مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh خالق منتاليست سکوت را شکست ( اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: خالق منتاليست سکوت را شکست ( اختصاصی سینماسنتر)

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

خالق منتاليست سکوت را شکست ( اختصاصی سینماسنتر)

این نوشته تحت کپی رایت سایت سینما سنتر بوده و برداشت بدون اجازه از آن خلاف قوانین کپی رایت میباشد و کپی از این متن ترجمه شده فقط با اجازه نگارنده مطلب و درج نام سینماسنتر بلا مانع است.

مصاحبه اي که در زير ميخوانيد اولين مصاحبه با خالق منتاليست برونو هلر (Bruno Heller) بعد از پايان فصل سوم اين سريال است که توسط جيمز هيبرد (James Hibberd) در روز پنج شنبه 26 مي برابر با 5 خرداد انجام شده است.

برونو هلر متولد سال 1960 در انگلستان است و از دو کار برترش ميتوان به سريال رم (Rome) براي شبکه HBO و منتاليست براي شبکه CBS اشاره کرد. او در سال 1993 با نائب رئيس ارشد شبکه HBO ميراندا فيليپ (Miranda Phillips Cowley) ازدواج کرد و حاصل اين ازدواج دو پسر است. ايشان به همراه خانوادشان هم اکنون در شهر لوس آنجلس زندگي ميکنند.

آيا واقعا رد جان بود؟

جيمز: دفعه آخري که با هم صحبت کرديم کمي بعد از شروع پخش منتاليست بود، شما گفتيد که مواجه شدن پاتريک با رد جان لحظه انتهايي سريال خواهد بود نه قسمت انتهايي يک فصل، چه چيزي آن را تغيير داد؟

برونو: سوال خوبي است، برخلاف ايده قبلي خودم بود( مَکس). جواب در ابتداي فصل چهارم مشخص ميشود. جين ميخواست بفهمد که آيا اين شخص رد جان واقعي است يا نه و اين شخص ثابت کرد که بوده. سوال باقي مي ماند آيا رد جان بود؟ و سوال بزرگتر اينکه چگونه جين از قتل قِصِر در ميرود؟ آن مرد هر کسي که بود شما اجازه اين کار( کشتن) را نداشتيد.

جيمز: وقتي من صحنه را دوباره تماشا کردم فهميدم که در تمام طول مکالمه، جين ميخواهد قانع شود که اين شخص رد جان واقعي است و سپس عکس العمل نشان دهد. با اين وجود خوانندگان بحث ميکنند که آيا واقعا او بودش کاملا واضح است که بعنوان يک بيننده بايد قانع ميشديم که او هست ولي الان شما ميگوييد که اين موضوع هنوز قطعي نيست.

برونو: آن چيزي را که شما از صحنه گرفتيد چيزي بود که بايد ميگرفتيد. فرض بر اين بود بينندگان قانع ميشوند. پارتريک جين مطمئن هست که آن شخص رد جان است بعضي از مردم خيلي مطمئن نيستند موضوع اينه که رد جان استاد بازي ذهني است. اگر رد جان خواست که بميرد ممکن است اين روشي باشد که ميخواست بميرد يا ممکن است، او فقط ميخواست جين فکر کند که او مرده است.

جيمز: هر يک از اين دو تا راه به نظر ميرسد که پايان داستان ردجان نباشد، نمايش فقط به حالت اوليه خودش باز نخواهد گشت.

برونو: خوب، به اين روش نگاه کنيم، اگر شما (جيمز اشاره به مصاحبه کننده) بدترين دشمنت را کشته بودي ممکن بود که آخر داستان باشد؟ نه، اين سرآغاز يک داستان جديد ديگر است. ببخشيد که سرتو درد آوردم ( به طور خودموني مختو کار گرفتم :پي)

جيمز: من نا اميد ميشدم اگر اين کار را نميکرديد، در اين صحنه شما در مورد مواجه شدن جين با رد جان چگونه فکر کرده بوديد؟

برونو: مهم نيست که من چگونه در اين مورد فکر ميکردم، اين راهي نبود که پاتريک جين بهش فکر ميکرد و آن چيز هايي که در مورد انتقام است و آنچه که درمورد صحنه نمايش است. اين يک ظرف غذاست که بهتر است سرد خورده شود اما اگر سرد هم خورده شود بعد از اينکه تمام شد شما هنوز گرسنه ايد من فکر ميکنم که اين صحنه واقعا زيبا و قوي بود. آنچه که آن را قوي ميکند به صراحت محيط پيش پا افتاده و معمولي آن است. و همينطور آنچه که آن را کمي براي جين غير واقعي ميکند- آيا من آن را انجام دادم؟ و الان چه احساسي دارد مقداري شبيه افسردگي بعد از*** است- يکي از آن چيزهايي که همه احساس ميکنند و هيچکسي هم دربارش صحبت نميکند.

جيمز: او يه جورايي آشفته وعصبي به نظر ميرسد ولي هنوز در همان زمان در آرامش است آيا اين براي حالتي که الان هست درست است؟

برونو: کاملا درست است. شما چطور احساس ميکنيد، وقتي کاري را به سادگي انجام داده ايد که زندگيان را تغيير ميدهد؟

جيمز: لحظاتي وجود دارد که شما فکر ميکنيد او ميگذارد که رد جان فرار کند و فکر ميکنيد که اگر اين اتفاق بيوفتد يک پيمان شکني تمام عيار براي شخصيت جين است به همان اندازه که ما او را ميشاسيم - حتي اگر ما در اين صحنه فکر کنيم که رد جان اسلحه دارد و جين ندارد- شما ميخواهيد که جين او را به چنگ آورد.

برونو: کاملا، ذات شرور داستان اين است که بينندگان را به نوعي در قتل شريک جرم بکنيم. - اونو بکش، بپر روش- و وقتي اين کار را انجام داديد مانند اين است که من آن شخص را کشته ام حالا چي؟ اگر شما آن مدل خشونت را در سريالي مانند اين انجام دهيد بايد بينندگان را با خود همراه کنيد و سپس قضاوتشان را مورد سوال قرار دهيد.

جيمز: در شروع سريال شما چيزي گفتيد که واقعا براي من جالب بود شما گفتيد که سريال به اندازه نيمي از آنچه که ميتواند باشد، خوب است آيا الان سريال به آن حدي که ميخواستيد رسيده است؟

برونو: اوه، من عقيده دارم که خيلي صادق بودم نبودم؟ ما موفق هستيم، مانند اين است که شما يک جور غذا را بارها و بارها بپزيد اما هر چقدر که شما اين کار را انجام دهيد بيشتر ماهيت ان چه را که درست ميکنيد ميفهميد. ما هميشه سعي ميکنيم که آن را بهتر کنيم.

جيمز: آپديتي درمورد فيلم رم (rome)؟

برونو: فيلمنامه اي وجود دارد و در کن هم صحبت هايي در موردش بود ولي من زياد منتظرش نيستم. ( زياد عجله اي برايش ندارم)

جيمز: در آخر، شانسي براي اثر تقليدي از منتاليست ؟

برونو: وسوسه انگيز است، يکي از چيز هاي خوب در يک سريال اين است که به اندازه اي ادامه پيدا کند که شخصيت هاي دوم يک نقش را بوسيله خودشان پيدا کنند. ما ميتوانيم يک اثر تقليدي داشته باشيم اما من آن را درست نميکنم، اما شما هرگز نميدانيد.

متن اصلی مصاحبه:

کد:
    http://insidetv.ew.com/2011/05/26/the-mentalist-finale/

2. 9 کاربر از پست مفید DarkAngel سپاس کرده اند .

3. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

پاسخ : خالق منتاليست سکوت را شکست ( اختصاصی سینماسنتر)

ممنون سهیل جان بسیار عالی بود.
    بخش منتالیست رو واقعا متحول کردی و امیدوارم که سریالهای دیگه هم در همین حد پیشرفت محتوی ای و مفید داشته باشند.
    ممنون از ترجمه و حرکت خوب
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

5. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)