سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفي Devils Advocate

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: معرفي Devils Advocate

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

معرفي Devils Advocate

Devils Advocate وکیل مدافع شیطان
    کارگردان : Taylor Hackford
    بازیگران :
    ال پاچینو
    کینو ریورز
    چارلیز ترون
    IMDB

ویرایش توسط ScarFace : 08-23-2010 در ساعت 09:47
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

فیلم وکیل مدافع شیطان بسیار فیلم قشنگیه ، خصوصا با حضور هنرپیشگان تراز اول سینمای هالیوود آل پاچینو ، کیانو ریورز و چارلیز ترون .در این فیلم مثل همیشه شاهد هنرنمایی فوق العاده این عزیزان هستیم .فیلم حالت نمادین داره ، کیانو ریورز در نقش یک وکیل مدافع خوب با ارزشهای اخلاقیه ، اما آل پاچینو که در نقش شیطانی نمادینه ، در یک لحظه اون رو به انحراف می کشونه ، و این وکیل شاهد عواقب خطای خودش خواهد بود.حقه هایی که برای انحراف انسانها استفاده می شه و در این فیلم به نمایش در میاد خیلی جالبه .
    فیلم کمی صحنه های ضد اخلاقی داره ، بنابراین پیشنهاد می کنم در حضور خانواده نبینین .

فیلم وکیل مدافع شیطان موضوع وکیل خبره ایه که معمولا در اغلب دعاوی برنده می شه و این بار در دادگاه به عنوان وکیل مردی شیطان صفت قرار گرفته که می دونه گناهکاره.پس از نبرد با وجدانش بالاخره از متهم دفاع می کنه و اونو تبرئه می کنه و این سرآغاز ورود او به دنیای پیچیده ای می شه که باید در اون از رذل ها و خلافکاران حرفه ای دفاع کنه.مردی که اونو استخدام می کنه شیطان مسلمه و نفوذ عجیبی روی او داره. در طول داستان حوادث عجیب و غریبی رخ میده که وکیل مدافع رو پاک گیج می کنه اما به حقیقت ماجرا پی نمی بره ....تا زمانی که بالاخره متوجه می شه رئیسش نماد شیطان نیست بلکه خود شیطانه و البته جای شکرش باقیه چون....
    این فیلم در عین شیرینی با بازی بسیار زیبای آل پاچینو یه محتوای فلسفی داره که ماهیت بشر رو بیان می کنه.من به همه توصیه می کنم اونو ببینن.یکی از قشنگترین فیلمهائیه که تا حالا دیدم.
    ویرایش توسط ScarFace : 09-15-2010 در ساعت 13:37
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

5. 4 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

10farman آواتار ها
    وضعیت : 10farman آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,222
    سپاس شده 476 در 139 پست
    یاد شده
    در 6 پست
    تگ شده
    در 775 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : معرفي Devils Advocate

چرا یه نقد درست حسابی برای این فیلم نیســـــــــت ... کلا نیست که نیست ...

واقعا فیلم فوق العـــــــــــــاده ای هست ... من عاشق صدای آل پاجینو شدم ...صداش نقشش رو چند برابر زیبا تر کرد ...

کیانو ریوز هم دیگه آخـــــــــــــــــرشه ... هر چی فیلـــــــــم های این طوری هست باید بدن بهش ... بهش میاد اصلا ...

از اون فیلم‌ هاست که چند بار ببینی و خسته نشی ... من که این طوریم ...

دیالوگ قشنگ زیاد داره .. ولی آل پاجینو میگه ... کی میتونه بگه که قرن بیستم متعلق به من نیست کوین ..

.و این جدال برای حقه مالکیتــــــــه ... اینم راند بیستم

اگه ندیدین ... باید و حتمـــــــــــــا ببینید ...... شک نکنید ...

خدا میگه: نگاه کن ولی دست نزن، دست بزن ولی امتحان نکن، مزه مزه کن ولی نخور ...

من یک زندگی کوتاه ولی وسیع را به یک زندگی حقیر ولی طولانی ترجیح می دهم.
    ابن سینا

7. کاربر روبرو از پست مفید 10farman سپاس کرده است .

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,687
    سپاس شده 7,565 در 1,699 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : معرفي Devils Advocate

نقل قول نوشته اصلی توسط 10farman نمایش پست ها
    چرا یه نقد درست حسابی برای این فیلم نیســـــــــت ... کلا نیست که نیست ...

واقعا فیلم فوق العـــــــــــــاده ای هست ... من عاشق صدای آل پاجینو شدم ...صداش نقشش رو چند برابر زیبا تر کرد ...

کیانو ریوز هم دیگه آخـــــــــــــــــرشه ... هر چی فیلـــــــــم های این طوری هست باید بدن بهش ... بهش میاد اصلا ...

از اون فیلم‌ هاست که چند بار ببینی و خسته نشی ... من که این طوریم ...

دیالوگ قشنگ زیاد داره .. ولی آل پاجینو میگه ... کی میتونه بگه که قرن بیستم متعلق به من نیست کوین ..

.و این جدال برای حقه مالکیتــــــــه ... اینم راند بیستم

اگه ندیدین ... باید و حتمـــــــــــــا ببینید ...... شک نکنید ...

خدا میگه: نگاه کن ولی دست نزن، دست بزن ولی امتحان نکن، مزه مزه کن ولی نخور ...
    البته نباید از این نکته غافل شد که این فیلم خیلی از محبوبیتش رو(جدا از بازی های فوق العادش) مدیون کتاب "بهشت گمشده" نوشته "جان میلتون" هست(هم از نظر داستان پردازی هم خیلی از دیالوگ ها) توصیه میکنم حتما این کتاب رو بخونی

9. کاربر روبرو از پست مفید LuCiFer سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع