مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh جی جی ابرامز ار فصل 4 فرینج و فیلم اخیر خود "سوپر 8 " میگوید(اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جی جی ابرامز ار فصل 4 فرینج و فیلم اخیر خود "سوپر 8 " میگوید(اختصاصی سینماسنتر)

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جی جی ابرامز ار فصل 4 فرینج و فیلم اخیر خود "سوپر 8 " میگوید(اختصاصی سینماسنتر)

نام: Abrams.jpg نمایش: 1823 اندازه: 17.6 کیلو بایت

بله...کارگردان و نویسنده معروف جی جی ابرامز از کارهای اخیر خود حرف زد...

او در اخرین مصاحبه خود گفت:

"زمانیکه مجموعه در می به پایان فصل 3 می رسد، پیتر (جوشوآ جکسون) ساخت پلی بین دو جهان موازی رقابتی در جزیره لیبرتی را مدیریت می کند تا از نابودشدن شان جلوگیری کند.
    به نظر پیچیده است اگر شما نمایش را تماشا نکنید، اما "چه چیزی" ؟ این فاکتور اوج می گیرد زماینکه پیتر شروع می کند هستی را در جمله میانی کمرنگ کند درحالیکه درمورد عملکرد دو دنیا با همدیگر وارد بحثی طولانی می شود.
    فکر می کنم داستان پیتر فوق العاده است .و عنوان می کند که آنها با طراحی که برای فصل چهارم تدبیر کرده اند تحت تصور قرار می گیرند.من نسبت به چیزی که در Fringe انجام می شود هیجان زده ام.
    او گفت " ما نسبت به این دستنویس سخت کار می کنیم و فکر می کنم مطالب سرگرم کننده ای داریم و ما چیزی برای صحبت در این باره (سریال در فصل 4)داریم".

همچنین در باره فیلم سوپر 8 سخن گفت:

با این وجود فیلم"سوپر8" ، همکاری اخیر آبرام با استیون اسپیلبرگ، در هفته اول باکس آفیس خوب بود. در آخر هفته 37میلیون دلار فروش داشت.
    او درباره موفقیت فیلم می گوید " این یقینا چیزی است که شما نسبت به ان امیدوارید و برایش دعا می کنید، اما تمام چیزی که می دانم این است که ما فیلمی داریم که سرگرم کننده است، و واینکه ما فیلمی داریم که دارای بازیگری باورنکردنی است" و تمام این المان هایی که امید آنرا داشتید آنهایی هستند که مردم نسبت به آن واکنش نشان دهند و ما در مقابل واکنش مردم حتی به ماه(منظور موفقیت فیلم) هم می رسیم.
    نویسنده/ کارگردان/ تولیدکننده همچنین درباره استراتژی بازاریابی فیلم صحبت کرد زیرا او احساس می کند که اکثر فیلم ها نشان دهنده تریلر بسیار کمی هستند.
    او گفت: در واقع چیزی که هست این می باشد که سعی کنیم به تجربه تماشاچی احترام بگذاریم. اینکه آنها چیزی را می بینند و آنرا احساس نمی کنند به طوریکه نقطه اصلی طرح داستان در تریلر نشان داده می شود. "من اغلب فیلم ها را می بینم و می گویم اوه خدای من. هر نمایش بزرگ، هر خط جالب، هر صحنه فرضی در تریلر نشان داده می شود، و هم اکنون طولانی ترین گونه تریلر را در این فیلم می بینید "

تهیه مطلب:امیر(Anti Trust)
    ترجمه:امیر( Anti Trust)
    اختصاصی سینماسنتر

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد

2. 9 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)