مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh زیدان : امیدوار به دیدن طرفدارانم در تهران هستم

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: زیدان : امیدوار به دیدن طرفدارانم در تهران هستم

Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,778
    سپاس شده 2,940 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

زیدان : امیدوار به دیدن طرفدارانم در تهران هستم

روزنامه روزگار امروز گفت وگویی از زین الدین زیدان منتشر کرد. زیدان که بحث حضورش در ایران برای نمایشگاه فوتبال مطرح شده است، در این مصاحبه که امیر شیروانی کارگزار ایرانی مقیم ایتالیا آن را به صورت کتبی از مرد سال سابقه فوتبال جهان پرسیده است، زیدان از حضور قریب الوقوعش به ایران گفته است. طبق نوشته این روزنامه احتمال حضور مارچلو لیپی نیز در ایران وجود دارد. البته این از آن وعده هاست که باید ببینیم و تعریف کنیم. این گفت وگو را بدون کم و کاست بخوانید:

چطور شد كه آمدن به ايران را قبول كرديد؟

دوست داشتم ايران را از نزديك ببينم و مشتاقم كه به ايران بيايم همينطور افتخار ميكنم كه به ايران بيايم چرا كه من هم مسلمان هستم و بودن در كنار مسلمانان در هر جاي دنيا لذت بخش است.

قطعا به ايران خواهيد آمد؟

البته قرار بود تاريخ ديگري به ايران بيايم اما مثل اين كه نمايشگاهي كه قرار است برگزار شود به تاخير افتاده و به اوايل پاييز موكول شده.

چون آمدن شما يك بار به تاخير افتاده و آن هم به دليل تغيير زمان نمايشگاه بين المللي فوتبال تهران بوده است هواداران شما در ايران نگران اند كه شما به ايران نياييد.

نه من حرفه اي هستم و طبق قول و قرارهايي كه داشته ام به ايران ميايم، ميگويم 99 درصد چراكه يك درصد ممكن است اتفاق غير مترقبه اي بيافتد اما همه چيز براي آمدن من مهياست.

چقدر فوتبال ايران را ميشناسيد؟

شناخت زيادي از فوتبال ايران ندارم فقط تنها چيزي كه از فوتبال ايران به ياد دارم بازيهاي خوب اين تيم در جام جهاني 98 بود كه تيم بدي نبود و فكر كنم توانست در يك بازي حساس تيم آمريكا را شكست دهد. بازي ايران آمريكا بازي حساسي بود و من به خوبي به ياد دارم كه در فرانسه همه بدنبال نتيجه بازي ايران و آمريكا بودند و اين بازي را تماشا كردند

از بازيكنان ايراني كسي را ميشناسيد؟

نه كسي را نميشناسم

آن زمان كه فوتبال ايران را در جام جهاني 98 ديديد چه نظري درباره فوتبال ايران داشتيد؟

به نظر من فوتبال ايران جاي رشد دارد و قابل رشد است و البته خيلي زمان ميبرد كه فوتبال ايران به سطح بالايي برسد. ضمن اينكه ياد ميايد در جام جهاني 2006 هم ايران حاضر بود اما مثل اينكه نتايج خوبي نگرفت.

يكي از دلايل محبوبيت شما در ميان مسلمانان و مخصوصا ايرانيان درگيري شما با ماتراتزي در فينال جام جهاني 2006 است، ميخواهيم از زبان شما جريان دقيق اين درگيري را بدانيم، آيا ماتراتزي به شما لقب تروريست داد و فقط يك ناسزاي خانوادگي داد؟

به من به صورت مستقيم الفاظ ناشايستي گفته شد، همانطور كه ميدانيد بازيكنان فوتبال در پايان بازيهاي مهم و حتي شايد غير مهم پيراهنهايشان را با هم عوض ميكنند در آن لحظه كه ماتراتزي پيراهن من را ميكشيد به او گفتم پس از شكست تيمت پيراهنم را به تو خواهم داد تا آرام شوي اما ماتراتزي به من گفت من پيراهن تو را نميخواهم، من پيراهن خواهر تو را ميخواهم كه من هم در واقع غيرتي شدم و با او به شيوه خودم درگير شدم .

2. 3 کاربر از پست مفید Don Corleone سپاس کرده اند .

3. # ADS

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

پاسخ : زیدان : امیدوار به دیدن طرفدارانم در تهران هستم

این زیدان هم خودشو مسخره کرده ها ...
    الان فکر کنم چهارمین ساله که شایعه شده می خوواد بیاد تهران ،
    یبار میگفتن می خواد بخاطر امام خمینی بیاد بره مرقدش
    حالا واقعا واقعا کی می خواد بیاد خدا داند !

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)