سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.43- تحليل و بررسي فيلـــــــم تایتـــانیک (Titanic) - صفحه 3

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43
نمایش شاخه ای45علاقمندی ها

موضوع: Cwa.43- تحليل و بررسي فيلـــــــم تایتـــانیک (Titanic)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,202
    سپاس شده 25,635 در 4,555 پست
    یاد شده
    در 57 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

جعبه مدال ها

Cwa.43- تحليل و بررسي فيلـــــــم تایتـــانیک (Titanic)

نام فیلم : تـــایتـــانیـــک Titanic
    فایل پیوست 5418
    اطلاعات فیلم
    کارگردان : James Cameron
    نویسندگان : James Cameron
    تهیه کنندگان :, James Cameron Jon Landau
    موسیقی متن : James Horner
    تدوین : Conrad Buff IV, James Cameron, Richard A. Harris
    فیلم بردار : Russell Carpenter
    طراحی صحنه : Michael Ford
    کارگردان هنری :
    Martin Laing , Charles Dwight Lee
    بازیگران
    لئوناردو دی کاپریو (جک داوسن)
    کیت وینسلت (رز دوویت بوکیتر)
    بیلی زین (کال هاکلی)
    فرنسیس فیشر (روث دوویت بوکیتر)
    گلوریا استوارت (کهن سالی رز)
    اطلاعات دیگر
    ژانر: درام، هیجان انگیز، تاریخی
    تاریخ نمایش: 14 دسامبر 1997
    درجه نمایش: PG-13
    زمان فیلم: 194 دقیقه
    کمپانی توزیع کننده: پارامونت پیکچرز
    محصول : ایالات متحده آمریکا
    بودجه ساخت: 200 میلیون دلار
    فروش کل: 2185 میلیون دلار
    رتبه در سایت
    IMDB : از 284 هزار و 497 رای ، امتیاز 7.4 از 10
    افتخارات و جوایز
    نامزد 14 جایزه اسکار سال 1998
    برنده اسکار بهترین فیلم سال 1998
    برنده اسکار بهترین کارگردان سال 1998
    برنده اسکار بهترین فیلم برداری سال 1998
    برنده اسکار بهترین تدون سال 1998
    برنده اسکار بهترین جلوه های ویژه سال 1998
    برنده اسکار بهترین ادیت صدا سال 1998
    برنده اسکار بهترین صداگذاری سال 1998
    برنده اسکار بهترین موزیک متن سال 1998
    برنده اسکار بهترین طراحی صحنه سال 1998
    برنده اسکار بهترین کارگردان هنری سال 1998
    برنده اسکار بهترین آهنگ سال 1998
    نامزد 10 جایزه از بفتا 1998
    نامزد 8 جایزه از گلدن گلوب سال 1998
    برنده 4 جایزه از گلدن گلوب سال 1998
    برنده ده ها جایزه دیگر از فستیوالهای معتبر جهانی
    تحلیل و بررسی از سهیل
    ویرایش توسط FFKIA : 06-14-2012 در ساعت 22:35
    SovRan, AloneDreamer, 1CHAMPION و 5 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. # ADS

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : 43- تحليل و بررسي فيلـــــــم تایتـــانیک (Titanic)

خب امیر جان اگر استدلال تو از فیلم کلیشه ای تو ژانر عاشقانه اینه که کلا باید قید همه فیلم های عاشقانه رو بزنی !
    مثلا یک فیلم که 50 سال پیش با موضوع عشق نافرجام یه دختر و پسر بوده ساخته شده
    چون این موضوع رو داشته دیگه نباید تو سینما فیلمی با این مضمون باشه ؟
    یاد حرف مارک زاکربرگ تو فیلم شبکه اجتماعی افتادم که گفت :
    « اگر یکی یه صندلی خوب بسازه به هر کسی که قبلا صندلی ساخته که چیزی بدهکار نیست»
    شاید فیلم های زیادی با مضمون عشق و عاشقی ساخته شده باشه
    ولی در چندتای اونها طرف حاضر میشه تا زنده زنده منجمد بشه که عشقش زنده بمونه ؟!

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

4. # ADS

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

اتفاقا یکی از ژانر های مورد علاقم درام بید سهیل.با فانتزی البته
    اما خوب اصلا با عشق این فیلم حال نکردم و یه جورایی برام جالب نبود...چون دختره از زندگیش ناراضی بود بعد رفت طبقه پایین کشتی مست کردو آبجو زد رقصید و کارایی کرد که در شان شخصیت دختر اشرافی همبنطور که تو
    تحلیلت اومدی گفتی نبود...بعد با پسری شنا میشه که خیلی زرنگه و میدونه چجوری حرف بزنه تا یه دختر رو مخشو بزنهبعد یه جورایی شد عشق تویه یک نگاه...کلا واسه اینکه عاشق یک نفر شی واقعا زمانش مهم نیست؟
    همینطوری سریع ادم عاشق یکی نمیشه که...تازه شرایط دختره اونطوری بود...ناراضی از زندگی و همه اینا باعث شد خودشو وابسته کنه و بکشه طرفه پسره...پسرم خوب دیگه جز یه دختر پولدار خوشگل که عاشقشه چی میخواد؟
    یک پسری که کلا تو زندگیش اونطور نشون میده هیچ چیز معنی نداره فقط اینکه شادی کنه هو جوونیشو انجام بده...اونم عاشق دختره میشه...هر کی بود میشد...
    بعد اتفاق های دیگه دساتان که واسه هیجان انگسز تر کردن فیلم به کار بردند...
    من اینجور عاشق شدن رو قبول ندارم...عاشق باید برای معشوقش تو زمان های مختلف خودشو اثبات کنه نه عاشق بشند اونم تو یک نگاهو بخاطر اینکه دختره نیاز مند عشقه پاکه و همچنین نیاز مند محبت خالصه توهم همون لحظه در اختیارش بزاری بعد طرف وابستت شه...
    این جور عشق فقط واسه همون لحظه هاست سهیل...همون لحظه های اولیه که فکرت و قلبت و طرف مقابلت پور میکنه و حاضری هر کاری کنی...اما ثبات نداره...
    عشق بین کیت و دیکاپریو هم تو فیلم همینطوری شکل گرفت...اما چون فیلم بود باید شاهکارانه و شکوهمندانه به پایان میدادنش دیکاپریو رو تو اوج دلباختگی و عاشقی به دختر کشتند...تا یکی از برترین زوج های سینمای تاریخ لقب بگیره تو سینما
    Plz...Respect

The King Is Coming....Yes...Ronaldo Is Here

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

جعبه مدال ها

مشکل اینجاست که داری به این موضوع با منطق فکر میکنی ..
    در حالیکه عشق همانطور که حتی پیش وند "معجزه" هم بهش میدن ، کلا منطق رو از بین میبره
    آره .. منم باهات موافقم که رز اگر عقل داشت و با منطق بود ، سراغ جک نمیرفت
    ولی مسئله اینجاست که عشق معجزه میکنه و منطق رو از بین میبره

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,330
    سپاس شده 7,918 در 2,129 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ADoLF نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که داری به این موضوع با منطق فکر میکنی ..
    در حالیکه عشق همانطور که حتی پیش وند "معجزه" هم بهش میدن ، کلا منطق رو از بین میبره
    آره .. منم باهات موافقم که رز اگر عقل داشت و با منطق بود ، سراغ جک نمیرفت
    ولی مسئله اینجاست که عشق معجزه میکنه و منطق رو از بین میبره

نه سهیل جان کلا اشتباه منظورمو دریافت کردی..منظور من این نبود که بخوام عشق رو با دید منظق بهش نگاه کنم و حتی اینکه رز نباید اگه عقل داشت به سمتش میرفت.
    میگم عشقی که تو این فیلم نسون داده شد خیلی سریع به عشق افسانه ای تبدیل شد...واسه رسیدن به اون مقام دو نفر باید بیشتر همو بشناسند و باهم وقت بگذرونند تا اینطور برای خود جون هم رو بدن.
    یه جورایی عشق تو این فیلم عشق بین کیت و دیکاپریو با اینکه افسانه ای بود و به قوله خودت عشق یعنی همین و منم تو پست اولم تو این تاپیک هم اشاره کردم که حرفت کاملا درسته باعث میشه قشر فقیر و ثروتمند فرقی بینشون نباشه...اما لازمه بوجود آمدن همچین عشقی که تو تایتانیک نشون داده شد باید زمان هم درش دخیل باشه...حتی شرایطی که باعث میشه عشق بوجود بیاد.
    دختره عاشق بود...پسره هم همینطور ....بهترین عشق رو بهم داشتن اما خیلی اغراغ آمیز بود چرا که فقط تو زندگی کوتاهی که تو کشتی و شناختی که تو کشتی فقط و فقط باهم داشتن این عشق شکل گرفت.نظر من اینه که عشق کلمه مقدسیه و باید براش بیشتر زحمت کشید تا به اون جایگاه دست پیدا کرد.
    عشق تو این فیلم میگم کاملا زیبا بود و شاید بالاترین نوع عشق بود ولی واسه رسیدن به این نوع عشق خیلی زود بود...هم زمانش خیلی زود بود هم اینکه همینطور که گفتم رز در شرایطی بسر میبرد که براحتی امکان عاشق شدن از طرف هر شخص دیگری رو داشت...و دیکاپیریو هم همینطور..
    امیدوارم متوجه شده باشی چی رو میخوام بیان کنم...ممنون
    Plz...Respect

The King Is Coming....Yes...Ronaldo Is Here

8. 2 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

Riding to this world, all alone...
    Backstreetboy آواتار ها
    وضعیت : Backstreetboy آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,656
    سپاس شده 2,908 در 850 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Anti Trust نمایش پست ها
    بهترین عشق رو بهم داشتن اما خیلی اغراغ آمیز بود چرا که فقط تو زندگی کوتاهی که تو کشتی و شناختی که تو کشتی فقط و فقط باهم داشتن این عشق شکل گرفت.نظر من اینه که عشق کلمه مقدسیه و باید براش بیشتر زحمت کشید تا به اون جایگاه دست پیدا کرد.
    امیر جان، این چیزی که میگی مال یک فرد ایرانیه! (یا اینکه حد اقل اروپایی نیست).

برای یک فرد اروپایی (حالا در اینجا آمریکایی) زمان در عشق اصلا مطرح نیست. وقتی که ببینه یارو میتونه نیازهاش رو برآورده کنه عاشقش میشه). یارو تو خیابون راه میره و یکی رو میبینه و عاشقش میشه، بعد از یه مدتی هم یا از هم جدا میشن یا بچه دار!

درسته که عشق مقدسه! نباید اونقدر سریع عاشق هم میشدن و هزارتا چیز دیگه، ولی میگم این نظر یک فرد ایرانیه (نظر من و توئه!)

درضمن اونا برای چیزی که عشق براشون تلقی میشه، هیچ پنهان کاری ای نمیکنن که بخوان زمان زیادی رو با هم باشن. هرچی که هستن همونیه که نشون میدن (خدایی اینجوریه ها! فکر نکنی همینجوری دارم فرهنگ اونا رو بزرگ میکنم!)

به نظرم و با توجه به چیزی که با فرهنگ اونا جور باشه، فیلم از این نظر چیزی کم نداشت... .
    ویرایش توسط Backstreetboy : 08-14-2011 در ساعت 09:45
    آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند!

10. کاربر روبرو از پست مفید Backstreetboy سپاس کرده است .

INTER MILAN
    Don Corleone آواتار ها
    وضعیت : Don Corleone آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,777
    سپاس شده 2,939 در 843 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 849 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    امیر جان، این چیزی که میگی مال یک فرد ایرانیه! (یا اینکه حد اقل اروپایی نیست).

برای یک فرد اروپایی (حالا در اینجا آمریکایی) زمان در عشق اصلا مطرح نیست. وقتی که ببینه یارو میتونه نیازهاش رو برآورده کنه عاشقش میشه). یارو تو خیابون راه میره و یکی رو میبینه و عاشقش میشه، بعد از یه مدتی هم یا از هم جدا میشن یا بچه دار!

درسته که عشق مقدسه! نباید اونقدر سریع عاشق هم میشدن و هزارتا چیز دیگه، ولی میگم این نظر یک فرد ایرانیه (نظر من و توئه!)

درضمن اونا برای چیزی که عشق براشون تلقی میشه، هیچ پنهان کاری ای نمیکنن که بخوان زمان زیادی رو با هم باشن. هرچی که هستن همونیه که نشون میدن (خدایی اینجوریه ها! فکر نکنی همینجوری دارم فرهنگ اونا رو بزرگ میکنم!)

به نظرم و با توجه به چیزی که با فرهنگ اونا جور باشه، فیلم از این نظر چیزی کم نداشت... .

البته این چیزی که شما در مورد ایرانی یا اروپایی می گی را من نمی تونم حضم کنم. یعنی ایرانی ها به درجه بالاتری از عشق رسیدن یا اروپایی ها خیلی آزاد هستند. دیگه اونور اینجوری نیست که تو خیابون همیدگر را ببینند و برند با هم بچه دار بشند.
    این عشقی که امیر می گه یک مکتب هست و یک راه است و ایران اروپا و جای دیگر ندارد و به نظرم عشقی مه امیر نام میبره عشق در کمال مطلوب است که همه دیدگاه ها در آن بررسی قرار می گیرد و از اون کلمه کلیشه ای عشق در یک نگاه فاصله زیادی دارد. و به قول امیر زمان زیادی می خواهد که به آن رسید و این مطلب در تمام فرهنگ های دنیا به همین شکل هست. تو خیلی از همین فیلم ها که مثال های ما را تشکیل می دهند هم میشود این را دید. که دو نفر بعد از کلی رابطه تازه می فهمند یه جرقه هایی بینشون هست.
    البته به دلیل خیلی محدودیت ها اینجا جای مناسب برای بسط دادن این موضوع نیست وگرنه خیلی می ود روی این قضیه بحث کرد.

در ضمن امیر تو که می گی تو این مدت کم نمیشد به این عشق دست یافت. من با تو در اینجا مخالفم چون در تایتانیک یک عشق متداول وجود دارد. این یک نوع عشق طبیعی است با گرایشات احساسی. "تنفر دختر پولدار از زندگی یکنواخت بورژوایی و عشق ورزیدن به یک پسر جذاب و سرزنده حالا نی خواهد از هر طبقه ای باشه. و عشق پسر فقیر به پولدار که در تاریخ ثبت شده است. یعنی از همون اول پسر های فقی ناخودآگاه به بالا نگاه می کنند". ولی چون شباهت های زیادی در مسیر داستان تایتانیک برای این دو شخصیت بوجود می آبد میشه قبول کرد که آنها در مرتبه بالایی از عشق قرار گرفتند

12. کاربر روبرو از پست مفید Don Corleone سپاس کرده است .

Backstreetboy آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Don Corleone نمایش پست ها
    البته این چیزی که شما در مورد ایرانی یا اروپایی می گی را من نمی تونم حضم کنم. یعنی ایرانی ها به درجه بالاتری از عشق رسیدن یا اروپایی ها خیلی آزاد هستند. دیگه اونور اینجوری نیست که تو خیابون همیدگر را ببینند و برند با هم بچه دار بشند.
    نه منظورم این نیست که همدیگه رو ببینن و برن با هم بچه دار بشن!
    منظورم اینه که برای اونا زمان زیادی لازم نیست تا بخوان ازدواج کنن!

در ضمن کی میگه که عشق اگه مقدس باشه تو زمان طولانی بروز پیدا میکنه؟
    همون عشقی رو که میگین خیلی مقدسه، اتفاقا در مدت کمی هم میتونه بوجود بیاد... .

14. کاربر روبرو از پست مفید Backstreetboy سپاس کرده است .

Ashkan7000 آواتار ها
    وضعیت : Ashkan7000 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 9
    سپاس شده 41 در 19 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : Cwa.43- تحليل و بررسي فيلـــــــم تایتـــانیک (Titanic)

تایتانیک یکی از بهترین فیلمهای عاشقانه ایست که من دیدم.مثل دکتر ژیواگو و کازابلانکا در بطن حوادث بزرگ و فاجعه بار،داستان دو دلداده با هنرمندی تمام روایت میشود.جیمز کامرون با وجود انکه برای خلق صحنه های عظیم و وقایع بزرگ،داستان کلیشه ای عشق پسر فقیر و دختر پولدار را دستمایه قرار داد با این حال فیلمش اصلا جنبه سانتیمانتال و تصنعی پیدا نمیکنه.
    یاد اون روزها به خیر که هنوزم هنر ارزش داشت.روی تک تک جزئیات این فیلم کار شده و در هر کدوم از حوزه ها برای خود ضرب المثلی است.به خصوص کارگردانی هنری و آهنگ سازیش که به نظر من جزو بهترینهای تاریخ هستند.بیخود نبود که یازده اسکار از جمله اسکار بهترین فیلم و کارگردانی رو برد.
    یکی از بهترین پایانهای ممکن رو هم داشت.لحظه ای که رز وارد سالن بخش مخصوص مسافران درجه یک میشود و با نواخته شدن هنرمندانه فلوت همراه میشه،حضور همه مسافران کشتی اعم از فقیر و غنی در سالن بخش اعیان کشتی(پیام نمادین برابری همه پس از مرگ) و درآغوش کشیدن جک و رز یکی از زیباترین صحنه هایی اند که در پایان یک فیلم به نمایش درامده.در حالی که بیننده هنوز سرمست پایان مسحورکننده فیلمه صدای سلن دیون و ترانه افسانه ای مای هارت ویل گو آن هم به گوش میرسه.
    برای همه این موفقیت ها بود که کامرون بادی به غبغب انداخت و به هنگام دریافت اسکار بهترین کارگردانی همچون جک پیروزمندانه گفت:من پادشاه دنیام.

16. کاربر روبرو از پست مفید Ashkan7000 سپاس کرده است .

SEYED AMIR آواتار ها
    وضعیت : SEYED AMIR آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,628
    سپاس شده 2,279 در 865 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 494 تاپیک

جعبه مدال ها

Titanic

دیشب برای 5 هزارمین بار فکر کنم فیلم تایتانیک رو دیدم لذتش برام مثله همون لدتی داشت که برای اولین بار با نوارهای بزرگ ویدیو دیمش چندین سال پیش واقعا عجب فیلمی ساخته جیمز کامرون بزرگ ، کلا نمیشه این بشر فیلمی بسازه من ازش خوشم نیاد چه ترمیناتور چه آواتار چه تایتانیک و... کلا سخت میشه فیلم های کامرون ، اسکورسیزی ، فینچر و اسپیلبرگ رو با 1 بار دیدن گذاشتشون کنار ..

هر وقت تایتانیک رو می بینم نمی تونم 3 چیز رو قبول کنم ؟! چرا فیلم نباید تو 250 فیلم برتر imdb جای داشته باشه در حالی فیلم های مزخرفی از جمله بن هور میاد مثله تایتانیک 11 تا اسکار میبره !!، از این نظر میگم مزخرف چون ارزش این همه جایزه رو نداشت ...هرچند چارلتون هستون تو اون فیلم فوق العاده بود، حقش هم بردن اسکار بود ..

دوم اینکه چرا لئو دی کاپریو حتی نامزد هم نشد ؟!! باز اونور گلوریا استوارت با 5 دقیقه بازی میاد نامزد بازیگر مکمل میشه !! و اینکه چرا کیت وینسلت که تو این فیلم خارقالعاده بازی کرده نمی تونه جایزه رو ببره و هلن هانت میاد جایزه رو می بره ؟!!! و سوم اینکه چرا بعضی ها کلا از کارهای جیمز کامرون خوششون نمیاد !! البته در این مورد خوشحالم چون اونا همیشه از خودشون می پرسن چرا ما خوشمون نمیاد از سایرین میاد البته این قضیه عین این میمونه که من از کارهای استنلی کوبریک هیچوقت خوشم نیومده و همیشه از خودم اینو می پرسم آخه چرا این فیلم هایی می سازه که با روحیات من دم خور نیست

در مورد تایتانیک هم به مناسبت 100 سالگی غرق شدن این کشتی عظیم که بیشت از 1500 نفر کشته شدن 4 آپریل 2012 قراره دوباره این فیلم اینبار با کیفیت 3d ازش رونمایی بشه تو سینماهای ایالت متحده ...

و یه چیزه دیگه هم هست اینه که سهیل عزیز تو تحلیلشون فرمودن پول دار بودن و نبودن دیگه فرقی نداشت هنگام غرق شدن که من این موضوع رو قبول ندارم ، بیش از 65 درصد از نجات یافتگان که تعدادشون فکر کنم 702 نفر بودن تو این حادثه از غشر ثروتمندان یا همون جایگاه یک کشنی بودن 35 درصد دیگه از 2 جایگاه دیگه بودن ...
    ویرایش توسط SEYED AMIR : 02-28-2012 در ساعت 07:20
    FFKIA و 1CHAMPION به این پست علاقمند بوده اند.

18. 2 کاربر از پست مفید SEYED AMIR سپاس کرده اند .

Backstreetboy آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

جعبه مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED AMIR نمایش پست ها
    دوم اینکه چرا لئو دی کاپریو حتی نامزد هم نشد ؟!! باز اونور گلوریا استوارت با 5 دقیقه بازی میاد نامزد بازیگر مکمل میشه !!
    امیر جون، عشق این فیلم تو رو کور کرده! جدی میگم!
    لئوناردو به نظرم نقشی نداشت که بخواد توش خوب بازی کنه! تمام نقشی که داشت همش صحنه های مستحجن ( ) بود!
    استوارت هم که اونجوری شد، مثل بوتیک حامد بهداد شده جریانش! بهداد چند دقیقه تو فیلم بازی کرد؟ اما جایزه بهترین نقش مکمل مرد رو برد!

نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED AMIR نمایش پست ها
    چرا فیلم نباید تو 250 فیلم برتر imdb جای داشته باشه در حالی فیلم های مزخرفی از جمله بن هور میاد مثله تایتانیک 11 تا اسکار میبره !!
    به نظر تو واقعا میشد که این فیلم تو لیستی باشه که رستگاری شائوشنگ توشه؟

نمیدونم، شاید من چیزی رو که شما تو این فیلم میبینین رو نمیتونم ببینم! اما فکر نمیکنم که این فیلم حقش این چیزایی بود که شما گفتی!
    یه حرفی بزنم سایت ف*ی*ل*ت*ر* نمیشه؟
    اینکه یه نفر بیاد و یه نقش متوسط رو خوب بازی کنه حقشه جایزه ببره؟ یا کسی که میاد و فقط نقش یک ابزار ( همون صحنه هایی که تو فیلم بود!) رو خوب بازی میکنه تو فیلم؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)