مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh اسپویلرهای فصل 3 سریال "Vampire Diraries"

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: اسپویلرهای فصل 3 سریال "Vampire Diraries"

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

اسپویلرهای فصل 3 سریال "Vampire Diraries"

در اين تاپيك ، اگر خبر جديدي از سريال Vampire Diaries منتشر شد اعلام خواهد گرديد .

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : اسپویلرهای فصل 3 سریال Vampire Diraries

عکس هایی از قسمت اول فصل 3
    با عنوان تولد

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

---------------

5. 3 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,366
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

نام: 400.jpg نمایش: 1510 اندازه: 22.0 کیلو بایت

یک بازیگر معروف به عنوان مهمان در فصل 3 خاطرات خوناشام.

دیوید گالا گر در نقش ری ساتن در اپیزود های اول و دوم فصل سوم این سریال بازی خواهد کرد.
    او نقش یک گرگینه را گویا قرار است بازی کند که به کلاوس که نیمی گرگینه و نیمی خوناشام است کمک میکند در راه اهدافش.
    البته استفان هم در این را همراه کلاوس هست.

تیهه مطلب و ترجمه:امیر(Anti Trust)
    اختصاصی سینماسنتر

7. 5 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

weird آواتار ها
    وضعیت : weird آنلاین نیست.
    سپاس ها : 115
    سپاس شده 137 در 56 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 9 تاپیک

خوب یه توضیحی هم در مورد فصل سوم بدم قسمت اول این فصل که bloody نام داره قراره تولد الینا باشه الینایی که الان 18 ساله شده و یه سال از استیفن بزرگتره اما بجای استیفن که با کلاوس همکاری میکنه دیمن تو تولدش کنارشه تو این قسمت گذشته ی استیفن رو هم میبینیم و یه چیزایی میفهمیم

یه سوالیم که دارم اینه که میتونم لینک دانلود تریلر این سریالو بزارم یا نه

9. 2 کاربر از پست مفید weird سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

یه سوالیم که دارم اینه که میتونم لینک دانلود تریلر این سریالو بزارم یا نه
    ممنون دوست عزیز بابت اسپویلرت...
    در رابطه با لینک باید بگم هیچ لینک ویدیویی نباید گذاشته بشه
    ممنون

11. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

عکس های جدید منتشر شده از فصل 3 خون آشام ها

----------------------

---------------

13. 5 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

داستان قسمت اول فصل سوم سریال خاطرات خون آشام به بیرون درز کرد

این قسمت که با تایتل و عنوان تولد یا The Birthday قرار است روز 15 سپتامبر وارد تلویزیون شود درباره الینا و دیمن میباشد در زیر و در تگ اسپویلر شما میتوانید داستان این قسمت را مشاهده نمایید
    Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد

امروز الینا گیلربت وارد 18ومین سال زندگی خود میشود اما او با چالشی بزرگ دست و پنجه نرم میکند و دوست خود استفان سالواتوره را به نوعی از دست داده است و الینا در به در برای پیدا کرد سرنخ هایی از استفان و کلاوس میباشد تا بتواند استفان را از دست کلاوس رهایی سازد. در طرف دیگر دیمن سالواتوره نیز به دنبال استفان میگردد و نیزمراقبت از الینا تا کاری برای جلب توجه کلاوس انجام ندهد است. در آن طرف استفان و کلاوس با یکی از دوستان نزدیک کلاوس ملاقات کرده و از او کمک میطلبند (که در عکس های بالا میتوانید این ملاقات را ببینید!). کارولاین نیز در تلاش برای برپایی یک مهمانی برای تولد الینا است و دیگر کاراکترهای داستان اعم از جرمی گیلبرت ، الاریک سالتزمن ، بانی ،تایلر و... نیز به نوعی با چالشهایی که در قسمت اخر فصل 2 با آن رو به رو شدند به مقابله میپردازند و مهمترین اتفاق نیز میتوان به دیدن ارواح توسط جرمی اشاره کرد که با دیدن آنا و ویکی داستان جدیدی برای فصل 3باز کرد

----------------------

---------------

15. 3 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

weird آواتار ها
    سپاس شده 137 در 56 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 9 تاپیک

خلاصه قسمت دوم : hybrid
    کلاوس نقشه ای داره که قدرتشو حتی از قبلم بیشتر افزایش بده اما با دخالت گرگینه ای به نام ری ساتن همه چیز مطابق با میل کلاوس پیش نمیره دیمن و آلاریک از استراتزی جدید الینا استفاده میکنن تا استیفنو پیدا کنن که منجر میشه دیمن به مبارزه با یک دشمن غیر منتظره و خطرناک بره جرمی به مت مراجعه میکنه تا بفهمه که روح ها یی که از گذشته اومدن چی از جونش میخوان بی خبر از اینکه کارولاین به کمکش احتیاج داره تایلر هم یک مواجهه ی عاطفی با مادرش داره { بازیگر جدید سوزان والترز } جاش باتلر این اپیزودو که نویسندگیش به عهده ی آل سپتین و تری مایر بوده کارگردانی کرده

17. 2 کاربر از پست مفید weird سپاس کرده اند .

weird آواتار ها
    سپاس شده 137 در 56 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 9 تاپیک

درام ماورائطبیعه سی دبلیو خاطرات یک خون آشام یکی از اون سریالهاییه که داستانشو قوی نگه داشته با بازگشت فصل سوم در 15 سپتامبر بسیاری از پیش بینی ها آغاز خواهد شد بعد از تلاش کلاوس برای اینکه قدرتمندترین خون آشام بشه در قسمت ا آخر فصل دوم حالا میبینیم که استیفنو کنارش داره و همچنین رشد کردن عشق بین استیفن و الینا و دیمن و قدرت جرمی که ارواحو میبینه و همه چیز حتی بهترم میشه حالا خالقان معروف با تیم secret circle یکی شده اند سریالی که باز هم از کتاب ال جی اسمیت به همین نام اقتباس شده و تهیه کننده ی اجراییش هم کوین ویلیامسون معروفه
    در طول مصاحبه که در مورد هر دو سریال و تفاوت بین افسانه ها صحبت شده ویلیامسون در مورد اینکه چطور نیمه ی اول سریال در مورد خانواده ی اصیل ها صحبت میکنه و بیننده ها میفهمن که چرا جرمی روح هارو میبینه و بانی هم نقش محوری داره و این که در گفتن یک داستان عاطفی تمرکز و پیچش و چرخش مد نظر خودتون قرار بدین او همچنین در مورد دایره ی مخفی نیز صحبت کرده و اینکه داستان چند نسلو بیان میکنه و مثلث عشقی خودشونو چطور جذاب بیان کردن
    سوال : چی قرار بگذره تو فصل سوم دفترچه ی خاطرات یک خون آشام؟
    کوین ویلیامسون : در نیمه اول فصل سوم من فکر میکنم که ما واقعا میخوایم از کلاوس لذت ببریم و اینکه او نه فقط اصیل است بلکه فرزند حرامزاده ی خانواده ی اصیل هستش اون یه دورگه ست و حالا طلسمو برداشته تماشا میکنین که چیکار خواهد کرد کسی که یه نقشه کامل پشت سرش داره و استیفن که یه قسمت از نقشه ست مجموعا نقششو تو قسمت اول مطرح میکنه و ما یه مدتی ادامشو میبینیم

آیا بینندگان بیشتر از کلاوس و خونوادش میفهمن؟
    این یه ایده ست ما داستانهای خیلی زیادی برای گفتن داریم با توجه به اتفاقاتی که در میستیک فالز میفته و سفر جاده ای کوچیکی که استیفن و کلاوس دارن و دیمن و الینا عزیز تلاش میکنن تا نجاتش بدن و من مطمئن نیستم که چه مقدار از خانواده های اصیلو ملاقات میکنن اما یه مقداری از اصیل هارو میبینین خوشبختانه الیجا بازخواهد گشت ما هنوز هیچ طرحی براش نریختیم اما خیلی دوسش داریم و یقینا میخوایم که برگرده بسیاری از شخصیتها و داستانهای غنی هستند اما ما امیدواریم که به عنوان فصل پیشرفت در پایان فصل به هم مربوط بشن من و جولی طرح های زیادی داریم اما فصل فصل بیان خواهند شد تا پایان که با عقل جور دربیاد

شما بسیاری از پیچشها و فاش کردنهای بزرگو تقریبا تو هر اپیزود دارین آیا با پیشرفت سریال اینکار سخت تر نمیشه؟
    اگه شما یه گوشه بشینین و سعی کنین در مورد پیچ و تاب داستان فکر کنین من هرگز به نویسنده ها اجازه چنین کاریو نمیدم چیزی که ما واقعا احتیاج داریم که انجامش بدیم تمرکز روی شخصیتهاست رفتار شخصیت انتخابی که میکنن تمایلاتشون چیزی که میخوان و گفتن یک داستان عاشقانه اگه شما یه داستان عاشقانه بگین و بعد پیچ و تابش بدین این واقعا جواب میده من میدونم که کجا باید برم و تمومش کنم و فقط سعی مکینم که گمراهتون کنم این نمایشو جالب میکنه این بری من جالبه احساس میکنم که دارم یکی از رمانهای اسرار آمیزو که وقتی بچه بودم میخوندم

آیا جنبه ی دیگر رمان وجود داره که شما بخواین معرفی کنین ؟
    این الان خیلی سخته ولی هر وقت لازم شد اینکارو میکنیم

در مورد جرمی آیا دیدن روح های دوست دختراش بر روانش تاثیر میزاره؟
    وقتی ما جرمیو نشون دادیم او با مرگ پدر و مادرش مواجه بود و در مسیر اشتباه بود این جالب خواهد بود که او چگونه به دیدن ارواح مرده میره و این بدان معناست که شش قسمت اولیه سریال نشون میده که میخواد بفهمه چه مرگشه او برای چند ساعت مرد و اتفاقاتی تو این چند ساعت افتاد که الان میتونه ارواح مرده رو ببینه و اونا واقعا چین ؟آیا واقعا روحن ؟ بهت حمله کردن تا انتقام بگیرن؟ یا اینکه عاشقتن؟ یا در تلاش برای صلحن ؟ یا سعی میکنن در مورد چیزی بهت هشدار بدن؟ او میخواد دقیقا بفهمه که چه خبره و اونا میخوان چی بهش بگن

با این ارواح میخواین بگین که خونآشاما روح دارن؟
    بله ما میخوایم رو این قضیه دست بزاریم در داخل اساطیر ما یه چیز دیگه در خارج وجود داره تو زندگی عادی انسانها هممون مقداری ایمان داریم جایی که ما اعتقاد داریم تو دنیای دیگه بهشته اما خون آشاما کجا میرن؟ ما نمیدونم ما میخوایم رو این سوال دست بزاریم بدون مذهبی بودن

آیا مت بین این همه شخصیتهای فراطبیعی انسان میمونه ؟
    ما همه ی این کاراکترهارو داریم که ارتباط فراطبیعی دارن چه انسان باشن چه نباشن مثل جرمی که حلقه داره و سپس متو داریم که اخرین انسانمونه من فکر میکنم او که حالا زیاد میدونه بازیش با کارولاین جالب خواهد بود بهترین دوست تایلره و دوست دختر سابقش الینا
    اتفاقات زیادی میفته ولی ما میخوایم که انسان نگهش داریم و این ایده رو دوست داریم

با افزایش قدرت بانی چه نقش محوری تو این سریال خواهد داشت؟
    بانی خیلی مهمه همینطور که ما فصل دوم گذروندیم کسی که دوسش داشت افراد مرده رو میبینه فقط دو زن دیگه که تو زندگیش عاشقشون بود بانی دقیقا تو مرکزه چون تو خوانواده ی کلاوس یک جادوگر ریشه ی همه ی کارهاست و بانی الان جادوگر ماست

و افسانه گرگینه های ما ؟
    مثلث عشقی بین تایلر و کارولاین و مت که تنها انسان ساکن ماست خوب پیش میره که قضایا براش جالب بشه بهترین دوستش گرگینه ست و دختری که عاشقشه خون آشامه چطوری همه ی اینارو تطبیق بدم؟ این مثلث قرار کاملا کنار به کنار دیمن و الینا و استیفن بره

در مورد فصل سوم چی میتونین بگین؟
    رابطه ی دیمن و الینا واضحه و چطوری پیگیری میکنن تا استیفنو نجات بدن دیمن قراره که به قهرمان تبدیل بشه تو فصل دوم دیدیم که با خوب بودن میونه خوبی نداره یه مرد میتونه افراد زیادیو نجات بده بخش مورد علاقم در مورد دیمن اینکه که یه نفرو نجات میده بعد سه نفرو میکشه یه قدم به جلو و سه قدم به عقب
    حالا با الینا دوسته و الینا نمیخواد که کسیو بکشه هیچ کسیو اما این طبیعتشه این کسیه که هست و در عین حال عاشق الینا و الینا میره که با حرف کاترین در پایان فصل دوم روبه رو بشه تو میتونی عاشق هر دوتاشون باشی این انتخاب کاترینا بود اما ممکنه که انتخاب الینا نباشه از نظر اون میتونی عاشق خیلی ها باشی اما حرکاتش باید فرق کنه این چیزیه که من در موردش هیجان زدم

در مورد رمان ال جی اسمیت چی که باعث شده اقتباس برای یه سریال آسون بشه ؟
    آسون این آسون نیست یه چالشه که همین باعث جالب شدنش شده اما واقعا خیلی سخته چیزی که در مورد جهان ال جی اسمیت جالبه اینه که به چیزهایی که من عاشقشونم توجه داره سن و رفتارهای نوجوانارو با ژانری که من عاشقشم مخلوط میکنه یکی از چالشها اینه که این یه سری کتابه که ازش اقتباس شده ال جی واقعا تو تاریخ کاوش میکنه و گذشته و آینده و همه ی این جاهای مختلف
    من ال جی دوست دارم خیانت فریب دوستی و وفاداری و عشق و ضرب و شتم این چیزایی که منو شاد میکنه خوب من کلاهمو برای احترام به ال جی برمیدارم و ازش تشکر میکنم

در دایره ی مخفی در نهایت جنگ بین نسلها میشه ؟
    این ایده از آنچه 16 سال پیش اتفاق افتاده شروع میشه که مادر کسی از این شهر تعقیب میکردند چه چیزی اونقدر وحشتناک بوده؟ گروه جدید ما سعی میکنه که اینو کشف کنه برای ترس از آینده خود بسیاری از کشفها به سمت نسل میره ما گروه داون و چارلز داریم اما همچنین جین داریم که مادربزرگ کسیه که گروه خودشو داره بنابراین جنبه های نسلی وجود داره اگر شما دنبال اساطیر مخفی هستین این جهان تبهکاراست که ممکن است کارتان با مخالفت خائنانی رو به رو باشد اما اگه ما کارمونو درست انجام بدیم شما اونارو درک میکنین و میفهمین چرا اینکارو میکنم در کنار سرگرمی و احساسات

تعادل بین نسلها چطوری برقرار خواهد شد؟
    من فکر نمیکنم که دفترچه خاطرات یک خونآشام به عنوان نسل جوان باشه چون خون آشامهای ما 164 سالشونه من فکر نمیکنم که این نمایش جوانانه ای باشه چون ما اونقدرام تو دبیرستان نیستیم چیزی که من از دایره راز عاشقشم اینکه در مورد چند نسله من عاشق این ایده هستم که اونارو نه تنها نوجوان نشون میده بلکه ایده های که از طریق آنها در حال اجرائه در حالی که دارن راه نوجوانیو طی میکنن نشون میده
    آیا همه تو این شهر میدونن که گروه جادوگرا وجود داره یا مردمی هستند که اطلاع ندارن؟
    بله مطلقا این شهر چنس هاربره و شش خانواده ی با اصل و نسب تو گروه وجوددارن اما همچنین جادوگرای دیگه هم تو شهر هستن بیشتر از 6 جادوگر وجو داره
    تو شهر افراد زیادی هستن که هیچ فکرشون هم به جادوگرا خطور نمیکنه طبیعیه شهری کوچک در غرب آمریکا و در بیشتر قسمتها هیچ چی از جادوگری نمیدونن

محدودیتهای قدرت چگونه پیدا میشن در حالی که این چند نفر همدیگرو پیدا کردن؟
    سوال خوبیه یه ترس بزرگ وجود داره یکی از چیزهایی که من همیشه باهاش شوخی میکنم اینه که اگه شما میتونین جادو کنین چرا یه جادو دیگه نمیکنین تا جادوی خودتونو بهتر کنین؟ آیا میشه جادو رو بزرگتر بزرگتر و بزرگتر کرد؟ چطوری اونو رشد بدیم و واقعیش کنیم و در عین حال یک داستان احساسی بگیم ؟ مقداری نگرانی در مورد جلو رفتن وجود داره جادوهای زیادی تو پایلت اتفاق میفته آره تو جواب سوالتو تو قسمت دوم میگیری

چگونه قصد دارین مثلث عشقیو تو این سریال نشون بدین؟
    نمیدونم تو صد قسمت حداقل نه فکر کنم مقداری پیچ و تاب میطلبه ما راه رسیدن بهشو میدونیم اما یه تاریخ پشتشه که پیچ و تابهای زیادی انجام میشه

آیا دایره راز روشنتر و شوخ طبعتر از دفترچه خاطرات یک خون آشام خواهد بود ؟
    این مردم واقعی در دنیای واقعی زندگی میکنند و سپس اتفاقی جادوی خودشونو درست میکنن من فکر میکنم قطعا انگیزه ی فراوان توش وجود داره جلو و مرکز دایره راز بسیار تاریک است نسخه ما از جادوگری خیلی تاریکه پاره کردن قلب و بریدن مردم که ما تو خاطرات خون آشام انجام دادیم نیست اما رههای زیادی برای پوست کندن یه گربه وجود داره پس طنز ترس شیطان و جادوگری وجود خواهد داشت

تفاوت بین اسطوره و قدرتهای جادوگران بین این دو جهان چیست ؟
    ارتبازط دادن جادوگری در خاطرات یک خون آشام و دایره راز خیلی سخته اینا کاملا جدا از همن
    در مورد عکسا فقط مدیران یه راهنمایی بکنن
    تهیه و ترجمه : فرشاد

19. 3 کاربر از پست مفید weird سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

4عکس جدید از بازیگران فصل 3 سریال خاطرات خوناشام.

نام: VD3_0509rb_595.jpg نمایش: 1667 اندازه: 42.6 کیلو بایت

نام: VD3_0220ra_595.jpg نمایش: 1906 اندازه: 41.5 کیلو بایت

نام: VD3_0644rb_595.jpg نمایش: 2046 اندازه: 76.6 کیلو بایت

نام: jomotvds32_595.jpg نمایش: 1749 اندازه: 28.6 کیلو بایت

21. 5 کاربر از پست مفید Anti Trust سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)