مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh همه چیز در مورد (( هابیت ))

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: همه چیز در مورد (( هابیت ))

Mr Shinoda آواتار ها
    وضعیت : Mr Shinoda آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,103
    سپاس شده 1,489 در 567 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 748 تاپیک

همه چیز در مورد (( هابیت ))

کمپانی برادران وارنر ، بالاخره بعد از فراز و نشیب های فراوان برای ساخت پیش در آمد ” ارباب حلقه ها ” ، ” هابیت” ، بالاخره امروز رسما عنوان اصلی 2 فیلم ” هابیت” را مشخص کرد.

فیلم اول با عنوان The Hobbit: An Unexpected Journey است که 14 دسامبر 2012 اکران خواهد شد و فیلم دوم با عنوان The Hobbit: There and Back Again ، قسمت دوم در 13 دسامبر 2013 اکران خواهد شد.
    کارگردان هر 2 قسمت پیتر جکسون است ، جکسون علاوه بر کارگردانی ، نوشتن فیلمنامه و تهیه کنندگی هر 2 فیلم را هم بر عهده دارد.

زمزمه ی ساخت فیلم از روی کتاب ” هابیت” ، بلافاصله بعد از اتمام فیلم ” ارباب حلقه ها “ به ذهن جکسون رسید ، چرا که فکر می کرد برای درک هر چه بهتر از سه گانه ی ” ارباب حلقه ها” باید پیش در آمد آنها ، یعنی ” هابیت” را بسازد.

ولی خستگی بیش از حد ، و صرف انرژی بسیار زیاد ، برای ساخت سه گانه ی ” ارباب حلقه ها ” ساخت ” هابیت” در گوشه ی ذهن جکسون برای مدتی بایگانی شد.
    درست است که نویسنده ی کتاب های ” ارباب حلقه ها ” و ” هابیت ” ، یک نفر است ، ولی لحن تالکین ( نویسنده ی اثر ) در این سری کتاب ها بی نهایت متفاوت است.
    انهایی که کتاب ها را خواندند به خوبی متوجه این تفاوت فاحش خواهند شد ، و همین دلیلی است برای کنجکاوی بیش از اندازه برای چگونگی ساخت این فیلم.” ارباب حلقه ها “ در یک جهان عظیم با لحنی عظیم و حماسی روایت می شود ، حال انکه ” هابیت” بیشتر زیبایی شناسانه است و ماجراجویی اش به اندازه ی ارباب حلقه ها گسترده نیست ، ولی جزئیاتش فوق العاده است.هابیت داستان ” بیلبو بگینز” جوان است که همراه ” گاندولف خاکستری” و 13 دورف ( کوتوله) راهی یک سفر بزرگ می شوند ، سفری که منجر به روبرو شدن ” اسمیگل” و ” بیلبو” می شود ، و در همانجاست که ” بیلبو” حلقه ی قدرت را از چنگ ” اسمیگل” در می آورد.

در بدو امر ، قرار بود گیلرمو دل توروی خوش فکر ، کارگردان این فیلم باشد ، و در کنار جکسون تهیه کننده و نویسنده ی فیلمنامه نیز باشد ، ولی اوضاع طبق پیش بینی ها پیش نرفت و در ماههای آغازین سال 2010 بود که دل تورو از کارگردانی این اثر انصراف داد.
    ولی دلیل این کناره گیری رو مشخص نبودن زمان فیلم برداری عنوان کرد و گفت : “تاخیر های مداوم برای فیلمبرداری هابیت من رو در یک منگنه ی بزرگ قرار داده بود ، من 2 سال تمام با دنیای هابیت زندگی کردم ، ولی احساس میکنم این تاخیر ها به روحیه ی من برای ساخت چنین اثری لطمه خواهد زد.
    من از پیتر جکسون ، فرن والش و فیلیپیا بوینر بی نهایت ممنونم که کناره گیری من به عنوان کارگردان زا پذیرفتند ، من همچنان به عنوان نویسنده ی فیلمنامه در کنار پروژه خواهم ماند و تمام تلاشم را برای موفقیت این اثر در مقام نویسنده خواهم کرد.”
    پیتر جکسون بلافاصله بعد از این تصمیم در مصاحبه ای اعلام کرد :” باعث تاسف است که گیلرمو دیگر کارگردان ” هابیت” نیست ، اون فوق العاده با استعداد است ، و ما این را درک میکنیم که اون حق دارد بر روی پروژه ها خودش هم کار کند ، به هر حال صحبت سر 3 سال فیلمبرداری در کشور نیوزلند است ، گیلرمو 3 سال است که روی پروژه کار میکند ، 6 سال زمان بسیاری است و ما کاملا به او حق میدهیم ، ولی مطمئن باشید رگه هایی از استعداد شگرف او را در این 2 فیلم خواهید دید.”

بعد از این کناره گیری ، حرف و حدیث ها برای اینکه چه کسی کارگردان این 2 فیلم مهم خواهد شد ، بسیار فراگیر شد ، عده ای از سام ریمی سخن گفتند و عده ای از دیوید یتس ، ولی سرانجام بعد از سال ها معطلی ، پیتر جکسون اعلام کرد خودش هر 2 فیلم را با بودجه ی 500 میلیون دلاری و به صورت 3 بعدی می سازد و خیال همه را راحت کرد.

فیلم در اول ژانویه کلید خورد و همونطور که گفتم به ترتیب در سال های 2012 و 2013 اکران خواهند شد.
    فیلم هابیت ، بدون هیچ شکی ، یکی از پر سر و صدا ترین پروژه های تاریخ سینماست ! از همان اول ، تا به امروز ، هر روز یک مشکل را تجربه کرد…
    25 ژانویه ی 3 سال پیش ، کمپانی برادران وارنر بلافاصله و بدون خواندن فیلمنامه ، گفت هر 2 فیلم در سال 2012 اکران می شودند ، 8 مارچ 2 سال پیش ، یان مک کلن به عنوان اولین بازیگر به پروژه اضافه شد ، پروژه ای که هیچ چیزش مشخص نبود.28 آپریل همان سال ، برادران وارنر اکران قسمت اول هابیت را سال 2013 اعلام کرد و باعث شد یان مک کلن تهدید به کناره گیری کند.
    28 می ، جکسون تاریخ اکران را تکذیب کرد و از عنوان به زودی برای آینده استفاده کرد.
    اول جولای 2010 ، دل تورو از کارگردانی انصراف داد.9 سپتامبر ، Martin Freeman به عنوان بازیگر نقش ” بیلبو بگینز” انتخاب شد .8 اکتبر 2010 جکسون به صراحت اعلام کرد فقط تهیه کننده و نویسنده باقی خواهد ماند.درست 1 هفته بعد جکسون اعلام کرد خودش کارگردانی هر 2 فیلم را به عهده خواهد گرفت.یک روز بعد تمام بازیگرانی که پروژه را تحریم کرده بودند ، برای هابیت قرار داد امضا کردند . 22 اکتبر ، دولت نیوزلند برای ساخت هابیت محدودیت های بسیاری تنظیم کرد.
    27 اکتبر ، دولت نیوزلند تمام محدودیت ها را لغو کرد.
    2 نوامبر ، Adam Brown و James Nesbitt به پروژه اضافه شدند ، 19 نوامبر ، هاوارد شور برای ساخت موسیقی هر 2 قسمت قرار داد امضا کرد.

نام هابیت ، برای پیتر جکسون ، مساوی است با دردسر…بعد از پشت سر گذاشتن این همه مشکل در 3 سال اخیر ، باید دید پیتر جکسون اینبار چگونه کتاب های تالکین را به روی پرده ی سینما می آورد.
    کیت بلانشت ، الیجا وود و اورلاندو بلوم طی سه ماه گذشته به جمع بازیگران فیلم اضافه شدند ، اینطور که پیداست همه چیز بدون هیج مشکلی به نظر می رسد و همه چیز برای ساخت یک فیلم مهیا … ولی برای دیدن نتیجه ، باید صبر کرد.
    هابیت از صحنه های جذاب و هیجان انگیز تهیه نیست ، در اینجا چندین عکس از تصویر های مصور کتاب براتون تهیه کردم که به احتمال بسیار زیاد ، در فیلم هم خواهند بود.

سنگ شدن غول ها توسط گاندولف

جنگ دورف ها و 5 لشگر

روبرو شدن اسمیگل و بیلبو ی جوان

آوای ریوندل

منبع : مجله اینترنتی ویو

در دنیا هیچ بن بستی نیست ،
    یا راهی‌ خواهم یافت ، یا راهی‌ خواهم ساخت !

2. 5 کاربر از پست مفید Mr Shinoda سپاس کرده اند .

3. # ADS

ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

پاسخ : همه چیز در مورد (( هابیت ))

مرسی علی جان
    منتظر بازگشت به خطه ی میانی هستیم ..

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع