مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی فیلم The Artist در سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: معرفی فیلم The Artist در سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

معرفی فیلم The Artist در سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

Artist
    کشور سازنده : France
    سال ساخت : 2011
    مدت فیلم : 2011
    ژانر : درام ، صامت ، موزیکال
    کارگردان : مایکل هازناویسوس
    فیلمنامه نویس : مایکل هازناویسوس
    تهیه کننده : توماس لنگمن
    اهنگساز : لودویک بورس
    فیلمبردار : گویلومه اسچیفمن
    بازیگران : ژآن دوژاردن ، برنیکو بجو

فیلم هنرمند یا Artist فیلمی فرانسوی به کارگردانی مایکل هازناویسیوس و بازیگرانی چون ژآن دوژآردین ، برنیکو بجو و چند تن دیگر از بازیگران سینمای فرانسه است. داستان این فیلم در هالیوود میگذرد و در بین سال های 1927 و 1931 که تمرکز خود را برا یافت یک بازیگر مرد برای فیلم های صامت است که در این بین ستاره فیلم های صامت (ژان دوژاردین) برای این نقش انتخاب میشود. این فیلم که به نوعی سیاه و سفید است و تمرکز خود روبه سینمای صامت گذاشته است سینمایی که در این سالها مخاطب زیادی ندارد باید گفت کارگردان این فیلم به نوعی ریسک کرده است اما این ریسک جواب داده است و منتقدان این فیلم که این فیلم را در جشنواره کن مشاهده کرده اند آن را فیلمی خوب و قابل ستایش عنوان کرده اند بازیگر مرد این فیلم ژان دوژاردین به عنوان بهترین بازیگر مرد از سوی جسنواره کن انتخاب شد! این فیلم قرار است در 23 نوامبر وارد سینماهای آمریکا شود..

نامزد بهترین فیلم در اسکار و بهترین بازیگر و نامزدی در بخش های مختلف اسکار

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد
    ویرایش توسط ScarFace : 01-27-2012 در ساعت 20:11

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 11 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

seven pounds آواتار ها
    وضعیت : seven pounds آنلاین نیست.
    سپاس ها : 653
    سپاس شده 158 در 65 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 261 تاپیک

پاسخ : معرفی فیلم The Artist در سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

با تشکر از توضیحاتی که داده شد ، البته این فیلم در جشنواره ونیز امسال هم حضور داره ....

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

وای خدای من یعنی این فیلم یه چیزی شکوند اونم حس لامسب من بود که اصلا حس فیلم های سیاه سفیدی نداشتم بالاخره با این فیلم شکسته شد و فیلم رو دیدم
    چقدر فیلمه باحال بود و چقدر ادم از فیلمه لذت میبره و چقدر هم شاد بود فیلمه البته تا وسط هاش بعدش یکم غمگین میشه و یه وضعی میشه :دی
    فیلم واقعا عالی هستش هر دو بازیگر نقش اول واقعا عالی بازی میکنن هم مرد هم زن و البته و االبته از اونا خوبتر باید به بازی بی نظیر این شخص اشاره کنم هاپوی دوست داشتنی

به خدا اگه تو اسکار میشد حیوان رو برد جزو نامزدا این یکیشون بود و صد در صد جایزه رو هم ماله خودش میکرد نا گفته نماند چقدر تلاش کردند که این سگه نامزد دریافت جایزه اسکار شه که 100البته نمیشد کردش اما میشد عالی میشد بازیش عالی بود چقدر این سگه تو داستان دوست داشتنی بود و اداهاش عالی و بینظیر !!
    در کل بازی همه بازیگرای فیلم پسندیده شد و ژآن دوژاردن بدون هیچ شکی باید بهترین بازیگر مرد امسال شه واقعا عالی بود و حتی بهترین بازیگر زن هم برازنده بازیگر این فیلم هستش!

صحنه اخر فیلم هم خیلی خیلی باحال بود وقتی ......... :دی
    دیدن این فیلم رو به همه توصیه میکنمزودی ببینید خیلی ارزشمنده این فیلم در نبود صدا چه ها میشه کرد . راستی اینم بگم این فیلم هیچ دیالوگی نداره و یکم اهنگ ممتد فیلم میره رو مخ ادم و حتی عصبانی میکنه ادم رو به نظرمم صدای فیلم رو 0قرار بدید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

---------------

6. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

FTSAMO آواتار ها
    وضعیت : FTSAMO آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,723
    سپاس شده 2,889 در 963 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 534 تاپیک

سروش کیفیت خوبش واسه دانلود اومده مگه؟
    من خیلی دلم میخواد ببینم این فیلمو. تعریفشو خیلی شنیدم.

I’m past patiently waiting. I’m passionately smashin’ every expectation
    !Every action’s an act of creation

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط .: ||FaTeMeH|| :. نمایش پست ها
    سروش کیفیت خوبش واسه دانلود اومده مگه؟
    من خیلی دلم میخواد ببینم این فیلمو. تعریفشو خیلی شنیدم.
    نه کیفیتش معمولیه اما فیلم سیاه سفید هستش و جلوه ویژه ای نداره که تعصیری بر روی کیفیت بزاره و فکر کنم کیفیت خوبش با این هم فرق کلی نداشته باشه:دی در کل

----------------------

---------------

9. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,748
    سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
    یاد شده
    در 65 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

ای وای که چقدر من از دیدن این فیلم با تمام حال و هواش لذت بردم!
    اصلن تو این دنیای سه بعدی سازی های سینمایی, یه فیلم صامت سیاه و سفید چقدر که چسبید و من فکر می کنم تمام موفقیت هاش هم علاوه بر نکات مثبتش, این بود که دست روی نقطه ای گذاشت که شاید دل اهالی سینما دلتنگش بودند!
    جالب بود رویارویی فیلمی مثل هوگو با سیاه و سفید آرتیست!
    چقدر بازی ها توش خوب بودند, علاوه بر بازی زیبای ژان, من فکر می کنم توانایی های خانم برنیکو در سایه نامزدی مریل استریپ نادیده گرفته شد!
    این دو هنرپیشه به خوبی از عهده نقششون بر اومدند
    واقعا لذت بردم
    مررسی سروووووش

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MISS SAYTA نمایش پست ها
    جالب بود رویارویی فیلمی مثل هوگو با سیاه و سفید آرتیست!
    چقدر بازی ها توش خوب بودند, علاوه بر بازی زیبای ژان, من فکر می کنم توانایی های خانم برنیکو در سایه نامزدی مریل استریپ نادیده گرفته شد!
    این دو فیلم هردو از هر لحاظی بدردنمیخورن :دی چون هردو فیلم های اون طور مورد پسند نیستند اما هردو دوست داشتنی هستند که این دو رو از سایر نامزدها جدا میکنه کاملا مخصوصا ارتیست که فقط تنها نکته منفیش همون اهنگش بود که به طور ممتد تا اخر فیلم پخش شد که رفت رو اعصابم و دیونم کرد اصلا و سردرد هم داد بهم :دی اگه اون نبود میشد از 10 نمره خوب 8 رو بگیره! اما در کل خیلی فیلمه ساده ای بود دقیقا عین فیلم های دیگه صامت اون دوران!
    تا به امروز تنها فیلمی که به صورت صامت تونسته اسکار رو بگیره فیلمه Wings هستش که در اولین ساله اسکار تونست این عنوان رو به خودش اختصاص بده حال بعد از 84 سال تقریبا از ان روز این فیلم اسکار بگیره واقعا حال و هوای دیگه ای داره در کل مشت میزنه تو صورت این مرتیکه کامرون که بره با اون سه بعدیش بازی کنه :دی
    بازی بازیگرا هردو عالی بودند عالی ژان دوژاردین یکی از کمدین های مورد علاقم شده ! وقتی تو گلدن گلاب اون طوری حرف زد من غش کردم اون قدر خندیدم برگشت گفت : همون طور که باستر کیتون تو فیلماش میگفت :دی دیگه حرف نزد اصلا چون باستر کیتون حرف نمیزد که :دی دمش گرم :دی بازیه خانومه هم عالی بود که همون خانوم کارگردان این فیلم هستش! اما بازنده هستش در مقابل مریل استریپ امسال واقعا ساله بازیگرای زن بودش! همون طور که باز مریل استریپ گفت واقعا شرمسارم که بیام در مقابل این بازیگرا من جایزه رو بگیرم! بازی مریل عالی است مثل همیشه چیزی نمیشه گفت زن اسطوره است اما بازیه برینکو هم قابل ستایش هست و عالی و عالی ! اما امسال یه بازیگره دیگه هم رونمایی شد ! رونی مارا هستش که هرکسی که فیلمه دختری با خالکوبی اژدها رو دیده باشه حرفه من رو تایید میکنه که این دختر با این فیلم رهه 100 ساله رو تو یک روز طی کرد یعنی عالی بازی کرده بود و بد نیست که این دختره از بین 10 تا از بهترین بازیگران زن تاریخ هالیوود انتخاب شده!!
    در کل اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد تعلق میگیرد به : سگ فیلمه ارتیست که هنوز برای خندیدن باید اون صحنه خودکشی رو ببینم و بخندم بهش

----------------------

---------------

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

الان تو این تاپیک کلی تعریف از فیلم کردین.
    به نظر من هم فیلم خیلی خوبی بود. البته شاید نه این حد که اسکار ها رو درو کنه.
    اما یک سوال دارم.
    فقط تعریف کردن که فیلم رو خوب یا بد نمیکنه. میشه دو کلمه هم بگین که چرا این فیلم خوب بود؟
    چرائی قضیه مهمه. چون این فیلم درباره فردیه که نمیتونه به درستی با دنیای فیلمهای غیر صامت ارتباط برقرار کنه و در واقع از این دنیا وحشت داره.
    اما کلا چه چیز فیلمهای صامت خوبه؟
    اینها خیلی در این فیلم مهم هستند.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش // بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    Ali_Silent-Killer آواتار ها
    وضعیت : Ali_Silent-Killer آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,933
    سپاس شده 2,375 در 654 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 732 تاپیک

خب من هم امروز دیدم این فیلم رو فیلم خوبی بود من 7 میدم بهش. بازی بازیگر زنش خیلی به دل من نشست از همون اوایل فیلم اما خب فیلم ساده و سر راستی بود میشد بهتر هم باشه
    Spoiler: نمایش اسپویلر       خطر لوث ‌شدن : آنچه سینماسنتر در نوشته زیر به اطلاع شما خواهد رساند ممکن است قضیه یا پایان ماجرا را لو دهد
    اگر فیلم با خودکشی ژان دوژاردین تموم میشد من به فیلم 8 از 10 میدادم
    اما خب فیلم پیام های شریف و ساده ای داشت ادم هایی که رو دور هستن یهو میان پایین چیزی که برای همه هست و خیلی ها به این سرنوشت دچار میشن از موزیسین ها تا فوتبالیست ها و نقدی به ما ادم ها که بعضا معنای کامل "نو که میاد به بازار کهنه میشه دل ازار" هستیم البته هستن افرادی مثل اون راننده اما خب از اون سمت هم نقدی هست بر غرور به اینکه باید خودمون با تغییرات مچ کنیم وگرنه کسی منتظر ما نمیمونه اینکه هر تغییری لزوما بد نیست.

منتظر یه تغییرم، یه تغییر بزرگ خیلی بزرگ
    ali.121 آواتار ها
    وضعیت : ali.121 آنلاین نیست.
    محل سکونت : قبلا در روستا و شهر زندگی می‌کردیم ولی حالا در اینترنت
    سپاس ها : 1,566
    سپاس شده 1,005 در 276 پست
    یاد شده
    در 7 پست
    تگ شده
    در 209 تاپیک

آرتیست the artist شاهکار سینمای امسال دنیا فیلمی که هر چی ببینی خسته نمی شی موصوع عشق( که اصل سینما است) عاشقانه ی سینما که هیچ گاه تکراری نمیشه با این که آخرش رو میتونی به راحتی بفهمی بازم دوست داری ببینی .
    نقطه ی قوت اصلی فیلم انگیزه ی و عشق کارگردان فیلم به دنیای صامت و کلاسیک آمریکا و شناخت عالی اون از این دنیاست که فیلمی تهیه کرده که هم مشخصه های سینمای مدرن و امروز هم داره و هم سینمای صامت با استفاده ی از یک فیلم نامه ی خوب تونسته یه کار جاودان خلق کنه (البته فیلم نامه نیمه شب در پاریس عالی بود واسکار حقش بود و این شاید بد شانسی فیلم بود که در سالی که عالی بعد از فیلم های دهه ی هفتاد به قبلش دوباره شاهکار ساخت اکران شده).
    کارگردانی فیلم بسیار خوب و حساب شده است یک صحنه هم حتی از دستش در نرفت و در همه ی صحنه ها امضای خودش رو عالی گذاشته.
    بازی های عالین هر چقدر کلونی و پیت در فیلم هی امسالشان عالی کار ژان یه چیز دیگه است که جای هیچ حرفی باقی نمیزاره، بازی برنیس بسیار عالی است و به نظرم باید اسکار میگرفت(اینم یکی دیگه از اشتباهات آکادمی است مثل نبودن دی کاپریو با بازی عالیش در جی ادگار و رایان گاسلینگ با دو فیلم خوبش درایو و نیمه مارس که حقشون نامزد شدن بود)
    در کل اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد تعلق میگیرد به : سگ فیلمه ارتیست که هنوز برای خندیدن باید اون صحنه خودکشی رو ببینم و بخندم بهش
    کاملا موافقم با این حرف حقش یه اسکار بود

15. کاربر روبرو از پست مفید ali.121 سپاس کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)