مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh اخراجی ها؛ از پـــول تا پــــــول

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: اخراجی ها؛ از پـــول تا پــــــول

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,252
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

اخراجی ها؛ از پـــول تا پــــــول

امروز داشتم به فروش فیلم ها در ایران نگاه می کردم! شاید این روزها همه مردم فیلم سینمایی اخراجی ها رو دیده باشند؛ فیلمی که سر و صدای زیادی داشت که به واسطه همین عوامل موجب شد قسمت دوم و سوم آن نیز ساخته شود. سوال مهم اینجاست که چرا فیلمی مثل اخراجی ها تا به این حد توانست رکورد فروش فیلم ها را بشکند و خود را به این اندازه مطرح کند!!! فیلمی که از لحاظ محتوی در حد صفر قرار دارد! موضوعی تکراری که نه می توان به آن از دید یک ژانر عاشقانه نگاه کرد و نه می توان آن را در حد یک فیلم جنگی و حماسی دانست! مساله مهم اینجاست که چرا و چطور اینچنین فیلمی می تواند چنین اسم و رسمی برای خود دست و پا کند ؛!! متاسفانه هیچ دلیل قانع کننده ای جز استفاده از تعدادی کارکتر خلاف کار که از درون چاله میدان بیرون آمده اند و ساخت تکه کلام های عامیانه نمی توان در مورد موفقیت این فیلم به حساب آورد. البته کارگردان این فیلم خیلی زیرکانه از چند عاملی که توانست موجب محبوبیت سریال هایی چون پهلوانان نمی میرند یا شب دهم و ... شود الگو برداری کند و از آن نهایت استفاده را ببرد. عواملی چون وجود افرادی خوش مرام یا خوش غیرت که بتواند به بیننده حال و هوایی همچون گذشته را که جوانمردی هنوز وجود داشت را نشان دهد! اما متاسفانه اخراجی ها فقط از یک گوشه به این مسائل پرداخته است و آن هم نشان دادن خلافکارهایی در این فیلم هست که در آخر به راه راست هدایت می شوند و تکه کلام هایی همراه با قافیه را هم در صحبت های خود استفاده می کنند!
    حال سوال اصلی اینجاست که آیا این فیلم واقعا به این اندازه ارزش دارد که بودجه ای چند صد میلیون تومانی خرج آن شود؟! این بودجه از کجا آورده می شود؟؟ و حتی کارگردان های دیگر را هم به تکاپو بی اندازد که فیلم هایی با این موضوعات بسازند تا بتوانند فقط از آن پول در بیاورند؟! به راستی ساخت چنین فیلم هایی تا چه اندازه می تواند به سینمای این مرز و بوم کمک کند ؟ آیا اصلا می توان انتظار داشت سینمای ما جایگاه واقعی خود را در سینمای جهان پیدا کند ؟؟ واقعا جای تاسف است که ما شاهد این هستیم که فیلم های کشور های هم جوار که تا چند سال گذشته از فیلم های دیگر کشور ها تقلید می کردند اکنون بتوانند فیلمی بسازند تا جایی که جوایز آکادمی اسکار را هم بتواند برنده شود!!!!!. حال جالب اینجاست که تهیه کنندگان فیلم اخراجی ها برای درآمد بیشتر کیسه هم دوخته اند! همین فروش بالا موجب شد تا آنها به فکر ساخت قسمت دوم و سوم آن نیز باشند! قسمت هایی که اصلا توهین به وقت بیننده است! همانند فیلم اول آن که ما در آخر نفهمیدیم این یک فیلم رمانتیک است! یا یک فیلم جنگی!! که البته شرم است بخواهیم چنین فیلم هایی را با فیلم هایی رمانتیک دیگر یا فیلم های جنگی موفقی مثل از کرخه تا راین و .... مقایسه کنیم!! ولی در آخر باید این فیلم را در زیرمجموعه یک ژانر قرار دهیم در حد و اندازه ای کمتر از فیلم های تبلیغاتی!! بیشتر می توانم خودم را قانع کنم که به آن ژانر کیسه پولی را بدهم!!!
    البته مساله ای که مرا ناراحت می کند موضوع کپی برداری از این فیلم ها توسط دیگر کارگردانان است! البته این موضوع با دیدن فیلم افراطی ها بیشتر مرا سر در گم کرد! فیلمی که پس از دیدن آن حتی نمی توانم خودم را ببخشم که چطور وقتم را صرف دیدن آن کردم! البته دیدن بازیگران مطرحی در این فیلم یکی دیگر از مشکلات اساسی سینمای ما است که یک بازیگر با این تجربه و سن؛ چطور حاضر به حضور در چنین فیلم هایی است!!! متاسفانه بنده آینده روشنی برای این سینما نمی توانم تصور کنم وقتی بازیگران مطرح آن در چنین فیلم هایی شرکت می کنند و کارگردانان ما به دنبال پول بیشتر برای خود هستند تا کسب موفقیت و نام برای سینمای مملکت.
    امیدوارم شاهد این باشیم که عوامل ساخت یک فیلم به جای اینکه بنشینند و فکر کنند که چطور می توانند از یک فیلم پول بیشتر در بیاورند به این فکر کنند که چگونه می توانند فیلمی بسازند که فقط موجب اتلاف وقت بینندگان نشود! چه برسد به کسب جایزه و .... از محافل مطرح سینمایی!

نویسنده : یحیی

2. 9 کاربر از پست مفید SovRan سپاس کرده اند .

3. # ADS

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

پاسخ : اخراجی ها؛ پول یا پول

ممنون یحیی جان بابت تاپیک خوبت
    هر کسی در مورد اخراجیها نظری داره و نظرش هم محترمه
    البته فکر میکنم در فضای نت بیشتر همه علیه اخراجیها هستن،دلیلش رو هم نمیدونم
    اما همانطور که گفتی واقعیت اینه که اخراجیها دیده شده و پرفروش بوده چه بخوایم چه نخوایم
    شاید صحبتهائی که کردی درست باشه اما نظر من در مورد اخراجیها مثبته و من دوسش دارم نه به خاطره خنده ها و...بلکه به خاطر حرفی که زد،حرفهائی که تا به حال هیچکس جرات گفتنش رو هم نداشت
    اینکه اینهائی که رفتن جبهه و شهید شدن همه پاک و معصوم نبودن و بودن افراد اینچنینی
    البته ده نمکی سعی کرد با زبان طنز این رو به مردم بگه
    من اصلا کاری به جنبه های 30یا30 ندارم ولی اخراجیها رو میپسندم و بهش نمره 10 میدم
    ویرایش توسط 1CHAMPION : 07-12-2011 در ساعت 23:43
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط CHAMPION نمایش پست ها
    اما همانطور که گفتی واقعیت اینه که اخراجیها دیده شده و فروش بوده چه بخوایم چه نخوایم
    من هنوز كامل مقاله رو نخوندم و نظرم رو بعدا مي گم
    اما در مورد اين جمله علي عزيز ، اينكه اخراجي ها فروش داشته يكي از مهم ترين دلايلش اينه كه مردم عادت كردند دنبال يه داستان رو بگيرن و تا آخرش برن
    اخراجي ها شماره يك يه روايت زيبا از جنگ بود ، يه داستاني كه غير از ليلي با من است تا الان بهش اينطوري پرداخته نشده بود ؛
    موفقيت اخراجي هاي 1 حقش بود ... چون طنزي به مردم ارائه داد كه جنسش رو دوست داشتند
    شماره دو اخراجي ها باز هم به روايتي پرداخت كه شايد داستانش بارها تكرار داشت ، اما واسه مايي كه شماره يك رو ديده بوديم و با اون گروه اخراجي ها همراه بوديم وارد شدن به فضايي مثل اسارت مي شد جالب توجه باشه ؛ ولي نبود !
    مردم تو اخراجي هاي 3 دنبال اون جنگ و اسارت نبودند .... اما واقعا اخراجي هاي 3 خاطره شيرين موفقيت هاي پيشين رو از بين برد
    اينكه فروش داشت دليلش اينه كه واقعا مردم فكر مي كردند مي تونن ازش لذت ببرن
    فروش داشت چون مردم واقعا دلشون مي خواست همه كاراكترهايي كه دوسشون داشتند به همون اندازه قوي ظاهر بشن ؛ اما واقعا اين اتفاق نيفتاد
    اينكه فكر مي كنيم موفقيت و اقبال و البته هنر يه كارگردان مي تونه با اين امكانات تا قسمت 3 بصورت پيوسته ادامه داشته باشه اشتباهه !
    واقعا تصور خيلي ها اين بود كه اخراجي ها فيلميه كه 2 ساعت آدم رو مي خندونه حالا موضوع مهم نيست ؛ اما تو قسمت 3 اين اتفاق هم نيفتاد !

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

6. 3 کاربر از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

در مورد خیلی از مسائل با یحیی موافقم.

این فیلم واقعا قابلیتی برای فروش میلیاردی نداشت. اما سوال اینه که پس چرا فروش کرد.
    از نظر من سری اخراجی ها که من همون قسمت اولش رو هم به زور تا وسطش نگاه کردم هیچ حرف جدیدی برای زدن نداشتند.
    خیلی مشخصه که بیننده هدف این فیلم همون افرادی هستند که در موردشون فیلم ساخته شده. من زبان این فیلم رو درک نکردم و خیلی افراد مثل منم درک نکردند.
    با تمام وجود عاشق فیمهائی نظیر آژانس شیشه ای هستم که واقعیات رو به نمایش میگذارند. یا لیلی با منست که با زبان طنز نشون داد که همه علاقمند به جبهه رفتن نبودند و مسلمه که این واقعیته. اما به هر حال کسانی هم بودند که عاشق جبهه و اون فضل بودند و این رو تو آژانس شیشه ای به طور کاملا مشخصی دیدیم.
    آیا شخصیت رضا مارمولک قابل درک تر بود یا ...

اما به اخراجی ها دقت کنیم.
    کاراکترها , فیلم نامه , متلکها و افه های کاراکترها ... همه و همه بارها در فیلمها و سریالهای مختلف استفاده شد.
    آیا شخصیت شریفی نیا همان حاجی فیلم دنیا نیست ؟ آیا عبدی هما فرد با لهجه آذری نیست که در سریال تلویزیونی مرتب میگفت خاله جان !
    چند بار تا به حال شخصیت هائی نظیر هاشمی و صدیق شریف را در فیلمهای دیگر دیده اید ؟
    آیا مدیر گروه خبری در لیلی با منست همین کاراکتر صدیق شریف نبود ؟
    شخصیت حیائی همان شخصیت لات فیلم کما نیست ؟

به نظر من ده نمکی چیزهائی را که ملت بارها و بارها به آن خندیده بودند را یکجا جمع کرد تا این بار با کمی چاشنی بی حیائی از مدل طنز مردم دوباره به آن بخندند.
    اتفاقا این رویه موفق بود.

متاسفانه جو غمزده سینمای ما هم به این موفقیت کمک کرد.
    علی جان شما گفتی همه افراد داخل جبهه منزه نبودند. بله این درست. فرض کنیم که در قسمت اول ملت رفتند و به این منزه نبودن که سالها سعی میشد خط قرمز سینماگران باشه خندیدند و از آن به بعد خط قرمز هم شکسته شد.
    اما قسمت دوم و سوم هم همین رو نشون میداد ؟
    فکر میکنم دیگه بحث سینمای تجاری و مردم ساده لوح پیش میاد ...! همون دلیلی که باعث فروش میلیاردی شد.

Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

8. 3 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

مرا در گورستان سگها دفن کنید شاید دمی در میان با وفایان عالم باشم
    SovRan آواتار ها
    وضعیت : SovRan آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,252
    سپاس شده 4,260 در 923 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 725 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط CHAMPION نمایش پست ها
    ممنون یحیی جان بابت تاپیک خوبت
    هر کسی در مورد اخراجیها نظری داره و نظرش هم محترمه
    البته فکر میکنم در فضای نت بیشتر همه علیه اخراجیها هستن،دلیلش رو هم نمیدونم
    اما همانطور که گفتی واقعیت اینه که اخراجیها دیده شده و پرفروش بوده چه بخوایم چه نخوایم
    شاید صحبتهائی که کردی درست باشه اما نظر من در مورد اخراجیها مثبته و من دوسش دارم نه به خاطره خنده ها و...بلکه به خاطر حرفی که زد،حرفهائی که تا به حال هیچکس جرات گفتنش رو هم نداشت
    اینکه اینهائی که رفتن جبهه و شهید شدن همه پاک و معصوم نبودن و بودن افراد اینچنینی
    البته ده نمکی سعی کرد با زبان طنز این رو به مردم بگه
    من اصلا کاری به جنبه های 30یا30 ندارم ولی اخراجیها رو میپسندم و بهش نمره 10 میدم

علی جان دقیقا من متوجه منظورت نشدم!! میشه توضیح بدی حرف دل اخراجی ها چی بود؟؟ سخن گفتن از چی ؟؟ همه می دونن تویه اون دوران که جنگ بود همه رفتن تا از وطنشون دفاع کنند!! من واقعا فکر نمی کنم کسی فکر کنه از این 300 هزار نفری که از ایران کشته شدن همشون انسان های مقدسی بوده باشن که اسمشون رو تویه بهشت نوشته بودن از ابتدای تولد!!!!!!
    دقیقا اگه برای من توضیح بدی که کلا اخراجی ها چی به ما نشون داد من ممنونت میشم!!

10. کاربر روبرو از پست مفید SovRan سپاس کرده است .

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Αριοβαρζάνης:. نمایش پست ها
    من واقعا فکر نمی کنم کسی فکر کنه از این 300 هزار نفری که از ایران کشته شدن همشون انسان های مقدسی بوده باشن که اسمشون رو تویه بهشت نوشته بودن از ابتدای تولد!!!!!!
    اما من فکر میکنم بسیارند این طور آدمها که همچین فکری رو میکنن متاسفانه نمیتونم این رو بیشتر بشکافم اما حتما در پ.خ جواب میدم
    اما در مورد اخراجیها مهمترین حرفش همین بود که گفتم،که همه پاک و ... نبودن و همون آدما به خاطر عشقشون و یا خیلی مسائل دیگه پا شدن رفتن جبهه و اتفاقا رستگار هم شدن!!!
    اما افرادی که ادعای دینداری داشتن و پشت یه من ریش قایم شده بودن و خیلی هم ترسو بودن و فقط خوب حرف میزدن هیچ کاری نکردن!
    و ....
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,215 در 2,018 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

خيلي حرفها براي گفتن دارم ولي ترجيح ميدم صحبتي نكنم.

دوباره خواهيم روييد...

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط RASHNO نمایش پست ها
    خيلي حرفها براي گفتن دارم ولي ترجيح ميدم صحبتي نكنم.
    متاسفانه این بحث طوریست که خطرناک هم هست !!!
    منم بهتر میبینم سککوت کنم و گرنههههههه ..............
    اینم بگم یکی مونده به اخرین فیلمی که تو سینمای ایران دیدم اخراجی ها 1 بود که فقط میتونم بگم متاسفم که 1500 تومن اون زمون رو دادم به این فیلم!!!
    فقط متاسفم!!!
    همین سکوت بهتر از حرف زدنه در این مورد
    ممنون یحیی جان بابت حرف دله ما!!!

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

من فکر میکنم که اگه همین امروز هم جنگ تو مملکت باشه منم یکی از کسانی باشم که بدون درنگ برای دفاع از وطنم برم .
    اما مگه این که من چطور آدمی هستم باید سوژه فیلم سازی باشه ؟
    در هر جنگی و در هر نزاعی که بین ممالک اتفاق می افته بودن توجه به خیر رو شر بودن طرفین و مسائلی پیرامونی مردم حضور حداکثری دارند.
    حالا این که بگیم آقا در این جنگ آدم غیر منزه هم بود به نظر من ریشه در فیلم های قبلی این سینما داشت.
    این که قبلا همه آدمها رو از قشر خوب نشون میدادند. اما بازم دلیل نمیشد که بیننده فکر کنه واقعا آدم خلافکار یا دزد و قاچاقچی هم نمیتونسته جبهه بره.

اما این مسائل به نظر من مطرح نشد تا زمانی که مارمولک ساخته شد و سازندگان به این نتیجه رسیدند که وقتی مارمولک در عرض 22 یا 28 روز 980 میلیون تومان فروش میکنه, اگه موضوعات با جسارت بیشتر ساخته بشه چه فروشی میکنه!!!
    اون وقت بود که فیلم ساز بر روی تمام ارزشهائی که قبلا در این سینما آفریده شده بود اسکی کرد و نتیجه شد اخراجی هااا
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

15. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

Icon2 پاسخ : اخراجی ها؛ پول یا پول

بحث اخراجی ها بحث جالبیه به نظرم از اصلی ترین دلایل فروش اخراجی ها و خیلی از فیلم هایی که به نوعی معروف به شکستن خط قرمز ها و ... هستن میتونه حریص بودن مردم ما باشه به خاطر ###### ها و محدودیت هایی که به دلیل مسائل زیادی مثل دین و cیایت و ... بوده و هست. متاسفم که اینو میگم اما این مساله برام روشنه که اگه تو فلان فیلم فلان بازیگر زن روسریش رو برداره باز فروش این ور اونور میشه یا یک سری شوخی ها یک سری موضوعات جنجالی و ... هم به همین صورت حالا فیلمی مثل مارمولک در عین شکستن یک سری خط قرمزها حرف های زیادی هم داره و بسیاری هم هیچ حرفی ندارن.
    اصولا" سینما وجوه مختلفی داره که یکی از مهمترین اونهام اقتصاده به نظرم اخراجی ها در شرایط فعلی اونقدرها بد نبود (البته من خوشم نیومد فقط هم 1 رو دیدم اما نمیشه منکر حقیقت شد) به نظرم در شرایط امروز اخراجی های کم معنی پرفروش (به هر دلیلی) خیلی بهتر از فیلم های پوچ نفروش هست حد اقل یک وجه قابل دفاع داره.
    البته بعضی از ما عادت بدی داریم که بعضی مواقع میترسیم عقیدمون رو بگیم یا چیزی رو میگیم که همه میگن متاسفانه این قضیه در مساله سینما هم نمود زیادی داره خیلی هارو دیدم که فیلم یا بازیگری رو در حد پرستش دوست داشتن اما وقتی میگی چرا شاید 1 خط هم نتونه بگه ***** که در مورد اخراجی ها هم خیلی هارو دیدم که 3گانه رو با اشتها دنبال کردن و میکنن اما در جمع ها مخالفت! به هرحال من علی و امثال علی رو تحسین میکنم که نظر واقعیشون رو میگن.
    به هر حال امروز فیلم های زیادی هستن که بی معنا هستن که پول ساختشون رو هم در نمیارن من نمیگم اخراجی ها نقد نشه اما انصاف و درست اینه که از پایین شروع کنیم بیایم بالا.

از نویسنده مقاله هم ممنون

ویرایش توسط FFKIA : 07-13-2011 در ساعت 01:00

17. کاربر روبرو از پست مفید Ali_Silent-Killer سپاس کرده است .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)