سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.41- تحليل و بررسي فيلـــــــم زودیــــــاک (Zodiac) - صفحه 3

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32
نمایش شاخه ای29علاقمندی ها

موضوع: Cwa.41- تحليل و بررسي فيلـــــــم زودیــــــاک (Zodiac)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.41- تحليل و بررسي فيلـــــــم زودیــــــاک (Zodiac)

نام فیلم : زودیاک Zodiac
    فایل پیوست 5154
    اطلاعات فیلم
    تهیه کننده : Laray Mayfield
    کارگردان : David Fincher
    نویسنده : James Vanderbilt
    نویسنده کتاب : رابرت گری اسمیت
    موزیک متن : David Shire
    تدوین : Angus Wall
    بازیگران
    جک گیلنهال : رابرت گری اسمیت
    مارک روفالو : دیوید توچی
    رابرت دن جونیور : پل آوری
    آنتونی ادواردز: ویلیام آرمسترانگ
    برایان کاکس: ملوین بلی
    اطلاعات دیگر
    ژانر: درام – جنایی - رازآلود
    تاریخ نمایش: 2 مارچ 2007 در آمریکا
    درجه نمایش: R
    زمان فیلم: 162 دقیقه
    شرکت توزیع کننده: پارامونت پیکچرز
    محصول: ایالات متحده
    بودجه ساخت: 65 میلیون دلار
    فروش کلی: 33 میلیون دلار
    IMDB Rate : 7.8 از 10 از بین 111607 رای
    افتخارات و جوایز
    نامزدی در 25 فستیوال جهانی
    تحلیل و بررسی از : سروش

ویرایش توسط FFKIA : 06-14-2012 در ساعت 23:05
    1CHAMPION, ScarFace, Parnian و 5 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

Lonely Planet آواتار ها
    وضعیت : Lonely Planet آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 9 در 7 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 7 تاپیک

پاسخ : Cwa.41- تحليل و بررسي فيلـــــــم زودیــــــاک (Zodiac)

درود به همگی .
    من این فیلم رو 8 دفعه دیدم . علتش اینه که اول خیلی سریع صحبت می کردند . دیگه اینکه کاراکتر زیاد داشت . مثلن اسم مایک مژو که اوایل فیلم تنها کسی بود که زودیاک رو از نردیک دیده ؛ تا اواخر فیلم فراموش میشه ولی رابرت گری اسمیت پای اون رو وسط می کشه . همینطور دارلین اولین دختری که توی ماشین در پرده ی اول فیلم به قتل می رسه. اون هم اسمی ازش نیست تا اواسط فیلم .فیلم حول محور 4 شخصیت گردش می کنه یعنی رابرت گری اسمیت :کاریکاتوریست مجله - پال : خبرنگار - دیوید تاسکی: کاراگاه مشهور و دست آخر هم زودیاک .
    فیلم روی این چهار کاراکتر تمرکز کرده و باعث شده دیگران به حاشیه بروند . همین عامل باعث شد که ذهنم سایر کاراکترهای فیلم رو گم کنه و در پرده های آخر فیلم کاملن گیج شدم و مجبور شدم دوباره و دوباره فیلم رو از اول ببینم .
    باید بگم فیلم بی نظیری بود و اگر فرار باشه یکی از صحنه های فیلم رو به عنوان به یادماندنی ترین انتخاب کنم ؛ صحنه ی ساخته شدن برج ترانسامریکا پیرامید و فعال شدنش به همراه موزیک زیبای متنش رو انتخاب می کنم . بی نظیر بود . بی نظیر.

4. # ADS

CaPiTaNo FuTuRo آواتار ها
    وضعیت : CaPiTaNo FuTuRo آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,386
    سپاس شده 1,578 در 349 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 885 تاپیک

جعبه مدال ها

سلام..من هم این فیلم رو دیدم..البته در سه روز

ضعیف ترین اثر دیوید فینچر هستش به نظر من(البته هنوز دختری با خالکوبی رو ندیدم)

زمان طولانی...شخصیت هایی نه چندان دلچسب...مثلا این رابرت داونی چی بود خدایی!!؟شاید کلا نباید این فیلم رو فینچری به حساب بیارم...

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,645 در 7,115 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shiraz_2011 نمایش پست ها
    سلام..من هم این فیلم رو دیدم..البته در سه روز

ضعیف ترین اثر دیوید فینچر هستش به نظر من(البته هنوز دختری با خالکوبی رو ندیدم)

زمان طولانی...شخصیت هایی نه چندان دلچسب...مثلا این رابرت داونی چی بود خدایی!!؟شاید کلا نباید این فیلم رو فینچری به حساب بیارم...
    چرا دوست عزیز؟؟
    این فیلم تمام کمال موارد لازم برای فینچری بودن داره!
    فیلم مرموز نیست که هست!
    فیلم با خودش درگیر نیست که هست!
    بیننده رو تا اعصاب خورد کنی پیش نمیبره که میبره
    و سراخر فیلم با راز به اتمام نمیرسه که میرسه!
    دیگه من منظورت رو از این که این فیلم فینچری نیست نمیفهمم ! به نظرم خوبترین نباشه اما جزو خوبترین ها محسوب میشه به نظرم تا به امروز من یکی که از فینچر فیلم بد ندیدم! شاید نظرم در مورد فینچر اون چیزی که همه انتظار دارن نباشه ! اما باز تا به امروز خداییش فینچر در فیلم هاش کم نزاشته....
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

7. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

سوم شخص آواتار ها
    وضعیت : سوم شخص آنلاین نیست.
    سپاس ها : 25
    سپاس شده 46 در 31 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 47 تاپیک

سلام اول داستان من و اين فيلم رو بگمچند سال پيش كه شبكه چهار اين فيلمو نشون داد رفته بودم تو نخ فيلم كه يهو برقا رفت . من بودم و زودياك بود و شب ، برق رفت و من ماندم و زودياك و شب . خلاصه تو كف اينكه قاتل كيه موندم از هر كسي هم پرسيدم خبري ازش نداشت گذشت و گذشت و گذشت تا اينكه فيلمشو گير اوردم و نگاه كردم كه اي كاش نگاش نكرد ه بودم ، دو ساعت فيلم براي پيدا كردن قاتل در اخر هم تلاشها به جايي نرسيد و قاتل در حاله اي از ابهام فرو رفت . باز من موندم و زودياك و چندتا نامه و كاغذ رمز . به سرم زده بود كه در موردش تحقيق بكنم رفتم و يه سرچي كردم ديدم عجب فيلمي بوده كاملا دقيق و منطبق با واقعيت ساخته شده بود حتي اسناد و مدارك هم كاملا شبيه بود اخه هنوز هم كه هنوزه اين سوال هست كه زودياك كي بود و حتي مدارك و اسناد اصلي و محلهاي وقوع جنايت رو تو اينترنت گذاشتن تا اگه كسي تونست رمزگشايي بكنه و نامه ها رو بتونه بخونه راه داشته باشه حتي يه سايت درست كردن و عكس هفت هشت تا مظنون رديف اول رو گذاشتن و دعوت عمومي كردن كه اگه كسي مدرك داره بياد و با سند و دليل ثابت كنه كدوم زودياكه . باور نميكنيد تا يه ماه فكر و ذهنم درگير بود كه اين زودياك كي بوده و اينكه ايا ميشه هنوز نامه هاشو رمزگشايي كرد يا نه ؟و اما مطلب دومبه نظر من اين فيلم بهترين اثر ديويد فينيچر بوده و حتي به جرات ميگم كه بهترين اثر از نظر خودش هم همين فيلم بوده و اما دليل دليلش خيلي ساده است فقط شما بايد خودتونو بذارين جاي اقاي ديويد فينيچر و از زاويه اون به اين قضيه نگاه كنيدببينيد ديويد فينيچر خودش تو اون زمان زودياك بزرگ شده و كودكي و نوجواني اش رو تو فضاي ترس از قاتل مخوف سپري كرده و هميشه به عنوان يه سوال بزرگ تو زندگي اش بوده كه قاتل كيه اين نكته اول، نكته دوم اينكه ديويد فينيچر اون طور كه از اثارش بر مياد كاملا علاقه مند به جنايت و قاتلان زنجيره اي هستش خب حالا دقت كنيد بعد از دو سه تا فيلم جنايي كه مثل دستگرمي براش بودند حالا پيش خودش ميگه هي ديويد ديگه وقتش رسيده كه به زودياك بپردازي چيزي كه هميشه دوست داشتي بهش برسي. طبيعيه كه با توجه به دو نكته بالا تمام همت و سرمايه كارگرداني اش رو صرف ساخت اين فيلم بكنه تا بتونه بقيه رو هم مثل خودش كاملا درگير اين سوال بزرگ تاريخي و زودياك مخوف و اسرار اميز بكنه و صد البته هم موفق شده منتها ما خوب دقت نكرديم . شما ببينيد بعد از اينكه زدن تو سر فيلمش و خودش ديگه از ژانر جنايي دلزده شد و بيشتر به مسائل ديگه پرداخت .به هر حال بايد به اين فيلم به عنوان برهه اي حساس از زندگي ديويد فينيچر نگاه كرد نه يه فيلم ساده و معمولي .در ضمن دوستاني كه ميگن كه كاراكتر زياد داشت و غيره اگه يه نگاه به اسناد و مدارك اون زمان بياندازن در برابر خلاقيت و قدرت كارگرداني اين كارگردان بزرگ به زانو در خواهند اومد . به تصوير كشيدن يك دهه با اون همه شاكي و متهم و شاهد و سند و مدرك كار ساده اي نيست . با تشكر اگه انتقادي داشتيد بفرماييد
    @dmin@ به این پست علاقمند بوده است.

9. 2 کاربر از پست مفید سوم شخص سپاس کرده اند .

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,201
    سپاس شده 25,633 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سوم شخص نمایش پست ها
    سلام اول داستان من و اين فيلم رو بگمچند سال پيش كه شبكه چهار اين فيلمو نشون داد رفته بودم تو نخ فيلم كه يهو برقا رفت . من بودم و زودياك بود و شب ، برق رفت و من ماندم و زودياك و شب . خلاصه تو كف اينكه قاتل كيه موندم از هر كسي هم پرسيدم خبري ازش نداشت گذشت و گذشت و گذشت تا اينكه فيلمشو گير اوردم و نگاه كردم كه اي كاش نگاش نكرد ه بودم ، دو ساعت فيلم براي پيدا كردن قاتل در اخر هم تلاشها به جايي نرسيد و قاتل در حاله اي از ابهام فرو رفت . باز من موندم و زودياك و چندتا نامه و كاغذ رمز . به سرم زده بود كه در موردش تحقيق بكنم رفتم و يه سرچي كردم ديدم عجب فيلمي بوده كاملا دقيق و منطبق با واقعيت ساخته شده بود حتي اسناد و مدارك هم كاملا شبيه بود اخه هنوز هم كه هنوزه اين سوال هست كه زودياك كي بود و حتي مدارك و اسناد اصلي و محلهاي وقوع جنايت رو تو اينترنت گذاشتن تا اگه كسي تونست رمزگشايي بكنه و نامه ها رو بتونه بخونه راه داشته باشه حتي يه سايت درست كردن و عكس هفت هشت تا مظنون رديف اول رو گذاشتن و دعوت عمومي كردن كه اگه كسي مدرك داره بياد و با سند و دليل ثابت كنه كدوم زودياكه . باور نميكنيد تا يه ماه فكر و ذهنم درگير بود كه اين زودياك كي بوده و اينكه ايا ميشه هنوز نامه هاشو رمزگشايي كرد يا نه ؟و اما مطلب دومبه نظر من اين فيلم بهترين اثر ديويد فينيچر بوده و حتي به جرات ميگم كه بهترين اثر از نظر خودش هم همين فيلم بوده و اما دليل دليلش خيلي ساده است فقط شما بايد خودتونو بذارين جاي اقاي ديويد فينيچر و از زاويه اون به اين قضيه نگاه كنيدببينيد ديويد فينيچر خودش تو اون زمان زودياك بزرگ شده و كودكي و نوجواني اش رو تو فضاي ترس از قاتل مخوف سپري كرده و هميشه به عنوان يه سوال بزرگ تو زندگي اش بوده كه قاتل كيه اين نكته اول، نكته دوم اينكه ديويد فينيچر اون طور كه از اثارش بر مياد كاملا علاقه مند به جنايت و قاتلان زنجيره اي هستش خب حالا دقت كنيد بعد از دو سه تا فيلم جنايي كه مثل دستگرمي براش بودند حالا پيش خودش ميگه هي ديويد ديگه وقتش رسيده كه به زودياك بپردازي چيزي كه هميشه دوست داشتي بهش برسي. طبيعيه كه با توجه به دو نكته بالا تمام همت و سرمايه كارگرداني اش رو صرف ساخت اين فيلم بكنه تا بتونه بقيه رو هم مثل خودش كاملا درگير اين سوال بزرگ تاريخي و زودياك مخوف و اسرار اميز بكنه و صد البته هم موفق شده منتها ما خوب دقت نكرديم . شما ببينيد بعد از اينكه زدن تو سر فيلمش و خودش ديگه از ژانر جنايي دلزده شد و بيشتر به مسائل ديگه پرداخت .به هر حال بايد به اين فيلم به عنوان برهه اي حساس از زندگي ديويد فينيچر نگاه كرد نه يه فيلم ساده و معمولي .در ضمن دوستاني كه ميگن كه كاراكتر زياد داشت و غيره اگه يه نگاه به اسناد و مدارك اون زمان بياندازن در برابر خلاقيت و قدرت كارگرداني اين كارگردان بزرگ به زانو در خواهند اومد . به تصوير كشيدن يك دهه با اون همه شاكي و متهم و شاهد و سند و مدرك كار ساده اي نيست . با تشكر اگه انتقادي داشتيد بفرماييد
    ممنون دوست عزیز
    کاملا با شما موافقم. زودیاک قطعا یکی از برترین ساخته های فینچر است و به دلایلی که همون طور که شما گفتین وابسته به مستندسازی در این فیلمه میتوان زودیاک را برگزیده ترین اثر فینچر دونست. البته از نظر کیفیت فیلم سازی هفت بهتره اما زودیاک داستانی داره که کاملا بر اساس واقعیات و مستندات موجود درباره زودیاک ساخته شده.
    من این فیلم رو بیشتر از 3 - 4 بار دیدم و هر بار هم از این میزان دقت و کیفیت در ارائه اطلاعات شگفت زده شدم، خصوصا این که این فیلم به خوبی نشون میده که عدم ارتباط پلیس در ایالات مختلف تا چه حد میتونه مشکل ساز باشه و به فرار مجرمان از دست قانون کمک کنه.
    زودیاک میتونه برای پلیس امروزی هم یک کلاس درسی باشه از دقت و پیگیری.
    ممنون از اطلاعات مفیدی که ارائه دادید.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

11. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .

@dmin@ آواتار ها
    وضعیت : @dmin@ آنلاین نیست.
    سپاس ها : 16
    سپاس شده 48 در 20 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 70 تاپیک

خداییش اگر نگیم بهترین ، لااقل یکی از بهترین های فینچره !

به جز زمان زیادش که من البته باهاش مشکل نداشتم ، مورد خاصی نداشت

بالعکس خیلی هم عالی بود ! همه چی خوب بود ! مخصوصا ایجاد فضای اون زمان ( اداره پلیس ، لباسا ، ماشینا .... )

فیلم فوق العاده ایه ! خیلی دوسش می دارم
    همه عمر برندارم سر از این خَمار مستی
    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

In Quarantine
    Agnt.Smth آواتار ها
    وضعیت : Agnt.Smth آنلاین نیست.
    سپاس ها : 574
    سپاس شده 429 در 142 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 40 تاپیک

من یکی از طرفدارهای سینمای فینچر هستم.
    زودیاک رو هم واقعا پسندیدم.
    ولی به نظرتون یکم زمان فیلم زیاد نبود؟
    یا شاید بهتر بگم شماهم از دو/سوم فیلم به بعد احساس خستگی داشتید که زودتر فیلم تموم شه ؟
    تنها زمانی سخن بگویید که حرفی جذاب برای گفتن و گوشهایی برای شنیدن دارید.
    GoodBye and Good Luck CinemaCenter

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,687
    سپاس شده 7,565 در 1,699 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

جعبه مدال ها

با سلام خدمت دوستان عزیز
    در رابطه با اینکه Zodiac فیلم بی نظیری هست قطعا شکی نیست
    اما وجه تمایز Zodiacبا فیلم های مشابهش(مثل Se7en که اتفاقا ساخته فینچر هست) که باعث میشه بعضی ها اونرو اثری ضعیف بدونن در:
    1-فیلم نامه
    2-شخصیت پردازی(که نظر ما در اینجا معطوف بر نقش قاتل هست)
    اون هست
    و همچنین این داستان رو به نوعی میشه مستند دونست تا فیلم چون همون طور که دوستان گفتند این داستان واقعی هست و زودیاک یک قاتل سریالی در شمال کالیفرنیا بوده که به مدت 20سال آرامش رو از هر نظر از ساکنین اون منطقه گرفته و تنها چیزی که همه از زودیاک میدونن اطلاعاتی هست که رابرت گری اسمیت در کتابی به همین نام نوشته
    در این فیلم وقتی که تمامی مدارک و مشاهدات جمع میشه(که متاسفانه از نظر زمانی انقدر طول میکشه تا این گره گشائی اتفاق بیوفته و به نوعی تماشاگر رو خسته میکنه)
    تماشاگر توقع داره بعد از این همه مدت و این همه رمز و راز(منظورم اون نامه هائی هست که زودیاک برای اداره پلیس میفرستاد)
    قاتل رو دستگیر کنند و...(مثلse7en)

ولی اینجا تازه اول داستان هست و تازه متوجه میشیم بعد از این همه تلاش و مدرک جمع کردن انقدر کافی نیستند که بخواهیم حتی زودیاک رو متهم کنیم چه برسه به اینکه زندانیش هم بکنن
    و مساله دیگه که خیلی تعجب داره اینه که زودیاک برای کشتن مقتول ها هیچ انگیزه ای نداشته!!( و حتی جزء اون دسته از قاتل ها هم نبوده که تو بچگی مورد آزارو اذیت و تنبیه شدید والدین قرار بگیره--مثل فیلم 8MM part 1)

فک میکنم تا الان متوجه شیدم که زودیاک مثل خیلی از فیلم های هم رده ی خودش نیست فیلم های کلاسیکی که در اون قاتل با یک هدف خاصی شروع به کشتن افراد میکردن و بعد از دستگیری و در بازجوئی ها متوجه میشدیم که دوران کودکی بسیار سختی رو داشتن و در نهایت یا به حبس ابد محکوم میشدن و یا اینکه اعدام میشدن

و اتفاقا یادم میاد زمانی که تو انجمن fexon movie بودم تو یکی از پست ها خوندم یکی از دلایلی که باعث شد زودیاک در گیشه شکست بخوره همین دستگیر و محکوم نشدن قاتل بوده

گاهی آدمی در 20 سالگی میمیرد ولی در 70 سالگی به خاک سپرده می شود...
    LuCiFer آواتار ها
    وضعیت : LuCiFer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,687
    سپاس شده 7,565 در 1,699 پست
    یاد شده
    در 9 پست
    تگ شده
    در 338 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    چرا دوست عزیز؟؟
    این فیلم تمام کمال موارد لازم برای فینچری بودن داره!
    فیلم مرموز نیست که هست!
    فیلم با خودش درگیر نیست که هست!
    بیننده رو تا اعصاب خورد کنی پیش نمیبره که میبره
    و سراخر فیلم با راز به اتمام نمیرسه که میرسه!
    دیگه من منظورت رو از این که این فیلم فینچری نیست نمیفهمم ! به نظرم خوبترین نباشه اما جزو خوبترین ها محسوب میشه به نظرم تا به امروز من یکی که از فینچر فیلم بد ندیدم! شاید نظرم در مورد فینچر اون چیزی که همه انتظار دارن نباشه ! اما باز تا به امروز خداییش فینچر در فیلم هاش کم نزاشته....
    به نظر من تو کارنامه هنری فینچر تنها فیلمی که در حد و اندازش نبود فیلم (Panic Room(2002 بود و همچنین فیلم Alien3(که خوب این اولین اثر فینچر هست)

سوم شخص آواتار ها
    وضعیت : سوم شخص آنلاین نیست.
    سپاس ها : 25
    سپاس شده 46 در 31 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 47 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط l.u.c.i.f.e.r نمایش پست ها
    ولی اینجا تازه اول داستان هست و تازه متوجه میشیم بعد از این همه تلاش و مدرک جمع کردن انقدر کافی نیستند که بخواهیم حتی زودیاک رو متهم کنیم چه برسه به اینکه زندانیش هم بکنن
    و مساله دیگه که خیلی تعجب داره اینه که زودیاک برای کشتن مقتول ها هیچ انگیزه ای نداشته!!( و حتی جزء اون دسته از قاتل ها هم نبوده که تو بچگی مورد آزارو اذیت و تنبیه شدید والدین قرار بگیره--مثل فیلم 8MM part 1)
    فک میکنم تا الان متوجه شیدم که زودیاک مثل خیلی از فیلم های هم رده ی خودش نیست فیلم های کلاسیکی که در اون قاتل با یک هدف خاصی شروع به کشتن افراد میکردن و بعد از دستگیری و در بازجوئی ها متوجه میشدیم که دوران کودکی بسیار سختی رو داشتن و در نهایت یا به حبس ابد محکوم میشدن و یا اینکه اعدام میشدن
    و اتفاقا یادم میاد زمانی که تو انجمن fexon movie بودم تو یکی از پست ها خوندم یکی از دلایلی که باعث شد زودیاک در گیشه شکست بخوره همین دستگیر و محکوم نشدن قاتل بوده
    يقينا مردم اروپا و امريكا بهتر از من و شما از زودياك و جرياناتش و اينكه ناشناخته موند خبر دارند پس مستند بودن يا دستگير نشدن قاتل دليل پايين اومدن و شكست اين فيلم تو گيشه نيست
    در مورد انگيزه هم اگه قاتلو پيدا ميكردن مشخص ميشد انگيزه اش چيه وقتي پيدا نشد چه انگيزه اي .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)