سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh اسپیلبرگ و جکسون از تین تین (Tintin) میگویند(اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
نمایش شاخه ای7علاقمندی ها
  • 7 ارسال شده توسط Backstreetboy

موضوع: اسپیلبرگ و جکسون از تین تین (Tintin) میگویند(اختصاصی سینماسنتر)

Riding to this world, all alone...
    Backstreetboy آواتار ها
    وضعیت : Backstreetboy آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,656
    سپاس شده 2,909 در 850 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

اسپیلبرگ و جکسون از تین تین (Tintin) میگویند(اختصاصی سینماسنتر)

موضوع مشخص روز سوم امپایر پرزنتس (Empire Presents)..."بیگ اسکرین" تریلری از نوع ماجراجویانه به نام " The Adventures Of Tintin: The Secret Of The Unicorn" را ارائه داد. "پیتر جکسون" و "استیون اسپیلبرگ" پیامی ویژه دادند، آندو به هم اولین ملاقاتشان را -همانطور که شما هم به یاد دارید- یادآوری کردند : "آره، تو جشنواره اسکار."
    اسپیلبرگ سر چشمه شراکتشان را به دقت توضیح داد: " سرانجام وقتی که یه داستان (داستان تین تین) پیدا کردم خیلی خوشحال شدم، و در ابتدای متن که بودم یه امکان سنجی کردم تا ببینم میشه این داستان رو به صورت زنده ساخت یا نه. من به یه طراحی کامپیوتری نیاز داشتم، به همین خاطر به شرکت پیتر، «وتا دیجیتال (Weta Digital)»، رفتم". جکسون بقیه داستان را نقل کرد، و توضیح داد که چه طور از تیم "وتا" خواست که لباس "کاپیتان هدک (Captain Haddock)" را قبل از اینکه خود او را درست کنند، سریع فراهم کنند.
    طراحی کامپیوتری انجام شد و تریلر برای تنظیمات "جنگ دنیاها (War Of The Worlds)" فرستاده شد. اسپیلبرگ گفت: "تمام چیزی رو که میدیدم پیتر بود. همون زمان بود که از پیتر خواستم که با من توی مجموعه فیلمهای "تین تین" کار کنه". اسپیلبرگ شرح داد که چگونه "وتا" استخدام شد تا شادی ها و شعف آن پسر بچه را دیجیتال سازی کند. جکسون میگوید : "از اینکه "تین تین" یک کار CG است هیجان زده شده ام. هنگامی که شما یک داستان مینویسید و شخصیتهایی رو برای حرکات زنده درست میکنید، هیچ وقت مثل "تین تین" نمیشه. ما نگاه انداختن بر کتابهای "هرج (Hergé)" رو به واقعیت تبدیل کردیم".
    در تصديق اين ادعا، فيلم، تن تن (جمي بل) را از يك مواجهه پرمخاطره در آپارتمانش، به اولين ملاقات با هدكِ (اندي سركيس) هميشه مست بر روي عرشه كشتي باربري، و رويارويي با هواپيماي دريايي مهاجم، مي رساند. این محصول یک تحول در تصاویر تریلر است و افسانه ای به نظر میرسد.آن چشمها طوری به نظر میرسدند که گویی روحی که در آنها وجود داشته خارج شده. این شخصیت ها واقعی به نظر می آیند.
    تمام قسمتهای این پروژه بزرگ، به جکسون استرس وارد کرد. "ما «هرج» را از جایی دور دست فراخواندیم تا سعی و تلاش ما را تایید کند". "ماجراجویی های تین تین" در تاریخ 26 اکتبر در ایالت کینگدام منتشر خواهد شد.

مترجم : امیر حسین BackStreetboy
    تهیه کننده : سروش Scarface
    اختصاصی سینماسنتر

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد
    Amélie, FTSAMO, Anti Trust و 4 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 8 کاربر از پست مفید Backstreetboy سپاس کرده اند .

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)