مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و بررسی پیرامون فصل 4 سریال دکستر

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: بحث و بررسی پیرامون فصل 4 سریال دکستر

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

بحث و بررسی پیرامون فصل 4 سریال دکستر

بحث و بررسی پیرامون فصل 4 سریال دکستر

این تاپیک برای تبادل نظر درباره فصل چهارم سریال دکستر زده شده است
    لطفا از هرگونه اسپویلر نسبت به فصل های بعدی این سریال جدا بپرهیزید
    و به قوانین انجمن نیز احترام بگذارید!!

با تشکر سرپست انجمن سریال ها!!

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

3. # ADS

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

پاسخ : بحث و بررسی پیرامون فصل 4 سریال دکستر

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    همین مونده وقتی دکستر داره یکی رو قصابی میکنه ریتا زنگ بزنه بگه عزیزم کجایی یه بسه پوشک و پستونک و شیرخشک بخر بیار دیگه هیچی
    چه زود پیش بینیت درست شد سهیل

تا الان دو اپیزود از فصل 4 رو دیدم و باید بگم که شروع خیلی خوبی بود.
    دکستر شده یه مرد خانواده!! صحنه ای که تو دادگاه اشتباه کرد خیلی عالی بود

یه جورایی اون حالت دست نیافتنی بودن دکستر تو فصل های قبل زیر سوال رفت.
    ضمن اینکه باز هم تأکید شد که دکستر در درجه اول به خاطر لذتشه که آدم می کشه .

خیلی دوست دارم بدونم آیا ریتا قضیه جاسوس پدرش که باهاش رابطه داشته رو تا تهش دنبال می کنه یا نه؟ دوست دارم بدوم وقتی می فهمه اون مادر دکستر بوده چه عکس العملی نشون میده؟

این ریتا هم دیگه تو این فصل بدجوری میره روی اعصاب

این قاتل زنجیره ای جدید هم موضوع جالبیه. تو فصل قبلی می تونستن قضیه قاتل پوست کنه رو بهتر بهش بپردازن اما یه جورایی خرابش کردن. کاش این رو مثل قاتل کامیون یخی خوب پرورش بدن.

منتظریم سهیل

پ.ن: منظورم دب بووووود
    ویرایش توسط Parnian : 07-23-2011 در ساعت 00:06

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

پرنیان کار منو راحت کردی با نقل قول کردن پیشبینیم، واقعا نمیدونم بگم خوشبختانه یا بدبختانه درست از آب در اومد حالا پرنیان نظر خودت چیه خوشبختانه یا بدبختانه؟
    راستی توی نوشتت به جای دب نوشتی ریتا :پی منم واقعا دوست دارم ببینم وقتی میفهمه پدرش با مادر دکستر رابطه دشته چی کار میکنه و چطوری میفهمه چون مادر و پدر که مردن حالا از کجا میخواد بفهمه و طریقه فهمیدن خیلی مهمه باید دید چطوری توی سریال نشون میدن.

من فقط قسمت اول از فصل چهارم رو دیدم و با صحبتی که امروز با سروش داشتم مثل اینکه باید از این به بعد سریال رو به دو قسمت کاملا مجزا تقسیم کرد هر دو جزء رو مورد بررسی قرار داد و تاثیرشو روی هم در نظر گرفت.
    قسمت اول: دکستر مرد خانواده، مردی که همسر و سه فرزند دارد
    قسمت دوم: دکستر آدمکشی تشنه خون

و تاثیری که مورد اول روی مورد دوم میذاره. از این به بعد چه بخوایم چه نخوایم قسمت اول رو توی سریال داریم بعضی ها ممکنه خوششون بیاد بعضی ها ممکنه بدشون بیاد و من به شخصه فکر میکنم جزو اون دسته از آدمهایی هستم که ریتا و نوزاد کوچک توی این فصل میره روی اعصابم حالا شمای نوعی ممکنه خوشتون بیاد من نمیدونم :پی ( پیشبینی هستش فقط یه قسمت دیدم :پی)

توی همین قسمت اول نشون داد که شکارچی شب ما با صدای گریه کودک کل زندگیش بهم ریخته و همین نخوابیدن کافی باعث میشه دادگاهشو خراب کنه و نتونه عین همیشه با اقتدار توی دادگاه ظاهر بشه خوب از این به بعد چی میشه؟ دکستر که نمیتونه کشتن رو بذاره کنار بچشم مدام گریه میکنه بچه رو هم نمیتونه بندازه گردن ریتا پس ما باید تو کل این فصل شاهد خراب کاری های دکستر باشیم امیدوارم این اتفاق نیوفته.
    درباره این موضع فعلا صحبت نمیکنم نمیخوام زود قضاوت کنم پس تا چند قسمت صبر میکنم :دی
    ===========================
    قاتل سریالی فصل چهارم هم انگار قاتلی هستش که رو دست دکستر بلند شده و دست بلندی در کشتن داره طرف 30 ساله این کارس )))) باید دید چطوری با دکستر رابطه برقرار میکنه و دکستر با این موضوع چطوری کنار میاد.

قاتل سه گانه ما توی یه صحنه داشت خودشو زیردوش اب داغ زجر میداد به نظرتون منظور کارش چی بوده؟ یعنی خودشو به نوعی بخاطر قتلهاش مجازات میکنه یا میخواد حس درد توی وجودش باشه؟ طرف فکر کنم حسابی دیوانس خوب موجودی رو میخوان بندازن به جون دکستر ))

خبر خوب برای خودم بازگشت لاندی به فصل چهارم هستش :دی

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

اگه كار به جايي برسه كه دكستر من رو رو تختش بخوابونه و از من اعتراف بگيره كه كدوم فصل سريال بهتر بوده اونوقت مجبورم بگم فصل چهار ... فصلي بود كه هم طرفداراي خاص سريال رو رازي نگه مي داشت و هم عموم مخاطب ها رو چون تنش و هيجان اين فصل واقعا در سطح و كلاس بالايي قرار داشت ... يكي از بهترين صحنه ها همون صحنه ابتدايي قسمت نخست بود كه تيتراژ دكستر رو به تمسخر گرفته بود و كاملا معلوم بود كه زندگي دكستر از اين به بعد چگونه خواهد بود ... (نكته روانشناسيش اين بود كه زن بگيرين بدبخت ميشين ... ) طنز منحصر به فرد دكستر رو هم از همون ابتدا ديديم ... واقعا هنر تيم نويسندگيه كه تو حساس ترين مواقع يه سكانس طنز ميذارن! چون دكستر واقعا سريال تاريكي هست كارگردان سعي داره با نشون دادن صحنه هايي با رنگ و لعاب و برخي جاها با استفاده از طنز تاريك از اين امر تو سريال بكاهه! مثلا دكستر داره يارو رو تيكه تيكه مي كنه كه ريتا زنگ ميزنه و اون هم با كمال خونسردي ميگه يه پروژه كوچيك دارم! وقتي انجام دادم ميام ... خطرناكترين قاتل ميامي رو در اين فصل خواهيم ديد ... كسي كه جاي پدر دكستره و ميتونهه الگوي خوبي براي اون باشه! حالا وقتي شما قسمت هاي بعدي رو ديدين بيشتر با هم بحث مي كنيم ... پ.ن : سروش ... كجايي تو؟!

7. 3 کاربر از پست مفید habibmp3 سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط habibmp3 نمایش پست ها
    پ.ن : سروش ... كجايي تو؟!
    ابولفضل جان من الان تو وضعیت خوبی نیستم :دی فردا خدمت این دوتا میرسم با توپ پر
    و همچنین تو

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

---------------

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

خب سهیل حالا برو اپیزود دوم رو ببین، خرابکاری های دکستر تازه اول راهه فکر کنم
    اتفاقا بر عکس تو من از خرابکاریهاش بدم نمیاد. بار طنز سریال روی همین هاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    من فقط قسمت اول از فصل چهارم رو دیدم و با صحبتی که امروز با سروش داشتم مثل اینکه باید از این به بعد سریال رو به دو قسمت کاملا مجزا تقسیم کرد هر دو جزء رو مورد بررسی قرار داد و تاثیرشو روی هم در نظر گرفت.
    قسمت اول: دکستر مرد خانواده، مردی که همسر و سه فرزند دارد
    قسمت دوم: دکستر آدمکشی تشنه خون

منم باهات موافقم. مطمئنم که این ریتا این فصل خیلی بیشتر از فصلهای قبل میره رو اعصاب!
    تا همین جا هم که من 3 اپیزود دیدم نمی تونم دیگه تحملش کنم

و تاثیری که مورد اول روی مورد دوم میذاره. از این به بعد چه بخوایم چه نخوایم قسمت اول رو توی سریال داریم بعضی ها ممکنه خوششون بیاد بعضی ها ممکنه بدشون بیاد و من به شخصه فکر میکنم جزو اون دسته از آدمهایی هستم که ریتا و نوزاد کوچک توی این فصل میره روی اعصابم حالا شمای نوعی ممکنه خوشتون بیاد من نمیدونم

راستش منم جزو دسته دومم. اما چیزی که جالبه اینه که این خانواده نچسب باعث شده که کلا بار طنز داستان بره بالا. شاید در ادامه به وجود اینا عادت کنیم و دیگه زجرآور نباشن
    این قاتل زنجیره ای تو این فصل رو دوست دارم. خیلی زیرکه و سرشار از اعتماد به نفس.
    واقعا به قول دکستر شبیه یک گرگ تنهاست. خیلی بی احساسه و نگاهی کاملا سرد داره.
    یه جورایی منو یاد دکتر هانیبال سکوت بره ها میندازه! اینطور فکر نمی کنی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط habibmp3 نمایش پست ها
    اگه كار به جايي برسه كه دكستر من رو رو تختش بخوابونه و از من اعتراف بگيره كه كدوم فصل سريال بهتر بوده اونوقت مجبورم بگم فصل چهار

تا اینجا که اینطور به نظر میرسه. فصل 4 شروع خیلی خوبی داشت و تا اپیزود 3 که من دیدم، هم جذابه و هم کشش لازم رو برای دنبال کردن داستان داره.
    باز هم باید دید که چی میشه.

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

برسیم به بهترین فصل دکستر
    فصلی که همه چیز داره!!!
    1. شروع کم و بیش ادم شدن دکستر و کمی وجود احساس تو وجود دکستر
    2.قاتل زنجیره ای جدید و البته زیرک
    3. بازگشت کاراگاه لاندی به دکستر
    4. علاقه شدید دکستر به مرد خانواده بودن
    5. کم شدن قتل های دکستر
    6. طنز پردازی بر روی کاراکتر دکستر
    7. سوتی های جدید دکستر
    8. فوق العاده تمام شدن دکستر و البته سورپرایز بزرگ دکستر در اخرین سکانس فصل 4

این فصل رو تقریبا میشه به این تقسیم کرد!!
    دکستر از اولین قسمت فصل 4 سعی کرد اون خوی ادم کشیش رو کمتر کنه و بیشتر به خانوادش و به بچه تازه به دنیا امادش کنه!! و کم و بیش تو طول فصل میتونه این حرکت رو بزنه!!
    قاتل زنجیری یا ترینیتی کیلر این فصل یکی از بهترین قاتل های تو طول این 3 فصل هستش و با نشان دادنش و فوکوس خوبی که روی این کاراکتر میدند موجب خوب جلوه دادن دکستر و البته کاراکتر ترینیتی میشه!! در این فصل اتفاقی که افتاد هم کاراکتر دکستر بهترین بازیگر شد و هم کاراکتر ترینیتی بهترین شد در مراسم گلدن گلوب!!
    بازگشت لاندی به سریال هم یه اتفاق جالبی بود که برای سریال افتاد و طرفدارای لاندی رو هم خوشحال کرد!!!

----------------------

---------------

11. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

فصل 4 دکستر واقعا خیلی جالبه، دکستر انقدر از روی احساس تصمیم گیری می کنه که خیلی مواقع دچار اشتباه میشه و کلی زحمت می کشه برای جبران انها. در کل هر چی سریعتر فصل 4 را نگاه کنید چون واقعا چند قسمت پایانی این فصل شما را تا سر حد جنون به جلو می برد

13. کاربر روبرو از پست مفید Don Corleone سپاس کرده است .

Faryad آواتار ها
    وضعیت : Faryad آنلاین نیست.
    سپاس ها : 148
    سپاس شده 133 در 60 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 288 تاپیک

واقعا عالی بود فصل 4 ، از اول فصل معلوم بود که این فصل فرق داره با بقیه ،‌از لحاظ روانشناسی خیلی فصل پرباری بود به نظرم ، واقعا بهترین قاتل زنجیره ای بود که تو این چند فصل دیدیم ( سه گانه )
    واقعا همه چیز داشت فصل 4 من که لذت بردم

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    منم باهات موافقم. مطمئنم که این ریتا این فصل خیلی بیشتر از فصلهای قبل میره رو اعصاب!
    تا همین جا هم که من 3 اپیزود دیدم نمی تونم دیگه تحملش کنم
    من نميدونم اين بيچاره ريتا چي داره كه اينقدر رو اعصابه!
    يه رفتار كاملا طبيعي داره كه اكثر زن ها تو اين جور شرايط همون عكس العمل رو نشون ميدن ...
    پ.ن : يه بار تو يه فاروم ديگه سر بحث ريتا با يه كاربر به شدت بحثا رفت بالا ... اميدوارم اينجا كار به زد و خورد نكشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط "parnian" نمایش پست ها
    راستش منم جزو دسته دومم. اما چیزی که جالبه اینه که این خانواده نچسب باعث شده که کلا بار طنز داستان بره بالا. شاید در ادامه به وجود اینا عادت کنیم و دیگه زجرآور نباشن
    خوشحالم كه من جزو دسته اولم ...!

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)