سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh شـــخصيت شـــناســي در فــرينــج - صفحه 7

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 70

موضوع: شـــخصيت شـــناســي در فــرينــج

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,641 در 4,252 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

شـــخصيت شـــناســي در فــرينــج

به نام خدا

دوستان و همراهان سريال فرينج ، طي سه فصلي كه از سريال مشاهده نمودند ،‌با شخصيت هاي داستان آشنايي كامل پيدا كردند . شخصيت هايي كه گاه محبوب و دوست داشتني و گاه منفور و تيره بودند .
    در اين تاپيك با هم در مورد شخصيت هاي سريال فرينج تبادل نظر مي كنيم .

نظر شما چيه دوست عزيز ؟‌

با ما همراه باشيد ....

2. 10 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

3. # ADS

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,896 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

پاسخ : شـــخصيت شـــناســي در فــرينــج

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    ما نمیتونیم بگیم به که 100% به پیتر ظلم کرده چون اگه والتر نمیرفت اونور پیتر رو نجات بده دیگه پیتری وجود نداشت که بخواد در حقش ظلم یا خوبی بشه.
    ما هم نمیتونیم غیر از این بگیم چون توی اپیزود نشون داد که وقتی والترنیت راه حل درمان رو پیدا کرد یکی از مشاهده گرها اومد پیشش و نذاشت بفهمه که راه حل پیدا شده در حالی که والتر از طریق پنجره داشت میدید که والترنیت به جواب رسیده دستیار والتر گفت که اون میفهمه که به جواب رسیده و ازمایش رو دوباره تکرار میکنه ولی والتر گفت که اون مثل من هستش و دقیقا مثل من فکر میکنه پس یه راه رو دوباره نمیره و میره سراغ راه بعدی و به این دلیل بود که اومد پیتر رو نجات بده.
    اگرم ما فرض کنیم دوباره والتر نیت بعد مدتی برمیگرد و ازمایش رو دوباره تکرار میکرد سوال اینه کدوم ازمایش رو تکرار میکرد؟ چون نمیدونست کدومش درست بوده و اشتباه شده و ندیده وتازه اگرم بفهمه کدوم ازمایش رو باید تکرار کنه آیا زمان تکرار آزمایش دیر نشده؟ یعنی پیتر اون موقع زنده بود؟
    اینجا مسئله جون پیتر مطرح بود و والتر میدونست که چیزی به مرگپیتر نمونده پس رفت و نجاتش داد حالا اینکه پیتر رو نگه داشت من قبلا گفتم بوضوح نشان داد که میخواست برگردونه ولی تسلیم خواسته زنش شد و احساسی عمل کرد.
    فقط یک نکته من فرض رو بر این گرفتم که والتر داروی درمان پیتر رو با خودش اونور نبرده باشه یک چیزی نشون داد که با خودش برده ولی مثلا سرم یا سوزن یا چیز های دیگه همراش نبود و اینو توی سریال به خوبی نشون نداد برای همین فرض بر این است که باید میاوردش اینور و بعد برش میگردوند.
    در مورد بهم زدن تعادل دنیا ها هم نمیشه گفت تعادل رو بهم زد ( مقصر اصلی) چون وقتی پیتر رو اورد اینور یکی دیگه جاش کشته شد براثر یک حادثه و تعادل بازم حفظ شد ( حالا کاری ندارم چقدر ابکی بوده این کاره نویسنده) ولی قبول دارم که کار والتر باعث شد براثر عبورش یک ورتکس یا حفره مکنده ایجاد بشه و اینطوری بود که اون دنیا رو به هم ریخت ولی خوب همه اینا از عمد نبود که ناخواسته بود و بخاطر یه نیت خیر همه این اتفاق ها افتاد عین همون خرسی که اومد مگس رو با تخته سنگ روی صورت صاحبش بکشه ولی عمل والتر نیت آگاهانه، بخاطر تلافی و انتقام جویانه و از روی قصد و قرض بودش که میخواست دنیای دیگه رو بطور کامل از بین ببره همونطور که آخر سیزن سوم مشاهده میکنیم که باز هم میخواد با بمب افراد بیگناه رو بکشه.

به نظر من تنها اشکال والتر آزمایش بر روی انسانها خصوصا کوکان بودش کاریکه اصلا نمیشه ازش گذشت
    ولی من یه مثال میزنم شما فرض کن یک دکتر جراح قلب هستی داری یک نفر رو جراحی میکنی یهو وسط جراحی میان میگیرنتون و میبرتون و کسی هم نیست مریض رو درمان کنه حالا اگه مریض بمیره تقصیر با کیه؟
    حالت والتر و بچه ها هم همین طور هستش والتر رو یهو سال 1986 میان پروژه جکسون ویل رو متوقف میکنن خوب تمام کودکان مورد ازمایش مشخصا در معرض خطر هستند چون کسی نیست که از آنها مراقبت بکنه.

از طرفی در سریال درست نشون نمیده که ایا والتر روی انسان ها که ازمایش میکرده باعث آزار اونها شده یا نه چون چند تا ویدئو واون خانم که میتونسته تغییر شکل دهنده ها رو شناسایی کنه نشون میدن که از والتر شاکی نبود و ما نمیتونیم بخاطر جمله ای که بل میگه " تو گفتی من قسمت مغزتو بردارم چون از چیزی که داشتی تبدیل میشدی میترسیدی" خوب ما نمیدونیم منظور دقیق بل چیه و بخاطر آزمایشات والتر ما جنبه منفیشو گرفتیم و میگیم که حتما داشته به یک آدم خبیث تبدیل میشده این رو ما نمیدونیم.

درسته والتر بخاطر ازمایش روی انسانها محاکمه شده بود ولی کی این محاکمه رو کرده بود؟ دولت و ارتش آمریکا کسانی که خودشون صدها ازمایش بر روی انسان ها انجام داده بودند و مقصر اصلی خودشون بودند برای همین من فقط والتر رو بخاطر اینکه قبول کرد بر روی کودکان و انسانها آزمایش انجام بده مقصر میدونم و بخاطر چیز های دیگه هیچ عمدی در کارش نمیبینم هر چند باعث اتفاقات بدی هم شده باشه ولی نیت بد نداشته درست برعکس والتر نیت حاضر نشد بر روی کودکان آزمایش انجام بده ولی با نیت بدش میلیاردها انسان رو میخواست نابود کنه.

در مورد سم هم بعد از قسمت 22 با هم بحث میکنیم چیزی نمیگم اسپویل نشه :پی
    اینو بیاید ادامه بدید توی همین تاپیک

5. # ADS

Reality is your perception
    Amélie آواتار ها
    وضعیت : Amélie آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,829
    سپاس شده 1,528 در 607 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

من تو شخصیت های فرینج فقط سم وایس رو دوست داشتم که اون رو هم رسما نابود کردن!

7. 2 کاربر از پست مفید Amélie سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,335
    سپاس شده 25,839 در 4,622 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Amélie نمایش پست ها
    سم وایز هم مثل جریان اون دستگاه باستانی نابود شد.
    خیلی شخصیت جذابی داشت اما فدای یک سری چیزهای پرت و پلائی شد.
    از همه بدتر که سرنوشتش به دستگاه ساخت والتر گره خورد که با زیر سوال رفتن ماهیت اون دستگاه ماهیت سم وایس هم زیر سوال رفت !
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

Reality is your perception
    Amélie آواتار ها
    وضعیت : Amélie آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,829
    سپاس شده 1,528 در 607 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    سم وایز هم مثل جریان اون دستگاه باستانی نابود شد.
    خیلی شخصیت جذابی داشت اما فدای یک سری چیزهای پرت و پلائی شد.
    از همه بدتر که سرنوشتش به دستگاه ساخت والتر گره خورد که با زیر سوال رفتن ماهیت اون دستگاه ماهیت سم وایس هم زیر سوال رفت !
    دقیقا!
    اصلا jj استاد طرح معماهای فوق العاده و جواب دادن آبکیشونه!
    روی قضیه ی دستگاه و سم وایس خیلی خوب می تونستن مانور بدن و حداقل اگه می خواستن یه همچین جیزی رو بهمون بگن 3-4 قسمتی ارزش داشت که روش کار بشه نه اینکه یهو و بدون مقدمه والتر بیاد بگه این دستگاهو خودم اختراع کرم!واقعا یکی از مسخره ترین بخش های فرینچ همین قسمت بود!
    در مورد سم وایس هم همین طور,اومدن با اطلاعات وسیع نشونش دادن و بعد یهویی گفتن این هم مثل بقیه چیزی نمیدونه!
    من واقعا موندم با چه انگیزه ای فصل بعد رو تمدید کردن؟با این راهی که در پیش گرفتن پایانی جز پایان لاست نمیشه براش در نظر گرفت!

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

دقیقا!
    اصلا jj استاد طرح معماهای فوق العاده و جواب دادن آبکیشونه!
    روی قضیه ی دستگاه و سم وایس خیلی خوب می تونستن مانور بدن و حداقل اگه می خواستن یه همچین جیزی رو بهمون بگن 3-4 قسمتی ارزش داشت که روش کار بشه نه اینکه یهو و بدون مقدمه والتر بیاد بگه این دستگاهو خودم اختراع کرم!واقعا یکی از مسخره ترین بخش های فرینچ همین قسمت بود!
    در مورد سم وایس هم همین طور,اومدن با اطلاعات وسیع نشونش دادن و بعد یهویی گفتن این هم مثل بقیه چیزی نمیدونه!
    من واقعا موندم با چه انگیزه ای فصل بعد رو تمدید کردن؟با این راهی که در پیش گرفتن پایانی جز پایان لاست نمیشه براش در نظر گرفت!
    حالا پریسا جان اگه دقت کرده باشی چند قسمت مونده به آخر ..اونجائی که ویلیام بل تو جسم اولیویا رفته بود, شروع کرد به ساز تقدیر و سرنوشت رو کوک کردن و از اون طرف هم والتر رفت کلیسااااا ... فکر کنید که والتر رفت کلیسا ..!!
    با این اوصاف میشه در نظر گرفت که به قول شما آخر داستان با مسئله سرنوشت و تقدیر و اینها گره بخوره که دیگه اونوقت باید این جی جی رو کشت !

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت

11. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

منم همينطور پريسا جون.
    از خونسرديش واقعا خوشم ميومد و اينكه انگار همه چيز رو قبل از اتفاق مي دونه جالب بود برام.
    وقتي اليويا ميرفت پيشش با اينكه صحنه هاش كوتاه بودن، اما شخصيتش تأثير گذار بود
    وقتي وارد ماجراي دستگاه شد و اينكه اينا محافظان كليد دستگاه فكر كردم سم وايس تو جريان مركزيت پيدا ميكنه اما زدن لهش كردن تو اپيزود 21 و 22

نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
    حالا پریسا جان اگه دقت کرده باشی چند قسمت مونده به آخر ..اونجائی که ویلیام بل تو جسم اولیویا رفته بود, شروع کرد به ساز تقدیر و سرنوشت رو کوک کردن و از اون طرف هم والتر رفت کلیسااااا ... فکر کنید که والتر رفت کلیسا ..!!
    با این اوصاف میشه در نظر گرفت که به قول شما آخر داستان با مسئله سرنوشت و تقدیر و اینها گره بخوره که دیگه اونوقت باید این جی جی رو کشت !
    فرخ جان ، به نظر من اصلا بعيد نيست كه يكي از اين دو دنيا برزخ باشه!!

FFKIA آواتار ها
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    فرخ جان ، به نظر من اصلا بعيد نيست كه يكي از اين دو دنيا برزخ باشه!!
    پرنیان من فکر نمیکنم این طوری باشه. چون والترنیت و عده ای از آدمهای اون دنیا رسما اومدن تو این دنیا. تعریف برزخ اصلا این طوری به هم میخوره. بعد هم کلا فکر میکنم همون دنیای موازی باشن داستان بهتر پیش میره.
    همون طور که جلوتر هم گفتم ممکنه دنیاهای موازی زیادی باشه و اینها لزوما معنی برزخ نمیتونن داشته باشن.
    با این حال از این جی جی هیچی بعید نیست. ممکنه برزخ که هیچی کلا دوزخ از اون دنیا دربیاره

عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,896 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

من نظرمو درباره سم وایز تو صفحات قبلی گفتم ولی میبینم که دوستان دارم درباره والتر و والترنیت بد قضاوت میکنن و اصلا توجه به بعضی نکات نیمکنن اینارو توس پروفایل سهیل( هیلتر) میخواستم بنویسم گفتم اینجا بنویسم بهتره ( همه پست های قبلی رو هم خوندم)

نمیدونم چرا بقیه اصلا توجه نمیکنن که کار والتر ( در مورد اشکال برای دنیای دیگه) از روی عمد نبوده ( هشدارهایی هم که نینا یا دستیارش میدادن اصلا ربطی به مشکل برای دنیای دیگه نداشت چون میگفتن این کار غیر ممکن هست و اصلا ممکنه والتر خودش از بین بره و اونا با رفتن و نجات دادن پیتر موافق نبودن ولی والتر احساسی عمل کرد و رفت) ولی والترنیت نابودی کردن دنیاش از روی عمد هست اپیزود اخر فصل سوم هم بدذات و بدخواه بودن والتر رو نشون داد حالا چرا اصلا به این موضوعات توجه نمیکنین و گیر دادین به اینکه والترنیت روی بچه ازمایش نکرد نمیدونم والله 6 میلیارد ادمو که میخواست نابود کنه ولش کردن گیر دادن به 20 تا دونه بچه که توی همون 6 میلیارد هم حداقل 1 میلیارد بچه وجود داره چرا اینارو نادیده میگیرید؟

یا افرادی که توی ماده کهرابای قرنطینه گیر کردن همشون زندن و کسی اصلا عکس العملی نشون نمیده چون والترنیت نمیذاره.

اگر درست قضاوت کنید متوجه میشید که والترنیت بسیار بدذات تر هستش درسته ما نمیدونیم که اگر تیکه های گمشده والتر سرجاش بود رفتار والتر چطوری میشد ولی باز هم میگم ما دراین مورد چیزی نمیدونیم ممکن هست خوب باشه یا بد باشه میتونیم حدس بزنیم ولی درباره شخصیت والترنیت نیازی به حدس نیستش توی سریال بخوبی نشون میده که تبدیل به چطور آدمی شده حتی اگر کار والتر علتش باشه چون به هر حال اختیار داشته که چطوری عمل کنه تصمیم گرفته اون یکی دنیا رو نابود کنه.

من حرفم این نیست که والتر رو از اشتباهاتش مبرا کنیم نه توی پست قبلیم هم اشاره کردم به والتر ولی اینو میگم که والترنیت شخصیت بسیار بدتری نسبت به والتر هستش.

از طرفی چون ما توی چند اپیزود سرنوشت بچه های کرتکسیفانی رو میبینیم اینطوری احساساتی تصمیم میگیریم حالا اگه ما به جای بچه های کرتکسیفان درباره خانواده هایی که عزیزانشون توی ماده کهربا حبس شدن قسمتهایی نشون میدادیم حالا هیچ کسی اصلا یادش نبود والتر روی بچه ها ازمایش کرده.
    کلا موقع قضاوت نباید بعضی نکته ها رو کنار گذاشت و با بعضی دیگه قضاوت کرد. بلکه باید همرو کنار هم در نظر گرفت. که صد البته هم والتر گناهکار هستش ولی والترنیت جنایتکار هستش.
    والتر زیر نظر ارتش و ودولت تحقیقاتشو انجام میداده و قدرت اول مملکت نبوده پس گناهکاره که قبول کرده این ازمایشات رو انجام بده و مستحق مجازات
    ولی والترنیت شخصیت اول حکومت هستش و همه دستورات رو خودش صادر کرده و جنایتکار هستش و مستحق مجازات
    ولی بین گناهکار و جنایتکار فرق زیادی وجود داره.
    باز هم میشد نوشت دیگه نمینویسم تا دوستان نظراتشون رو بگن و جاهایی رو که جا انداختم بیارن توی بحث :دی

shun آواتار ها
    وضعیت : shun آنلاین نیست.
    سپاس ها : 57
    سپاس شده 18 در 8 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 56 تاپیک

والترنیت منطقه های قرنطینه رو درست کرد درسته ولی اون از قست اون کارو نکرد اون مجبور بود و همه ی این ها تخصیر والتر بود چون اون رفت پیتر اورد و باعث این اتفاقات شد

MasihMostafavi آواتار ها
    وضعیت : MasihMostafavi آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 14 در 6 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 27 تاپیک

من کلا روزی یک ساعت وقت می‌کنم فیلم ببینم واس همین تقریبا یه قسمت یه قسمت دیدم فصل اول تموم کردم
    فکر کنم هنوز زوده نظر بدم

بازی جونز عالی بود. خیلی خوب. تمام حسی رو که کارگردان می‌خواست به ادم منتقل میکرد
    نمیدونم چرا با پیتر هم حال میکنم فعلا حالا تا اینده فیلم

یادمه سومین قسمت رو که دیدم حدسم رو در مورد بخشی از فیلم به دوستم گفتم که اون گفت توی فصل 2 اتفاق میفته

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)