشن بیشتر قابل هضم است. اما بدون تاریکی روشنایی لذت بخش نیست. روشنایی بدون تاریکی وجود نخواهد داشت.

مجله راهنمای تلویزیون: ویلیام بلیک (William Blake) ( توضیح بلیک شاعر و نقاش انگلیسی قرن هجدهم است اشاره به جمعه آخر بیکر)

بیکر: دقیقا،100 درصد.

مجله راهنمای تلویزیون: حرف اینه که CBS درمورد قسمت پایانی کمی نگران بوده است.

بیکر: کشمکش های کوچک بسیاری وجود داشت تا این مسائل به پایان رسید اما در نهایت من فکر میکنم که ما از اعتماد و پشتیبانی شبکه و استودیو برخوردار بودیم. در وجود من و برونو حس بسیار زیادی بود که" ما میتواینم این را انجام دهیم ما بدون مشکل از پس کار بر می آییم " بخاطر اینکه این تلویزیونِ کابلی نیست که هر کاری که خرسندت میکند انجام دهی. در شبکه تلیویزیون، شما باید چهارچوب را مشخص کنید قبل از اینکه ازش خارج بشید. شبکهCBS همیشه خواهان مسائل با رویه مفرح است و آن بعنوان عنصر اصلی منتالیست باقی میماند. اما این نمایش خصوصیات مختلف زیادی دارد. من فکر میکنم مفهومی در شبکه وجود دارد که اگر ورشکسته نیست پس تصحیحش نکن و من این را میفهمم بخاطر این که شما می توانید در آن راستا اشتباهات بدی انجام دهید اما ما باید این سریال را بپیش ببریم من هرگز نمیخواهم که یک تجربه بدی برای ببینندگان باشم من میخواهم که انها حداکثر لذت را از نمایش ببرند، از قسمت اول تا آخر و من ابدا نمیخوام این ارتباط با ببیندگان را خراب کنم. اما درآن واحد برای زندگی کردن و نفس کشیدن هر روز نمایش من باید با برونو جَدَل کنم و او با من. از یک طریقی خیلی راحت تر است که در شبکه کابلی ناهنجار عمل کنی" اوه به ما نگاه کنید ما حواس پرت بودیم ما پرو هستیم و کلمات رکیک استفاده کنید" ولی وقتی شما روی شبکه هستید مجبور هستید که این ناهنجاری ها را کنار بگذارید و بخاطر این وضع دشوار نباید افسرده شوید. چند اپیزود قبل تر ما داشتیم که جین به کرونور کمک میکند تا خودش را بکشد آن شخص یک بیماری کشنده داشت و ببینندگان این صحنه را لمس کردند و درگیر داستان شدند اما این خیلی زیرکانه بود، من واقعا مطمئن نیستم که انها کاری را که پاتریک انجام داده است فهمیده باشند و حالا ما به سمت یک انتقام کاملا خونسردانه پیش رفته ایم. ( با خنده) من میدانم که چگونه باید بازی را به آخر برسانم باور کن این یه حرکت عالی برای فصل بعد است.

متن اصلی
    کد:
    h**p://www.tvguide.com/News/Mentalist-Season-Finale-1033336.aspx
    ویرایش توسط DarkAngel : 05-23-2011 در ساعت 22:54

2. 12 کاربر از پست مفید DarkAngel سپاس کرده اند .

3. # ADS

JAMES FOREVER آواتار ها
    وضعیت : JAMES FOREVER آنلاین نیست.
    سپاس ها : 127
    سپاس شده 430 در 107 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 60 تاپیک

پاسخ : پاتریک جین پای میز محاکمه ( اختصاصی سینماسنتر)

ترجمه خوبی بود
    ممنون
    نظر من اینه که پتریک ردجان رو نکشت و یکی از افراد ردجان رو کشت
    مطمئنا گفتن نوع شامپو و بویی که همسر و بچه پتریک میداد نمیتونه حداقل من رو قانع کنه که اون ردجان بود
    حدسی هم میزنم اینه که فصل چهارم به دلیل اینکه فرد مقابل پتریک تفنگ داشت دفاع از خود حساب بشه و آزاد بشه
    ولی در کل بین فصل های 1 و 2 این بهترین و تکان دهنده ترین پایان بود
    شدیدا امیدوارم امسال چندتا امی برای این سریال کنار بگذارند

5. کاربر روبرو از پست مفید JAMES FOREVER سپاس کرده است .

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

اره منم واقعا خیلی خوشم اومد و مطمئن هستم فصل چهارم فصل فوق العاده ای خواهد شد.

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

ممنون سهیل جان

کم کم دارم به این ماجرا علاقمند میشم.
    فقط مشکلش همین دانلود کردن کل سریاله ...
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

سریال واقعا قشنگی هستش از معدود سریالایی هستش که از همه بازیگراش خوشم اومده 5 تا شخصیت اصلیش عالی بازی میکنن هر کردوم با رفتار و خصوصیات مختلف و حتی بازیگرانی که اصلی نیستند هم خوبن.
    ولی حیف که توی سایت بچه ها ندیدن که بحث کنیم، درباره همین قسمت پایانی که توی مصاحبه هم بهش اشاره شده بود اینقدر میشه بحث کرد و حدس زد که حد نداره ولی فقط من و بهنام دیدم
    درباهر هر قسمتش و نکته هایی که پاتریک بهشون توجه میکنه و به طرز رفتار و شخصیت طرف پی مبره واقعا فوق العاده و نکته بینانس.

Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

بنا به توصیه یکی از دوستان از امشب شروع به دانلود و دیدن این سریال میکنم

فقط سهیل جان چند تا نکته هست که چون شما دیدی خوشحال میشم برای من روشن کنی

اول اینکه شخصیت اصلی سریال شباهتی به شخهصیت اصلی سریال هاوس داره یا نه ؟ من دیدم بعضی هات میگن که این بهتره و بعضی ها میگن که اون بهتره من نظر خودت رو میخوام

یکی هم اینکه کل داستان فقط در کاوش های روانشناسانه خلاصه میشه یا چیز های دیگه ای هم برای بیان هست و میشه به عنوان یه سریال تاپ بهش نگاه کرد ( کلا تک بعدی هست یا نه ؟ )

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط AJ Shinoda نمایش پست ها
    بنا به توصیه یکی از دوستان از امشب شروع به دانلود و دیدن این سریال میکنم

فقط سهیل جان چند تا نکته هست که چون شما دیدی خوشحال میشم برای من روشن کنی

اول اینکه شخصیت اصلی سریال شباهتی به شخهصیت اصلی سریال هاوس داره یا نه ؟ من دیدم بعضی هات میگن که این بهتره و بعضی ها میگن که اون بهتره من نظر خودت رو میخوام

یکی هم اینکه کل داستان فقط در کاوش های روانشناسانه خلاصه میشه یا چیز های دیگه ای هم برای بیان هست و میشه به عنوان یه سریال تاپ بهش نگاه کرد ( کلا تک بعدی هست یا نه ؟ )
    من سریال هاوس رو ندیدم برای همین نمیتونم بگم چطوری هستش. یه توضیح درباره پاتریک میدم خودت ببین شبیه هست یا نه
    پاتریک در ابتدا بعنوان یه یک شخصی که به قدرت ارتباط با ارواح کلا کارهایی که به psychic مربوط بوده فعالیت میکنه ولی بعد از اینکه همسر و دخترانش به دست قاتلی به اسم رد جان کشته میشن( اسپویل نکردم چون اینا از همون قسمت اول مشخص میشه) کلا دست از این کار بر میداره و مرتب هم میگه که چیزی به اسم psychic و ارتباط با روح و ذهن خونی ( منظور از طریق ارتباط با روح طرف) وجود نداره و قبلا هم که اینگار رو میکرده توی برنامه ها فقط و فقط از روی توانایی بالاش در دقت به طرز رفتار و عکس العمل طرف مقابل و خیلی مسائل دیگه هستش که کم کم توی سریال نشون میده تمام نکته هایی هم که اشاره میکنه قابل لمس هست و باور پذیر ولی شاید و این کار توی چند اپیزودش تکرار بشه ( البته تکرارش بد نیست ولی ممکنه به نوعی تکرار شدن رو نشون بده که خوشبختانه زیاد این اتفاق نمی یوفته) برای همین و همینطور یک سری خصوصیات اخلاقی پاتریک بدلش کرده به یک شخصیت واقعا محبوب. حالا نمیدونم با این توضیحات میتونی مقایسه ای بکنی بین اون دو شخصیت یا نه.

کلا داستان پیدا کردن سرنخ و قاتل خانوادش هست و همیشه بطور داستانی دنباله دار در اپیزودها تکرار میشه با سرنخ و موضوعی جدید و بعضی اپیزودها مستقیم به این موضوع میپردازه که شاید محبوب ترین اپیزودهاشم باشه در کنار این هم بحث این مورد که در هر قسمت قتلی اتفاق میوفته و گروه به دنبال قاتل هستش هم وجود داره
    به نظر من داستانش چند بعدی هستش البته همانطور که گفتم اگه بخوای 70 قسمت رو توی مثلا 2 هفته ببینی شاید اپیزود تکراری هم ( یعنی روش پیدا کردن قاتل توسط پاتریک) به چشمت بخوره ولی خوب بیشتر بخاطر همون دیدن پشت هم و بدون فاصله هستش ولی واقعا اپیزودهای زیادی داره که باید چند بار ادم ببینه و من به شخصه لذت میبرم از داستانش و فکر کنم تنها سریالی بودش که هر هفته دانلود میکردم و میدیدم و نمیذاشتم چند اپیزود روی هم جمع بشه برخلاف رفتارم )
    و توضیح آخر اینکه به سلیقتم بستگی زیادی داره که چقدر از سریال خوشت بیاد.

11. 2 کاربر از پست مفید DarkAngel سپاس کرده اند .

Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

خوب مشتاقم کردی سهیل

میشه گفت با این توضیحات با شخصیت جالبتری از هاوس رویرو هستیم

پس میشه تقریبا گفت که داستان یه تم اصلی داره ( ماجرای قتل همسر ) روی اون مانور میده و توی اپیزود های مختلف چیزهایی به این تم اصلی اضافه میشه

خوب و جالبه .

حتما شروع میکنم

و ممنون بابت توضیحات خوبت

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

13. کاربر روبرو از پست مفید Mr Shinoda سپاس کرده است .

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط AJ Shinoda نمایش پست ها
    خوب مشتاقم کردی سهیل

میشه گفت با این توضیحات با شخصیت جالبتری از هاوس رویرو هستیم

پس میشه تقریبا گفت که داستان یه تم اصلی داره ( ماجرای قتل همسر ) روی اون مانور میده و توی اپیزود های مختلف چیزهایی به این تم اصلی اضافه میشه

خوب و جالبه .

حتما شروع میکنم

و ممنون بابت توضیحات خوبت
    خواهش میکنم البته توی همه اپیزودهای فصلش به موضوع رد جان نمیپردازه شاید مثلا 4-5 قسمت مستقیم و یطور 100% به رد جان میپردازه فقط توی 4-5 قسمت اشاره و سرنخ هایی بدست میاره ازش و بقیه قسمت ها قتل هایی هستش که به موضوع رد جان ربطی نداره و داستانش جالب هست.
    پس هر وقت شروع کردی به دیدن یه تاپیک برای بحث مثلا سیزن اول بزن که توی اون شروع کنیم چون چند نفر دیگه هم قراره اضافه بشن به دیدنش و اینم دلیلی بشه که من یه بار دیگه قسمت های اولیشو ببینم :دی

15. 2 کاربر از پست مفید DarkAngel سپاس کرده اند .

می ای ده که چون شیشه بر لب زند/ لب شیشه تبخاله از تب زند
    autumn63 آواتار ها
    وضعیت : autumn63 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,719
    سپاس شده 4,124 در 1,267 پست
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

سلام؛ من تازه وارده اینجام ، ولی اگه قابل بدونید دوست دارم تو بحثتون شرکت کنم . منم عاشق این سریالم و همه قسمتهاشو دیدم، کانال tnt ترکیه هم داره این سریال رو میده و الان تو وسطهای فصل 2 هستش، یه بارم از اونجا تماشاش میکنم. به هر حال به نظر منم قسمت آخر فصل 3 حرفهای زیادی واسه گفتن داره . خیلی چیزا تو ابهام موند. از طرفی مثلا رو چه حسابی گریس الافلین رو با خودش برد ؟ یا چه بلایی سر لیزبن اومد؟ هایتاور بجای رسیدن به لیزبن که زخمی شده بود( بخاطر محافظت از اون ) گذاشت و رفت!
    بعد از این هم پاتریک چی میشه؟ مسلما لیزبن نجاتش میده از زندان ولی آیا جین دوباره به سی بی آی برمیگرده؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)