سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh ارائه نرم افزار اختصاصی سینماسنتر نسخه 1.0 - صفحه 4

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40
نمایش شاخه ای43علاقمندی ها

موضوع: ارائه نرم افزار اختصاصی سینماسنتر نسخه 1.0

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

ارائه نرم افزار اختصاصی سینماسنتر نسخه 1.0

با سلام به همراهان و دوستان همیشگی سینماسنتر

به منظور بالا بردن سطح کاری سایت از چندی پیش تصمیم بر این شد تا به غیر از مجله فعالیتی دیگری را در سایت داشته باشیم که هم به همین منظور از چندی پیش تصمیم بر این شد تا یک نرم افزار مدیریت و اطلاعات فیلمها و سریالها در دستور کار قرار بگیرد. همون طور که در اطلاعیه ها اعلام شده بود نرم افزار " بانک اطلاعاتی و مدیریت فیلم سینماسنتر " پس از انجام مراحل رفع اشکال امروز با موفقیت تست شد و برای ارائه به دوستان عزیز در سایت برای ارائه قرار گرفت...

همان طور که از اسم نرم افزار پیداست این نرم افزار برای ایجاد یک بانک اطلاعاتی قوی از فیلم های شخصی شما دوستان عزیز ارائه شده است شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات فیلم مورد نظر خود در برنامه آن را ذخیره کرده و سپس آن را جستجو کرده و نیز میتوانید با دکمه ای که در برنامه تعبیه شده است آن فیلم اگر در سیستم شما موجود است اجرا کنید!

این نرم افزار علاوه بر محیط ساده خود این امکان را به شما میدهد تا اخرین اپدیت کارهای اختصاصی سینماسنتر را در نرم افزار داشته باشید و با یک کلیک ساده به محیط اینترنتی آن راهنمایی شوید!!

این کارها عبارت اند از : تحلیل های فیلم و سریال های تلویزیونی – باکس افیس – بیوگرافی – انتشارات الکترونیکی

برای راحتی شما دوستان بر آن شدیم که تمام 250 فیلم برتر سایت IMDB را در نرم افزار بگنجانیم که شما میتوانید با یک سرچ ساده به تمام اطلاعات فیلم مورد نظر دست یابید!!

لازم به ذکر است این نرم افزار به دلیل اینکه با تکنولوژی .NET نوشته شده است ممکن است در بعضی از سیستم عامل ها با مشکل اجرا مواجه شود از این رو شما با نصب برنامه کاربردی خود ویندوز به نام .net framework 2.0 که لینک ان نیز در ادامه ارائه خواهد شد میتوانید نرم افزار سینماسنتر را بدون هیچ مشکلی بر روی سیستم خود اجرا نمایید!!!

شما میتوانید با دانلود اموزش برنامه که برای راحتی بیشتر شما دوستان عزیز درست شده است به آسانی با نرم افزار کار نمایید!!

امید است این نرم افزار گامی برای بیشتر حرفه ای شدن سایت دوست داشتنی سینماسنتر باشد

رمز عبوری و ورود به برنامه : cinemacenter دقت داشته باشید با حروف کوچک تایپ کرده باشید و Caps Lock خاموش باشد!!!

دانلود برنامه Net Framework 2.0.

سرور مستقیم سایت ماکروسافت

++++++

دانلود برنامه سینماسنتر

سرور سایت

++++++

دانلود اموزش مختصر برنامه

سرور پرشین گیگ

با ارزوی موفقیت و شادمانی برای تمام دوستان در تک تک لحظات زندگی
    مدیر بخش محصولات الکترونیکی سینماسنتر
    Anti Trust, FFKIA, Mr Shinoda و 17 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. # ADS

face_2_faces آواتار ها
    وضعیت : face_2_faces آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 3 در 2 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 13 تاپیک

پاسخ : ارائه نرم افزار اختصاصی سینماسنتر نسخه 1.0

حق با شماست درست شد دان كردم. ولي ايكاش امكان جستجو در هارد و ليست كردن فيلم هاي ما هم داشت . الان من كلي فيلم دارم و تك تك وارد كردن اون فيلم ها يكجورايي غير ممكن هستش

4. 2 کاربر از پست مفید face_2_faces سپاس کرده اند .

5. # ADS

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط face_2_faces نمایش پست ها
    حق با شماست درست شد دان كردم. ولي ايكاش امكان جستجو در هارد و ليست كردن فيلم هاي ما هم داشت . الان من كلي فيلم دارم و تك تك وارد كردن اون فيلم ها يكجورايي غير ممكن هستش
    سلام دوسته عزیز !!
    نسخه شماره دو این نرم افزار درحال انجام کارهای اولیش هستش به زودی ریلیز خواهد شد که امکانات جالبی در توش تعبیه شده و نسبت به این نسخه دارای کارهای گرافیکی فوق العاده ای هستش!

امیدوارم که از نرم افزارهای سایت استفاده بهینه ای داشته باشید!
    منتظره ریلیز شماره دوم این نرم افزار باشید

soon
    و بابت دیر ریلیز شدن شماره دو عذرخواهی من رو پذیرا باشید!!

مدیر تیم نرم افزار سایت
    FTSAMO, khak و kaka07 به این پست علاقمند بوده اند.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

7. 8 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

saeed_tam آواتار ها
    وضعیت : saeed_tam آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1
    سپاس شده 2 در 1 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

با تشکر از برنامه خوبتون
    پیشنهاد میکنم بجای موازی کاری این برنامه را به فارسی برگردانید. این برنامه کرک شده هست و امکانات زیادی را به کاربر می دهد
    دانلود نرم افزار مدیریت آرشیو فیلم - eXtreme Movie Manager v7.2 - دانلود رایگان

9. 2 کاربر از پست مفید saeed_tam سپاس کرده اند .

nariman 7 آواتار ها
    وضعیت : nariman 7 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 703
    سپاس شده 444 در 192 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 674 تاپیک

جعبه مدال ها

بیوگرافی جک نیکلسون سرجاشه...اما رو بیو گرافی ال پاچینو کلیک میکنی بازم بیوگرافیه جک نیکلسون میاد...
    در ضمن متشکر از بابت این نرم افزار خوب...منتظره نسخه ی شماره ی دوش هم هستیم...

11. 2 کاربر از پست مفید nariman 7 سپاس کرده اند .

تنها ترین سردار
    ♚ReZa__SoLtAn♚ آواتار ها
    وضعیت : ♚ReZa__SoLtAn♚ آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,519
    سپاس شده 1,050 در 419 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 640 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز !!
    نسخه شماره دو این نرم افزار درحال انجام کارهای اولیش هستش به زودی ریلیز خواهد شد که امکانات جالبی در توش تعبیه شده و نسبت به این نسخه دارای کارهای گرافیکی فوق العاده ای هستش!

امیدوارم که از نرم افزارهای سایت استفاده بهینه ای داشته باشید!
    منتظره ریلیز شماره دوم این نرم افزار باشید

soon
    و بابت دیر ریلیز شدن شماره دو عذرخواهی من رو پذیرا باشید!!

مدیر تیم نرم افزار سایت
    اگه کمکی چیزی درباره کد نویسیش یا اضافه کردن قسمتی داشتی بهش من در خدمتم در ضمن به نظر من دیگه خیلی قدیمی شده الان رو لینک کیلیک کنی ببره تو صفحه سایت اگه یه جور بشه اون صفحه مرورگر تو خود برنامه باز بشه خیلی بهتره ولی در کل خسته نباشین
    1CHAMPION به این پست علاقمند بوده است.
    بـدنـم روز بـه روز کـبـود تـر مـی شـود . .از بـس.....خـودم را مـی زنـم . .بـه نـفـهـمـی !!!

13. 3 کاربر از پست مفید ♚ReZa__SoLtAn♚ سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

سلام دوستاناز نظره لطفه شما ممنونم
    و بابت ریلیز نشدن نسخه شماره دو هم کمال شرمندگی رو دارم
    متاسفانه لپ تاپ من دچاره یک ارروری شده که هیچ گونه پاک نمیشه هرکاریش هم کردم این اررور رفع نشده
    کسی تونست کمک کنه کمک شایانی کرده چون این اررور مربوط به ادامه برنامه نویسیش میشه
    اینم عکس اررور

----------

15. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

تنها ترین سردار
    ♚ReZa__SoLtAn♚ آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 640 تاپیک

دوست عزیز شما وال اخرین نصبه ,NET Framework &DirectX رو نصب کن این ارور برای وقتی هست که یکی از برنامه هایی که شما استفاده میکنید یه فایل کمکی که برای اجرا شدن به اون نیاز داره اسیب دیده و هنگام بالا اومدن ویندوز اون برنامه اجرا میشه اگه میدونید چیه میتونید از safe mode غیر فعالش کنید و این هم ترفند اخر که تو قوطی هیچ عطاری پیدا نمیشه این برنامه رو نصب و اجرا کنید که ارور های ویندوز رو فیکس میکنه regacesetup.exe

اگر هم تو کد نویسی برنامتون این ارور رو میده اول چک کنید ببینید فایل های کمکی که تو برنامه استفاده کردین رجیستر شده یا نه تو سیستمتون و همچنین بعضی برنامه ها که لایه ای اجرا میشه و مثلا باید یه خط انجام بشه و بعد یه دستور دیگه اجرا بشه این تداخل توش پیش میاد باز اگه تو کد نویسی بود بگین سورس برنامه رو یه نگاه بکنم دقیق بگم بهتون مشکل چیه
    بـدنـم روز بـه روز کـبـود تـر مـی شـود . .از بـس.....خـودم را مـی زنـم . .بـه نـفـهـمـی !!!

17. 2 کاربر از پست مفید ♚ReZa__SoLtAn♚ سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ♚ReZa__SoLtAn♚ نمایش پست ها
    دوست عزیز شما وال اخرین نصبه ,NET Framework &DirectX رو نصب کن این ارور برای وقتی هست که یکی از برنامه هایی که شما استفاده میکنید یه فایل کمکی که برای اجرا شدن به اون نیاز داره اسیب دیده و هنگام بالا اومدن ویندوز اون برنامه اجرا میشه اگه میدونید چیه میتونید از safe mode غیر فعالش کنید و این هم طرفند اخر که تو قوطی هیچ عطاری پیدا نمیشه این برنامه رو نصب و اجرا کنید که ارور های ویندوز رو فیکس میکنه regacesetup.exe

اگر هم تو کد نویسی برنامتون این ارور رو میده اول چک کنید ببینید فایل های کمکی که تو برنامه استفاده کردین رجیستر شده یا نه تو سیستمتون و همچنین بعضی برنامه ها که لایه ای اجرا میشه و مثلا باید یه خط انجام بشه و بعد یه دستور دیگه اجرا بشه این تداخل توش پیش میاد باز اگه تو کد نویسی بود بگین سورس برنامه رو یه نگاه بکنم دقیق بگم بهتون مشکل چیه
    رضا جان متاسفانه یا خوشبختانه باید عرض کنم که من همه اینکار ها رو کردم انواع اقسام net framework ها انواع اقسام directx ها انواع اقسام تروجان ها انواع اقسام رجیسترپاک کن ها و فیکس کن ها هرچی بگی اوکی کردم اما نمیدونم لامسب چش شده اخرش باید برم تو کاره fdisk
    حالا ببینم برنامه ای که دادی اوکی میکنه یا نه
    مرسی باز !
    ----------

19. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

تنها ترین سردار
    ♚ReZa__SoLtAn♚ آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 640 تاپیک

خواهش میشه

داداش گلم ، اینطور که من فهمیدم مشکل از ویندوزت هست پس اگه اون برنامه هم جواب نداد بگو راه برای رسیدن به خدا زیاده من بیشتر احتمال میدم این ارور واسه بازی باشه که تو سیستمت نصب کردی اگه فکر میکنی بعد نصب یه بازی اینطور شده بازی رو پاکش کن بعد اول یه ویندوز repair بزن

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ♚ReZa__SoLtAn♚ نمایش پست ها
    خواهش میشه

داداش گلم ، اینطور که من فهمیدم مشکل از ویندوزت هست پس اگه اون برنامه هم جواب نداد بگو راه برای رسیدن به خدا زیاده من بیشتر احتمال میدم این ارور واسه بازی باشه که تو سیستمت نصب کردی اگه فکر میکنی بعد نصب یه بازی اینطور شده بازی رو پاکش کن بعد اول یه ویندوز repair بزن
    مشکل اصلی همونجاست که من اهل بازی نیستم :دی و هیچ بازی نصب نیست حالا بزار با این برنامه ببینم به کجا میشه رسید
    دستت طلا :دی
    ----------

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)