مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی و بحث و تبادل نظر در مود سریال " Once Upon a Time "(اختصاصی سینماسنتر)

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: معرفی و بحث و تبادل نظر در مود سریال " Once Upon a Time "(اختصاصی سینماسنتر)

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

معرفی و بحث و تبادل نظر در مود سریال " Once Upon a Time "(اختصاصی سینماسنتر)

نام: sx48llm9b6y5y8c8zos.jpg نمایش: 20037 اندازه: 59.9 کیلو بایت

معرفی:

سریال روزی روزگاری یک سریال جدید در ژانر درام و فانتزی امریکایی میباشد که فصل اول این سریال در 23 اوکتبر 2011 از کانال ABC به نمایش در خواهد امد.
    اپیزود های این سریال از لحاظ زمان هر کدام 60 دقیقه میباشد.

داستان سریال الهام گرفته از تمامیه موجودات فانتزی زمان قدیم(کلاسیک) کتاب ها و فیلم ها) میباشد.این داستان در باره یک شهر کوچک میباشد که در ان سحر و جادو های بسیاری جریان دارد و پری قصه نیز شخصیت اصلیه ان میباشد.

معرفی بازیگران و نقش انها:

-جنیفر ماریسون در نقش اما سوان(قو), او نگه دارنده اوراق وثیقه شهر و همچنیندختر گم شده جذاب سفید برفی نیز میباشد.او نیز نگه دارنده کلید صرفه جویی در دنیای جادو میباشد.

-جرارد گیلمور در نقش هنری پسر اما,او متوجه شد که مادرش 10 سال پیش به او کتابی افسانه ای داده است که جواب همه موجودات این شهر میباشد که انها چقدر شیطان صفت هستند.

-جنیفر گودوین در نقش مری ماگارت بلانچارت,معلم مدرسه هنری, که در واقعیت مادر اما یعنی سفید برفی میباشد.

-جاشوا دالاس در نقش جان دویی که پدر اما و همجنین شاهزاده جذاب شهر لقب گرفته است.

-لنا پارینا در نقش رجینا که در واقع ملکه شیطانی این سریال را ایفا میکند و دارای یک قدرت شیطانی بی نظیر هم میباشد.

-رافائل اسبارچ در نقش ارشیو(مورچه) که در واقع الهام گرفته شده از جیمی کریکت از کارتون زیبای کلاسیک پینیکیو میباشد.

-رابرت کاریل در نقش اقای طلا

-جیان کارلو اسپوسیتو در نقش سیدنی که خبرنگار اینه روزانه میباشد.که در واقع برای ملکه شیطانی کار میکند.برای اینه جادویی او

کارگردان:ادوارد کتیس

تهیه کننده:ادوارد کتیس-استیو پلیر من-ادوارد هارویز

نویسنده:ادوارد کتیس-ادوارد هارویز

شرکت تهیه کننده:شبکه ABC

سال ساخت و کشور سازنده:امریکا 2011

نام: 432354325.jpg نمایش: 12234 اندازه: 2.0 کیلو بایت

Once Upon a Time (TV Series 2011) - IMDb

نام: jdrvvixdhdaza8zfo3cy.jpg نمایش: 14907 اندازه: 54.2 کیلو بایت

نام: 2a84cqa28i5uxpap7c5.jpg نمایش: 15208 اندازه: 61.3 کیلو بایت

تهیه مطلب:با همکاری سروش عزیز(َScarface) و امیر(Anti Trust)
    مترجم:امیر(Anti Trust)

این نقد و ترجمه تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد

2. 19 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

3. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : معرفی سریال " Once Upon a Time "(اختصاصی سینماسنتر)

عکس های رسمیه اپیزود اول این سریال که در تاریخ 23اکتبر سال 2011 پخش خواهد شد.
    این سریال بسیار زیبا رو به همه شما معرفی میکنم که ببینید.

نام: ONCEUPONTIME_Y1_001_036_lowRes_595.jpg نمایش: 13104 اندازه: 40.9 کیلو بایت

نام: ONCEUPONTIME_Y1_001_006_lowRes_595.jpg نمایش: 15405 اندازه: 24.2 کیلو بایت

نام: ONCEUPONTIME_Y1_001_020_lowRes_595.jpg نمایش: 12187 اندازه: 51.7 کیلو بایت

نام: ONCEUPONTIME_Y1_001_032_lowRes_595.jpg نمایش: 12930 اندازه: 52.0 کیلو بایت

نام: ONCEUPONTIME_Y1_001_014_lowRes_595.jpg نمایش: 12483 اندازه: 25.1 کیلو بایت

5. 7 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

پاسخ : معرفی و بحث و تبادل نظر در مود سریال " Once Upon a Time "(اختصاصی سینماسنتر)

تریلرش رو الان دیدم
    باید بگم که ازش خوشم اومد،حتما میبینمش
    داستان اونجور که میگن مربوط به جن و پری و اینهاست و نویسندهای لاست نوشتن این سریال رو
    بازیگرای خوبی هم داره،اجازه بدین من بهش امیدوار باشم
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,006 در 1,164 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

پاسخ : معرفی و بحث و تبادل نظر در مود سریال " Once Upon a Time "(اختصاصی سینماسنتر)

قسمت اول این سریال رو دیدم با اینکه فکر نمیکردم خیلی خوب باشه اما منو به خودش جذب کرد.داستانش به موازات در دنیای واقعی و در دنیای خیالی اتفاق می افتاد.رابرت کاریل خیلی قشنگ رفته بود تو نقشش و خیلی طبیعی بازی میکرد.کار بقیه بازیگرا هم خوب بود اما به نظر من بازیگر نقش اما یکم ضعیفتر بود نسبت به بقیه بازیگرا .جلوه های ویژه اش هم خیلی خوب بود(بر خلاف ترانووا). نمیدونم چه ژانری میشه بهش گفت زندگی ماشینی توش هست تاریخی هست تخیلی ای هم که هست در کل به همه دیدنش رو توصیه میکنم و باید بگم: سریال عالیه از نظر تعداد بیننده هم که ترکونده بهترین پریمیر امسال هم بوده دیگه چی میخواین.

*Shiny* آواتار ها
    وضعیت : *Shiny* آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,310
    سپاس شده 3,488 در 920 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 376 تاپیک

بچه هایی که دیدن یه مقدار راجب داستانش حرف میزنین ببینم خوشم میاد می تونم ببینم یا داستانش جالبه یانه؟!!!

Alert دنیا جان اسپم نده عزیز من

ویرایش توسط Anti Trust : 10-25-2011 در ساعت 21:24 دلیل: اسپم

FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

منم دیدم قسمت اولشو.البته جسته گریخته دیدم باید بشینم یه بار دیگه ببینم اما خیلی خوشم اومد ازش.داستان خوبی داره به نظرم.جای کار هم خیلی داره
    حالا وقتی یه بار دیگه دیدم میام بیشتر در موردش حرف میزنم.

1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

منم الان دیدمش،اگه کنسل نشه میتونه سریال خوبی بشه
    اپیزود اولش بد نبود،بهش نمره 8 میدم
    داستان هم در مورد جن و پری هستش و در دو دنیا دنبال میشه،اولی دنیائی افسانه ای و دومی دنیای واقعی!
    داستان ساده و خوبی داشت به نظرم،من ازش بدم نیومد،همین مسئله باعث میشه دنبالش کنم
    داستان این قسمت از دنیای افسانه ای آغاز شد،جائی که زوج خوشبختی قراره با هم ازدواج کنن،در اون روز ملکه که انسانیست شروربه مراسم ازدواج این دو میاد و بنا به دلیلی که من درست متوجه نشدماینهارو نفرین میکنه و...
    خودتون ببینید داستانش طولانیه اگه بخوام بنویسمولی قشنگ بود سریالش،جون میده واسه سنین بالای 10 سال

اما به نظر من بازیگر نقش اما یکم ضعیفتر بود نسبت به بقیه بازیگرا .جلوه های ویژه اش هم خیلی خوب بود(بر خلاف ترانووا).
    علی کلا بازیگراش بد بازی نکردناون پسره هنری که خیلی قشنگ بازی میکنهاما موافقم جلوه های ویژه قابل قبولی دارهاما در مورد ژانرش درام و فانتزی هستش
    نمره اپیزود اولش هم بد نبوده 7/9 گرفته از imdb

11. کاربر روبرو از پست مفید 1CHAMPION سپاس کرده است .

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,006 در 1,164 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط 1CHAMPION نمایش پست ها
    علی کلا بازیگراش بد بازی نکردناون پسره هنری که خیلی قشنگ بازی میکنهاما موافقم جلوه های ویژه قابل قبولی دارهاما در مورد ژانرش درام و فانتزی هستش
    همه ی بازیگراش خوبن بازیگر نقش اما ضعیفتر بازی میکرد نسبت به بقیه اون پسره هم که نقش هنریه خیلی حرفه ای بازی میکرد

اگه کنسل نشه میتونه سریال خوبی بشه
    علی جون قسمت اول پر بیننده ترینpillot سال بوده تا حالا بعید میدونم کنسل بشه.

ولی قشنگ بود سریالش،جون میده واسه سنین بالای 10 سال
    درسته قسمت اول یکم بچه گونه میزد اما دیگه در حد بالای 10 سال هم نبود و به نظر من قسمت های بعدی داستان جدی تر میشه
    امار سریال:
    سریال Once Upon a Time شروعی بسیار قوی و دور از انتظار چه از نظر رتبه بندی سریالی و چه از نظر بیننده داشت. قسمت اول این سریال 12.8 میلیون بیننده داشته که رتبه 3.9 رو بین بیننده های 18 تا 49 سال کسب کرد که این رتبه 86 درصد بیشتر از میانگین بیننده های سریال های قبلی بوده که در زمان این سریال (یعنی ساعت 8 به وقت آمریکا) پخش میشده.
    این موضوع باعث شده قسمت اول این سریال بالاترین رتبه رو بین سریال های درام این فصل کسب کنه. این سریال تونسته رتبه ای بیشتر از سریال های Revenge از ABC و Person of Interest از CBS و حتی سریال Terra Nova از Fox کسب کنه.
    این خبر نویدبخش شروع یک سریال قوی و حسابی از شبکه ABC هستش که خودشون امیدوارن چراغ سریال های پاییزشون با این سریال دوباره روشن بشه. به هرحال از نویسندگان سریال LOST انتظار همچین سریال قوی میرفت.
    ویرایش توسط joker : 10-26-2011 در ساعت 12:31

13. 2 کاربر از پست مفید joker سپاس کرده اند .

1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

خب این هم از قسمت دوم
    قسمت خوبی بود،بهش نمره 8 میدم
    از نظر من این سریال روزی روزگاری تنها اشکالی که داره ،اینه که کاراکترهای اصلی زیادی نداره،الان فقط 5-6 بازیگر اصلی داره که انصافا دارن قشنگ بازی میکنن ولی متاسفانه با هیچکدوم نمیتونم ارتباط برقرار کنمفقط کمی از هنری خوشم میادامیدوارم کم کم شخصیتهای بیشتری رو ببینم
    چیزی که تو این قسمت دوست داشتم،دعوای مادر و مادر ناتنی هنری بود که جالب بود،مورد دیگه که برام جالب بود و در آخرای این قسمت نمایش داده شد،این بود که این شخصیتهای افسانه ای که حالا در دنیای واقعی زندگی میکنن،میدونن کی هستن و چی هستن و از کجا اومدن،من هنوز تو شوک این صحنه هستم،فکر نمیکردم چیزی از اون دنیای افسانه ای به یاد داشته باشن!!
    اسم این پسره هنری هم مشخص شد چرا هنری گذاشتن،مادر ناتنی ش چون اسم پدرش هنری بوده،این نام رو براش انتخاب کرده
    جالبه که این معلم هنری،مادر اما سوان هستش،من میگم قیافه ش آشناست

پ.ن پدر اما کجاست؟تو شهر نیست انگار

1CHAMPION آواتار ها
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

خب اپیزود سومش رو الان دیدم
    همون که قبلا گفتم،سریال قشنگیه فقط حیف که بازیگران اصلی زیادی نداره! به جز هنری با هیچکدوم نمیتونم ارتباط برقرار کنم
    به این اپیزود نمره 8/5 میدم،داستان ساده و قشنگی داره،بدون پیچیدگی و...
    کاش چند تا بازیگر بهش اضافه بشه!
    چند روز پیش خوندم که abc سر کنسل کردن یا نکردن این سریال مونده
    ایشالا که تمدید بشه

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)