مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مصاحبه خواندنی با اولوییا و والتر در باره سریال فرینج(اختصاصی)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مصاحبه خواندنی با اولوییا و والتر در باره سریال فرینج(اختصاصی)

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

مصاحبه خواندنی با اولوییا و والتر در باره سریال فرینج(اختصاصی)

نام: fringe-10248.jpg نمایش: 1963 اندازه: 95.3 کیلو بایت

اناترو در اخرین مصاحبه خود گفت:

او می گوید که اولیویا قلبش را شکسته است زیرا سعی می کند بسیار عالی باشد – و او عاشق این است که چگونه آلتیویای متفاوتی برایش باشد. فکر می کند که آنها متضاد هم هستند، او همچنین درباره تقلید از ویلیام بیل زمانی که روح ویلیام در بدن او بود و باید حرف زدنش شبیه ویلیام میشد گف که:
    جی جی ابرامز از او خواست که راحت صحبت کند ما بعد صدای کامپیوتری را به کاراکترت که شبیه ویلیام بل صحبت میکند اضافه میکنیم اما من زیر بار نرفتم و خودم تصمیم گرفتم بصورت زنده تغییر صدا بدم.
    او درمورد کاراکتر اولیویا و سفرش در فصل 3 و نسبت به روشی که افشاء کننده راز و بستن داستان با جواب های رضایت بخش است دیدگاهی دارد. درباره دینامیک جدید بین اولیو/آلتیویا و والتر/والترنت صحبت می کند، Torv درباره علت نبرد در این رئالتی جدید فرضیاتی را ارائه می دهد جائیکه پیتری وجود ندارد. سرانجام، در مثلث عشقی: "اولیویا! آنها فرض می کنند که با هم هستند، آنها همدیگر را ملاقات می کنند زماینکه بچه های کوچکی هستند!" فکر می کنم اکثر طرفداران موافق این موضوع هستند.

آنا تورو و جان نوبل در نقش نقش پیتر در فصل بعدی Fringe

تورور و نوبل چیزی را می پرسند که واکنش هایشان برطبق خواندن دستنویس نهایی است، آنها درباره چگونگی فعالیت نویسندگان در فصل 4 صحبت می کنند. زمانیکه پرسیدند که کجا فکر می کنید پیتر است، آنا تورو پاسخ داد:
    فکر می کنم که او هنوز وجود دارد. فکر می کنم ما فقط او را به یاد نمی آوریم. منظورم این است که تمام چیزی است که با سفر به زمان همراه است: اگر ماشین زمان برگردد و اگر توسط پیتر و والتر مورد درک قرار گیرد، سپس در این لحظه هنوز در ... است بنابراین از اینرو اگر او از آگاهی برخوردار باشد، اگر او در خیال ..... مان باشد نمی دانم.
    در ادامه نویل گفت:
    آنا نگران نباش، ما آنرا در نظر نمی گیریم! نوبل اضافه کرد که پیتر نقش بسیاری را در فصل 4بلکه به شکلی متفاوت برعهده دارد.
    نقطه دیگر ساخته شده توسط ذهن آنا تورو این است که هم اکنون با پیتر در گردش است، هیچ دلیلی برای مبارزه- دلیلی برای آن وجود ندارد. بنابراین هم اکنون ارتباط بین دو جهان چیست، اگر نبردی برای پیتر وجود نداشته باشد؟

تهیه مطلب و ترجمه:امیر(Anti Trust)
    اختصاصی سینماسنتر

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد

2. 10 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)