مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی انیمیشن Tintin: Secret of the Unicorn در سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: معرفی انیمیشن Tintin: Secret of the Unicorn در سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

معرفی انیمیشن Tintin: Secret of the Unicorn در سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

انیمیشن Tintin: Secret of the Unicorn

محصول : امریکا و نیوزلند

سال توليد : 2011

مدت : 107 دقيقه

ژانر : انیمیشن کمدی

کارگردان : استیون اسپیلبرگ

فيلمنامه نويس : استیون مافت ، ادگار رایت برگرفته از کتاب تن تن و میلو و راز تک شاخ

تهيه کننده : استیون اسپیلبرگ و پیتر جکسون

اهنگساز : جان ویلیامز

فيلمبردار : جانوز کامینسکی

صدا پیشه گان :
    جیمی بیل ، اندی سرکیس ، دانیل کریگ

تن تن و میلو و داستان اسب شاخ دار: فکر نکنم کسی باشه و اسم تن تن و میلو رو نشنیده و باشه و داستاناش رو نخونده باشه و حتی یک قسمت از کارتون های جذاب تن تن رو ندیده باشه! این بار تن تن و میلو قرار است وارد سینما شوند و این بار سازندگانی پشت خود میبینند که فروش و جذابیت این انیمیشن رو تضمین میکنه استیون اسپیلبرگ و پیتر جکسون دو کارگردان نامی سینمای هالیوود با همکاری خود انیمیشنی را روانه بازار خواهند کرد که همگان با آن خاطرات زیبایی دارند . تن تن و میلو از معروف‌ترین داستان‌های کودکان و نوجوانان است. اولین بخش از رشته ماجراهای تن‌تن و میلو در سال ۱۹۲۹ در روزنامه‌ای در بروکسل چاپ شد.نویسنده ماجراهای تن‌تن، ژرژ رمی بلژیکی بود که با نام مستعار هِرژه کار می‌کرد.ماجراهای تن‌تن و میلو، درباره اتفاقاتی است که برای یک خبرنگار ماجراجو و دوستانش می‌افتد. ماجراهای تن‌تن تاکنون به بیش از ۱۵۰ زبان دنیا، از جمله زبان فارسی ترجمه شده و بیش از ۱۲۰ میلیون نسخه کتاب از سری ماجراهای آن در سرتاسر دنیا به فروش رفته‌است.
    این بار داستان تن تن و میلو که اسپیلبرگ و جکسون به نمایش در خواهند اورد درباره : تن تن و دوستان خود را در جهت کشف یک کشتی غرق شده به فرماندهی جد کاپیتان هادوک و رفتن برای پیداکرد گنج است. باید دید اسپیلبرگ و جکسون میتوانند بهترین انیمیشن سال را مال خود کنند یا خیر البته شرکت کردن یا نکردن این انیمیشن در مراسم اسکار در حاله ای از ابهام قرار دارد چون این انیمیشن از تکنولوزی متفاوت استفاده میکند که اکادمی این تکنولوزی را برای انیمیشن قبول ندارد فقط باید منتظر ماند..

عکس هایی چند از تن تن و میلو

IMDB

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد
    ویرایش توسط ScarFace : 02-24-2012 در ساعت 19:29

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

2. 5 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : معرفی انیمیشن Tintin: Secret of the Unicorn در سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

وای خدا من امروز یه دله سیر خندیدم یعنی ! دیونه است این کاراکتره هادوک تو سری تن تن یعنی عاشقشم بدجوری یعنی خندیدنم در حده قهقه بودش!
    من به قبله این با کیفیت پرده ای این انیمیشن رو دیده بودم و میگم نسخه کیفیت خوبش فوق العاده فرق میکنه اصلا ! :دی یعنی این طور که من امروز به هادوک خندیدم قبلش نخندیده بودم :دی
    واقعا حیفه که این انیمیشن تو اسکار نیستش و جان ویلیامز مثله همیشه نامزد بهترین موسیقی شده و این انیمیشن اصلا نامزد بهترین انیمه نشده واقعا حیفه!
    یعنی چی این تکنولوژی رو هنوز به عنوان اینمه قبول ندارن نامردا خوبه اسپیلبرگ یکی از این اعضای اکادمی هستا دههههههههه
    اما جالب بود تکنولوژِی توپ سفید و مویشن پیکچری که رو این اثر استفاده شده بود در یک کلام عالی از اب دراومده بود و لذت تماشای یک فیلم رو داشتی حس میکردی نه انیمیشن رو ! وقتی پشته یه انیمه اسپیلبرگ و پیتر جکسون حضور دارن نباید بیشتر از این انتظار داشت و بگم که از همین الان منتظره دو نسخه دیگه این انیمه هستم زود بسازید که باز میخوام بخندم ....

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

1CHAMPION آواتار ها
    وضعیت : 1CHAMPION آنلاین نیست.
    سپاس ها : 15,219
    سپاس شده 12,849 در 4,447 پست
    یاد شده
    در 30 پست
    تگ شده
    در 953 تاپیک

پاسخ : معرفی انیمیشن Tintin: Secret of the Unicorn در سال 2011 (اختصاصی سینماسنتر)

خب بالاخره به آرزوم رسیدم و تونستم امروز این انیمیشن زیبا رو بخرم و ببینمش،البته نسخه دوبله ش رو که خیلی هم سریع اومده به بازار ایران!
    فقط حیف که کیفیت خیلی خوبی نداشت
    باید بگم فوق العاده زیبا بود و نمونه ش رو ندیده بودم،خیلی مشخص نبود که انیمیشن ـه یا فیلم سینمائی! و این جمله سروش کاملا درسته و بدجور تائید میشه!
    این انیمیشن از تکنولوزی متفاوتی استفاده میکند که آکادمی این تکنولوژی را برای انیمیشن قبول ندارد
    در یک کلام عالی از اب دراومده بود و لذت تماشای یک فیلم رو داشتی حس میکردی نه انیمیشن رو !
    این انیمیشن برای من خیلی خاطره انگیز بود و چیزهائی رو به یادم آورد که خیلی وقت بود فراموششون کرده بودم،مثل اون دوتا کاراگاه! و اون دزد کیف قاپ و...
    یاد قدیمها به خیر ! اون دوران کتابهاشو میخوندیمو لذت میبردیم،چندین جلد هم داشت! اینطور که مشخصه میخوان اون داستانها رو به صورت انیمیشن در بیارن که این مساله من و بقیه دوستداران تن تن رو خوشحال میکنه
    منم مثل سروش از کاراکتر هادوک خیلی خوشم میاد،طنز این انیمیشن رو یه تنه به دوش کشیدمخصوصا تو صحنه ای که با اون اسلحه سد رو خراب کرد و من از خنده داشتم تلف میشدم

پ.ن تن تن و راز اسب شاخدار=جشنواره دماغهای بزرگ،دراز و خنده دار
    ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ شاد بودن بزرگترین انتقامی است که می توان از زندگی گرفت ▂ ▃ ▄ ▅ ▆

joker آواتار ها
    وضعیت : joker آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3,635
    سپاس شده 4,006 در 1,164 پست
    یاد شده
    در 12 پست
    تگ شده
    در 994 تاپیک

ما نیز این تن تن را دیدیم و جالب بود البته خیلی با داستان کتاب فرق میکرد ولی در کل یه تجدید خاطره بود.البت به نظر من خیلی هم هیجان نداشت میتونست خیلی بهتر باشه.
    کیفیت تصاویر هم که دیگه بچه ها گفتن عالی بود ادم فکر میکرد فیلمه واقعیه ولی انتظار بیشتری از اسپیلبرگ داشتم.داستان فیلم تلفیقی از داستان کتاب های:خرچنگ طلایی,راز کشتی اسب شاخدار,گنج رد راخام بود و در اصل معرفی شخصیتا بود بشتر ولی بهتر بود کاراکتر منفی راستاپوپولوس بود.خطرناکترین دشمن تن تن در کتاب ها
    به هادوک هم که کلی خندیدیم مردک الکلی

7. کاربر روبرو از پست مفید joker سپاس کرده است .

منتظر یه تغییرم، یه تغییر بزرگ خیلی بزرگ
    ali.121 آواتار ها
    وضعیت : ali.121 آنلاین نیست.
    محل سکونت : قبلا در روستا و شهر زندگی می‌کردیم ولی حالا در اینترنت
    سپاس ها : 1,566
    سپاس شده 1,005 در 276 پست
    یاد شده
    در 7 پست
    تگ شده
    در 209 تاپیک

منم فیلم رو دیدم از نظر کیفیت یه کار عالی و در حد شاهکار بود ولی به نظرم داستان خوب پرداخته نشده بود سعی کرده بود یه داستان ساده رو به هر شکل شده بگه فقط در حدی که شخصیت هاش رو تو فیلم بتونه در بیاره تا دنباله هاش رو بتونه ادامه بده.
    به هر حال از اسپیلبرگ توقع بیشتری داشتم با اینکه کارگردان محبوبی برام نیست بازم توقع یه انیمه بهتر از این داشتم امیدوارم دنباله ی خوبی داشته باشه.

CaPiTaNo FuTuRo آواتار ها
    وضعیت : CaPiTaNo FuTuRo آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,386
    سپاس شده 1,579 در 349 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 885 تاپیک

متاسفانه این انیمیشن نه طرفدارهای انیمیشن رو راضی می کنه نه طرفدارهای تن تن رو.....
    البته تکنیک به کار رفته در ساخت انیمیشن جای تحسین داره....
    بهش 7 از 10 دادم.
    دیشب کاملا مطمئن شدم که اسکار حق رنگو بود....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)