سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات ) - صفحه 2

صفحه 2 از 80 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 797
نمایش شاخه ای413علاقمندی ها

موضوع: آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات )

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

Icon14 آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات )

فایل پیوست 4507
    سلام بر دوستداران فیلم و سینما و بخصوص سینماسنتری‌های گل

داشتم فکر میکردم ما چجوری وقتی فیلمی رو میبینیم بخوایم به دیگران بگیم اگه قشنگ بود اونارو هم سهیم کنیم تو لذت بردن از فیلمی که دیدیم...

این تاپیک واسه این ایجاد شده که اخرین فیلمهایی رو که میبینیم و اگه قشنگ بود یا اصلا حتی قشنگ هم نبود بیایم بگیم این فیلم ارزش داره کسی ببینه یا نه...

در مورد اخرین فیلمی که دیدیم هر کسی بیاد اینجا بگه فیلمه چجوری بود؟ نیاد تحلیل کامل کنه ها فقط مختصر بگه فیلمی که دیده چی بود و اینکه تو چه سبکیو و چقدر قشنگ بود...

بیاین بچه ها... فیلمهایی رو که میبینید... چه قدیم چه جدید... فقط اخرین فیلمهایی رو که میبینید رو بیاین اینجا معرفی کنید و نظرتونو در موردش بگید...
    پس سینماسنتری ها... از همین امرور هر فیلمی که میبینید رو بیاین بگید نظرتونو تا ما هم تصمیم بگیریم که فیلم رو بیبینیم یا نه...

ممنون.....امیر

Alert

..... توجه توجه ....

دوستان این تاپیک صرفا برای این زده شده که اگه احیاننا نقدی و یا تحلیل و یا معرفی از این فیلم ها در سایت انجام نشده بیاید بگید که ما این فیلم رو دیدیم و...
    لطفا و لطفا اگر فیلمی در سایت چه
    نقد چه تحلیل چه معرفیش موجوده در تاپیک های مختص خودش نظراتتون رو ارسال کنید

ممنون

با سلام خدمت دوستان گرامی

به علت استقبال بالایی که از تاپیک به عمل اومد تصمیم گرفتم قوانین جدیدی رو در نظر بگیرم، چون متاسفانه پست‌های دوستان به هیچ عنوان یک دست و یک پارچه نیست و از قانون خاصی طبعیت نمیکنه و بیشتر حالت دلبخواه داره

اُمید است که با قوانین جدید شاهد تایپیکی منظم و زیبا و در عین حال یک دست و یک پارچه
    باشیم
    دوستان گرامی توجه داسته باشن در پست های ارسالیشون:
    1-ابتدا نام فیلم رو درج کنن

2-حتما حتما از یک پوستر در ابعاد مناسب استفاده کنن**

3-تعریف داستان فیلم در حدی کوتاه و مناسب

4-نظر شخصی خودتون رو در ارتباطِ با فیلم بفرمائید(توجه داشته باشید اگر احساس میکنید در موارد 3 و 4 موضوعی رو مطرح میکنید که حالت اسپویل داره حتما از تگ اسپویل تو پستتون استفاده کنید)

5-در پایاین لینک IMDB فیلم رو هم حتما قرار بدید

**این مورد به این علت هست که پوسترهایی رزولوشون بالائی دارن به علت حجم بالا باعث دیر لود شدن پیچ‌های تاپیک میشن
    البته توجه داشته باشید معیار خاصی برای اندازه عکس در نظر گرفته نشده منظور این هست که پوستری که از نت تهیه میکنید Resize کنید و بعد ضمیمه یا آپلود کنید

با توجه به اینکه قبلا بارها و بارها شاهده این بودم که بعضی از دوستان نمیدونستن چجوری عکس رو Resize کنن دوستان توجه داشته باشن برای Resize کردن: نرم افزار خاصی نیاز نیست ابتدا بر روی عکس رایت کلیک کرده گزینه Edit رو میزنید بعد عکس تو محیط Paint ویندور باز میشه در قسمت بالا عکس گزینه ای هست بنام Resize با کلیک روش میتونید رزولوشن عکس رو بصورت Pixel Pixel پائین بیارید

با تشکر
    آرا

پ-ن:
    این پیشنهاد مطرح شده بوسیله دوستمون علی(A!i) بود....ممنون علی جان

ویرایش توسط F-Gladiator : 12-11-2013 در ساعت 00:57
    .:Reza:., Dexter., HEARTLESS و 9 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. # ADS

A!i
    .!.!.!.!.!.!.!.!.!.
    A!i آواتار ها
    وضعیت : A!i آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,953
    سپاس شده 207 در 127 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 272 تاپیک

پاسخ : اخرین فیلمهایی که دیدید چی بود؟

Hereafter
    لینک آی ام دی بی: Hereafter (2010) - IMDb
    کارگردان:کلینت ایستوود
    نویسنده:پیتر مورگان
    بازیگران:مت دیمن -
    Cécile De France - Bryce Dallas Howard
    امتیاز آی ام دی بی به فیلم: 6.7

دو سه هفته پیش فیلم Hereafter با کاگردانی کلین ایستوود و بازی مت دیمون...
    خلاصه داستان:داستان در سه نقطه ی مختلف کره ی زمین و سه کشور جدا پیگیری میشه و در مورد سه شخص مختلفه که همدیگه رو نمیشناسن:یک مرد که به دلایل اتفاقاتی که براش میوفته یک توانایی به دست میاره که به وسیله ی اون میتونه با افراد مرده ارتباط برقرار کنه...-یه زن که مجری تلویزیونه و در کنارش نویسندگی هم میکنه و یه پسربچه...
    این سه نفر هیچ ارتباطی با هم ندارند اما...

موضوع فیلم جالب و طرز پیش رفتن داستان هم خوب بود هم چنین بازی بازیگران هم خوب بود حتی دو پسربچه ای که در فیلم بودند هم خیلی خوب بازی میکردند...
    کلا فیلم در مورد آخرت و اون دنیا و... بود و البته آخرش رو به نظرم بهتر میتونستن تموم کنن...
    یه قسمتش بود که دوست پ*س*ر خانم نویسنده که در رستوران بودند گفت که وقتی میمیریم فقط تاریکیه و دیگه هیچی بعد از اون وجود نداره!که این اعتقاد برام جالب بود....
    من هم به این فیلم امتیاز 7 رو میدم...
    Anti Trust و 1CHAMPION به این پست علاقمند بوده اند.

4. 4 کاربر از پست مفید A!i سپاس کرده اند .

5. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

<p>
    خوب من چند روز پیش کارتن رنگو رو دیدم که واقعا عالی بود یعنی من از 10 بهش 10 دادم بی نظیر بود...با صدای جانی دپ من اصلا دیگه احساس میکردم رنگو کلینت ایست وو د بود با صدای جانی دپ به همه توصیه میکنم ببیننش چون یک شاهکار واقعیه و واسه خنده هم موجودات ابله زیادی توش هستند ---------- دیشب هم اخر شب فیلم ترسناک اینسدیوس رو دیدم همون پسره که تو پوسترش هست پسر کوچیکه که واقعا بعد مدتها من یک فیلم ترسناک دیدم کرکو پرم ریخت و تا من باشم دیگه شب بعد ساعت 2 فیلم ترسناک اونم تا این حدش نبینمبهش از 10 نمره 8 میدم چون واقعا من ترسیدم با این فیلم همین پیش پای شما فیلم درایو انگری رو دیدم اخرین فیلم نیکلاس کیج که خوب فقط به نظرم صحنه های فانتزیش حال داد بهم خیلی دیگه تخیلش چرت بود 6 میدم از 10 بهش خودم...فقط و فقط هم بخاطر نیکلاس کیج دیدم این فیلم رو که از جهنم برگشته بود انتقام دخترشو که کشته بودند بگیره و....خلاصه کلا فیلم ضعیفی بود از نظر موضوع ولی صحنه های باحالی داشت و همچنین بازیگر پلیش تو سریال فرار از زندان همون الکس ماهونه توش بازی میکرد</p>
    ویرایش توسط Anti Trust : 07-06-2011 در ساعت 02:45
    SEYED AMIR به این پست علاقمند بوده است.

7. 2 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

Dreams are Awesome
    AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,324
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

خب، منم این چند مدت چند تا فیلم دیدم که بد نیست در موردش بهتون بگم.
    1. مارمــــولک!
    چند شب پیش از روی بیکاری نشستم بعد از مدت ها، دوباره این فیلم رو دیدم.
    فیلم بدی نیست، ولی خیلی فیلم های بهتر از اینم دیدم.
    البته بازی پرویز پرستوئی مثل همیشه شاهکار بود.
    نمره من به این فیلم 6 از 10.

2. Jackass 3D
    دیشب فیلم Jackass 3D رو دیدم. در یک کلام، بد ترین فیلمی که تا حالا دیده بودم. اصلاً نمیدونم میتونم اسمشو فیلم بزارم یا نه؟! آخه همه اون یه دو ساعت رو میتونستن تو چند تا کلیپ خلاصه کنند. اصلاً نه داستانی داشت، نه بازیگر خوبی و نه ... بهتون پیشنهاد میکنم این فیلم رو نبینید!
    نمره من به این فیلم 1.5 از 10.

3. I AM NUMBER FOUR
    امروز این فیلم رو دیدم، فیلم بدی نبود. از داستانش خوشم اومد. جلوه های ویژه زیبایی هم داشت.
    تنها مشکلی که دیدم، این بود که تو بعضی از صحنه ها، خیلی زیاده روی شده بود! (از نظر تخیلی منظورمه!)
    در کل خوشم اومد. (من معمولاً نمیشه که از فیلم های تخیلی و فانتزی بدم بیاد).
    نمره من به این فیلم 8 از 10.

4. The Last Song
    این فیلم رو الان دارم میبینم، چند دقیقه دیگه تموم میشم!
    فیلم قشنگیه، سبکش هم سبک مورد علاقه من، یعنی درام عاشقانه است.
    راستش من قبل از اینکه شروع به دیدنش بکنم، نمیدونستم کی داره بازی میکنه.
    بعد که چند دقیقه ازش گذشت، دیدیم نوشت مایلی سایرس!
    این شد که جالب تر هم شد قضیه. راستش تا اینجایی که دیدم فیلم قشنگی بوده.
    البته من فیلم هایی مثل "Remember Me" و "Charlie St. Cloud" رو ترجیح میدم، ولی بازم خوب بود این فیلم.
    نمره من بهش 9 از 10.

ویرایش: این فیلم رو الان تموم کردم (Last Song)، میتونم بگم ربع ساعت آخرش خیلی خیلی روم تاثیر گذاشت. واقعا عالی بود، عالی. من که دیگه داشت گریه ام میگرفت. به خاطر این پایان زیبا من نیم نمره بهش اضافه میکنم، پس نمره من 9.5 از 10. پیشنهاد میکنم حتماً حتماً این فیلم رو ببینید اگه به ژانر درام و عاشقانه علاقه دارید. یکی از بهترین پایان هایی که من دیده بودم.
    ویرایش توسط AloneDreamer : 07-06-2011 در ساعت 04:42
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.

9. 2 کاربر از پست مفید AloneDreamer سپاس کرده اند .

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

One night with the king : يه فيلم كاملا مزخرف كه تنها دليل ديدنش اين بود كه ببينم ايران رو چطور نشون دادن! اين فيلم قبل فيلم 300 ساخته شده و راجع به استور يهودي است كه با وارد شدن به دربار خشايار شاه از يه هلوكاست جلوگيري مي كنه ... يه جورايي تقدس بيش از حد يهوديا رو تو اين فيلم نشون دادن و اين پيام رو به مخاطب القا مي كرد كه همه بايد زير سلطه اونا باشند ...
    اين فيلم يه شكست كامل بود! حتي خرج خودش رو هم نتونست در بياره. تنها هدفش اين بود كه يهوديا رو ببرن به عرش و يه ايرانيا توهين كنند ...
    بعد از ديدن فيلم اعصابم به شدت به هم ريخت و در يك حركت نمادين دي ودي دي رو برداشتم و بردم داخل حياط و از موتورم بنزين كشيدم و اون رو به آتيش كشيدم ...
    دلم خنك شد ...
    به اين فيلم 1 ميدم اونم به خاطر دكورهاي فيلم ...

فيلم بعدي كه ديشب ديدم Yes Man بودش. تنها دليل ديدن اين فيلم هم وجود جيم كري بود كه به كل نااميد شدم ... دريغ از يك لبخند تو فيلم ... يه فيلم مزخرف ديگه كه هر كار كردم منظور كارگردان رو از ساخت اين فيلم بفهمم نشد!
    بهش 4 ميدم و دليل 4 دادن هم صحنه پاياني فيلم هست كه جيم كري از داخل بيمارستان فرار مي كنه و با موتور ميره كه يكم خنديدم!

پ.ن : نميدونم اين چند وقته هرچي فيلم مزخرفه گير ما مياد ...

11. کاربر روبرو از پست مفید habibmp3 سپاس کرده است .

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

ادم وقتی از امتحانا خلاض میشه تا چند روز به صورت سنگین فیلم میچاقه من بابه رفع خستگی ماهم همینطور

the truman shOw: گفتيم يه فيلم فان ببينيم نشستم نمايش ترومن رو ديدم که واقعا هم چسبيد جيم کري خيلي خوب بود توصيه ميکنم دوبلشو ببينيد داستان از اين قراره که يه بابايي يه دنيايه کوچيک واسه ترومن(جيم کري) ساخته از بدو تولدش زندگيش تو اون دنيايه ساحتگي به طور 24 ساعته با دوربين هايي که تو اون شهر هست واسه مردم پخش ميشه تا اينکه جيم يه دخمل ميبينه و ... اگه 1 فيلم فان!شایدم بیشتر از فقط فان خواستيد که با خانواده هم بشه ديد اين خوبه 9 از 10

hair spray: بعد عمري مارو راضي کردن فيلم موزيکال ببينيم چشمتون روز بد نبينه عجب فيلم بي ارزشي بود حيف وقت ارزش نوشتن هم نداره فقط از اين تعجب ميکنم که جان تراوولتا چجوري تو اين فيلم باز کرده اونم نقش 1 زن چاق که اصلا" هم نتونست در بياره در کل 2 از 10

M: فيلم خيلي خوبي بود من ميخواستم دليل اينکه اسم فيلم رو ام گذاشتن رو بدونم که بعد ديدن فيلم فهميدم جالبم بود فيلم مال سال 1931 هست قصه تو المان روايت ميشه و درباره 1 قاتل هست که فقط تو کار دختر بچه هست تا اونجا که يادم مياد جز 250 تاي imdb هم بود نکته جالبش واسه من بازيه لوره بود مخصوصا" اونجا که گير ميوفته تو دادگاهي که مردم راه انداختن واسش در کل توصيه ميکنم تو ديدنش شک نکنيد 9 از 10
    Anti Trust و 1CHAMPION به این پست علاقمند بوده اند.

13. کاربر روبرو از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده است .

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

چند روز پیش نشستم 2 تا فیلم زیبا از آلفرد هیچکاک دیدم ....
    خدایش این مرد چی میساخته اون زمان واسه خودش

Rear Window 1954: با این فیلم خیلی حال کردم ، منکه همیشه از یکجا فیلم برداری شدن حالم بهم می خوره
    اما این فیلم با شاهکار هیچکاک فرق می کرد .....
    اول به خودم گفتم یه 5 دقیقه شو ببینم چجوریه ، یعنی از همون دقیقه اول میخکوبم کرد به لب تاپ ، یعنی عالی بود..
    داستان فیلم درمورد یه مردیه که پاش شکسته و حدودا چند هفته نمی تونه بره سر کار ...
    خود الفرد هیچکاک هم تو چند صحنه از این فیلم بازی می کنه و دیده میشه
    این مرد از بیکاری از پنجره خونشون ، خونه های همسایه شونو نگاه میکنه تا از بیکاری دربیاد که یه روز ....
    من بهش 8.5 میدم

Psycho 1960 : روانی ، اگه نگم انتظار بیشتری از این فیلم داشتم دروغ گفتم ...
    شروع ابتدایش عالی و خیره کننده بود ، اما در ادامه کمی از جذابیتش کاسته شد
    اصلا کل داستان عوض شد و بیشتر سوق داده شد به اون مرد هتل دار و.....
    داستان فیلم درمورد یک زنی هستش که پولهای دوست رئیسش رو میدوزده و متوالی میشه که ...
    من بهش 7.5 میدم ..

15. کاربر روبرو از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده است .

Once Upon a Time
    "Critic" آواتار ها
    وضعیت : "Critic" آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,129
    سپاس شده 874 در 212 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 137 تاپیک

سلام به همگی.....راستش آخرین فیلمایی که من دیدم انیمیشن و کارتون بوده ...آخه چندوقته دلم برا کارتونا خیلی تنگ میشه اما فیلمم دیدم:
    1-despicable me
    2-the prestige
    3-blood diamond
    4-the departed
    5-catch me if you can

یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

some like it hot: اين فيلم کمدي مورد علاقه من در تاریخ سینما هست! الان بيش از نيم قرن از ساخت اين فيلم ميگذره اما هنوز هم واسه من لنگه نداره شايد از بعد اين فيلم مد شد که تو کمدي ها مردها خودشونو زن جا بزنن اما قصه از اين قراره که جو (توني کورتيز) و جري (جک لمون) دو نوازنده هستن که به تازگي شغلشون رو از دست دادن و وضع ماليشون خيلي خرابه. از شانسشون اونا شاهد يک قتل توسط مافيا بودن و حالا مورد تعقيب مافيان. جو و جري با لباس زنونه به گروهي از نوازندگان زن مي پيوندن و به کاليفرنيا مي روند، جائيکه خود را دفني وجوزفين مي نامن. در گروه دختري ساده و خوجيل به نام شوگر (مريلين مونرو) با دفني رابطه اي دوستانه راه ميندازه. اما جوزفين عاشق شوگر شده و با لباس مبدل خودشو ميليونري تنها معرفي ميکنه تا دل شوگر رو ببره از سویی ميليونري پير هم عاشق دفني شده است و دست بردارش نيست 10 از 10 / نکته ديگه کارگردان اين فيلمه که واقعا بايد بيشتر اسمشو بشنويم billy wilder چنتا کار خوب ديگه هم جز بعضي ها داغشو دوس دارن داره از جمله آپارتمان و ...

casablanca: از اونجا که من 50 60 سالي از اين موج جهاني عقب بودم و فک ميکنم همه شما ديديد اين فيلم رو چيزي نمينويسم فک کنم همفري بوگارت قبل اين فيلم فيلمايه فردين ما رو ديده بودا
    اينم 9 از 10

the hangover:خماري يه فيلم کمدي هست مال سال 2009 شايد بشه گفت بهرين کمدي اين 1کي 2ساله/فيلم خماري پيامد يک شب بدمستي3تا ساقدوش و يک داماده در لاس وگاس دو روز قبل از عروسي. صبح روز بعد وقتي در اطاق نيمه ويران هتل بيدار مي شن يه ببر تو حمامه و دندون يکي شکسته و از همه مهم تر، داماد گم شده و يک ماشين پليس تو پارکينگ هتل به نام اونا پارک شده /تايسون قهرمان بوکس قديم هم تو فيلم يه حضور افتخاري داره در کل 8 از 10

18. کاربر روبرو از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده است .

یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

high noon: خوب نيمروز 1 فيلم شاخه قصه اينه که ويل کين (Gary Cooper) کلانتر يه شهر کوچکه که در حال ازدواج و کنار گذاشتن کارش و ترک شهره. اون سالها پيش فردي جاني و خطرناک به نام فرانک ميلر رو دستگير کرده و بعد از محکوم شدن فرانک به مرگ به قانون تحويل داده ولي اون تبرئه شده و در حال برگشتن به شهر واسه انتقامه، ويل کين بايد بين ترک کردن شهر و مقابله با فرانک ميلر يکي روانتخاب کنه فيلم خيلي خوبه واقعا شما معني تنهايي و بي ياوري رو با تمام وجود حس ميکنيد اما نقطه عطف فيلم چيزي نيس جز بازي گري کوپر بازي روان و جذاب، چهره مصمم و در عين حال مردد و حتي گاه ترسو باعث شده که شخصيت ويل کين در اين فيلم کاملاً واقعي به‌نظر بياد نکات جالب 1کي ساعت و نقش ساعت هست و ديگري اينکه از بهتين فيلمهاي ژانر وسترن هست اما با صحنه تيراندازي کم 1صحنه شايد! فقط به خاطر داستان ساده 9 از10
    این هم یه پوستر سایز بالا از فیلم.

to kill a mockingbird: کشتن مرغ مقلد هم شاهکاره! قصه از اين قراره که يک سياه پوست متهم به تج*اوز به يک زن شده و يک وکيل (گريگوري پک) وظيفه دفاع از اون در دادگاه را به عهده مي گيره. اما بنا به دلائلي اين کار، يعني دفاع از يک سياه پوست وظيفه ي ساده اي نيست، چون هيچ کس در اين شهر بي گناهي يک متهم سياه پوست را باور نخواهد کرد/نکته گفتني در باره اين فيلم زياده از بازيه برجسته و عالي گريگوري پک بگير تا بازيه خوب بچه کوچيکش تو فيلم که دختر بود اما چون هميشه با داش بزرگش بوده ... عادت به تريپ پسرونه داشته و روز اولي که قراره بره مدرسه و قراره لباس دخترونه بپوشه رو من خيلي دوس دارم زيباس البته اين بازيگر هم با توجه به سن کمش نامزد اسکار شد نکته بعدي اينه که فيلمنامه اين اثر اقتباسيه از يه رمان با همين اسم که از پنج اسکاري که نامزدش شده بوده اسکار بهترين فيلمنامه اقتباسي و بهترين بايگر نقش اول مرد براي گريگوري پک رو برد در باره اسم فيلم که کنايه از چيه و جمله اي که اتيکا(پک) به فرزندان خود ميگه "کشتن مرغ مقلد حرام است زيرا پرنده بي آزاريست و آواز هم مي خواند" حرفايي هس که بخاطر داستان و طولاني شدن نميگم 10 از 10
    این هم پوستر سایز بالا و زیبای این فیلم تقدیم به علاقه مندان

20. کاربر روبرو از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده است .

یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

Full metal jacket: غلاف تمام فلزي اثري استادانه از استاد کوبريکه! شايد بشه گفت بهترين فيلم در حال هواي جنگ! قبل از اينكه كوبريك فقيد غلاف تمام فلزي رو بسازه از او مي پرسند: افراد زيادي دررابطه با جنگ ويتنام فيلم ساخته اند. تو چرا مي سازي؟ او هم اينگونه جواب داد: من بهترينش را ميسازم! و همينطورهم شد.
    قصه در هنگام جنگ ويتنامه، ما شاهد دو بخش مرتبط از يک داستان هستيم، در بخش اول ما شاهد نحوه آماده سازي سربازان در يکي از واحدهاي نيروي دريايي آمريکا هستيم که در آنجا سرباز جوکر (متيو مودين) به همراه عده اي ديگر و يک سرباز چاق و دست و پا چلفتي به نام سرباز پايل (وينسنت دآنوفريو) زير نظر مامور آموزش نظامي سختگيري به نام سرگرد هارتمن (لي ارمي) آموزش مي بينند. در بخش دوم ما همراه با سربازان آمريکايي به درون جنگ ويتنام مي رويم...
    من با بازي لي ارمي واقعا" حال کردم عالي بود قسمت اول هم که دوران اموزشيه خيلي توپه اون صحنه که سرباز پايل رو بقيه سربازا شب ميزنن به خاطر دست و پا چلفتي بودنش و البته اون صحنه اي که سرباز پايل تو دستشويي منتظره تا با سرگرد هارتمن تصفيه حساب کنه و ... در کل گاهي اوقات که فک ميکنم حس ميکنم کوبريک بهترينه/ فيلم 9 از 10

این هم پوستر سایز بالا از کاور این فیلم

Inglourious basterds: نميدونم چي بگم! فيلم خوبي بود اما نتونستم باهاش اونجوري که توقع داشتم ارتباط برقرار کنم! 1جمله خوندم 1جا خيلي خوب بود " هنر زاييده تخيل ادمي است. گور باباي تاريخ هم كرده، سينما كه قرار نيست راوي تاريخ باشد بلكه قرار است راوي ارزوها باشد" شايد اين جمله رو دوس داشته باشم اما خب شايد چون تارانتينو تاريخ رو کمي عوض کرده و من قبل از این فيلم هاي زيادي رو تو حال هواي يهودي ها و هيتلر و هلوکاست ديده بودم البته بدون تغييرات تاريخي شايد دليلي بود که ارتباطه خوب برقرار نشه اما باز هم خوب بود 8 از 10
    این هم پوستر زیبای این فیلم.

22. کاربر روبرو از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده است .

صفحه 2 از 80 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)