سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh شـــخصيت شـــناســي در فــرينــج - صفحه 3

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 70

موضوع: شـــخصيت شـــناســي در فــرينــج

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,641 در 4,252 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

شـــخصيت شـــناســي در فــرينــج

به نام خدا

دوستان و همراهان سريال فرينج ، طي سه فصلي كه از سريال مشاهده نمودند ،‌با شخصيت هاي داستان آشنايي كامل پيدا كردند . شخصيت هايي كه گاه محبوب و دوست داشتني و گاه منفور و تيره بودند .
    در اين تاپيك با هم در مورد شخصيت هاي سريال فرينج تبادل نظر مي كنيم .

نظر شما چيه دوست عزيز ؟‌

با ما همراه باشيد ....

2. 10 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

3. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : شـــخصيت شـــناســي در فــرينــج

سلام....ماهم اومدیم...
    خوب...برسیم اول به شخصیت شناسی...خوب الان تابلویه دیگه.....من دیوانه والترم...کلا بخوام بگم اول از کی خوشم میاد اینطوری
    1-والتر
    2-برویلز
    3چارلی

همینا.....البته از اولویا نت خوشم میاد تقریبا...طوری که کلا اولویا اصلی رو اصلا دوست ندارم....دلیلشم پرنیان فهمید بهم گفت شاید سرد بازی میکنه...منم موافقم باهاش
    اوه رابرت جونز رو یادم رفته بود.....کلا اگه داینامیکو بهش میدادند احتمالا کلا یه دنیای دیگه میساخت...تله پورت و چیزاییه دیگه که ویلیام بل و والتر درست کرده بودند واسش مثل اسباب بازی میموند احتمالا....
    فصل 1 خیلی عالی بود..فصل 2 هم عالی بودنشو طی کرد در بعضی موارد یکم ضعیف میشد داستان ولی خوب بود....اما در مورد فصل 3 حرف نزنم بهتره

در مورد اولویا....از جملات پرنی استفاده میکنم که به نظر خیلی خوب توصیفش کرد...کپی برابر اصل هست

دافعه اش بيشتره و ادم و از خودش دور مي كنه. بيشتر هم به خاطر سرد بودنشه و غير قابل لمس بودنش. دور از دسترسه انگار.
    چرا در مورد شخصیت والتر اینجا بحث نمیکید؟
    به نظرم حرف ها واسه گفتن داره.....نظر خودم اینه که والتر اشتباه بزرگی کرد و در حق والترنیت و پیتر ظلم کرد.....چون هر فکری که میکنم میبینم تا قبل اینکه والترنیت دیونه بشه بخواد دنیا اونورو ناود کنه حق با اون بود و باید والتر رو مجازات میکرد....البته والتر نیت هم نمیتونه تصمیم درست بگیره....چون دنیاش داره از هم میپاشه و فکر میکنه برای نجات دنیاش باید اون یکی دنیا رو زود تر نابود کنه.....خوب وزیر دفاع هم هست.....کلا نمیشه اونو مقصر دونست...هر کسیم جاش بود همین کارا رو میکرد.....

پ-ن:
    از فرخ و و مهناز خانوم خواهشمند هستم که اسپم نزنید و در مورد سریال مورد نظر بحث کنید...وگرنه اخطار دریافت خواهید کرد

پ-ن 2:
    هماون بهتر کیت نه به ساویر رسید و نه جک...لیاقت هیچ کدومو نداشت

5. # ADS

JAMES FOREVER آواتار ها
    وضعیت : JAMES FOREVER آنلاین نیست.
    سپاس ها : 127
    سپاس شده 430 در 107 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 60 تاپیک

اولیویانت نگید بابا اسمش فالویاست خودشون اینطوری میگن

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

حالا که بحث به اولیویانیت یا به قول بهنام فالویاست کشید ، دوست دارم نظرم رو بگم !
    در بحث های اپیزودیک هم این بحث کمی پیش اومد و من اونجا هم گفتم که از اولیویانیت بیشتر خوشم میاد ..
    دلایل زیادی هست ..
    مثلا زیبایی و جدابیت بیشتری داره !
    اینقدر تو خودش نیست !
    با هوش تر هست ( درسته اولیویا اینور خاص تر هست ولی خب این تاثیر کرتکسافین هست )

پ.ن
    کیت نه به جیمز تعلق داشت .. نه به جک
    کیت فقط به اون شوهرش که پلیس بود و باهاش ازدواج کرد میخورد !

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

8. کاربر روبرو از پست مفید ADoLF سپاس کرده است .

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    نظر خودم اینه که والتر اشتباه بزرگی کرد و در حق والترنیت و پیتر ظلم کرد.....چون هر فکری که میکنم میبینم تا قبل اینکه والترنیت دیونه بشه بخواد دنیا اونورو ناود کنه حق با اون بود و باید والتر رو مجازات میکرد....البته والتر نیت هم نمیتونه تصمیم درست بگیره....چون دنیاش داره از هم میپاشه و فکر میکنه برای نجات دنیاش باید اون یکی دنیا رو زود تر نابود کنه.....خوب وزیر دفاع هم هست.....کلا نمیشه اونو مقصر دونست...هر کسیم جاش بود همین کارا رو میکرد.....
    والتر كلا در زندگي اشتباهات بسياري رو مرتكب شد
    در كنار ويليام با آزمايشات مختلف باعث نابودي زندگي تعدادي كودك شد و با اون روند كودكان رو به جايي هدايت كرد كه مرگ انتظارشون رو مي كشيد ، البته اليويا از اين قاعده مستثني شد
    جدا كردن پيتر از خانواده اشتباه بزرگ والتر بود .... اينكه به خاطر خودخواهي خودش باعث شد پيتر به ناحق ،‌اون هم در كودكي از خانواده جدا بشه ... حقيقتي كه والتر تا ساليان سال از افشاش خودداري كرد
    به نظرم والتر بزرگ ترين ظلم رو به خودش ، پيتر و دنيا كرد !‌

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

یکی از شخصیت هایی که خیلی برام جالبه و البته می تونست نقش خیلی پررنگ تری تو سریال داشته باشه سم وایزه.
    نمی دونم چرا بهش نپرداختن؟
    من تا اپیزود 20 رو دیدم البته... تا اینجا مشخصه که سم بیشتر از اون چیزی که به نظر میاد می دونه.
    صحنه هایی که الیویا برای بازیابی روحیه اش پیشش میرفت با اینکه سم نقش و دیالوگ های کوتاهی داشت اما خیلی تأثیر گذار بود.
    نمی دونم تو اپیزودهای باقیمانده چقدر نقش داره ولی امیدوارم بیشتر در موردش بهمون اطلاعات بدن و همینطوری ولشش نکنن

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,896 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    والتر كلا در زندگي اشتباهات بسياري رو مرتكب شد
    در كنار ويليام با آزمايشات مختلف باعث نابودي زندگي تعدادي كودك شد و با اون روند كودكان رو به جايي هدايت كرد كه مرگ انتظارشون رو مي كشيد ، البته اليويا از اين قاعده مستثني شد
    جدا كردن پيتر از خانواده اشتباه بزرگ والتر بود .... اينكه به خاطر خودخواهي خودش باعث شد پيتر به ناحق ،‌اون هم در كودكي از خانواده جدا بشه ... حقيقتي كه والتر تا ساليان سال از افشاش خودداري كرد
    به نظرم والتر بزرگ ترين ظلم رو به خودش ، پيتر و دنيا كرد !‌
    ما نمیتونیم بگیم به که 100% به پیتر ظلم کرده چون اگه والتر نمیرفت اونور پیتر رو نجات بده دیگه پیتری وجود نداشت که بخواد در حقش ظلم یا خوبی بشه.
    ما هم نمیتونیم غیر از این بگیم چون توی اپیزود نشون داد که وقتی والترنیت راه حل درمان رو پیدا کرد یکی از مشاهده گرها اومد پیشش و نذاشت بفهمه که راه حل پیدا شده در حالی که والتر از طریق پنجره داشت میدید که والترنیت به جواب رسیده دستیار والتر گفت که اون میفهمه که به جواب رسیده و ازمایش رو دوباره تکرار میکنه ولی والتر گفت که اون مثل من هستش و دقیقا مثل من فکر میکنه پس یه راه رو دوباره نمیره و میره سراغ راه بعدی و به این دلیل بود که اومد پیتر رو نجات بده.
    اگرم ما فرض کنیم دوباره والتر نیت بعد مدتی برمیگرد و ازمایش رو دوباره تکرار میکرد سوال اینه کدوم ازمایش رو تکرار میکرد؟ چون نمیدونست کدومش درست بوده و اشتباه شده و ندیده وتازه اگرم بفهمه کدوم ازمایش رو باید تکرار کنه آیا زمان تکرار آزمایش دیر نشده؟ یعنی پیتر اون موقع زنده بود؟
    اینجا مسئله جون پیتر مطرح بود و والتر میدونست که چیزی به مرگپیتر نمونده پس رفت و نجاتش داد حالا اینکه پیتر رو نگه داشت من قبلا گفتم بوضوح نشان داد که میخواست برگردونه ولی تسلیم خواسته زنش شد و احساسی عمل کرد.
    فقط یک نکته من فرض رو بر این گرفتم که والتر داروی درمان پیتر رو با خودش اونور نبرده باشه یک چیزی نشون داد که با خودش برده ولی مثلا سرم یا سوزن یا چیز های دیگه همراش نبود و اینو توی سریال به خوبی نشون نداد برای همین فرض بر این است که باید میاوردش اینور و بعد برش میگردوند.
    در مورد بهم زدن تعادل دنیا ها هم نمیشه گفت تعادل رو بهم زد ( مقصر اصلی) چون وقتی پیتر رو اورد اینور یکی دیگه جاش کشته شد براثر یک حادثه و تعادل بازم حفظ شد ( حالا کاری ندارم چقدر ابکی بوده این کاره نویسنده) ولی قبول دارم که کار والتر باعث شد براثر عبورش یک ورتکس یا حفره مکنده ایجاد بشه و اینطوری بود که اون دنیا رو به هم ریخت ولی خوب همه اینا از عمد نبود که ناخواسته بود و بخاطر یه نیت خیر همه این اتفاق ها افتاد عین همون خرسی که اومد مگس رو با تخته سنگ روی صورت صاحبش بکشه ولی عمل والتر نیت آگاهانه، بخاطر تلافی و انتقام جویانه و از روی قصد و قرض بودش که میخواست دنیای دیگه رو بطور کامل از بین ببره همونطور که آخر سیزن سوم مشاهده میکنیم که باز هم میخواد با بمب افراد بیگناه رو بکشه.

به نظر من تنها اشکال والتر آزمایش بر روی انسانها خصوصا کوکان بودش کاریکه اصلا نمیشه ازش گذشت
    ولی من یه مثال میزنم شما فرض کن یک دکتر جراح قلب هستی داری یک نفر رو جراحی میکنی یهو وسط جراحی میان میگیرنتون و میبرتون و کسی هم نیست مریض رو درمان کنه حالا اگه مریض بمیره تقصیر با کیه؟
    حالت والتر و بچه ها هم همین طور هستش والتر رو یهو سال 1986 میان پروژه جکسون ویل رو متوقف میکنن خوب تمام کودکان مورد ازمایش مشخصا در معرض خطر هستند چون کسی نیست که از آنها مراقبت بکنه.

از طرفی در سریال درست نشون نمیده که ایا والتر روی انسان ها که ازمایش میکرده باعث آزار اونها شده یا نه چون چند تا ویدئو واون خانم که میتونسته تغییر شکل دهنده ها رو شناسایی کنه نشون میدن که از والتر شاکی نبود و ما نمیتونیم بخاطر جمله ای که بل میگه " تو گفتی من قسمت مغزتو بردارم چون از چیزی که داشتی تبدیل میشدی میترسیدی" خوب ما نمیدونیم منظور دقیق بل چیه و بخاطر آزمایشات والتر ما جنبه منفیشو گرفتیم و میگیم که حتما داشته به یک آدم خبیث تبدیل میشده این رو ما نمیدونیم.

درسته والتر بخاطر ازمایش روی انسانها محاکمه شده بود ولی کی این محاکمه رو کرده بود؟ دولت و ارتش آمریکا کسانی که خودشون صدها ازمایش بر روی انسان ها انجام داده بودند و مقصر اصلی خودشون بودند برای همین من فقط والتر رو بخاطر اینکه قبول کرد بر روی کودکان و انسانها آزمایش انجام بده مقصر میدونم و بخاطر چیز های دیگه هیچ عمدی در کارش نمیبینم هر چند باعث اتفاقات بدی هم شده باشه ولی نیت بد نداشته درست برعکس والتر نیت حاضر نشد بر روی کودکان آزمایش انجام بده ولی با نیت بدش میلیاردها انسان رو میخواست نابود کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    یکی از شخصیت هایی که خیلی برام جالبه و البته می تونست نقش خیلی پررنگ تری تو سریال داشته باشه سم وایزه.
    نمی دونم چرا بهش نپرداختن؟
    من تا اپیزود 20 رو دیدم البته... تا اینجا مشخصه که سم بیشتر از اون چیزی که به نظر میاد می دونه.
    صحنه هایی که الیویا برای بازیابی روحیه اش پیشش میرفت با اینکه سم نقش و دیالوگ های کوتاهی داشت اما خیلی تأثیر گذار بود.
    نمی دونم تو اپیزودهای باقیمانده چقدر نقش داره ولی امیدوارم بیشتر در موردش بهمون اطلاعات بدن و همینطوری ولشش نکنن
    در مورد سم هم بعد از قسمت 22 با هم بحث میکنیم چیزی نمیگم اسپویل نشه :پی

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

مي دوني سهيل جان ، الان من دو تا چيز رو در نظر مي گيرم
    والتر از اون پنجره ديد كه داروي والتر نيت درست بوده و عمل كرده ، و كلا روال تهيه دارو رو از طريق همون پنجره دنبال مي كرد ، و واقعا راهي نبود كه والتر پيتر رو از خانواده جدا نكنه ؟ همون طوري كه والتر خودش رو به اون دنيا رسوند و پيتر رو به همراه آورد ، به والترنيت نمي رسيد ؟ قبول داشته باشيم كه هدف آوردن پيتر اول درمان بود و بعدش مرهمي بر دل والتر !‌ البته خب شكل داستان اينطوري ايجاب مي كرد !‌

در مورد جكسون ويل ، يكي از طرفين اون اتفاقا ، ارتش بود و يك طرف هم ويليام و والتر !‌ من والتر رو مقصر مي دونم به همون دليلي كه بهش اشاره كردي دقيقا !‌ آزمايش روي كودكان ! آزمايشي كه باعث شد به هر ترتيب اون كودكان از زندگي اي كه مي تونست معمولي و شيرين باشه فاصله گرفته و زندگي همراه با رنج داشته باشند !‌ والتر مقصر بود چون زير بار اهدافي رفت كه اولين قرباني هاش كودكان بودند ،‌يا روشن تر اگر بخواهيم بگيم انسان ها ! البته اينجا مي رسيم به اينكه خود والتر هم قرباني اهداف ارتش شد !‌

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

مي دوني سهيل جان ، الان من دو تا چيز رو در نظر مي گيرم
    والتر از اون پنجره ديد كه داروي والتر نيت درست بوده و عمل كرده ، و كلا روال تهيه دارو رو از طريق همون پنجره دنبال مي كرد ، و واقعا راهي نبود كه والتر پيتر رو از خانواده جدا نكنه ؟ همون طوري كه والتر خودش رو به اون دنيا رسوند و پيتر رو به همراه آورد ، به والترنيت نمي رسيد ؟ قبول داشته باشيم كه هدف آوردن پيتر اول درمان بود و بعدش مرهمي بر دل والتر !‌ البته خب شكل داستان اينطوري ايجاب مي كرد !‌
    اره دیگه دقیقا راهی بودش که نویسنده این راه رو انتخاب کرده وگرنه گزینه های دیگه هم وجود داشته.
    در مورد جكسون ويل ، يكي از طرفين اون اتفاقا ، ارتش بود و يك طرف هم ويليام و والتر !‌ من والتر رو مقصر مي دونم به همون دليلي كه بهش اشاره كردي دقيقا !‌ آزمايش روي كودكان ! آزمايشي كه باعث شد به هر ترتيب اون كودكان از زندگي اي كه مي تونست معمولي و شيرين باشه فاصله گرفته و زندگي همراه با رنج داشته باشند !‌ والتر مقصر بود چون زير بار اهدافي رفت كه اولين قرباني هاش كودكان بودند ،‌يا روشن تر اگر بخواهيم بگيم انسان ها ! البته اينجا مي رسيم به اينكه خود والتر هم قرباني اهداف ارتش شد !‌
    آره دقیقا، قبول دارم منم همینو میگم
    =============
    راستی یه نکته دیگه در مورد والترنیت خودش به خوبی میدونه که انسانهایی که توی ماده قرنطینه کننده گیر افتادند هنوز زنده هستند و میشه به نوعی نجاتشون داد ولی اصلا هیچ اقدامی برای اینکه اونارو نجات بده انجام نداد و این موضوع را مخفی نگه داشت که دنیا ( یا در اصل همون آمریکاشون ))) به هم نریزه.
    من واقعا دوست دارم ببینم توی فصل چهارم به قسمت های جدا شده مغز والتر پرداخته میشه یا نه میخوام ببینم واقعا والتر داشته به موجود بیرحم و خبیثی تبدیل میشده که همه چیز را حتی انسان ها را در راه علم قربانی میکرده یا نه موضوع یک چیز دیگری بوده و امیدوارم نویسنده ها با پیش کشیدن موضوعات مختلف دیگه اینو یادشون نره مثل خیلی چیزهای دیگه که یادشون رفته.

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    من واقعا دوست دارم ببینم توی فصل چهارم به قسمت های جدا شده مغز والتر پرداخته میشه
    منم فكر مي كنم همين باشه ، تو بحث اپيزود 22 هم گفته بودي
    فكر كنم الان مثلا از اون قسمت مغز والتر‌، كلا داستان رو عوض كنند

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

منم فكر مي كنم همين باشه ، تو بحث اپيزود 22 هم گفته بودي
    فكر كنم الان مثلا از اون قسمت مغز والتر‌، كلا داستان رو عوض كنند
    اره تا اینجا که همه چیز به والتر ختم شده مونده بگن پیدایش زمین هم کاره والتر بوده )
    یا مثلا والتر رفته به سالهای قبل به مشاهده گر ها گفته بیاین مواظب ما باشین ))

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)