مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی فیلم The Twilight Saga: Breaking Dawn سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: معرفی فیلم The Twilight Saga: Breaking Dawn سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

معرفی فیلم The Twilight Saga: Breaking Dawn سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

The Twilight Saga: Breaking Dawn
    کشور سازنده : آمریکا
    سال ساخت : 2011
    مدت فیلم : 117 دقیقه
    ژانر : تخیلی ، رمنس ، درام
    کارگردان : بیل کوندون
    فیلمنامه نویس :"ویک گادفری" و "کارن روزنفلت"
    تهیه کننده : کارن روزنفلت
    اهنگساز : کارتر بورول
    فیلمبردار :
    بازیگران : کریستین استوارت" ، "رابرت پاتینسون" و "تیلور لاتنر

گرگ و میش:سپیده دم (Breaking Down) فیلمی است رومانتیک- فانتزی و دو قسمتی که براساس رمانی با همین نام اثر "استفنی میر" نوشته و توسط "بیل کوندون" کارگردانی می شود و درسال 2011 و 2012 اکران خواهد شد.این دوقسمت،قسمت های چهارم و پایانی از مجموعه کتاب های گرگ و میش اند."ویک گادفری" و "کارن روزنفلت" به همراه نویسنده ی مجموعه کتاب ها،استفنی میر، تهیه کنندگان این فیلم اند.فیلمنامه به عهده ی سناریست سه قسمت قبلی این مجموعه،"ملیسا روزنبرگ"،است.هر سه بازیگر اصلی فیلم ها یعنی "کریستین استوارت" ، "رابرت پاتینسون" و "تیلور لاتنر" بار دیگر در سپیده دم ایفای نقش خواهند کرد.قسمت اول در 18 نوامبر 2011 و قسمت دوم در 16 نوامبر 2012 اکران خواهد شد.
    در این قسمت از اسرار عشق مجذوب کننده ای که میلیونها نفر را شیفته ی خود کرده است پرده برداشته می شود.افراد زیادی انتظار اکران این فیلم را می کشند.اگر شما قسمت های قبلی این مجموعه فیلمها را دوست داشتید،این قسمت را نیز دوست خواهید داشت.دیدن این فیلم به کسانی که درام دوست دارند توصیه می شود.

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد
    ویرایش توسط ScarFace : 01-27-2012 در ساعت 21:57

I’m past patiently waiting. I’m passionately smashin’ every expectation
    !Every action’s an act of creation

2. 13 کاربر از پست مفید FTSAMO سپاس کرده اند .

3. # ADS

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

پاسخ : معرفی فیلم The Twilight Saga: Breaking Dawn سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

سرانجام داریم به پایان داستان سپیده دم یا گرگ و میش و یا بنا به تلقی یکی از دوستان شفق نزدیک میشیم.
    از نظر من داستان جلد چهارم میتوانست در یک فیلم 2.30 یا 3 ساعت به پایان برسه. اما این که این رو تبدیل به دو فیلم کردن یک جورائی به نظر میرسه که همراهه با بستن آب تو داستان.
    اون طوری که من مطلع هستم داستان به هیچ وجه قابلیتی در حد چهار ساعت فیلم نداره و این کار تنها سبب ضعیف شدن فیلم نامه در بخشهای پایانی و پرداخت بیشتر به جلوه های بصری فیلم میشه.
    با این حال یکمقدار هم خوشحالم که داستان زود تموم نمیشه و دو سال دیگه ادامه داره.

ممنون فاطمه جان
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

5. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

ولی واقعا من فکر نمی کنم بتونه ادامه این فیلم جذابیت خودش رو در قسمت های اول داشته باشه
    داستان به نظر من اصلا قابلیت این که انقدر بهش روش کار کرد و ادامه اش داد نداره
    همونطور که همه هم دیدن که قسمت های قبل هم نتونست اونطوری که باید با استقبال روبه رو شه
    امیدوارم حداقل این دو قسمت پایانی پایان خوب و قابل قبولی از آب در بیاد تا خاطره ناکامی قبل از ذهنمون پاک بشه
    ممنونم فاطمه جان

7. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

Katherina آواتار ها
    وضعیت : Katherina آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 1 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    ولی واقعا من فکر نمی کنم بتونه ادامه این فیلم جذابیت خودش رو در قسمت های اول داشته باشه
    نه اصلا این طور نیست چون با توجه به کتاب اصلی خود فیلم ، تلاتم هایی میان شخصیت های داستان و خود داستان به وجود می آد که به نظر من از هر سه قسمت اکران شده ی فیلم هم غیر قابل پیشبینی تر و هیجان انگیزتر و دراماتیک تره !!!!

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Katherina نمایش پست ها
    نه اصلا این طور نیست چون با توجه به کتاب اصلی خود فیلم ، تلاتم هایی میان شخصیت های داستان و خود داستان به وجود می آد که به نظر من از هر سه قسمت اکران شده ی فیلم هم غیر قابل پیشبینی تر و هیجان انگیزتر و دراماتیک تره !!!!
    منم کاملا امیدوارم .... اینکه بتونن تو این دو قسمت آخر نارضایتی که بینندگان از قسمت های قبل داشتند رو جبران کنن نکته خوبیه ...
    شاید هم به قول شما برگ برنده باشه که این بار رو می شه

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

علي رغم تمام فراز و فرود هايي كه سري شفق (من شفق رو به گرگ و ميش ترجيح ميدم) داشت،‌ من بهش علاقمندم .
    روابطي كه بين كاراكترهاش بوجود اومده رو دسوت دارم.. فضاهاش رو علي رغم اينكه طبيعي نيستن هم دوست دارم.
    اگرچه شماره يكش از 2 و 3 خيلي بهتر بود اما باز هم اونقدر كشش داشت كه منتظرش باشم.

مرسي فاطمه جون

11. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

Amélie آواتار ها
    وضعیت : Amélie آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,829
    سپاس شده 1,528 در 607 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 413 تاپیک

درسته که قسمت 2 و 3 از سری فیلم های گرگ و میش جذابیت قسمت اول رو نداشتند ولی داستان از کششی برخوردار بود که خیلی ها رو برای دیدن قسمت آخر منتظر نگه داره.
    من هم یکی از دوستاران این فیلمم و منتظر برای دیدن سرنوشت دو کاراکتر دوست داشتنی.
    از فاطمه و سروش هم برای تهیه این مطلب تشکر می کنم

13. کاربر روبرو از پست مفید Amélie سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

اخبار هالیوود: اظهارات جیمز فرانکو درباره فیلم «گرگ و میش»

نام: jmdiukp55whydulgcm7.jpg نمایش: 694 اندازه: 43.7 کیلو بایت

جیمز فرانکو شدیدا" از مجموعه " گرگ و میش" انتقاد کرد...

بازیگر فیلم" ۱۲۷ ساعت" آخرین فیلم مجموعه "گرگ و میش" با نام "سپیده دم: قسمت اول" را تماشا کرد اما اصلا" از این فیلم خوشش نیامد .
    جیمز می‌گوید: "شخصیتهای این فیلم آنقدراز لحاظ مالی تامین هستند که شناسایی آنها تقریبا" غیر ممکن است."

قهرمان این فیلم تا سن ۱۸ سالگی صبر کرد و در نهایت با شخص مورد علاقه اش ازدواج کرد و تا زمانی که کتاب و فیلم این مجموعه رسما" ازدواج آنها را اعلام نکرده بود این دو شخصیت هیچ رابطه ای با هم نداشتند که این موضوع واقعا" غیر قابل باور است.

جیمز فرانکو که اخیرا" از نامزدش، آهنا اوریلی جدا شد، آنقدر سرگرم کارهایش است که برای عاشق شدن وقت ندارد.
    اوگفت:"بعضی اوقات از اینکه نمی‌توانم همانطور که بقیه از من توقع دارند احساساتی باشم، حس خیلی بدی دارم."
    " مشغولیت بسیار زیاد و بیش از حد من باعث شده است که برقراری یک ارتباط جدی عاشقانه برایم سخت شود. فکر می‌کنم چند سال دیگر باید به همین رویه ادامه بدهم و به سختی کار کنم و بعد از آن می‌توانم روی چنین مسائلی تمرکز کنم و یک ارتباط جدی برقرار کنم."

منابع: آفتاب / نقدفارسی/دنیای سینما

15. 2 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

MiSS SAYTA آواتار ها
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

خب این فیلم رو دیدم و البته باید بگم بهتر از اون تصور قبلی من در مورد سری توآلایت بود

Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد
    قبل از دیدن فیلم اطلاعی در مورد داستانش نداشتم, فکر نمی کردم تو این قسمت همه چیز عوض بشه, البته قسمت قبل پیش زمینه های ازدواج بلا و ادوارد بود تو داستان, اما باز هم فکر نمی کردم این اتفاق بیفته!
    ازدواج بلا و ادوارد از یه طرف و بچه دار شدنشون!!!!!!!!!!!! از یه طرف دیگه!

اما دقیقا و دقیقا اعتراض من, نقد من به این فیلم رو جیمز فرانکو بیان کرده به بهترین شکل!
    قهرمان این فیلم تا سن ۱۸ سالگی صبر کرد و در نهایت با شخص مورد علاقه اش ازدواج کرد و تا زمانی که کتاب و فیلم این مجموعه رسما" ازدواج آنها را اعلام نکرده بود این دو شخصیت هیچ رابطه ای با هم نداشتند که این موضوع واقعا" غیر قابل باور است.
    لحظات آخر هم دیگه راستی راستی داشتم باور می کردم که بلا مرده, یعنی تصور می کردم قسمت بعدی بدون حضور بلا چطوری می خواد ادامه داشته باشه, که بلا برگشت, البته باید بگم انسانیت بلا بود که مرد و الان بلا به عنوان یک غیر انسان برگشت!

سوالی هم که ذهنمو مشغول کرده و تا قسمت بعدی باید صبر کنم موجودیت و ماهیت بچه بلا و ادوارده که الان چیه؟ خون آشام؟ انسان؟!!

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    خب این فیلم رو دیدم و البته باید بگم بهتر از اون تصور قبلی من در مورد سری توآلایت بود

Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد
    قبل از دیدن فیلم اطلاعی در مورد داستانش نداشتم, فکر نمی کردم تو این قسمت همه چیز عوض بشه, البته قسمت قبل پیش زمینه های ازدواج بلا و ادوارد بود تو داستان, اما باز هم فکر نمی کردم این اتفاق بیفته!
    ازدواج بلا و ادوارد از یه طرف و بچه دار شدنشون!!!!!!!!!!!! از یه طرف دیگه!

اما دقیقا و دقیقا اعتراض من, نقد من به این فیلم رو جیمز فرانکو بیان کرده به بهترین شکل!

لحظات آخر هم دیگه راستی راستی داشتم باور می کردم که بلا مرده, یعنی تصور می کردم قسمت بعدی بدون حضور بلا چطوری می خواد ادامه داشته باشه, که بلا برگشت, البته باید بگم انسانیت بلا بود که مرد و الان بلا به عنوان یک غیر انسان برگشت!

سوالی هم که ذهنمو مشغول کرده و تا قسمت بعدی باید صبر کنم موجودیت و ماهیت بچه بلا و ادوارده که الان چیه؟ خون آشام؟ انسان؟!!

نازی این فیلم رو کی دیدی؟نگو امروز؟
    من همین الان از تماشای این فیلم دارم میام
    فقط همین رو بگم درام و رمانتیک بودنش داشت اعصابمو بهم میریخت.چرا هیچ اکشنی توش نبود؟این چه جور ومپایر و گرگینه بودنیه آخه؟این که نشد هی همدیگرو بقل کنیدو ببوسیدو اینطوری!!!!واقعا مسخره بود.
    در باره ماهیت اون بچه باید بگم بازیگرشم انتخاب شده.یه دختر کوچولوی خوشگل قراره به جاش بازی کنه.خواستید میتونم عکسش رو بزارم ببینید چه کسی نقش روزنمه رو بازی میکنه.
    خوناشام شدن بلا واقعا جالب بود...
    به نظرم این قسمت هیچی نداشت جز یه فیلم درام...همین.اصلا انتظارات منو واسه یه فیلم خوناشامی و گرگینه بودن براورده نکرد.این همه صبر کردم بیاد اونم بدون هیچ هیجانی برام!!!
    امیدوارم پارت دومش بهتر از این باشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)