مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh مجموعه قصه های سرزمین اشباح

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مجموعه قصه های سرزمین اشباح

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

مجموعه قصه های سرزمین اشباح

نام: 19459161.jpg نمایش: 5670 اندازه: 299.0 کیلو بایت

عکس ها همون 12 جلد کتاب میباشد(قصه های سرزمین اشباح)

داشتم تو کتابخونه جذاب اتاقم که توش کتاب های جالبی به چشم میخوره کمی مرتب میکردم که یهو این مجموعه داستان های کتاب به چشمم خورد
    "مجموعه داستان های سرزمین اشباح"...
    این کتاب هم من با هاش یه عالمه خاطره دارم و دقیقا مثل رمان های هری پاتر که خیلی از ماها باهاش زندگی کردیم این هم نوعی دیگه تو زندگیم خاطره بوجود اورد.
    من زمانی با این کتاب ها اشنا شدم که وقتی جلد 4 هری پاتر رو خریدم و شروع به خوندنشون میکردم و تب هری پاتر اینقدر در من فوران زده بود که دنبال کتابی فانتزی و تو مایه های داستانی جذاب بودم که با این مجموعه اشنا شدم....
    و گفتم باید این کتاب رو به شما معرفی کنم...واسه کسانی که کتاب هایی فانتزی نظیر ارباب حلقه ها و هری پاتر رو پسندیدن باید بگم که این مجموعه 12 جلدی خودش یک شاهکار دیگه و در تقسیم بندی میشه گفت میتونیم بین کتاب های هری پاتر و ارباب حلقه ها قرار بدیمش...
    براتون از این کتاب میگم و نویسنده کتاب همچنین....

در باره کتاب باید بگم که اسمش هست "مجموعه قصه های سرزمین اشباح" که شخص اول تو این کتاب پسر بچه ایه به نام "دارن شان"...تا اینجا کافیه برم یه معرفی کوتاهیی از نویسنده این کتاب بهتون بدم که بدونین کیه...

دارن اشاگنسی (معروف به دارن شان) (۱۹۷۲-) نویسنده ایرلندی است.
    نام حقیقی او Darren O'Shaughnessy است. با این که او ایرلندی است اما در دوم ژوئیه ۱۹۷۲ در بیمارستانی در لندن بدنیا آمد و مدرسه را در ۳ سالگی آغاز کرد، او بسیار نا آرام بود به همین دلیل هیچ مهد کودکی او را قبول نمی‌کرد. در ۶ سالگی با خانواده خود به ایرلند مهاجرت کرد. او پس از گذراندن دوره کالج، دو سال در یک شبکه تلویزیونی به کار پرداخت و پس از آن برای همیشه فقط نوشت. ظهور دارن شان با کتاب Ayuamarca آغاز شد که در سال ۱۹۹۹ به فروش رفت. او در ژانویه ۲۰۰۰ کتابی برای کودکان با نام Cirque Du Freak نوشت. او این کتاب را بیشتر برای سرگرمی نوشت و با دو کتاب دیگر که برای بزرگسالان نوشته بود، روانه بازار کرد اما این کتاب بسیار مورد توجه قرار گرفت خصوصا، وقتی که کمپانی وارنر بروز پیشنهاد ساخت این کتاب را داد. او که پیش بینی این فروش را نمی‌کرد نویسندگی را ادامه داد ولی برای کودکان ! در طول ۵ سال او ۱۱ کتاب دیگر این مجموعه را نوشت. این کتاب‌ها در ۲۸ کشور(که البته صد در صد کشورهایی هم کپی‌هایی از آن‌ها را استفاده می‌کنند!) و در ۲۰ زبان ترجمه شد و حدود ۸٫۹ میلیون فروش رفت. وارنر بروز هیچ وقت فیلم هیچ کدام از کتاب‌ها را نساخت و اجازهٔ ساخت فیلم دوباره به دارن شان بازگشت. در سال ۲۰۰۵ دارن شان اجازه ساخت فیلم‌ها را به کمپانی Universal Studios فروخت. فیلم نامهٔ ۳ کتاب اول توسط (Brian Helgeland برنده اسکار) در حال نوشتن است تا توسط کارگردان فیلم X-MAN به روی پرده برود.

دارن شان علاقه شدیدی به کتاب‌های کمیک، فوتبال، شنا، موزیک پاپ و راک و پیاده روی دارد. مسافرت به نقاط مختلف جهان و دیدن خواب‌هایی که راه‌های جدیدی برای خشکاندن خوانندگان در پیش روی دارن قرار می‌دهد هم از علاقه‌های اوست.

درباره داستان این مجموعه زیبا و جذاب 12 جلدی:

اتفاقا اسم شخصیت اصلی در این کتاب خود دارن شان میباشد و به گفته نویسنده خودش را در جای شخصیت داستان جا زده و داره زندگی خودشو نقل میکنه....
    براتون داستان کتاب رو در پست بعدی میگذارم تا بدونید چجوری شروع میشه و جذابیتش تا به چقدر است

2. 8 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

3. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : مجموعه قصه های سرزمین اشباح

معرفی کتاب و تعریف کردن اولیه داستان بسیار زیبای مجموعه های دارن شان:

"من همیشه از عنکبون هاخوشم می امد و وقتی بچه بودم انها را جمع میکردم.من ساعت های زیادی را صرف کند و کاو در الونک قدیمی ته باغمان میکردم و با زل زدن به تارعنکبوت ها در کمین یکی از این غارتگران هشت پا مینشستم. وقتی یکی از ان عنکبوت ها را پیدا میکردم ان را به خانه میاوردم و روی تخته خوابم مینشاندمش.
    مادرم از دست من دیوانه میشد.
    وقتی بچه بودم خیلی خوشم می امد که از چیزی بترسم.وقتی 9 ساله شدم مامان و بابا یک رتیل کوچک به من دادند.ان رتیلبزرگ نبود.سمی هم نبود ولی بزرگترین هدیه ای بود که تا ان زمان میگرفتم...
    اما یک روز من یک کار مسخره کردم.در یک کاریکاتور یددم یک پشه به درون یک جارو برقی رفته بود و قیافه احمفانه ای پیدا کرده بود و چیزیش نشده بود.من هم با رتیل خود همین کار را کردم اما خوب میدونید همه چیز ان قدر ها هم خوب پیش نرفت و رتیل من تیکه تیکه شد و مرد.من خیلی گریه کردم چون همبازی عزیز من به خاطر من مرده بود و من دیگر او را نداشتم.
    این حرف های من فقط براتون یک مقدمه چینی بود چون میخواستم بگویم چقدر از عنکبون من خوشم می اید.چون سرنوشت من را یک عنکبوت تغییر داد...
    قضصه من در واقع شرح یک کابوس است,یک کابوس دنباله دار....
    به هر حال معرفی و مقدمه چینی تا به همین جا بس است.اگر حاضرید شروع میکنیم.البته اگر این داستان هم مثل همه داستان های تخیلی دیگر بود حتما در شبی توفانی و با هوهوی حغد ها و سر و صدا های عجیب و ترسناک زیر تخت شروع میشد.اما چون قصه من با همه قصه های دیگر فرق دارد از جای دیگری شروع میشود.از دستشویی مدرسه!"

بله...این مقدمه چینی از گفته های خود نویسنده کتاب در صفحه اول کتاب جلد یک مجموعه داستان های سرزمین اشباخ میباشد...
    حال براتون یک تعریف دیگه و کلی تر از داستان میگذارم:

"دارن شان" یک پسر بچه معمولی مدرسه ای است.اما عاشق عنکبوت هاست. زندگی دارن بسیار معمولی میباشد تا اینکه او با بهترین دوستش به سیرک عجایب میرود و یک عنکبوت بسیار بزرگ را میبیند.
    این جانور بسیار شگفت انگیز است اما همین چانور بی نظیر دارن را بر سر دوراهی قرار میدهد.دو راهی که او سرنوشت داستان کتاب را شروع میکند و زندگی خود را دچار یک کابوس وحشتناک میکند.
    دارن باید دوستش را از مرگ نجات دهد اما برای این کار باید تاوانی پس دهد...تاوانی هراس انگیز...باید زندگیش را به دست یک شبح بسپارد و ان هم یک شبح خوخوار...

بهتون توصیه میکنم اگر دنبال مجموعه داستان های تخیلی و فانتزی نظیر ارباب حلقه ها و هری پاتر میباشی...این مجموعه 12 جلدی بسیار شما را خوشحال میکند...چون دارن شان بیش از یک کتاب میباشد

ممنون...امیر
    ویرایش توسط Anti Trust : 07-20-2011 در ساعت 15:12

5. 7 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

susa آواتار ها
    وضعیت : susa آنلاین نیست.
    سپاس ها : 182
    سپاس شده 54 در 30 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 112 تاپیک

پاسخ : مجموعه قصه های سرزمین اشباح

من کتاباشو خوندم . مجموعه ی نبرد با شیاطینشم قشنگه. به نظرم اون ماهرانه تر بود یک کمی. یه فیلمم با بازی جاش هاچرسن دیدم که از روی اوایل مجموعه ی قصه های سرزمین اشباح با کمی تغییرات البته ساخته شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)