مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh بحث و بررسی پیرامون فصل 1 سریال سوپرنچرال

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: بحث و بررسی پیرامون فصل 1 سریال سوپرنچرال

DarkAngel آواتار ها
    وضعیت : DarkAngel آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,646
    سپاس شده 3,898 در 1,241 پست
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

بحث و بررسی پیرامون فصل 1 سریال سوپرنچرال

همانطور که میدانید سریال سوپرنچرال یا فراطبیعت سریالی است که از سال 2005 از شبکهCW پخش میشود و تا حال حاضر 6 فصل از این سریال پخش شده است و فصل هفتم برای پخش در فصل پاییز تمدید شده است.

این تاپیک در مورد بحث پیرامون فصل اول سریال سوپرنچرال است، پس لطفا از هر گونه اسپول درمورد فصل های بعدی خود داری کنید و فقط ایده، نظر و پیشنهاداتتان را راجع به فصل اول، شخصیت ها و داستان سریال بیان کنید.
    با تشکر.

2. 4 کاربر از پست مفید DarkAngel سپاس کرده اند .

3. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : بحث و بررسی پیرامون فصل 1 سریال سوپرنچرال

ممنون سهیل جان...اگه داری تازه این سریال رو شروع میکنی که خیلی خوبه چون منم به جمع شما خواهم پیوست واسه بحث و تبادل نظر در باره این سریال
    فصل 1 این سریال از تمامیه فصل های دیگش تاریک تر و از نظر ترسناک بودن بیشتره و داستان اصلی سریال از همین فصل شروع میشه و ادا مه پیدا میکنه...
    من نمیدونم تو تا چند قسمتش دیدی سهیل جون لطفا تا جایی که دیید بیا بگو تا باهم بحث رو شروع کنیم
    پرنی توهم بدو سریال رو ببین منتظریم

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

اما من در مورد فصل اول نظرم اين بود كه اون طور كه بايد براي شروع يه سريال قوي كار نشده بود
    دليلشم به نظر من عدم پيوستگي كلي بين اپيزودهاش بود ... درسته كه همه يه موضوع واحد رو در نهايت داشتند اما واقعا داستان يكپارچه نبود
    اما خب اپيزودهاي قشنگي داشت ....

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

فصل اولش رو من دیدم متوسط بود
    به نظرم کشتن بعضی از روحها و... خیلی مزخرف و بیخود بود
    شاید یه قسمتش خیلی خوب بود،اون قسمت که اون یارو دست دراز رو تو غار کشتنش
    من خیلی ترسیده بودم و اون قسمت اولش هم خوب ولی بقیه قسمتها چنگی به دل نمیزد
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

من الان اپیزود 17 هستم البته 15 قسمتشو 1 ماه پیش دیدم 1 قسمتشو دیشب )
    من قبل اینکه این سریال رو ببینم فکر میکردم سریالی توی مایه های هیروز هستش یعنی یک سری افراد با قدرت های عجیب و غریب که میوفتن به جون همدیگه و امیدوار بودم این سریال گندکاریه هیروز رو جبران و کنه منو به اون چیزی که دوست دارم برسونه.
    با این پیش زمینه رفتم سریال رو دیدم ولی همون قسمت اول فهمیدم که نه این سریال اونطوری نیستش منظور از فراطبیعی اتفاقات عجیب و غریبی هستش که زیر سر اشباح خبیث است و دو تا برادر که هیچ نیروی خاصی ندارن به مبارزه با این اشباح میپردازن.
    شاید اولش یه کمی خورد توی ذوقم چون انتظار چیز دیگه ای داشتم و شد یه چیز دیگه ولی کم کم که دیدمش بدم نیومد از سریالش هر قسمت موضوعی جدا داشت و کل فصل هم یک موضوع پیوسته پیدا کردن شبحی که مادر سم و دین رو کشته و پدری که به دنبال کشتن اشبح هستش و پیدا کردن قاتل همسرش.
    من هر قسمتشو که میدیدم یاد یه فیلم سینمایی می افتادم یا حتی این حالت بهم دست میداد که میتونه موضوع یه فیلم جدا باشه چون اکثر قسمتاش به هم ربطی نداره و من حتی یه بار توی پلی لیستم جای قسمتارو جابه جا گذاشته بودم و همینطوری پس و پیش هم دیدم بدون اینکه اتفاقی بیوفته ) چون اکثر قسمتاش بطور 100% هیچ ربطی به قسمت قبلیش نداره.
    ولی من از دلهره ای که توی هر قسمتش ایجاد میکنه خوشم میاد سریالی که توش خون و خونریزی و کثافتکاری نیستش و یه ژانر ترس بسیار خوب هستش یعنی واقعا دلهوره ایجاد میکنه ما میدونیم قرار نیست سر دوتابرادر اتفاق خاصی بیوفته ولی نوع داستان و موسیقی این دلهوره روایجاد میکنه.
    ولی باز هم هنوز برای من اون کشش رو ایجاد نکرده که روزی 10 قسمتشو بشینم ببینم با همون روزی یکی دو قسمت پیش رفتم تا الان:دی
    ولی در کل چون ژانر ترس این مدلی رو دوست دارم به ایندش امیدوارم هستش و امیدوارم همینطوری ترسناک بمونه :دی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    ممنون سهیل جان...اگه داری تازه این سریال رو شروع میکنی که خیلی خوبه چون منم به جمع شما خواهم پیوست واسه بحث و تبادل نظر در باره این سریال
    فصل 1 این سریال از تمامیه فصل های دیگش تاریک تر و از نظر ترسناک بودن بیشتره و داستان اصلی سریال از همین فصل شروع میشه و ادا مه پیدا میکنه...
    من نمیدونم تو تا چند قسمتش دیدی سهیل جون لطفا تا جایی که دیید بیا بگو تا باهم بحث رو شروع کنیم
    پرنی توهم بدو سریال رو ببین منتظریم

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

بدون هيچ ترديدي سوپرنچرال يكي از سريال هاي شاهكار تو ژانر خودشه ... شايد به جرات بشه گفت كه هيچ سريالي به اندازه سوپرنچرال تا به حال خلاقيت نداشته باشه!
    البته كساني كه تمام فصل هاي اين سريال رو ديدند متوجه اين موضوع خواهند شد ...
    فصل اول سوپرنچرال يه جورايي هر قسمتش از يه فيلم سينمايي اقتباس شده بود و اگه توجه كرده باشين تو همون قسمت يه اشاره كوچيك به همون فيلم سينمايي داشتند ... اين سريال مجموعه كاملي از تمام موضوعاتي است كه باهاش فيلم در ژانر وحشت دست كردند كه به صورتي متفاوت و البته خاص در اين سريال بيان شده ... سازندگان هم هيچ ترسي ندارن از اينكه ساختشون تقليد از ديگر آثاره و تا حتي اقرار كردن كه تو بعضي از قسمت ها از سريال The X Files هم كمك گرفتند.
    اونايي كه فصل يك سريال رو ديدند و چنگي به دلشون نزده به شدت پيشنهاد ميدم كه فصل هاي ديگه رو هم ببينند! چون ابتكار و خلاقيت نويسندگان تو فصل هاي آتي ديده ميشه ... فصل يك فقط ريشه سازي براي سريال بود كه البته ضرورت هم داشت.

9. کاربر روبرو از پست مفید habibmp3 سپاس کرده است .

DarkAngel آواتار ها
    یاد شده
    در 23 پست
    تگ شده
    در 750 تاپیک

خوب پس درست گفتم درباره اینکه با دیدن هر قسمتش یاد یه فیلم میوفتم :دی خوبه اینجا هم هستی مثل دکستر میشه بحث رو داغش کرد اینجا انگار بینندگان بیشتری داره بچه ها بیشترن :دی

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

سهیل جان دقیقا درست میگی حالا هر چی بری جولو تر با جزییات بیشتری روبه رو میشی تا در باره محوریت اصلی داستان...شاید بگم این سریال شبیه بازی جی تی ای هستش که تو نقشش که سری بازی جدا غیر اصلی داره که باید انجامش بدی
    این سریالم اتفاق های خیلی زیادی منیوفته که اصلا ربطی به داستان اصلی نداره اما بعد فصل 4 دیگه کلا موضوع عوض میشه و داستان اصلی که فکرشو میکردی بازم تغییر میکنه...خلاصه بگم داری یک سریال متفاوت رو میبینی پسر

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,006 در 1,164 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

من 3 فصلش رو دیدم .فصل یکش از قسمت 8 به بعد خیلی تکراری میشه دیگه حال نمیده ببینیش البت اون داستان بلودی مریش خیلی قشنگ بود و از همه ترسناک تر.رابطه ی این دوتا برادر رو خیلی توپ درست کردن عین بچه ها رفتار میکنن این دوتا.از امیر تورس عزیز هم تشکر میکنم که این سریال رو بهم معرفی کرد

habibmp3 آواتار ها
    وضعیت : habibmp3 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 251
    سپاس شده 525 در 227 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 146 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    خوب پس درست گفتم درباره اینکه با دیدن هر قسمتش یاد یه فیلم میوفتم :دی خوبه اینجا هم هستی مثل دکستر میشه بحث رو داغش کرد اینجا انگار بینندگان بیشتری داره بچه ها بیشترن :دی
    آره ... سوپرنچرال سريال عمومي تري هستش ... يكي از نكاتي كه به اين سريال خيلي خيلي كمك كرده وجود دو برادر هستش كه رابطه طنز آلودي با هم دارند ... البته نويسنده ها هواي شخصيت دين رو خيلي داشتند و رو جذابيت هاي بصري اون بيشتر كار كردند ولي به شخصه شخصيت مورد علاقم تو اين سريال سم هست. يكي ديگه از مشخصه هاي جالب اين سريال آهنگ هايي است كه تو هر قسمت پخش ميشه! اكثر آهنگا رو هم دين تو ماشينش ميذاره! هر وقت از هر آهنگي تو هر قسمتي خوشم ميومد سريع دانلودش مي كردم ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)