مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و بررسی پیرامون فصل 3 سریال دکستر

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: بحث و بررسی پیرامون فصل 3 سریال دکستر

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بحث و بررسی پیرامون فصل 3 سریال دکستر

بحث و بررسی پیرامون فصل 3 سریال دکستر

این تاپیک برای تبادل نظر درباره فصل سوم سریال دکستر زده شده است
    لطفا از هرگونه اسپویلر نسبت به فصل های بعدی این سریال جدا بپرهیزید
    و به قوانین انجمن نیز احترام بگذارید!!

با تشکر سرپست انجمن سریال ها!!

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

3. # ADS

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

پاسخ : بحث و بررسی پیرامون فصل 3 سریال دکستر

من تازه قسمت چهارم رو شروع کردم تا اینجا چند تا مورد هست که میگم :دی
    1- امیدوارم بچه ریتا هیچ وقت به دنیا نیاد و اصلا بچه ای در کار نباشه همین مونده وقتی دکستر داره یکی رو قصابی میکنه ریتا زنگ بزنه بگه عزیزم کجایی یه بسه پوشک و پستونک و شیرخشک بخر بیار دیگه هیچی امیدوارم این اتفاق نیوفته چون از بار جنایی پلیسی داستان کم میشه و میره سمت مرد خانواده بودن که اصلا برای سریال دکستر نیازی به این کار نیستش من همون قصابی کردن مجرمان به بچه داری دکستر ترجیح میدم پس امیدوارم بچه ریتا به دنیا نیاد for dexter and tvshow sake

2- کم کم داره از ميگوئل خوشم میاد تا ببینم چی میشه در آینده فعلا که اتفاق خاصی نیوفتاده

3- توی سکانس اول که کوئین رو نشون داد گفتم دوست پسر جدید دب سرو کلش پیدا شد ولی تا الان که اتفاقی نیوفتاده تازه سرو کله جاسوس کوئین هم پیدا شده دب میره سمت کدومشون نمیدونم ولی بالاخره مطمئنم یکیشون رو تور میکنه لاندی رو که از راه بدر کرد نوبت بعدی کیه؟

سروش ببین دیگه چیز خاصی نگفتم تا ببینم توی قسمت های بعدی چی میشه ولی تا الان چیز خاصی هم نداشته

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

خب، منم تازه قسمت سوم رو تموم کردم. تا اینجا که اتفاق خاصی نیفتاد و داستان یه جورایی کسل کننده است.
    من هم دلم نمی خواد بچه دکس به دنیا بیاد از این بابت که بچه یه آدمکش واقعا چی می خواد از آب دربیاد؟
    اونم حتما مثل بابای قاتلش میشه معتاد به خون و آدم کشی!!!

من هم از میگوئل خوشم اومده یه جورایی جالبه این مرد.
    خیلی هم متناقضه. حالا زوده در موردش قضاوت کردن باید بیشتر بگذره ببینم چطوریه.

من هم فکر کردم دبرا دوست پسر جدیدش رو پیدا کرده اما مثل اینکه طرف یه کم مشکوووووکه! دبرا رو هم زیادی تو سریال لوثش کردن. خیلی هم بد دهنه

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    خب، منم تازه قسمت سوم رو تموم کردم. تا اینجا که اتفاق خاصی نیفتاد و داستان یه جورایی کسل کننده است.
    من هم دلم نمی خواد بچه دکس به دنیا بیاد از این بابت که بچه یه آدمکش واقعا چی می خواد از آب دربیاد؟
    اونم حتما مثل بابای قاتلش میشه معتاد به خون و آدم کشی!!!
    حالا ببین انرژی مثبت هم داره بهش میده :دی البته من از این جهت نگفتم بچش به دنیا نیاد از اون جهت گفتم که به دنیا بیاد سریال جنایی کلا نابود میشه :پی

البته میشه به این قاتل بودنش از یه دید دیگم نگاه کردا چون فرض کن اگه دکستر فلان آدمو نمیکشت همون آدم میومد چند نفر دیگه رو میکشت ولی کشتن دکستر جلوشونو گرفت همین کاری که با اعدام مجرمین دستگاه قضایی انجام میده میشه از این دید هم نگاه کرد
    ولی این رو هم نمیشه فراموش کرد که کلا دکستر عاشق خون و کشتن هستش و اگه آموزه های هری نبودش هر آدمی رو که میدید میکشت ولی حالا خوشبختانه بخاطر دستورالعمل های هری فقط داره قاتلین رو میکشه اگه از این دید نگاه کنی شاید یه کمی بهتر بشه :پی

من هم از میگوئل خوشم اومده یه جورایی جالبه این مرد.
    خیلی هم متناقضه. حالا زوده در موردش قضاوت کردن باید بیشتر بگذره ببینم چطوریه.
    اره ادم جالبیه انگار توی فصل سوم همین دو تا شخصیت قراره اضافه بشن و با کسه دیگه ای روبرو نیستیم

من هم فکر کردم دبرا دوست پسر جدیدش رو پیدا کرده اما مثل اینکه طرف یه کم مشکوووووکه! دبرا رو هم زیادی تو سریال لوثش کردن. خیلی هم بد دهنه
    اره مشکوکه خصوصا با اون زن چینیه کی هی میاد به دب گیر میده، کم کم داره میره روی اعصابم از شرش خلاص بشیم بهتره موجود مزاحمی هستش )))

دبرا هر وقت حرف میزنه یاد پادگان و سربازاش میوفتم که یه جمله بدون فحش نمیتونستن بگن ))))

سروش کجایی بیا دیگه

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

خوب فصل 3 دکستر که چندتا موضوع داره!!
    1. بچه دار شدن دکستر
    2. دوست پسر جدید خواهر دکستر
    3. یه فرد که ..........
    ++++
    خوب این قضیه بچه دار شدن!! فقط یه چیزی میگم خیالتون راحت شه میدونم اسپویل هستش !! اما باید بگم دیگه قطعا و قطعا بچه دکستر به دنیا خواهد اومد و نقش به سزایی هم تو داستان بازی میکنه!! چون موجب تغییر و تحولات تو دکستر میشه!!
    دکستر چه بخواد چه نخواد یه قاتله یه قاتلی که علاقش به خون بیش از حد هستش!! از اولین قسمت دکستر هم این رو دیدیم !!
    اما تو فصل 2 دیدیم با اومدم لایلا دکستر دوست داشت تغییر کنه!! و تو ادامه هم دیدیم که علاقش به تغییر زیاد هستش!! شاید اومدن یک بچه به زندگی دکستر این تغییر رو بتونه انجام بده!! چیزی که من میدونم میترسم هم بگم این بچه تو زندگی دکستر تاثیر میزاره اما نه اون طور که او میل به کشتن رو از دست بده!!!
    درباره دبرا!! خوب دبرا رو این طوری خلق کردن فردی پرحرف و البته واقعا بددهن!! اما همین بددهنی باعث دوست داشتنش شده!!(یه زمونی به خودم میگفتم :دی این باشوهرش هم همین طوری حرف میزنه همون طور که نمیدونم میدونستید یا نه دکستر زنش همین دب بود که طلاق گرفتن)

یه شخصیت جدید به دکستر اضافه شده اسمش دقیق یادم نیست که تو این فصل نقش به سزایی داره!!

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    البته میشه به این قاتل بودنش از یه دید دیگم نگاه کردا چون فرض کن اگه دکستر فلان آدمو نمیکشت همون آدم میومد چند نفر دیگه رو میکشت ولی کشتن دکستر جلوشونو گرفت همین کاری که با اعدام مجرمین دستگاه قضایی انجام میده میشه از این دید هم نگاه کرد
    ولی این رو هم نمیشه فراموش کرد که کلا دکستر عاشق خون و کشتن هستش و اگه آموزه های هری نبودش هر آدمی رو که میدید میکشت ولی حالا خوشبختانه بخاطر دستورالعمل های هری فقط داره قاتلین رو میکشه اگه از این دید نگاه کنی شاید یه کمی بهتر بشه :پی
    خب من اینو اصلا قبول ندارم. اینطوری میشه قانون جنگل و این اصلا خوب نیست.
    درسته که هری دکس رو با یه سری کد های خاصی پرورش داد، اما این کدها تو همه شرایط جواب نمیده. ضمن اینکه قانون هم مال اینطور وقتهاست دیگه.
    اگرچه قانون گاهی هم اشتباه می کنه، اما دلیل نمیشه هر کسی خودش دست به عمل بزنه .

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    1. بچه دار شدن دکستر
    3. یه فرد که ..........
    ++++
    خوب این قضیه بچه دار شدن!! فقط یه چیزی میگم خیالتون راحت شه میدونم اسپویل هستش !! اما باید بگم دیگه قطعا و قطعا بچه دکستر به دنیا خواهد اومد و نقش به سزایی هم تو داستان بازی میکنه!! چون موجب تغییر و تحولات تو دکستر میشه!!
    دکستر چه بخواد چه نخواد یه قاتله یه قاتلی که علاقش به خون بیش از حد هستش!! از اولین قسمت دکستر هم این رو دیدیم !!
    اما تو فصل 2 دیدیم با اومدم لایلا دکستر دوست داشت تغییر کنه!! و تو ادامه هم دیدیم که علاقش به تغییر زیاد هستش!! شاید اومدن یک بچه به زندگی دکستر این تغییر رو بتونه انجام بده!! چیزی که من میدونم میترسم هم بگم این بچه تو زندگی دکستر تاثیر میزاره اما نه اون طور که او میل به کشتن رو از دست بده!!!
    درباره دبرا!! خوب دبرا رو این طوری خلق کردن فردی پرحرف و البته واقعا بددهن!! اما همین بددهنی باعث دوست داشتنش شده!!(یه زمونی به خودم میگفتم :دی این باشوهرش هم همین طوری حرف میزنه همون طور که نمیدونم میدونستید یا نه دکستر زنش همین دب بود که طلاق گرفتن)

یه شخصیت جدید به دکستر اضافه شده اسمش دقیق یادم نیست که تو این فصل نقش به سزایی داره!!
    فقط امیدوارم این بچه مسیر سریال رو خراب نکنه و روی اعصاب نباشه حالا تا فردا پس فردا مشخص میشه :دی

درسته که هری دکس رو با یه سری کد های خاصی پرورش داد، اما این کدها تو همه شرایط جواب نمیده. ضمن اینکه قانون هم مال اینطور وقتهاست دیگه.
    حرفت در حالت کلی درسته ولی توی سریال دکستر بطور خاص روی مجرمینی تمرکز میکنه که اینا یا از دست قانون فرار کردن یا به دلیل قانون رو دور زدن برای همین چون موضوع سریال بطور خاص اینطور افراد رو پوشش میده میشه اونطوری هم که من گفتم فکر کرد و به قضیه نگاه کرد.

ولی در حالت کلی حرفت درسته میشه قانون جنگل و هرج و مرج همونطوری که توی فصل دوم هم این اتفاق افتاده بود و هر کسی میخواست ادای قصاب رو در بیاره و مجری قانون بشه.
    من فقط میگم از دید دیگم توی این حالت خاص میشه به موضوع نگاه کرد.

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    1. بچه دار شدن دکستر
    3. یه فرد که ..........
    ++++

فقط امیدوارم این بچه مسیر سریال رو خراب نکنه و روی اعصاب نباشه حالا تا فردا پس فردا مشخص میشه :دی

حرفت در حالت کلی درسته ولی توی سریال دکستر بطور خاص روی مجرمینی تمرکز میکنه که اینا یا از دست قانون فرار کردن یا به دلیل قانون رو دور زدن برای همین چون موضوع سریال بطور خاص اینطور افراد رو پوشش میده میشه اونطوری هم که من گفتم فکر کرد و به قضیه نگاه کرد.

ولی در حالت کلی حرفت درسته میشه قانون جنگل و هرج و مرج همونطوری که توی فصل دوم هم این اتفاق افتاده بود و هر کسی میخواست ادای قصاب رو در بیاره و مجری قانون بشه.
    من فقط میگم از دید دیگم توی این حالت خاص میشه به موضوع نگاه کرد.

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

واقعا چقدر اختلافات نظر وجود داره ...!
    شما دارين فصل به فصل با دكستر جلو ميرين و راجع بهش بحث هم مي كنين كه خيلي خوب هم هستش ولي اونايي كه تا آخر اين مجموعه رو ديدن نظراتشون قطعا با شما متفاوته و نميشه با اون ديدي كه شما الان نسبت به اين فصل دارين نظر داد!
    اما خودم وقتي فصل سوم رو ميديدم و آخر قسمت اول فهميدم ريتا حامله هست واقعا شوق عجيبي در من ايجاد كرد ... يكي از بهترين كارايي كه ميشد تو سريال انجام داد و به روندش كمك كرد همين مسئله بچه هست ... شما نميدونيد اين بچه چه نقشي در آينده دكستر خواهد داشت!
    دكستر به مرد خانواده تبديل ميشه ...
    من از همون اول كه سريال رو ديدم و با توجه به توضيحاتي كه از بعضي دوستان راجع به دكستر شنيدم (اونموقع كمتر كسي دكستر رو ديده بود! ) به اين سريال با ديد يك سريال جنايي و معمايي نگاه نكردم ... اولين چيزي كه مد نظر من بود بخش درام و آروم اون بود و مي دونستم با چي طرفم ...
    فصل سه هم نسبت به دو فصل قبلي فصل آرومتري هست ولي باز هم براي من درس هاي فراواني داشت ...
    پ.ن : به شدت هوسم كرد دكستر رو دوباره ببينم ...

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

پس حدسم درست بود اون بالا نوشتم فقط خدا کنه به سمت بهبودی باشه [-o<

نقل قول نوشته اصلی توسط darkangel نمایش پست ها
    امیدوارم بچه ریتا هیچ وقت به دنیا نیاد و اصلا بچه ای در کار نباشه همین مونده وقتی دکستر داره یکی رو قصابی میکنه ریتا زنگ بزنه بگه عزیزم کجایی یه بسه پوشک و پستونک و شیرخشک بخر بیار دیگه هیچی امیدوارم این اتفاق نیوفته چون از بار جنایی پلیسی داستان کم میشه و میره سمت مرد خانواده بودن که اصلا برای سریال دکستر نیازی به این کار نیستش من همون قصابی کردن مجرمان به بچه داری دکستر ترجیح میدم پس امیدوارم بچه ریتا به دنیا نیاد for dexter and

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)