سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.45- تحليل و بررسي فيلـــــــم رنگــــو (Rango) - صفحه 3

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43
نمایش شاخه ای54علاقمندی ها

موضوع: Cwa.45- تحليل و بررسي فيلـــــــم رنگــــو (Rango)

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA هم اکنون آنلاین است.
    سپاس ها : 11,364
    سپاس شده 25,849 در 4,626 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

Cwa.45- تحليل و بررسي فيلـــــــم رنگــــو (Rango)

نام فیلم: رنگـــو
    فایل پیوست 5457
    اطلاعات فیلم
    کارگردان: گور ویبرینسکی
    نویسنده: جان لوگان-گور ویبرینسکی
    تهیه کننده: گور ویبرینسکی
    موزیک: هانس زیمر
    تدوین: کریگ وود
    کارگردان هنری: جان بل

بازیگران
    جانی دپ
    ایسلا فیشر
    الفرد مولینا
    ابیگیل بریسلین
    هری دنت استنمتون
    اطلاعات دیگر
    ژانر: انیمیشن، هیجان انگیز، کمدی
    درجه نمایش: G

تاریخ نمایش:4 مارچ 2011
    زمان فیلم: 111 دقیقه
    شرکت توزیع کننده: پارامونت پیکچرز
    محصول ایالات متحده
    بودجه فیلم: 135 میلیون دلار
    فروش کل: 243 میلیون دلار
    این انیمیشن دارای امتیاز 7.5 از سایت imdb میباشد.
    افتخارات و جوایز
    برنده اسکار بهترین انیمیشن سال 2012
    برنده چهار جایزه از انی آواردز 2012
    برنده جایزه بهترین انیمیشن سال از بفتا 2012
    نامزد گلدن گلوب سال 2012
    تحلیل و بررسی از نازنین

ویرایش توسط FFKIA : 11-01-2012 در ساعت 20:20
    Anti Trust, SovRan, Skyfly و 10 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

2. 21 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .

3. # ADS

ایــستاده مــردن ..
    ADoLF آواتار ها
    وضعیت : ADoLF آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,447
    سپاس شده 2,143 در 951 پست
    یاد شده
    در 5 پست
    تگ شده
    در 486 تاپیک

پاسخ : 45- تحليل و بررسي فيلـــــــم رنگــــو (Rango)

به نظر من رنگو اعتماد به نفس داره نه حماقت.وقتی اون میخواد وارد کافه بشه نمیدونه که چه اتفاقی قراره بیافته.وقتی وارد کافه میشه و عکس العمل افراد تو کافه رو میبینه و میفهمه که دارن یجوری بهش نگاه میکنن میفهمه که تو چه موقعیتی قرار گرفته و در اون زمان با اعتماد به نفس مشکل خودش رو حل میکنه.
    دقیقا .. منم با این حرف موافقم
    در کل به نظر من
    وقتی رنگو هنوز وارد کافه نشده ، وقتی تصمیم میگیره که وارد بشه ، حماقت میکنه
    ولی وقتی وارد کافه شده و شرایط رو میبینه ، اعتماد به نفس خودش رو نشون میده

یه فرقی بین موقعی که هنوز ورد کافه نشده و وقتی که وارد کافه میشه باید بزاریم.

درسته این صحنه ها کلیشه ای هست اما وقتی در قالب یک انیمیشن استفاده میشه از حالت کلیشه ای در میا.در کل تحلیل خوبی بود ممنون
    برادر منم در خط بعدی حرفام اشاره کردم که شاید چون این کلیشه ها تو حالت انیمیشن به نمایش در اومده ، از نظر نازنین جالب اومده !
    ولی اینقدر این صحنه ها کلیشه ای شده که دیگه در قالب وسترن ، نگاتیو ، انیمیشن ، 3 بعدی و.. هم برای من جالب نیست.

آنان که میفهمند عذاب میکشند
    و آنان که نمیفهمند عذاب میدهند

5. # ADS

چيزي كه مرا نكشد قويترم ميسازد...
    RASHNO آواتار ها
    وضعیت : RASHNO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 6,228
    سپاس شده 6,214 در 2,017 پست
    یاد شده
    در 2 پست
    تگ شده
    در 763 تاپیک

متاسفانه من هنوز اين انيمشين زيبا رو نديدم ولي به زودي به جمع نظر دهندگان دراين تاپيك خواهم پيوست.

7. 2 کاربر از پست مفید RASHNO سپاس کرده اند .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,745
    سپاس شده 16,641 در 4,252 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ADoLF نمایش پست ها
    دقیقا .. منم با این حرف موافقم
    در کل به نظر من
    وقتی رنگو هنوز وارد کافه نشده ، وقتی تصمیم میگیره که وارد بشه ، حماقت میکنه
    ولی وقتی وارد کافه شده و شرایط رو میبینه ، اعتماد به نفس خودش رو نشون میده

یه فرقی بین موقعی که هنوز ورد کافه نشده و وقتی که وارد کافه میشه باید بزاریم.

برادر منم در خط بعدی حرفام اشاره کردم که شاید چون این کلیشه ها تو حالت انیمیشن به نمایش در اومده ، از نظر نازنین جالب اومده !
    ولی اینقدر این صحنه ها کلیشه ای شده که دیگه در قالب وسترن ، نگاتیو ، انیمیشن ، 3 بعدی و.. هم برای من جالب نیست.
    سهيل جان برادر من ، وقتي كه رنگو هنوز وارد كافه نشده از كجا بايد بدونه تو كافه چه خبره كه منه بيننده بهش بگم حماقت ؟؟؟؟؟
    وقتي رنگو اصلا از غرب وحشي خبر نداره ، وارد يه شهر اينطوري شده از كجا بدونه كه توي كافه اشرار شهر جمع شدند و بياد تصميم بگيره كه وارد بشه يا نشه ؟!!
    وقتي خود بيننده هم وقتي رنگو وارد كافه مي شه با مشاهده اون افراد جا مي خوره ، ديگه رنگو چرا بايد تصميمش احمقانه باشه ؟؟؟
    وقتي از چيزي كه ممكنه احمقانه و خطرناك به نظر برسه خبر نداري ، تصميمت براي برخورد و مواجهه با اون احمقانه نيست !!!!

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,143
    سپاس شده 25,840 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

سهیل جان این طور که من دارم از نوشته هات برآورد میکنم داری این انیمیشن رو با یه فیلم وسترن کامل مثل خوب بد زشت و .... مقایسه میکنی
    رنگو یک انیمیشن هستش که از روی یک فیلم نامه وسترنی برای براورده کردن خواسته های کودکانه ساخته شده!!
    الان نمیشه رنگو رو با کلینت ایستوود و فیلم نامه رو با فیلم نامه های بزرگی مقایسه کرد! رنگو یه انیمیشن برای خواسته های بچگونه ما هاستت چه بزرگ سال چه کودک
    رنگو هر چقدر احمق بود و هرچقدر احمق فرض میشد در همان اول فیلم اما بازیگر خوبی بود بازیگری بود که برای نمایش ساخته شده بود نمایشی که شروعش همان وارد شدن به شهر کثیف بود !! نمایشی که با ادا در اوردن حرکت های دیگر کابوی های داستان شروع شد!! و سرانجامش ورود به کافه بود!! رنگو حماقت نکرد وارد کافه شد !! چون کافه در تمام فیلم های وسترنی همین گونه است سراسر وحشت برای افراد جدید! رنگو در زندگیش چه دیده بود؟؟ جز یک شیشه که در انجا برای خودش نمایش بازی میکرد و شاید افرادی هم به دیدن این نمایش می امدند و ازش لذت میبردند و برای شادی رنگو دست تکان میدادند
    رنگو اصلا نمیدانست کافه چیست و وقتی وارد کافه شد و وقتی با افراد جدید اشنا شد فهمید که باید برای اینها هم نمایش بازی کند نمایشی که با یک گلوله هفت نفر رو میکشه!!
    به نظرم این اشتباه هستش که رنگو رو با یه وسترن کامل مقایسه کرد! رنگو یه وسترن انمیشنی است که به زیبایی فضای وسترن رو ترسیم کرده و به آن زیبایی بخشیده
    خیلی از این اتفاقات داخل فیلم رو میشه با خیلی اتفاقات دیگر فیلم ها مقایسه کرد!
    مار رو میشه به کلینت ایستوود شباهت داد! حمله هوایی رو میشه به فیلم زیبای اینک اخرالزمان و حمله هلیکوپتر ها شباهت داد
    این انیمیشن یک کپی حذاب از خیلی از فیلم ها بود به خصوص فیلم های سرجئو لئونه استاد این ژانر که اگر زنده بود فقط به رنگو میخندید و ازش لذت میبرد!! من به این انیمیشن اصلا امتیاز منفی نمیدم و بارها هم تماشا کنم ازش لذت خواهم برد چون انیمیشنی بود با خواسته های زیباو قشنگ!! و البته باز بگم این انیمیشن قسمت دو نخواهد داشت
    AZIMOTH به این پست علاقمند بوده است.
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

10. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

بالاخره منم اين اينميشن بامزه رو ديدم. نميگم انيمششين محبوب من شده، اما از ديدنش لذت بردم.

با اين جمله ات كاملا موافقم نازنين حان:
    نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    رنگو تنها يك انيميشن كودكانه نيست.
    به نظر من ديالوگ هايي كه تو فيلم هست و همينطور اتفاقاتي كه رخ ميده رنگو رو به داستاني جذاب براي بزرگترها هم تبديل كرده. يك آفتاب پرست با مزه كه در جستجوي پاسخي براي اين سؤال: «من كي هستم؟ » عازم سفري دور و دراز ميشه و بعد از پشت سر گذاشتن ماجراهاي زياد تبديل به يه قهرمان واقعي ميشه.
    اگرچه تو اين انيميشن هم بحث از تقدير و سرنوشت ميشه. چيزي كه البته من هميشه باهاش مشكل دارم

من عاشق اون صحنه اي هستم كه رنگو از ماشين پرت ميشه بيرون. اون صحنه خيلي زيبا دراومده و كاملا نشون ميده كه رنگو از اون دنياي بسته و خياليش قراره وارد يه دنياي واقعي و حتي بهتر بشه.

خسته نباشي نازنين جان منتظر تحليل هاي بعديت هستم

12. کاربر روبرو از پست مفید Parnian سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

و ما بلاخره تحلیلت را خواندیم با اینکه سر درد داشتیم
    اول بگم که نحلیلت رو نسبت به دیدی که به کارتون داشتی خیلی خوب نوشتی و به قول فرخ ادم همیشه فیلمی رو انتخاب میکنه واسه تحلیل که بهش علاقه داشته باشه.مثله خود من که دزدان دریایی کاراییب رو انتخاب کردمو و یا سریال گیم رو...
    اما در مورد انیمیشن و تحلیلت.
    مقایسه ای که با دنیای وسترن واقعی کردی باید بگم قشنگ بود و اینکه هر کسی این کارتون رو ببینه با اون جغد هایی که دارند اواز میخونندو گیتار میزنند...و یا صحنه هایی از بیابونو و دنبال آب و و هم چنین فرار کردن با اون بشکه آب ادمو یاد فیلم دلیجان آتش میندازه که جان وین بازی میکرد با کرت داگلاسنمیدونم دیدی یا نه ولی موقع فرارشون دقیقن هون طوری بود اصلا هیچ تفاوتی نداشت
    یا اون ملافه انداختن رو خودش زمانی که رنگو ب رمیگرده به شهر میخواد اونارو از شهر بیرون کنه دقیقه مثله کلینت ایستوود لباس پوشیده بود
    و دیگه از یک کارتون ادم چه انتظاری رو داره که بخواد شبیه فیلم های وسترنی شه؟
    اصلا خوش مزگیه همین انیمیشن این بود که شبیه وسترن های زمان قدیم بود که انگاری هیچ تکنولوژی برای داشتن آب نداشتن و نیاز داشتند یک قهرمان از جایی دور دقیقا مثل کلینت ایستوود که از جای دیگه اومده بود و شهر رو نجات داده بود.
    در رابطه با اینکه کار رنگو تو کافه اعتماد به نفس بود یه خنگ بازیو تحقیر من فکر میکنم باید گفت که رنگو تا زمانی که تو آکواریوم خودش بود همه چی داشت.یعنی تمام اونچه که تو ذهنش بود فقط یک عروسک بود...و دنیایی خیالی که برای خودش درست کرده بود.و این رنگووقتی پا به دنیای واقعی گذاشت و با اون موجود که فکر کنم مورچه خوار بود مواجهه شد و بهش گفت باید راحتو پیدا کنی و با اولین خطر زندگیش یعنی شاهین رو به رو شد ...تازه فهمید دنیایی که تو ذهنش درست کرده بود خیالیه...و تقریبا یک ترسی در وجودش بوجود اومد. و زمانی که وارد کافه داشت میشد ...اصلا چرا از وارد شدن به کافه بگیم...وقتی که وارد شهر شد فکر میکرد باید کلا شبیه اونها باشه...طرز راه رفتنشونو و حرف زدنشون.میخواست کامل بشه یه جورایی و فکر میکرد اگه از این حیوونا طرز زندگیشونو تقلید کنه میتونه مثله اونا شه.از تقلید کردن پشت سر اونا که اداشونو در میاورد میشد فهمید.و وقتی وارد کافه شد و با اون فضا رو به رو شد...
    فهمید باید از این نوع زندگی که تو افکارش تاحالا داشته در بیاد و با ساختن چند تا دروغ زندگی جدیدشو اغاز کنه.
    به همین دلیل بود که وقتی اون موش داشت مسخرش میکرد اخلاقش عوض شد و با اعتماد به نفس کامل شروع کرد به دروغ هایی که تو زندگیش باهاش مواجهه شده.رنگو میخواست با شرایط اونجا خودشو وقف بده و به نظرم موفق هم شد.
    رنگو از ادمای تو کافه نمیترسید.اون داشت با ذهنش کلنجار میرفت که چقدر این دنیا با دنیایی که تو اکواریوم داشت فرق میکرد و اگه به همشون بگه از کجا اومده اونو تحویل نمیگیرند و اعتماد به نفسشو بالا برد و داستانی رو بازگو کرد که موجب محبوبیتش تو جمع شد.
    ویرایش توسط Anti Trust : 08-07-2011 در ساعت 21:55
    1CHAMPION و AZIMOTH به این پست علاقمند بوده اند.

14. 3 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

voldemort آواتار ها
    وضعیت : voldemort آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,108
    سپاس شده 405 در 113 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 586 تاپیک

سلام...
    بالاخره منم این تحلیل را خوندم،اول تشکر میکنم از نازنین خانم بابت این تحلیل زیبا و همچنین از مهناز خانم بابت ویراستاری این اثر و بچه های گرافیک بابت بنرهای زیباشون.
    انیمیشن زیبایی بود...بیشتر،به نظرم به جای اینکه یک انیمیشن در ژانر وسترن باشه،یک وسترن در قالب انیمیشن بود!!!!
    در کل خیلی لذت بردم از دیدنش،تک تک صحنه هاش خاطره انگیز بود.از دیدن حضور شخصی که بی شباهت به کلینت ایستوود نبود و سخنانی که بین او و رنگو شد بی نهایت لذت بردم.
    اون قسمتی که تمام اهالی شهر به سمت بانک هجوم بردند تا ببینند که قضیه ی آب و جیره بندیش چطوریه و رنگو سر میرسه، دقیقا منو برد به حال و هوای فیلم Warlock با بازی هنری فوندا.
    در کل میشه گفت،این انیمیشن مجموعه ای از فیلمهای ژانر وسترن را در خودش جمع کرده بود که برای دوستداران این ژانر بسی مایه ی خوشحالیه و به نظرم این نقطه ی قوت این انیمیشن به حساب میاد.چون علاوه بر بچه ها،بزرگان هم میتونند به اندازه ی کافی ازش لذت ببرند.
    نظرات دوستان را که میخوندم دیدم بین اعتماد به نفس رنگو و حماقت اون اختلاف نطر و سلیقه هست. به نظر من رنگو بیشتر اعتماد به نفس داشت تا حماقت،حتی ورود به کافه هم به نظر من از اعتماد به نفسش ناشی میشه تا حماقتش.
    اینکه رنگو تونست از جمله ی من چه کسی هستم ؟،برسه به من هیچ کس نیستم،خیلی برام جالب و قابل توجه بود.در عین هیچکس شدن به همه کس شدن رسید!!!!
    ویرایش توسط voldemort : 08-08-2011 در ساعت 20:43
    MiSS SAYTA و Parnian به این پست علاقمند بوده اند.

16. 2 کاربر از پست مفید voldemort سپاس کرده اند .

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,229 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

من امشب بعضي از صحنه هاي رنگو رو دوباره ديدم و نظرات دوستان رو هم خوندم.
    بحث حماقت و يا اعتماد به نفس رنگو پيش اومد.
    من در اين مورد كاملا با نازنين موافقم:
    خصوصيتي كه بيش از هر چيز در تمام لحظات داستان در مورد رنگو بيننده را مجذوب مي نمايد اعتماد به نفس عجيب و مثال زدني اين شخصيت است. در سخت ترين شرايط ممكن خم به ابرو نمي آورد و در نهايت موفق مي شود براي هر مشكلي چاره جويي كند.
    وارد شدن رنگو به كافه، نشون دهنده اعتماد به نفس رنگوئه نه حماقتش. اون به خوبيو با اعتماد به نفس زياد تونست اهالي شهررو توي كافه مجذوب خودش كنه و با آب و تاب داستان از خودش بسازه.

چيز ديگه اي كه خيلي برام جالب بود، اشاره به اين مسأله بوود كه مردم هميشه به يه قهرمان نياز دارن. اين انيشمين به نوعي قهرمان باوري داره كه البته به مذاق بچه ها كه مخاطب اصليش هستن، سازگاره.
    بعد از ملاقات رنگ با روح غرب (يا همون كلينت ايستوود) رنگو از تمساح مي پرسه كه تو هم اونو ديدي؟ تمساح در پاسخش ميگه ما هميشه چيزهايي رو مي بينيم كه بهشون نياز داريم. اين هم يكي از ديالوگ هاي زيباي اين انيميشن بود به نظرم.
    Anti Trust به این پست علاقمند بوده است.

18. 2 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

A.L.I.A.S آواتار ها
    وضعیت : A.L.I.A.S آنلاین نیست.
    سپاس ها : 0
    سپاس شده 6 در 3 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : Cwa.45- تحليل و بررسي فيلـــــــم رنگــــو (Rango)

رنگو انیمیشن عالی ای بود
    من اول فقط به خاطر اینکه جانی دپ صدا گذاربود گرفتمش ولی وقتی دیدمش...
    واقعا خوشم اومد به خصوص شخصیت رنگو که خیلی خوب با آدم ارتباط بر قرار میکنه
    در ضمن ممنون واسه نقد زیباتون

20. کاربر روبرو از پست مفید A.L.I.A.S سپاس کرده است .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : Cwa.45- تحليل و بررسي فيلـــــــم رنگــــو (Rango)

خب میخوام یک خبر خوش براتون بدم.برای اونایی که با دوبله ایران خیلی حال میکنند و مخصوصا کارتون ها رو با دوبله میبینند.
    برای اولین بار بعد از انقلاب..یکی از بزرگترین دوبلور های تاریخ کشورمون که جزو 3 نفر برتر تو لیست هستش رو این انیمشن انجام داده.
    آقای چنگیز جلیلوند جای شخصیت رنگو صحبت کرده.و باید بگم یکی از حرفه ای ترین کارهای خودش رو در دوران دوبلوریش انجام داده.صدا کاملا با شخصیت شبیه.و طوری کارش رو انجام داده که تماشای دوباره رنگو رو برای من لذتش رو چندین برابر کرد.
    ناگفته نماند برای آشنایی با آقای جلیل وند ایشون جای شخصیت مارلون براندو در گاد فادر و تمامیه فیلم های مارلون براندو صحبت کرده-جای پل نیومن-جای استیو مکوین-جای رابرت دنیرو-همچنین در قبل انقلاب در فیلم های فارسی محبوب ترین شخصیت مرد سینمایی دوران ما یعنی فردین رو در تمامیه نقش هایش دوبله شو انجام داده.
    و اینک در سن 60 سالگی جای شخصیت رنگو طوری صحبت میکنه که همگان شگفت زده خواهند شد بعد از تماشای دوبله این انیمشن.
    به شما توصیه میکنم نسخه دوبله رنگو روببینید.
    ممنون...
    Skyfly به این پست علاقمند بوده است.

22. 4 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)