سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات ) - صفحه 5

صفحه 5 از 80 نخستنخست ... 345671555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 798
نمایش شاخه ای413علاقمندی ها

موضوع: آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات )

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

Icon14 آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات )

فایل پیوست 4507
    سلام بر دوستداران فیلم و سینما و بخصوص سینماسنتری‌های گل

داشتم فکر میکردم ما چجوری وقتی فیلمی رو میبینیم بخوایم به دیگران بگیم اگه قشنگ بود اونارو هم سهیم کنیم تو لذت بردن از فیلمی که دیدیم...

این تاپیک واسه این ایجاد شده که اخرین فیلمهایی رو که میبینیم و اگه قشنگ بود یا اصلا حتی قشنگ هم نبود بیایم بگیم این فیلم ارزش داره کسی ببینه یا نه...

در مورد اخرین فیلمی که دیدیم هر کسی بیاد اینجا بگه فیلمه چجوری بود؟ نیاد تحلیل کامل کنه ها فقط مختصر بگه فیلمی که دیده چی بود و اینکه تو چه سبکیو و چقدر قشنگ بود...

بیاین بچه ها... فیلمهایی رو که میبینید... چه قدیم چه جدید... فقط اخرین فیلمهایی رو که میبینید رو بیاین اینجا معرفی کنید و نظرتونو در موردش بگید...
    پس سینماسنتری ها... از همین امرور هر فیلمی که میبینید رو بیاین بگید نظرتونو تا ما هم تصمیم بگیریم که فیلم رو بیبینیم یا نه...

ممنون.....امیر

Alert

..... توجه توجه ....

دوستان این تاپیک صرفا برای این زده شده که اگه احیاننا نقدی و یا تحلیل و یا معرفی از این فیلم ها در سایت انجام نشده بیاید بگید که ما این فیلم رو دیدیم و...
    لطفا و لطفا اگر فیلمی در سایت چه
    نقد چه تحلیل چه معرفیش موجوده در تاپیک های مختص خودش نظراتتون رو ارسال کنید

ممنون

با سلام خدمت دوستان گرامی

به علت استقبال بالایی که از تاپیک به عمل اومد تصمیم گرفتم قوانین جدیدی رو در نظر بگیرم، چون متاسفانه پست‌های دوستان به هیچ عنوان یک دست و یک پارچه نیست و از قانون خاصی طبعیت نمیکنه و بیشتر حالت دلبخواه داره

اُمید است که با قوانین جدید شاهد تایپیکی منظم و زیبا و در عین حال یک دست و یک پارچه
    باشیم
    دوستان گرامی توجه داسته باشن در پست های ارسالیشون:
    1-ابتدا نام فیلم رو درج کنن

2-حتما حتما از یک پوستر در ابعاد مناسب استفاده کنن**

3-تعریف داستان فیلم در حدی کوتاه و مناسب

4-نظر شخصی خودتون رو در ارتباطِ با فیلم بفرمائید(توجه داشته باشید اگر احساس میکنید در موارد 3 و 4 موضوعی رو مطرح میکنید که حالت اسپویل داره حتما از تگ اسپویل تو پستتون استفاده کنید)

5-در پایاین لینک IMDB فیلم رو هم حتما قرار بدید

**این مورد به این علت هست که پوسترهایی رزولوشون بالائی دارن به علت حجم بالا باعث دیر لود شدن پیچ‌های تاپیک میشن
    البته توجه داشته باشید معیار خاصی برای اندازه عکس در نظر گرفته نشده منظور این هست که پوستری که از نت تهیه میکنید Resize کنید و بعد ضمیمه یا آپلود کنید

با توجه به اینکه قبلا بارها و بارها شاهده این بودم که بعضی از دوستان نمیدونستن چجوری عکس رو Resize کنن دوستان توجه داشته باشن برای Resize کردن: نرم افزار خاصی نیاز نیست ابتدا بر روی عکس رایت کلیک کرده گزینه Edit رو میزنید بعد عکس تو محیط Paint ویندور باز میشه در قسمت بالا عکس گزینه ای هست بنام Resize با کلیک روش میتونید رزولوشن عکس رو بصورت Pixel Pixel پائین بیارید

با تشکر
    آرا

پ-ن:
    این پیشنهاد مطرح شده بوسیله دوستمون علی(A!i) بود....ممنون علی جان

ویرایش توسط F-Gladiator : 12-10-2013 در ساعت 23:57
    .:Reza:., Dexter., HEARTLESS و 9 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. # ADS

Dreams are Awesome
    AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,324
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

پاسخ : آخرين فيلمي كه شما ديديد ؟! (همراه با توضيحات )

آخرین فیلمی که دیدم Harry Potter and Deathly Hallows Part 2 بود.
    فک نمیکنم نیازی به معرفی داشته باشه. هری، هرمیون و رون به دنبال بقیه جان پیچ ها میگردن تا لرد ولدمورت رو شکست بدن. در کل از این فیلم انتظارات بیشتری داشتم، یه پایان بهتر حداقل. مثلاً در مقایسه با پایانی که ارباب حلقه ها داشت، این فیلم کشک هم نبود! اما بازم هری پاتره دیگه!

4. # ADS

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

اول اینکه خیلی خوشحالم که این تاپیک راه بیوفته به نظرم این تاپیک قلب فروم های سینمایی هست در اوایل ورودم سعی کردم اکتیوش کنم با دوستان که مدتی هم جواب دادا خلاصه خیلی خوبه که اینجا مینویسید فقط یه نکته بگم اگر با فیلمی اسمی حال کردید و خواستید کمی تا اندکی تپل در بارش بنویسید سعی کنید تو بخش معرفی فیلم باشه چون قرار نیست اونجا مختص فیلم های جدید یا به روز و معروف باشه.
    ممنون و شرمنده بابت پست اسپم گونه ام

magi آواتار ها
    وضعیت : magi آنلاین نیست.
    سپاس ها : 41
    سپاس شده 46 در 12 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 141 تاپیک

porco-rosso-6.jpg

آخرین فیلمی که دیدم یکی از انیمیشن های هایائو میازاکی بود...اینم مثل بقیه کارای این کارگردان فوق العاده بود...
    این انیمیشن محصول سال 1992 .

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

مرثیه ای برای یک رویا : این فیلم رو فکر کنم برای بار سوم و یا چهارم دیدم ... از اون فیلم هاییه که نمیدونم چرا یکم بهش کم لطفی شده و خیلی معروف نیست! همیجا رسما اعلام می کنم این فیلم جزو Top 10 Movies منه ... فیلمیه که دیدنش واقعا واجبه ... اصلا دارن آرنوفسکی رو نمیشه با هیچ کارگردان دیگه ای مقایسه کرد ... تا حالا هرچی ساخته بدون هیچ شک و تردیدی شاهکار از آب در اومده ... آخریش هم شاهکار Black Swan بودش ... فیلم های این کارگردان رو حتما حتما باید تا آخر ببینی تا به نتیجه کلی برسی ... عاشقتم آرنوفسکی ...
    نمره 10 ...

The Other Boleyn Girl : اگه بخوام در یک کلام فیلم رو تعریف کنم باید بگم فوق العاده ... از اون فیلمایی بود که انتظار نداشتم اینقدر قوی باشه و به همین خاطر لذتی که ازش بردم چند برابر شد ...
    تم اصلی فیلم رو حسادت، شهوت و قدرت بود و چه بر سر آدمی میاره این خصائص رذیله ...
    ناتالی پورتمن تو این فیلم و قبلش هم نشون داده بود که بازیگر تمام عیاریه و امسال هم به حق خودش که اسکار بود رسید ... اصلا میمیک صورت ناتالی طوریه که هم میتونه نقش خوب رو بازی کنه و هم منفی ... بعد ماریون کاتیلارد محبوب ترین بازیگر زن من ناتالی پورتمنه ...
    اگه این فیلم رو ندیدید به شدت پیشنهاد میدم تا ببینیدش ...
    نمره من 9 ...

Ali
    Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,696 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

فیلم بسیار خوب In the Mood for Love کار زیبای دیگری از کارگردان سرشناس هنگ کنگ، کار وای ونگ

1296567135_onlinekinoline.su.jpg
    ویرایش توسط Ali : 11-30-2011 در ساعت 21:16

می ای ده که چون شیشه بر لب زند/ لب شیشه تبخاله از تب زند
    autumn63 آواتار ها
    وضعیت : autumn63 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,719
    سپاس شده 4,120 در 1,267 پست
    یاد شده
    در 20 پست
    تگ شده
    در 836 تاپیک

همین امروز ظهر Paranormal actuvuty 3 رو تماشا کردم. ولی نمیدونم چرا هیچ حس ترسی نداشت؟!!! فکر کنم باید محیط رو واسه حس کردن قیلم سروسامون می دادم مثلا ساعت 2 نصفه شب تو اتاق تاریک باشی و لحاف رو تا زیر دماغت بکشی اولیشو همین طوری تماشا کردم و بنظرم ترسناکتر و هیجان انگیزتر بود؟؟؟

'A Bad Word...That Starts With 'F
    FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

خوب اولین فیلم نامزد گلدن گلاب رو دیدم. The Help.
    فیلم فوق العاده فوق اعاده قشنگی بود و از تمام دو ساعتش لذت بردم. تموم بازیگرا فوق العاده بازی کرده بودن. حتی یه بچه ی سه 4 ساله بودش توی فیلم که اصن از بس قشنگ و طبیعی بازی کرده بود من مونده بودم چجوری این بچه رو تونستن اینجوری ازش بازی بگیرن.
    داستان فیلم در مورد زمانیه که نژاد پرستی سفید پوستا میشه گفت تو اوج خودش بود و سیاه پوستا واقعا هیچ جایی بین اونا نداشتن. من میدونستم وضعیت سیاه پوستا اون زمان خوب نبودش اما نه در این حد دیگه. فکر کن باهات خیلی بد، خیلی بد ها، رفتار کنن فقط به خاطر اینکه رنگ پوستت فرق داره. ببین دیگه این سفید پوستا چقدر کوته فکر بودن و چقدر نژادپرستی های بیخود داشتن. فیلمش رو به همه پیشنهاد میکنم ببینن، هم از نظر احساسی خیلی قشنگه و هم خیلی قشنگ وضعیت سیاه پوستا رو قبل از اومدن مارتین لوتر کینگ نشون داده و آدم میفهمه چقدر مارتین لوتر کینگ کار بزرگی کرد واقعا. کاری که اون کرد توی اون زمان و طرز تفکری که سفید پوستا داشتن از آپولو هوا کردن هم سخت تر بود.
    NAMAEINAZDIK, Ali_Silent-Killer و Denzel به این پست علاقمند بوده اند.

11. 5 کاربر از پست مفید FTSAMO سپاس کرده اند .

Dreams are Awesome
    AloneDreamer آواتار ها
    وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,324
    سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 590 تاپیک

منم بالاخره Fight Club رو دیدم. عالی بود، معرکه.
    البته به نظرم 10-20 دقیقه اولش خیلی جذابیت نداره، اما بعدش خیلی جذاب میشه.
    فکر نکنم کسی باشه که این فیلم رو ندیده باشه، اما ...

داستان در مورد کارمند یه شرکت بیمه است که درگیر بی خوابیه،
    داستان میگذره تا اینکه این شخص تو هواپیما با تایلر (برد پیت) آشنا میشه، اما وقتی به خونه ـش میرسه میبینه خونه ـش آتیش گرفته. واسه همینم به تایلر زنگ میزنه و میرن یه بار و مست میکنن. بعد که میان بیرون تایلر به اون کارمنده (نقش اول اسم نداره تو فیلم!) میگه که بهم بزن، با اصرار تایلر میزنه بهش و تایلر هم بی جواب نمیذاره! با هم دعوا میکنن (البته فقط فیزیکی) و خوششون میاد! همینجور ادامه میدن، همینجورم دورشون آدم جمع میشه و ... تا اینکه به یه سازمان خیلی بزرگ تبدیل میشن و کارشون از باشگاه مشت زنی هم فراتر میره و ...

اما اینا کل داستان نیست! به نظرم قشنگ ترین قسمت داستان، پایانش بود.
    پیشنهاد میکنم اگه این فیلممو ندیدید، حتما ببینید!
    ویرایش توسط AloneDreamer : 12-17-2011 در ساعت 21:31

13. 4 کاربر از پست مفید AloneDreamer سپاس کرده اند .

Don't count the years, count the memories
    *Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

Triple Dog

فرمت : MKV
    محصول:کانادا
    زبان:انگلیسی
    ژانر:درام , ترسناک
    خلاصه داستان: گروهی از دختران جوان در یک شب در یک بازی سرمایه گذاری می کنند و شب خوشی رو میگزرانند و ان ها خودکشی دوست خود را مورد توجه قرار نمی دهند و کارهای که او انجام داده است رو ان ها انجام می دهند حالا…
    خیلی فیلمش قشنگه حتما ا ا ا ا ا ببینید
    *Дыхание* به این پست علاقمند بوده است.

15. 2 کاربر از پست مفید *Shiny* سپاس کرده اند .

'A Bad Word...That Starts With 'F
    FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

همین الان دیدن فیلم The Last of the Mohicans رو تموم کردم. خیلییییی فیلم قشنگی بودش. بعد اینکه کل فیلم یه طرف، 10 دقیقه ی آخرشم یه طرف. اصن آخرش اونجوری نیستش که انتظارش رو داشته باشین. تقریبا اصن نمیشه حدسشم زد، یعنی میشه ها اما میدونین چجوریه، فضای فیلم از یه روند آروم یه دفعه تغییر میکنه و همه چی خیلی سریع اتفاق میفته به حدی که اصن وقت حدس زدن براتون پیش نمیاد.من که 5 دقیقه ی آخرش رو هی صحنه ها پشت سر هم میومدن من دستمو گرفته بودم رو قلبم، چشام چهارتا شده بود اصن تکون هم نمیتونستم بخورم. یکم بیشتر طول میکشید اون صحنه هاش فکر کنم تحمل نداشتم ببینم دیگه. بعد اگه حتی از اینجور فیلما هم خوشتون نمیاد به خاطر همون 10دقیقه ی آخرش بشینید ببینید.

در مورد آخرشم هم (اسپویلر از آخر فیلم،کسایی که نمیخوان بدونن آخر فیلم چی میشه نخونن)....

Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد
    من فکر نمیکنم توی هیچ فیلمی از کشته شدن یه شخصیت منفی انقدر حس خوبی پیدا کرده باشم. یعنی وقتی بابائه داشت با تبر مگوئا رو میزد من ناخودآگاه با هر ضربه میگفتم آخییییش!و اینکه نامردانه ترین کاری که کردن توی فیلم کشتن داداشه بود. فکر میکردم مثل فیلمهای دیگه آخرش Hawkeye میره همه رو نجات میده و میشه قهرمان اما همونطور که گفتم فضای فیلم خیلی سریع عوض شد. Hawkeye رفت خیلی شجاعانه جلو حرف زد، دفاع کرد از دخترا؛ تا اینجاش بر اساس انتظاراتمون پیش رفت تا اینکه اون chief شون شروع کرده صحبت کردن و گفت اون دختر کوچیکه میره با مگوئا، دختر بزرگه هم آتیشش میزنن و اون مرده هم میره انگلستان. یعنی من مونده بودم ها. بعدم اینکه آخرشم اون افسر انگلیسیه که آتیشش زدن بیشتر از Hawkeye قهرمان شد ها (این سفید پوستا آخرش باید نژادپرستیشون رو به خصوص در مواجهه با بومی های آمریکایی نشون بدن). بعد اینکه تاحالا ندیده بودم آتیش زدن رو توی فیلمی نشون بدن اما توی این فیلم نشون دادن که فوق العاده صحنه ی وحشتناکی بود. خود صحنه ش چیزی نبود ها اما دیدن فریاد زدن های اون افسره و تصور دردی که داره غیر قابل تحمل بود، خدا رو شکر Hawkeye راحتش کرد.

خداییش خیلی پایان باحالی بود. آدم انگار مغزش همچین حال میاد از اینجور پایانای غیر منتظره میبینه.
    الان حوصله ندارم نکات نژادپرستانه شو بازبینی کنم اما خوب مسلما مثل همه ی فیلمهای مربوط به بومی ها آمریکایی که توسط یه سفیدپوست درست شده پر بود از کلیشه های بیشتر الکی و طبق معمول قهرمان هاش سفید پوست بودن، به جز یکیشون شاید. شخصیت اصلی هم که Hawkeye باشه سفید پوست بود که یه سرخ پوست بزرگش کرده بود. دیگه بیشتر از این هر چی بگم پایانش لو میره پس بسه فعلا.دی:

آهان همه چیو گفتم به جز داستان فیلم...
    ماجرای فیلم توی زمان جنگ فرانسه و انگلیس توی آمریکای شمالی بر سر مالکیت و این چیزاس. یه سری از بومی ها میرن با فرانسوی ها متحد میشن و یه سریشون با انگلیسی ها. بعد حالا یه ماجراهایی اتفاق میفته این وسط که داستان این فیلمه.
    دنیل دی-لوئیس شخصیت اصلی فیلمه. باید بگم بوی بلند خیلی بیشتر از موی کوتاه بهش میاد. ماشالا خوشتیپم هستا.
    آهان یه چیز دیگه. یه آهنگی هستش که توی تلویزیون ایران خیلی پخش میشه و کلا از تبلیغ مواد غذایی گرفته تا آهنگ خیلی از فیلما، از این آهنگه استفاده میشه. الان فهمدیم مال این فیلم بوده. خداییش خیلی آهنگ قشنگیه، من که خیلی دوسش دارم.
    دیگه چیزی به نظرم نمیرسه. فیلم خوبیه. بهتون پیشنهادش میکنم.
    پ.ن چقدر نوشتم. انگار خیلی روم تاثیر گذاشته ها.
    ویرایش توسط FTSAMO : 12-29-2011 در ساعت 09:49
    Parnian و A!i به این پست علاقمند بوده اند.

17. 4 کاربر از پست مفید FTSAMO سپاس کرده اند .

صفحه 5 از 80 نخستنخست ... 345671555 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)