مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

 1. #1
  AZIMOTH آواتار ها
  وضعیت : AZIMOTH آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2011
  نوشته ها : 71
  سپاس ها : 194
  سپاس شده 186 در 49 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 81 تاپیک

  آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  آخرالزمان ____ قسمت اول :

  (این مقاله هجوی است بر فیلمهای آخرالزمانی)

  مسئله تاریخ فروپاشی دنیا از دیر باز ذهن بشر را به خود معطوف کرده است اما در سالهای اخیر و در عصر انفجار اطلاعات به سرکردگی امپراتوری های رسانه ای، رنگ و بوی دیگر به خود گرفته و ردپای این مقوله در سینما نیز، که از بدو پیدایش از مهمترین وسایل القای تفکر به کار می رفت، پررنگ تر از همیشه دیده می شود.

  امروزه علاوه بر ارائه مقالات متعدد در صفحه های باز اینترنت وانتشار کتب متعدد در این زمینه در بسیاری از فیلمهای سینمایی نیز گاه به طور مستقیم در فیلمهایی همچون 2012 و یا knowing و... و گاه غیرمستقیم به این مسئله پرداخته شده است. اما چرا پردازش به این مطلب مهم شده است و چرا اینقدر پررنگ و دغدغه گونه به ما یادآور می شوند که انتهای دنیا نزدیک است؟! آیا مگر نزدیک است؟ مگر انسان میتواند به این راحتی از وقوع یک همچین امر مهمی اطلاع یابد؟ پس چرا از یک دقیقه آینده خود خبر ندارد؟! یعنی شواهد فروپاشی کائنات آنقدر واضح شده، و به کمک کامپیوترهای غول آسا میتوان محاسبه کرد و دریافت و یا قدرت پیشگویی بشر آنقدر بالا رفته که از مهمترین واقعه تمام دورانها باخبر است؟ سوال دیگر این است که آیا الزامآ انتهای دنیا به معنای انهدام کره زمین است؟ یا اینکه همچون انقراض گونه های اولیه جانوری به معنای انقراض نسل بشر است؟


  برای پرداختن به سوالات ذکر شده ابتدا می بایست کمی درباره پیش گویی سخن راند. البته بیان تاریخچه پیشگویی و ذکر نام تک تک پیشگویان خارج از حوصله این مطلب است و میتوانید خلاصه ای از آن را در تاپیک تحلیل فیلم KNOWING که توسط دوست عزیز سعید جمع آوری شده است مطالعه کنید.

  از دیرباز یکی از علاقمندیهای بشر پیشگویی و خبر دادن از احوالات آینده بود و از این رهگذر پیشگویان خلق الساعه! بعضآ امرار معاش می کردند و بعضی در نگاه انظار تقدس می یافتند که این بستگی به مهارت پیشگو در جلب اعتماد مخاطبان خود داشت. روی صحبت ما با پیشگویان خلق الساعه یعنی آنهایی که در جا و البته با کسب اعتماد سوژه اشان به خبر دادن از آینده می پرداختند نیست چون در نظر عموم شیادی ایشان اظهر من الشمس است، چه در قدیم و چه حال.
  اما در این میان پیشگویانی وجود داشتند که از احوالات آینده، نه یک شخص خاص بلکه قوم یا ملتی و بعضی ها نیز پا فراتر گذاشته و پیشگویی ایشان شامل حال کل کره زمین می شد! و البته این پیشگویان خود نیز همیشه یک شخص نبودند بلکه گاهی به صورت یک قوم (مثل مایاها و اینکاها) بوده اند و نوع پیشگویی های گفته شده هم همیشه به طور واضح نبوده است. گاهی هم در قالب اشعار یک شخص (مثل نوستر آداموس) و حتی گاهی به طور خفیف و ناواضح در تعالیم یک مرام و یا مسلک و یا (با گنجانده شدن و دستکاری) در یک دین دیده شده است.

  رمز موفقیت تمامی پیشگویان در علاقه مفرط بشر به خروج از ابعاد سه گانه و سیر در بعد چهارم (زمان) بوده است و همین علاقه مندی شدید باعث ایجاد بستری مناسب جهت اغفال مردم توسط پیشگویان و انحرافهای متعدد شده است. ذکر این مطلب که ممکن است هرکدام از ما نیز با هر درجه از سواد و فرهنگ، مستقیمآ در برابر یک فردی که بعنوان پیشگو معرفی شده، در مقابل جملات شیرین وجذابش دوام نیاورده و تاحدی باور کنیم، حقیقت دردناکی است چون همیشه این سوال خوره ذهنمان است که: "اگر راست بگوید چه؟"


  مسلمآ با کمی تفکر در می یابید که رابطه معکوسی بین "سطح معلومات و آگاهی" و "پیشگویی" وجود دارد. زیرا اگر دقت کنید تعداد پیشگویان و پیشگویی ها در قدیم که نسبت به زمان امروز بسیار سطح دانش و سواد پایین تر بود، بیشتر بود! و در زمان حاضر با وجود سطح آگاهی بالاتر و دسترسی آسان به انواع و اقسام اطلاعات و با وجود وسایل ارتباط جمعی و رسانه ها و بالاخص اینترنت دیگر از حضور پیشگویان دم دستی (مگر در نقاط کور اطلاعاتی دنیا) خبری نیست اما به همین نسبت نیز نوع رفتار و خواسته پیشگویان مدرن نیز متفاوت گشته و ضمن تغییر شیوه کار بسیار حرفه ای تر از گذشته عمل میکنند. ولی آنچه که مسلم است در سطح جهانی دیگر از پیشگویان دوره گرد که هدف آنها بیشتر از اغفال تنها یکنفر است اما از ابزار ساده و عمدتآ کلامی استفاده می کنند، خبری نیست و امروزه با بهره گیری از تکنولوژی بالا به این امر میپردازند. مثلآ در بحث سینمایی آن با تکنیکی شدن جلوه های ویژه که به نسبت قبل اثر گذاری بسیار بالایی دارد به راحتی صحنه های فروپاشی دنیا طوری بازسازی میشود که انسان را به فکر فرو می برد و تقریبآ باورش می شود که ظهور واقعه چه نزدیک است!


  گفتیم که در بررسی پیشگویی و خاستگاه آن از قدیم، روی سخنمان با آن دسته از پیشگویی هایی است که بسیار فراتر از زمان خود پیش رفته است، در حالی که پیشگویان آن در سده های قبل می زیسته اند تا سالها بعد از همین زمان حاضر نیز ادامه داشته است. در پرداختن به مطالب عنوان شده از طرف آنها به نکات تامل برانگیزی برمی خوریم. برای مثال به ما گفته شده که در اشعار نوستر آداموس ترور کندی پیش بینی شده است و یا برخی از وقایع طبیعی ویرانگر و... پس چرا جلوی این حوادث گرفته نشده است؟ چرا از پیش بینی حوادث ناشی از خشم طبیعت استفاده و برای کاهش تلفات چاره اندیشی نشده است؟

  در ادامه به مقوله ای دیگر که همان ماوراء الطبیعه و نقش آن در باورپذیری انسانها و ایجاد پارادوکسهای تلقینی است می پردازم و اینکه در نهایت چرا باید باورپذیر باشیم که به قول آنها آخرالزمان نزدیک است و اصولآ آنها چه کسانی هستند!

  ویرایش توسط FFKIA : 08-22-2011 در ساعت 18:46 دلیل: جاستیفای!


 2. # ADS
   

 3. #2
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,414
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  با سلام به آقا رضای عزیز

  چندی پیش در حدود عید نوروز بود که اون اتفاق خانمان برانداز در ژاپن افتاد و کلی آدم مردند.
  ما یک تاپیک به اون ومناسب داشتیم که اتفاقا بحث آخر الزمان در اون به شکل گسترده ای مطرح بود.
  من اون جا با مهناز خانم بر سر همین مسئله آخرالزمان و دخالت بشر در حوادث طبیعی اینچنینی بحث میکردم.
  بخشی از اون بحث رو اینجا میذارم.
  فکر کنم کاملا با مطلب شما مرتبطه.
  اینم لینک اون تاپیک اگه خواستین مطالب رو دنبال کنید. اما برای بحث در این مورد همین تاپیک عالیه.
  http://forum.cinemacenter.ir/thread4347.html

  بازم ممنون آقا رضا

  نقل قول نوشته اصلی توسط FFKIA نمایش پست ها
  مهناز جان من دارم فکر میکنم که وقتی تو پمپی آتشفشان شد و همه مردن دست بشر کجا بود ؟
  وقتی که شهر سوخته از بین رفت چه اتفاقی افتاد؟

  این که ما همیشه دنبال یک مستمسکی باشیم که اتفاقات رو به یک چیزی ربطش بدیم باعث میشه که خود به خود خودمون رو به خرافه پرستی عادت بدیم.
  جالب اینجاست که یک زمان این اتفاقات رو دلیل خشم خدایان میدانستند و اکنون دلیل آزمایشهای فلان و بهمان .

  ژاپن زلزله خیز ترین کشور دنیاست. بنابر همین زلزله خیز بودن هم بناهای زد زلزله در اون وجود داره که با 8.9 ریشتر زلزله هم از هم نمیپاشه.
  شما به قیافه مردم در این حادثه نگاه کنید میبینید که خود مردم ژاپن از زلزله متعجب نیستند, حتی اگر 9 ریشتر باشد.
  اما مسئله ای که در حال حاضر باعث میشه که بحثهائی درباره آخرالزمان بشه دلایل دیگه ای داره.

  قبل از هر چیز باید بگم که حتی در داستان 2012 هم مسئله پایان انسانیت مطرح نیست. بحث اصلی درباره پایان یک عصر از زندگی مردمه. حالا دانیکن اون رو ربط داده به بازگشت خدایان (فضانوردان) و اهالی معتقد هم ارتباط میدن با آخر الزمان

  خاطرم هست که کلیسای کاتولیک به شدت معتقد بود که با پایان سال 1999 دنیا تموم میشه .
  این مسئله کاملا درباره اعتقادات مذهبی اونها بود و هیچ ارتباطی هم به پایان دنیا نداشت.
  کلیسای کاتولیک بارها مردم دنیا رو با این اعتقادات به جان هم انداخته ... در اواخر هزاره اول میلادی در همه جا این مسئله منتشر شد که با تمام شدن هزاره اول مسیح در اورشلیم ظهور خواهد کرد و از آنجا که اورشلیم دست مسلمین بود اولین جرقه های جنگهای صلیبی زده شد و نتیجتا در سال 1095 اولین جنگ صلیبی اتفاق افتاد.
  اما جالب اینجاست که سال 1000 از راه رسید و تمام شد و 300 سال هم سر ارض موعود با هم جنگیدند و نتیجتا چیزی که حاصل شد هیچ بود و هیچ ...

  بعد از این دوباره مسئله میلینیوم دوم به میان آمد و بعد از این که کلیسای کاتولیک دیگر اعتباری در میان سیاستمداران نداشت بحث سال 2000 به میان آمد ...
  سالهای سال مسیحیان همه چیز را به حساب پایان دنیا میگذاشتند. حتی دن براون در کتاب کد داوینچی به خوبی توضیح داده که صومعه صهیون به خاطر این که سال 2000 مسیح ظهور میکرد از معرفی جام مقدس امتناع میکرد.
  اما از این مالیخولیا هیچ نتیجه ای حاصل نشد.

  یادم هست که یک شب مانده به سال دوهزار در cnn یک دانشمند در استودیو و یک رهبر مذهبی کلیسا پشت تلفن در یک برنامه زنده صحبت میکردند.
  آقای اسقف محترم یک ساعت توضیح داد که به دلایل فلان و بهمان و گفته های مسیح بناست فردا شب دنیا تمام شود.
  آقای دانشمند هم که یکسره با لبخندی بر لبان در حال تماشای برنامه بود بعد از پایان حرفهای ایشان با لحنی جدی گفت... دوست عزیز من حرفهای شما رو قبول کردم. اما چون میخوام برنامه ریزی کنم , شما بفرمائید که فردا به وقت US Eastern Beach دنیا تمام میشه یا اینکه به وقت Westen Beach ...
  آقای اسقف از عصبانیت گوشی رو قطع کردو فردا هم هیچ اتفاقی نیفتاد.

  «در این جا به شکل واضحی دیدیم که پاسخ علم به این پیشبینی ها چیه»

  برای ابرقدرتهای قدیم و جدیدی همیشه بهتر بوده مردم عامه همه چیز را وابسته به کارها و آزمایشهای آنها بدانند. این طوری جوامع جهان سومی همیشه خواهند ترسید و این عامل موفقیت آنهاست است.
  در همان بحث سایکوترونیک توضیح دادم که چطور 30 سال شوروی و آمریکا بلوفهای عجیب و غریب برای هم میزدند و در ظاهر ادعای دستیابی به اسلحه های مخرب مختلف را میکردند و در باطن غیر از سلاح هسته ای هیچ چیز دیگری در میان نبود.
  به هر حال به نظر من اگر اتفاقات طبیعی در حال افزایش است (که واقعا هم هست) دلیلی طبیعی دارد .

  فراموش نکنید که کوچکترین تغییر مداری در حرکت زمین میتواند اسباب اتفاقات هولناکی شود. گرم شدن کره زمین و آب شدن یخهای قطبین میتواند تمام ژاپن و سوماترا و نیویورک را تا طبقه 50 اپایر استیت زیر آب ببرد و الی آخر ....
  ببخشید که بحث طولانی شد .
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 4. 6 کاربر از پست مفید FFKIA سپاس کرده اند .


 5. #3
  AZIMOTH آواتار ها
  وضعیت : AZIMOTH آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2011
  نوشته ها : 71
  سپاس ها : 194
  سپاس شده 186 در 49 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 81 تاپیک

  پاسخ : آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  سلام فرخ جان
  ممنون از توجهت به این مقاله.
  همونطور که گفتم بحث پیشگویی فقط درآمدیه برای پرداختن به مسئله ادعای آخرالزمان توسط جریانات خاص، اما در واقع این ادعا از یکسری خرافات(مثل همون پیشگویی های خنده دار!) شروع و البته با اهداف پشت پرده و پنهان تبدیل به مسئله جدی شده که در بعد جهانی همه رو بخودش مشغول کرده.
  مفاهیم کلیدی بخش دوم اینها هستند: پیشگویی مدرن، بشقاب پرنده ها، ماورای زمینی ها، قدرتهای ماورایی انسان، ارابه خدایان، نقش فرا زمینی های ساختگی، اغوا، ژن پت! ، کدهای غلط، نظم نوین جهانی و....

 6. #4
  کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
  MiSS SAYTA آواتار ها
  وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
  نوشته ها : 7,207
  سپاس ها : 10,748
  سپاس شده 16,645 در 4,253 پست
  یاد شده
  در 65 پست
  تگ شده
  در 850 تاپیک

  پاسخ : آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  ممنونم از آقا رضاي عزيز بابت اين مقاله زيبا و پرداختن به موضوعي كه اين سال ها و تو اين عصر همواره پاي ثابت فيلمسازان براي تهيه فيلم هاشون بوده
  علاوه بر صنعت سينما ، مقالات فراوان ، پيش بيني ها و بحث هاي بي پايان ، حدس و گمان بر سر موضوع نابودي دنيا به كرات وجود دارد
  من فكر مي كنم يكي از مهم ترين دلايلي كه اين موضوع شايد بهش زياد پرداخته مي شه اون بستر مناسبيه كه مردم براش ايجاد كردند
  پيگيري و توجه مردم به اين موضوع كه البته از ترس بشريت در مورد نابودي بشر و دنيا هم ناشي مي شه باعث شده كه آخرالزمان و پيش بيني در مورد اون همواره سروصداي زيادي ايجاد كنه. در صنعت سينما كه فيلمسازان همواره به اين نكته واقفند كه موضوع نابودي دنيا مي تونه مخاطب زيادي جذب كنه ( درسته كه اين موضوع به دليل پرداخت بيش از حد بهش كمي تكراري و غير قابل باور شده ) اما خب يه سوژه نو و ايده جديد مي تونه مخاطبان بي شماري رو جذب كنه
  غير از صنعت سينما ، اين مسئله شده منبع شهرت و ثروت براي يه عده كه با دعوي جديد و حرف و حديث فراوان براي خودشون سر و صدايي دست و پا مي كنند و اسمشون رو به گوش جهانيان مي رسونند ... فعلا كه منتظريم سال 2012 و نابودي دنيا رو اين بار هم ببنيم... خدا چه داند !!!

  ممنونم از آقا رضاي عزيز بابت اي مقاله زيبا

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید


 7. کاربر روبرو از پست مفید MiSS SAYTA سپاس کرده است .


 8. #5
  AloneDreamer آواتار ها
  وضعیت : AloneDreamer آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  سن: 23
  نوشته ها : 1,821
  سپاس ها : 3,324
  سپاس شده 3,395 در 1,194 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 590 تاپیک

  پاسخ : آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقا رضا و دوستان عزیز.

  الان دو بحث کاملاً متفاوت وجود داره ...
  1. نابودی کامل جانداران و چیزی که ما اون رو با اسم آخرت میشناسیم. 2. شروع یک دوره جدید از زندگی.
  و اینکه چرا مسئله پایان دنیا در سال 2012 اینقدر مشهور شده هم دلایل زیادی داره، یکی از اونا اینه که مایاها یکی از برجسته ترین و پیشرفته ترین قوم ها در دوره خود بوده اند و این مسئله شاید خیلی ها رو به یقین برسونه که سال 2012 دنیا به پایان خواهد رسید. در صورتی که مایاها هیچوقت اینجور چیزی رو نگفتند. مایاها یک تقویم داشتند که تا هزاران سال بعد رو هم تو خودش داشته و این تقویم سال 2012 به پایان میرسه، همین. البته احتمال اینکه یه دوره جدید زندگی بر روی زمین شروع بشه هم هست، شاید یه چیزی مثل جنگ جهانی سوم یا بحران اقتصادی یا ...!
  حالا در این بین، افرادی هم هستند که دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند.
  (البته مطمئناً فیلمسازان رو نمیشه جز این افراد بشمار آورد!)
  ولی همینطور که تو تحلیل Knowing هم اشاره شد، فقط یک چیز میتونه صحت یا سقم این پیشگویی ها رو اثبات کنه، و اونم فقط و فقط زمانه.
  اما مطمئن باشید که اگر این پیشگویی هم رد بشه، بازم انقدر پیشگویی هست که انسان ها رو به خودش مشغول کنه.

  با تشکر از آقا رضای عزیز بخاطر این مطلب و تاپیک.
  ویرایش توسط AloneDreamer : 08-22-2011 در ساعت 22:42

 9. کاربر روبرو از پست مفید AloneDreamer سپاس کرده است .


 10. #6
  AZIMOTH آواتار ها
  وضعیت : AZIMOTH آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2011
  نوشته ها : 71
  سپاس ها : 194
  سپاس شده 186 در 49 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 81 تاپیک

  پاسخ : آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  آیا آخرالزمان همین فرداست؟
  قسمت دوم


  در قسمت اول این مقاله در ابتدا به مسئله پیشگویی و مقبولیت آن نزد مردم به عنوان بستری مناسب جهت بسط تفکرهای خاص پرداختم.
  همانطور که گفته شد همیشه مسئله پیشگویی برای بشر نه تنها جذاب بلکه گاهآ از آن به عنوان نوعی نقطه قدرت نام برده شده است و خب البته در صورت وجود، چه کسی است که بر آن واقف نباشد؟ مثلآ در فیلم next دیده ایم که دانستن احوالات آینده حتی برای 2 دقیقه بعد چقدر سودمند و نوعی نشانه قدرت است.
  ولی همانطور که گفته شد با رشد فکری بشر، پیشگویی ها نیز رنگ و روی مدرن و جامع تر به خود گرفت و البته به غیر از موارد مضحک و پیش پا افتاده نوع منفعت طلبی در آن تغییر کرد و هم اینک از آن به عنوان ابزاری قدرتمند یاد می شود (با اینکه کلآ مجعول است).
  در کنار مسئله پیشگویی مسائل موهوم دیگری نیز برای به چالش کشیدن ذهن بشر طراحی شده است، یکی از آنها مورد همیشه مطرح موجودات فضایی با اسبهای آهنینشان! به نام بشقاب پرنده (UFO) است. من برای بیان برخی از پدیده ها از لغت "مغلطه" یا غلط اندازی استفاده میکنم. بهتر است اول جمله خود را اصلاح کنم و لفظ پدیده را از خط گذشته حذف کنم چون چیزی که تا حالا وجود نداشته نباید بعنوان پدیده مطرح شود!
  شاید شما از آن دسته افراد خوشبین باشید که سعی میکنند تا خلاف چیزی ثابت نشده آن را نفی نکنند ولی مگر آن "چیز" اصلا وجود داشته است؟ برای نگارنده همیشه این سئوال است که وقتی اینهمه درباره بشقاب پرنده و فرازمینی ها و دوایر جادویی در مزارع و سفاین نورانی و موجودات" ایتی" شکل و... صحبت به میان میاید، با این تکنولوژی روز که درک قسمتی از آن برای غیر متخصصین معادل سوت کشیدن مخ است چرا تاکنون یکی از این عزیزان با مرکب های نورانی اشان به دام نیفتاده اند؟ جواب: گیر افتاده اند و الان تحت مراقبت شدید در مراکز نظامی و آزمایشگاههای مخوفی قرار دارند و دانشمندان زیادی در حال بررسی بر روی آنان هستند! باور کردید؟ پس آخرالزمان همین فرداست!
  لازم است به این نکته که اتفاقآ نقطه تلاقی واقعیت و مغلطه است و گاهی هم به عنوان نقطه عطف و تغییر جهت دهنده ظاهر می شود اشاره کنم و آن اینکه در خلقت خود انسان نیروهای ماوراالطبیعه گنجانده شده است و انسان با پرداختن به درون خود میتواند قسمتی از این نیرو را به خدمت بگیرد و این از شوخی های بزرگ خداوند در خلقت انسان است و البته در موارد چندانی بستر ساز انحرافات نیز می باشد.
  در همین جاست که باید فرق بگذاریم میان قدرتهای ماوراالطبیعه تکوینی بشر و قدرتهای ماوراالطبیعه ساخته دست بشر! و البته با استفاده از همین تشابه سازی است که کدهای غلط ایجاد شده و ما را روز به روز سردرگم تر می سازند. فن آوری امروز نیز به کمکشان آمده از تجهیزات نوین بعنوان ابزار "واقعیت ساز" استفاده می کنند و اگر در قدیم ساحران در بارگاه فرعون از رشته های زنجبیل بهم بافته (به روایتی) که در آفتاب دچار حرکت میشدند! (شاید هم قدرت ماوراالطبیعه انسانی باشد) استفاده می کردند امروزه ابر کامپیوترها عین خود ما را در حال سخنرانی در کنگره آمریکا در روز قبل بازسازی میکنند به طوری که از بقیه می پرسیم: دیروز کجا بودم؟!
  رسانه ها نیز که خود برآیند این تکنولوژی عظیم هستند، نقش اصلی را بازی می کنند و با استفاده از ترفندهای مدرن گنجشک را به جای کاسکو به ما قالب می کنند!
  در اوایل زمستان گذشته خبری سراسر جهان را فرا گرفت که در استرالیا شرکت Bio-Genciaموفق شده است یک حیوان خانگی که ترکیبی از سه حیوان خرگوش و شامپانزه و گوسفند (البته با تزریق ژن وراثتی انسان به آنها) به نام ژن پت (gen pet) تولید کند. بله یک موجود زنده! گفته شد که این حیوان همچون عروسکی در بسته بندی وکیوم عرضه می شود و در صورت بیرون آمدن از بسته شروع به نفس کشیدن می کند با عمر مفید سه ساله. در خبر آمده هم تصاویری از فروشگاههای عرضه این محصول به چشم می خورد. کار به جایی رسید که در شبکه خبری ایران نیز به آن پرداختند و تولید این محصول را دستکاری در خلقت و کفر آشکار نامیدند و...
  بعد از دو هفته جنجال معلوم شد که اصل خبر جعلی بوده و تمامی تصاویر و خبر مجعول توسط یک استرالیایی ساخته و پرداخته شده بوده است و این خبر (مثل خیلی از وقایع به ظاهر درست وتامل برانگیزدر سریال فرینج) آنقدر واقعی می نمود که خبرگزاری های جهان را به چالش کشید و بعضآ بدون تایید صحت اصل خبر و تنها با مراجعه به سایت عنوان شده اصل آن را بصورت پیش فرض پذیرفته و فقط به نقد آن پرداختند!
  باز میگردیم به بشقاب پرنده خودمان! آیا به نظر شما هنوز وجود دارد؟
  در قسمت بعدی به مفاهیمی همچون نظم نوین جهانی، لزوم تغییر در رژیم جهانی، آماده سازی افکار عمومی جهت پذیرش تغییر و اینکه چرا باید بپذیریم که واقعه ای عظیم در راه است، خواهیم پرداخت.

 11. 15 کاربر از پست مفید AZIMOTH سپاس کرده اند .


 12. #7
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,414
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  سلام ...

  آقا رضا متاسفانه با بخش هائی که در باره ufo بود موافق نیستم.
  ببینید من رد نمیکنم که در درصد زیادی از موارد مطرح شده کذبه و عدم انتقال صحیح اطلاعات به مردم سبب شده تا مسئله موجودات فرازمینی دچار تحریفاتی در اذهان عمومی شود. اما رد کردن کل مطلب به نظرم یک جور سهل انگاری نسب به دنیائیه که داریم توش زندگی میکنیم.

  من موافق خیلی دیده ها در این باره نیستم. اما در کل ردشون هم نمیکنم. چون این یک احتمال غیر قابل رد شدنه.
  مهناز خانم کتابی رو به من داده بودند که به نظر میرسه خیلی هم بهش توجه و اعتقاد دارند (ارابه خدایان) این کتاب در خیلی مواقع مطالبی رو ارائه میده که میشه اونها رو به دلایل ساده ای رد کرد.
  اما گاهی دلایل تفکر برانگیر هم در اونها وجود داره.

  فرض کنیم که تمام احتمالات درباره حضور و دیده شدن اشیای آسمانی در زمین هم دروغ باشد. اما آیا واقعا ما تنها موجودات زنده و هوشمند در کل کائنات هستیم؟
  من این طور فکر نمیکنم، چرا که تنها حضور ما در این جهان و تکثر موجودات زنده در همین کره خاکی دلیلی بر رد ادعای عدم حضور موجودات مشابه در بخشهای دیگه ای از عالم.
  با این که ما از نتایج استماع رادیوئی و رصدهای صوتی و تصویری توسط دانشمندان جهان مطلع نیستیم. اما همین که میبینیم در این بار تلاشهائی وجود داره به راحتی میشه به این نتیجه رسید که افراد نخبه این امر مطمئن هستند که این تلاشها روزی دارای نتایج آشکار و مهمی خواهد شد.
  تلاشهای چند بیلیون دلار کشورهایی نظیر ایالات متحده، کشورهای اروپائی و پروژه های مشترک بین اینان، برای بدست آوردن آب و یا ترکیباتی مشابه زمین در سیاره های نزدیک نشانگر این حقیقت است که این کشورها به نتایج امیدوار کننده ای در این باره دست یافته اند که حاضر به ای همه هزینه بی حساب هستند.

  با این حال حتی بدون این هزینه ها و تلاشها و تنها با حس شخصی خودم میگم که حضور اشیائی از خارج کره زمین را غیر ممکن نمیدونم. حتی فکر میکنم که این از واقعیاتیه که لاجرم باید باهاش کنار بیاییم.
  حتی با این که ممکنه این مسئله منجر به گرفتاریهائی برای بشر بشه، اما باید فهمیدش و جواب سوالات رو پیدا کرد.

  ممنون
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 13. کاربر روبرو از پست مفید FFKIA سپاس کرده است .


 14. #8
  AZIMOTH آواتار ها
  وضعیت : AZIMOTH آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2011
  نوشته ها : 71
  سپاس ها : 194
  سپاس شده 186 در 49 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 81 تاپیک

  پاسخ : آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  نقل قول نوشته اصلی توسط ffkia نمایش پست ها
  آقا رضا متاسفانه با بخش هائی که در باره ufo بود موافق نیستم.
  ببینید من رد نمیکنم که در درصد زیادی از موارد مطرح شده کذبه و عدم انتقال صحیح اطلاعات به مردم سبب شده تا مسئله موجودات فرازمینی دچار تحریفاتی در اذهان عمومی شود. اما رد کردن کل مطلب به نظرم یک جور سهل انگاری نسب به دنیائیه که داریم توش زندگی میکنیم.

  من موافق خیلی دیده ها در این باره نیستم. اما در کل ردشون هم نمیکنم. چون این یک احتمال غیر قابل رد شدنه.
  مهناز خانم کتابی رو به من داده بودند که به نظر میرسه خیلی هم بهش توجه و اعتقاد دارند (ارابه خدایان) این کتاب در خیلی مواقع مطالبی رو ارائه میده که میشه اونها رو به دلایل ساده ای رد کرد.
  اما گاهی دلایل تفکر برانگیر هم در اونها وجود داره.

  فرض کنیم که تمام احتمالات درباره حضور و دیده شدن اشیای آسمانی در زمین هم دروغ باشد. اما آیا واقعا ما تنها موجودات زنده و هوشمند در کل کائنات هستیم؟
  من این طور فکر نمیکنم، چرا که تنها حضور ما در این جهان و تکثر موجودات زنده در همین کره خاکی دلیلی بر رد ادعای عدم حضور موجودات مشابه در بخشهای دیگه ای از عالم.
  با این که ما از نتایج استماع رادیوئی و رصدهای صوتی و تصویری توسط دانشمندان جهان مطلع نیستیم. اما همین که میبینیم در این بار تلاشهائی وجود داره به راحتی میشه به این نتیجه رسید که افراد نخبه این امر مطمئن هستند که این تلاشها روزی دارای نتایج آشکار و مهمی خواهد شد.
  تلاشهای چند بیلیون دلار کشورهایی نظیر ایالات متحده، کشورهای اروپائی و پروژه های مشترک بین اینان، برای بدست آوردن آب و یا ترکیباتی مشابه زمین در سیاره های نزدیک نشانگر این حقیقت است که این کشورها به نتایج امیدوار کننده ای در این باره دست یافته اند که حاضر به ای همه هزینه بی حساب هستند.

  با این حال حتی بدون این هزینه ها و تلاشها و تنها با حس شخصی خودم میگم که حضور اشیائی از خارج کره زمین را غیر ممکن نمیدونم. حتی فکر میکنم که این از واقعیاتیه که لاجرم باید باهاش کنار بیاییم.
  حتی با این که ممکنه این مسئله منجر به گرفتاریهائی برای بشر بشه، اما باید فهمیدش و جواب سوالات رو پیدا کرد.

  ممنون
  سلام.
  اتفاقآ آقا فرخ این یکی از مسائلی هستش که همیشه مورد شک من بوده و هست. مقالات فون دانینکن در ارابه خدایان هم به جذابیت وجود همون ژن پت ها هستش که گفتم ولی هیچکدوم مبنای علمی نداره که اگه اینطور بود تا امروز می بایست بساط تمام ادیان و خدا و تفکرهای اعتقادی جمع بشه و همه شروع به پرستش موجودات فرازمینی بکنن ولی میبینیم که در خود غرب شاید تاحدی امثال این مقالات پررنگ نشون داده بشه ولی هیچوقت مبنای تفکر نبوده و اصولا به این جور افکار بطور جدی پرداخته نمیشه و جدی گرفته نمیشه و در کل بیشتر استعمال خارجی داره تا داخلی با این پوشش که اظهار نظر آزاده! و اینکه شما قبول کنید ولی ما نمی پذیریم. همونطور که تو قسمت اول مقاله گفتم در مورد پیشگویی های نوسترآداموس هم همینطوره و در حالی که انقدر به اون پرداختند و بزرگش کردند(البته برای امثال ما)تا بحال نتونستند بر اساس اون کتاب جلوی حتی یکی از وقایع مطرح شده رو بگیرند! چرا؟
  یک سئوال: وقتی میشه با هابل احوالات تا 300 میلیون سال پیش رو (تا حال حاضر ودر آینده حتی قبل از 300 میلیون سال) رصد کرد چرا نمیشه رد یکی از این موجودات فضایی رو گرفت که از کجا میان و چه شکلی اند با چی میان و چجوری قصد دارند با ما ارتباط برقرار کنند و....؟
  اینکه طبیعیه که دانشمندان همیشه بدنبال بازکردن افقهای نوین در پناه فرضیات خودشون هستندو در این راه هزینه های زیادی هم شده اگرجه در بعضی از اونها به موفقیت نرسیده اند. مسئله وجود حیات در جای دیگری غیر از کره زمین همیشه بعنوان چالشی بر سر راه دانشمندان بوده ولی با تمام تلاشهایی که کردند تا امروز به کوچکترین علامت حیات و یا وجود موجودات غیر از زمینی ها با کیفیت دیگه دست نیافته اند که اگه شما غیر از این میدونید لطفآ منو هم در جریان بذارید چون برام جالبه.
  خیلی از مسائل مطرح شده دیگه هم مثل وجود ufo و فرازمینی ها جذاب و تامل برانگیزه ولی بحث ما دقیقآ در این نکته نهفته است که همیشه اینجور اخبار در هاله ای از ابهام وجود دارد و البته مشاهده عینی از این به ظاهر پدیده ها صرفآ در حوالی سازندگان این پدیده هاست و مثلآ شما نشنیدید که تو یکی از دهات همدان یه بشقاب پرنده دیدن و بیشتر بحث سر کنار فلان دریاچه در اوکلاهاما یا فلان مزرعه در کالیفرنیا یا.... پس ما و هموطنان ما چرا نمیبینیم؟
  البته این مقاله کلآ نظر شخصی و برگرفته از دانسته های تمام عمرم هستش و شما میتوانید به غیر از این فکر کنید و شاید حق با شما باشد ولی در یک کلام: از نظر اینجانب جز هجمه فکری و گل آلود سازی فضا ذهنی بشر چیزی بیش نیست.
  در قسمت بعدی با جمع بندی به بهره برداری "آنها" از این گل آلود سازی خواهم پرداخت.
  ممنون از توجهت آقا فرخ

 15. #9
  آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
  FFKIA آواتار ها
  وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2010
  محل سکونت : تهران
  سن: 43
  نوشته ها : 7,666
  سپاس ها : 11,414
  سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
  یاد شده
  در 59 پست
  تگ شده
  در 751 تاپیک

  پاسخ : آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  نقل قول نوشته اصلی توسط AZIMOTH نمایش پست ها
  سلام.
  اتفاقآ آقا فرخ این یکی از مسائلی هستش که همیشه مورد شک من بوده و هست. مقالات فون دانینکن در ارابه خدایان هم به جذابیت وجود همون ژن پت ها هستش که گفتم ولی هیچکدوم مبنای علمی نداره که اگه اینطور بود تا امروز می بایست بساط تمام ادیان و خدا و تفکرهای اعتقادی جمع بشه و همه شروع به پرستش موجودات فرازمینی بکنن ولی میبینیم که در خود غرب شاید تاحدی امثال این مقالات پررنگ نشون داده بشه ولی هیچوقت مبنای تفکر نبوده و اصولا به این جور افکار بطور جدی پرداخته نمیشه و جدی گرفته نمیشه و در کل بیشتر استعمال خارجی داره تا داخلی با این پوشش که اظهار نظر آزاده! و اینکه شما قبول کنید ولی ما نمی پذیریم. همونطور که تو قسمت اول مقاله گفتم در مورد پیشگویی های نوسترآداموس هم همینطوره و در حالی که انقدر به اون پرداختند و بزرگش کردند(البته برای امثال ما)تا بحال نتونستند بر اساس اون کتاب جلوی حتی یکی از وقایع مطرح شده رو بگیرند! چرا؟
  یک سئوال: وقتی میشه با هابل احوالات تا 300 میلیون سال پیش رو (تا حال حاضر ودر آینده حتی قبل از 300 میلیون سال) رصد کرد چرا نمیشه رد یکی از این موجودات فضایی رو گرفت که از کجا میان و چه شکلی اند با چی میان و چجوری قصد دارند با ما ارتباط برقرار کنند و....؟
  اینکه طبیعیه که دانشمندان همیشه بدنبال بازکردن افقهای نوین در پناه فرضیات خودشون هستندو در این راه هزینه های زیادی هم شده اگرجه در بعضی از اونها به موفقیت نرسیده اند. مسئله وجود حیات در جای دیگری غیر از کره زمین همیشه بعنوان چالشی بر سر راه دانشمندان بوده ولی با تمام تلاشهایی که کردند تا امروز به کوچکترین علامت حیات و یا وجود موجودات غیر از زمینی ها با کیفیت دیگه دست نیافته اند که اگه شما غیر از این میدونید لطفآ منو هم در جریان بذارید چون برام جالبه.
  خیلی از مسائل مطرح شده دیگه هم مثل وجود ufo و فرازمینی ها جذاب و تامل برانگیزه ولی بحث ما دقیقآ در این نکته نهفته است که همیشه اینجور اخبار در هاله ای از ابهام وجود دارد و البته مشاهده عینی از این به ظاهر پدیده ها صرفآ در حوالی سازندگان این پدیده هاست و مثلآ شما نشنیدید که تو یکی از دهات همدان یه بشقاب پرنده دیدن و بیشتر بحث سر کنار فلان دریاچه در اوکلاهاما یا فلان مزرعه در کالیفرنیا یا.... پس ما و هموطنان ما چرا نمیبینیم؟
  البته این مقاله کلآ نظر شخصی و برگرفته از دانسته های تمام عمرم هستش و شما میتوانید به غیر از این فکر کنید و شاید حق با شما باشد ولی در یک کلام: از نظر اینجانب جز هجمه فکری و گل آلود سازی فضا ذهنی بشر چیزی بیش نیست.
  در قسمت بعدی با جمع بندی به بهره برداری "آنها" از این گل آلود سازی خواهم پرداخت.
  ممنون از توجهت آقا فرخ
  من همچنان قانع نشدم.
  ببینید الان همین دیده های تا 300 میلیون سال قبل رو که هابل رصد میکنه رو هم ما نمیبینیم. پس چرا قبول داریم که هابلی وجود داره و رصدی تا 300 میلیون سال قبل.
  از اون دیدگاه شاید اینها هم ساخته و پرداخته قدرتهای انحصار گرا باشن.د مثل مسئله نشستن بر روی ماه که هنوز هم واقعیت اون مشخص نیست.
  اما از اینها گذشته ... واقعا شما معتقدین که ما تنها نمونه حیات در جهان هستیم؟
  آیا واقعا معتقدین که امکان حیات در هیچ جای کائنات نمیتونه وجود داشته باشه؟
  در حالی که ما روی کره خودمون هم هنوز گونه های گیاهی و جانوری ناشناخته زیادی داریم.
  از دید دانشمندان ایجاد کردن زمینه حیات در کرات دیگه و استفاده از منابع اون کرات برای زندگی در زمین دور از ذهن نیست.
  سیاره زهره با زمین فرق خیلی خیلی زیادی نداره. چنانچه در مدار زمین بود امکان شکل گیری حیات در اونجا هم به اندازه زمین بود.

  من الان بر سر موضوع یوفو ها بحث خاصی ندارم. چون عده ای کاملا تائیدش میکنند و عده ای هم کاملا تکذیبش میکنند.
  اما این که بگیم ما کاملا در این جهان یگانه هستیم درصد احتمالاتش نسب به طول و عرض جهان خیلی خیلی کمتره تا این که بگیم ممکنه که نباشیم ...
  Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
  Что они должны сказать, "Evil преобладает"

  سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

  امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
  تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
  تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
  عوام خدایش را میبینند،
  و اهل معرفت ابلیسش ...
  و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
  تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
  پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
  یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

  سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه


  مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
  دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
  دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته 16. #10
  AZIMOTH آواتار ها
  وضعیت : AZIMOTH آنلاین نیست.
  تاریخ عضویت : Jul 2011
  نوشته ها : 71
  سپاس ها : 194
  سپاس شده 186 در 49 پست
  یاد شده
  در 0 پست
  تگ شده
  در 81 تاپیک

  پاسخ : آیا آخرالزمان همین فرداست؟!

  نقل قول نوشته اصلی توسط ffkia نمایش پست ها
  من همچنان قانع نشدم.
  ببینید الان همین دیده های تا 300 میلیون سال قبل رو که هابل رصد میکنه رو هم ما نمیبینیم. پس چرا قبول داریم که هابلی وجود داره و رصدی تا 300 میلیون سال قبل.
  از اون دیدگاه شاید اینها هم ساخته و پرداخته قدرتهای انحصار گرا باشن.د مثل مسئله نشستن بر روی ماه که هنوز هم واقعیت اون مشخص نیست.
  اما از اینها گذشته ... واقعا شما معتقدین که ما تنها نمونه حیات در جهان هستیم؟
  آیا واقعا معتقدین که امکان حیات در هیچ جای کائنات نمیتونه وجود داشته باشه؟
  در حالی که ما روی کره خودمون هم هنوز گونه های گیاهی و جانوری ناشناخته زیادی داریم.
  از دید دانشمندان ایجاد کردن زمینه حیات در کرات دیگه و استفاده از منابع اون کرات برای زندگی در زمین دور از ذهن نیست.
  سیاره زهره با زمین فرق خیلی خیلی زیادی نداره. چنانچه در مدار زمین بود امکان شکل گیری حیات در اونجا هم به اندازه زمین بود.

  من الان بر سر موضوع یوفو ها بحث خاصی ندارم. چون عده ای کاملا تائیدش میکنند و عده ای هم کاملا تکذیبش میکنند.
  اما این که بگیم ما کاملا در این جهان یگانه هستیم درصد احتمالاتش نسب به طول و عرض جهان خیلی خیلی کمتره تا این که بگیم ممکنه که نباشیم ...
  فرخ جان همین رصد هابل مسئله بیگ بنگ رو از فرضیه به واقعیت تبدیل کرده و باعث شده پروژه جهانی lhc (تو گوگل سرچ کنی میبینیش) که با شرکت حدود 2500 تن از برجسته ترین دانشمندان فیزیک هسته ای جهان و با صرف هزینه چند صد میلیارد دلاری در تونلی به محیط 27 کیلومتر ایجاد بشه که میخوان با استفاده از اون مدل کوچک بیگ بنگ رو با تصادم پروتونها در سرعت بالا نزدیک سرعت نور بازسازی کنند.واین مطلب کاملآ علمیه و از ایران هم تو اون پروژه مشارکت کردند.
  اما شما هیچ وقت در سایتهای علمی و کتب علمی در باره ufo ها نمی تونید مطلب پیدا کنید و مثلآ تا حالا یک دفعه از دهان انیشتین و یا هاوکینگ در باره اونها نشنیدید ولی به وفور در کتابهای آسیموف (نویسنده کتابهای علمی تخیلی) والبته دانینکن وامثالهم از اون استفاده شده!
  "دور از ذهن نبودن" واژه ای هستش که بشر همواره در مواقعی که از درک پدیده ها عاجز بوده ولی در تخیل به اون پرداخته، استفاده شده.
  اما ما در دنیای واقعیه ابر رسانه ها قرار داریم و قدرتهای بزرگ به جای صرف هزینه های چند تریلیون دلاری که بعضی از اونها فقط پیگیر تخیلات هستش حاضر نیستند حتی یه سنت به مردم قحطی زده سومالی کمک کنند چون نباید بکنند! و باید به ما ثابت کنند که ما منحصر نیستیم و فرازمینی های بسیاری وجود دارند که مدام موی دماغ ما می شوند تا اگه روزی لازم باشه بخاطر منافعشون یه قسمت از کره زمین رو نابود بکنند بندازند گردن اون بیچاره ها و بشقاب پرنده هاشون! و کلی کد غلط دیگه و بگن حواستون باشه چون "آخرالزمان همین فرداست!"
  من فکر کنم نه زهره بلکه اگه خیلی از سیارات هم در مدار زمین بودند امکان رشد حیات در اونها بود و این دلیل منحصر به فرد بودن موقعیت زمینه.
  البته همونطور که قبلا هم گفتم این نظر شخصی منه و البته برای خودم قابل دفاع.
  ویرایش توسط AZIMOTH : 09-02-2011 در ساعت 20:27

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. آیا با ساخت 24 ایرانی موفقید؟
  توسط ADoLF در انجمن بخــــش ويژه "24"
  پاسخ ها: 28
  آخرين نوشته: 08-07-2015, 06:28
 2. آیا از سریال v راضی بودید؟
  توسط Anti Trust در انجمن ژانـــر تخيلي و ماورائي
  پاسخ ها: 9
  آخرين نوشته: 08-13-2014, 23:39
 3. تحلیل و بررسی سینمای جهان Cwa.33- تحليل و بررسي فيلـــــــم اینک آخرالزمان (Apocalypse Now. REDUX)
  توسط FFKIA در انجمن ريليزهاي رسمي گروه تحلیل و بررسي سينماي جهان
  پاسخ ها: 53
  آخرين نوشته: 05-13-2014, 14:37
 4. آیا «لاست» برنده جایزه امی می‌شود؟
  توسط ScarFace در انجمن همه چيز درباره لاست
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 08-14-2010, 09:23

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •