مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh «قهوه تلخ» 120 قسمتی شد !!!

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: «قهوه تلخ» 120 قسمتی شد !!!

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

«قهوه تلخ» 120 قسمتی شد !!!

«قهوه تلخ» 120 قسمت مي‌شود
    گفت‌وگو با اميرمهدي ژوله نويسنده قهوه تلخ

سريال «قهوه تلخ» به كارگرداني مهران مديري تا 120 قسمت ادامه پيدا مي‌كند؛ ضمن اينكه اين سريال پس از ورود به زمان حال كه از سري 25 شاهد آن خواهيم بود، با يك ماه وقفه عرضه مي‌شود تا سازندگان فرصت كافي براي رساندن قسمت‌هاي جديد داشته باشند.

اميرمهدي ژوله ـ يكي از نويسندگان «قهوه تلخ» در گفت‌وگوئی با اعلام خبر بالا خاطرنشان كرد: زماني كه ما كار را شروع كرديم، قرار بود 90 قسمت سريال بسازيم و بعد يك كار سينمايي ارائه بدهيم. قرار بود در آخر سريال افرادي كه در گذشته زندگي مي‌كنند، قهوه بخورند و به حال بيايند و در فيلم سينمايي به اين موضوع بپردازيم كه اين آدم‌هايي كه به حال مي‌آيند چه اتفاقاتي برايشان رخ مي‌دهد و چه ماجراهايي را تجربه مي‌كنند اما بعدا تصميم گرفتيم كه فيلم سينمايي نداشته باشيم و سريال را تا 120 قسمت ادامه بدهيم، اما بايد از قسمت 90 به 120 يك شوك را ايجاد مي‌كرديم و همين روند را ادامه نمي‌داديم؛ در نتيجه پيشنهادي كه براي كار سينمايي در نظر گرفته بوديم به سريال رفت كه شخصيت‌ها از قسمت 90 به حال بروند و موقعيت كمدي جديد و بستر جديد و آدم‌هاي جديد را داشته باشيم كه اين اتفاق كمي جلو افتاد و الان سري 25 كه پخش بشود آقاي مديري در آن صحبت مي‌كنند و توضيحاتي را ارائه مي‌دهند.

اين نويسنده «قهوه تلخ» اعلام كرد: اكنون در سري آينده 15 تا 17 نفر از شخصيت‌هاي اصلي قهوه مي‌خورند و به آينده مي‌آيند و ما شاهد ماجراهاي آنها در آينده خواهيم بود.
    او افزود: اين اتفاق اكنون كمي جلوتر افتاده است و ما بعد از سري 25، يك فاصله يك ماهه‌اي را تا سري 26 خواهيم داشت كه بتوانيم چند قسمت جلو بيافتيم. زيرا يكي از گله‌هاي مخاطبان اين بود كه سي‌دي‌ها مرتب به دستشان نمي‌رسد.

اين نويسنده درباره اين موضوع كه برخي مخاطبان فكر مي‌كنند از جذابيت سريال «قهوه تلخ» كاسته شده است؟ گفت: به نظرم با روندي كه به آن اشاره كردم، جذابيت كار بيشتر مي‌شود؛ از سوي ديگر اين را قبول ندارم كه كار از جذابيتش كاسته شده است. به نظرم قسمت 12 تا 20 از 10 قسمت اول پرمغزتر بود و قسمت 21 تا 25 هم كارهاي بهتري بودند. در واقع هرچه جلوتر رفتيم كار پخته‌تر و جذاب‌تر و پركمدي‌تر شد به نظرم دوستان كمي كم لطفي مي‌كنند.
    ژوله تاكيد كرد: ما بايد ببينيم معيار مقايسه‌مان چيست؟ آيا داريم با كمدي‌هاي خارجي كار را مقايسه مي‌كنيم يا با كمدي‌هاي تلويزيون يا با كارهاي قبلي آقاي مديري؛ بايد به يك نكته ديگر نيز توجه كرد و آن اينكه ما اين كار را در سال 88 شروع كرديم كه فضايي پر از سوء تفاهم و پراسترس و فضاي دوقطبي بود كه بايد محدوديت‌هاي زيادي را رعايت مي‌كرديم. حتي در مورد يك قسمت 76 مورد اصلاحيه داشتيم.
    وي افزود: حالا كه در اين فضا يك سرمايه گذار آمده و به صورت خصوصي كار مي‌كند، بايد اين نكات را در نظر داشت. اگر كار را با كمدي‌هاي قبل از انقلاب اسلامي و يا كمدي‌هاي خارجي مقايسه كنيم، مي‌بينيم كه آنها يا بر شوخي‌هاي مذهبي و يا شوخي‌هاي جنسي استوار هستند كه قابل بازسازي نيست. هر كاري را بايد در شرايط خودش ديد. همين طور نمي‌شود در مورد چيزي حكم كلي دارد كه يكنواخت شده است. از سوي ديگر اين تغيير هم جواب به اين گله‌هاست. در سري آينده به جاي اينكه مستشار در گذشته باشد، آدم‌هاي زيادي به آينده مي‌آيند.

ژوله درباره اين موضوع كه چقدر محدوديت‌ها به كيفيت كار آسيب رسانده است؟ گفت: محدوديت‌ها كيفيت همه كارها را تحت تاثير قرار مي‌دهند. در سريال آپارتماني ساده‌اي چون «ساختمان پزشكان»، روانشناسان اعتراض كرده‌اند. محدوديت‌هايي كه وجود دارد بر اساس نگاه‌هاي غلط به طنز، شرايط جامعه و اخلاقياتي است كه ما هم بايد آنها را رعايت كنيم و در واقع چيزي براي كمدي ساختن باقي نمي‌ماند. اگر «قهوه تلخ» را با كارهاي تلويزيون و حتي ساير كارهاي آقاي مديري مقايسه كنيم، مي‌بينيم كه بالاتر است. سينماي كمدي آن سوي جهان هم ور افتاده است و اين كمدي را با سريال‌هاي آن سو هم اصلا نمي‌توان مقايسه كرد زيرا فضاي متفاوتي را داريم. بايد به اين نكته توجه كرد كه ما هم بلديم حرف‌هاي زيادي بزنيم و نقد كنيم اما هرچيزي را بايد در ظرف خودش سنجيد و به اينكه ما چه محدوديت‌ها و معذوريت‌هايي داريم توجه كرد، نه به ايده‌آل‌هاي ذهني، زيرا «قهوه تلخ» شبيه ايده آل ما هم نيست.

اين نويسنده در پايان درباره‌ي سريال «قهوه تلخ»، گفت: ما تاكنون چند پايان را براي «قهوه تلخ» در نظر گرفته‌ايم؛ اينكه اين سريال به چه سمت و سويي مي‌رود و ... همه در پايان‌بندي كار موثر است. حالا بستگي دارد كه مردم چقدر از روند جديد داستان استقبال مي‌كنند؛ از سوي ديگر در اين شرايط نمي‌شود تصميم‌گيري بلندمدت كرد.

isna
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

2. 5 کاربر از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده اند .

3. # ADS

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

پاسخ : «قهوه تلخ» 120 قسمتی شد !!!

اهههه حالم بهم خورد ...
    زودتر تمومش کنن این مسحره رو کلکش رو بکنن دیگه ...
    من که بعد قسمت 19 ، 20 ولش کردم ...
    حیف پول نیست که خرج این چنین سریالهای مزخرف کنیم ...
    من خودم مهران مدیری رو خیلی خیلی دوسش دارم ....
    اما خدایش این کارش یه مزخرف به تمام معناست ..
    اونم با اون شخصیت مزخرف بلوتوث !

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

واقعا من نمی دونم نویسنده های سریال و حتی خود آقای مدیری چه فکری کردند که می خوان تا 120 قسمت یه داستان کاملا شکست خورده و ناامید کننده رو ادامه بدن ؟
    این وسط همین منافع مالی هست که ایجاب می کنه به این زودی ها پرونده قهوه تلخ بسته نشه !
    هر چی باشه سودی که از تبلیغات عاید عوامل قهوه تلخ شد انقدر بوده که نشه به سادگی ازش چشم پوشی کرد !

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

میگم خوبه دیگه...هنوز 72 تا شده میلیارد میلیارد سود کردند
    تهییه کنندگان سریالم میگن بشینیم 30 تای دیگم زیاد کنیم پول بیشتر بزنیم به جیب
    یه خونه دیدم جزایر هاوایی یکم کم دارم چند قسمت بیشتر بشه پولمون جور میشه
    بابا به پیر به پیغمبر من زورکی خندم میگیره این سریال رو میبینم
    میدونید بیشترین جاهایی که میبینم خندم میگیره چیه؟پشت صحنه هاشه فقط
    هر چند این ایزود های اواخر بهتر شده نسبت به قبل ولی در کل خیلی ضعیف تره اگه بخوایم بگیم طنز گونست سریال

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

اكنون در سري آينده 15 تا 17 نفر از شخصيت‌هاي اصلي قهوه مي‌خورند و به آينده مي‌آيند و ما شاهد ماجراهاي آنها در آينده خواهيم بود.
    این جمله به من انگیزه میده که بقیه ش رو ببینم
    فکر کن مثلا بابا اتی و... برن به دوران جدید
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

.:SaMi:. آواتار ها
    وضعیت : .:SaMi:. آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,177
    سپاس شده 687 در 218 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 521 تاپیک

متاسفانه با فروش غیر منتظره ی قهوه ی تلخ انقدر پول جلوی چشمای سازندگانشو گرفت که اعتبار و حیثیت سالیان درازشونو از یاد بردن...

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    بابا به پیر به پیغمبر من زورکی خندم میگیره این سریال رو میبینم
    حالا خوبه تا به زور هم که شده می خندی !
    کلا من همون اول های سریال ، شاید بعد از گذشت سری دهم ، اصلا به این سریال به دیده طنز نگاه نکردم
    کلا یه سریالی رو دنبال می کردم که خیلی عادی و با چاشنی طنز یه داستان رو نشون می ده ، اما مشکل اینه که از یه جایی به بعد ، دیگه عملا داستانی هم وجود نداشت واسه دنبال کردن !

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

10. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .

FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

واقعا چه فکری کردن که میخوان ادامش بدن؟من که خودم از 18 به بعد ندیدم.یعنی چیزی توش ندیدم که بخوام دیدنشو ادامه بدم.اون اولاش بابااتی رو دوس داشتم شخصیتش رو اما الان دیگه اونم واسم عادی شده.من کارهای مهران مدیری رو خیلی دوست دارم اما این یکی زیاد خوب نبود.شاید یکی از دلیلاش نبود قاسم خانی ها باشه.همین پیمان و مهراب قاسم خانی که به ساختمان پزشکان پیوستند سطح طنز اونو خیلی بالا اوردن،در صورتی که کار قبلی سروش صحت به این خنده داری نبود.
    در کل امیدوارم این کارو نکنن.

I’m past patiently waiting. I’m passionately smashin’ every expectation
    !Every action’s an act of creation

Archlord آواتار ها
    وضعیت : Archlord آنلاین نیست.
    سپاس ها : 297
    سپاس شده 58 در 22 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

ولی من فکر میکنم هرچی که دارین پیش میرین داره طنزش بیشتر میشه! یه حرفه خوبی که زد اینه که سریال های کمدی خارجی بیشتر بر روی شوخی های مذهبی و جنسی استواره ولی تو ایران اینطور نیست. و اینکه میتونن از راه های دیگه و از طریق حرف های اجتماعی و یا روش های دیگه طنز بسازن خیلی شاهکاره. نظر من اینطوره و کاملا یه نظر شخصیه !! البته من که دنبال میکنم این سریال رو! مخصوصا که الان فهمیدن می خوان بیان زمان حال!

13. کاربر روبرو از پست مفید Archlord سپاس کرده است .

در تکاپوی خوشبختی، همچنان به دنبال زندگی می دَوَم
    *sOlii* آواتار ها
    وضعیت : *sOlii* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,239
    سپاس شده 529 در 240 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 490 تاپیک

والا من نمیدونم بگم خوبه یا بده!!!
    یه چیزی که هست اینه که جریانش طنز نیست اینا فقط تلاش می کنند که با دیالوگ ها و تعجب های مستشار یکم طنزش کنند.... بعضی وقتا من به زور میشینم میبینم چون دیگه کارا و حرفای همشون عادی شده... مثلا نازخاتون: کلا آویزونه. از اول بوده تا الان! یا مثلا مستشار که به نظر من تنها چیزی که سرش نمیشه بازیگریه کاش میشد مهران مدیری این نقش اصلیه فیلماشو تغیر بده! اگه اون پشت صحنه هاشو دیده باشید می فهمید چی میگم وقتی می خواد یه دیالوگشو بگه هی می گه من نمی تونم، نه بخدا نمی تونم ، تورو خدا اصرار نکن، حالا مثلا این حرکتو انجام ندم یا فلان حرفو نزنم. و ..... آخه اینم شد بازیگری.... هربار که اینارو میگه دوس دارم اونجا باشم و بهش بگم کسی مجبورت نکرده بود بیای بازیگر بشی!!!!
    در کل میتونستن یه نقش اول بهتری بزارن و دیالوگهاشم کمی طنز آلود تر بکنن. مثلا کسی رو میداشتن که ظاهرش، رفتارش و خیلی چیزای دیگش به این نقش بیاد.

من مهران مدیری رو شخصا خیلی قبول دارم، اما از اونجایی که همکاریش با قاسم خانی ها به پایان رسید این یه شکست برای کارهاش بود. در ضمن این حق مدیری و همه ی دست اندر کاران بود که این سرمایه رو به دست بیارن، چون برای سریالشون زحمت کشیده بودند و داشتند خوب پیش می بردنش اما دیگه به عادت کشیده شد! یعنی دیگه همه چیزشون عادی شده . همه رفتارها، دیالوگها، طرز برخورد هاو ... .
    اگه تونند دوباره با یه حالت طنز جلو ببرنش خوب میشه... امیدوارم این قسمتای بعدی رو بهتر و بیشتر به طنز نزدیک کنن

15. 3 کاربر از پست مفید *sOlii* سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)