مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفي فيلم Hugo سال 2011 (اختصاصي سينماسنتر)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: معرفي فيلم Hugo سال 2011 (اختصاصي سينماسنتر)

هر نتی که از عشق بگوید، زیباست... حالا سمفونی پنجم بتهون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست...
    Parnian آواتار ها
    وضعیت : Parnian آنلاین نیست.
    سپاس ها : 4,267
    سپاس شده 4,230 در 1,374 پست
    یاد شده
    در 4 پست
    تگ شده
    در 522 تاپیک

معرفي فيلم Hugo سال 2011 (اختصاصي سينماسنتر)

Hugo

محصول : امریکا
    سال تولید : 2011
    مدت : 128 دقیقه
    ژانر : درام - خانوادگی
    کارگردان : مارتین اسکورسیزی
    فیلمنامه نویس : جان لوگان
    تهیه کننده :
    مارتین اسکورسیزی
    اهنگساز : هاوارد شور
    فیلمبردار : رابرت ریچاردسون

بازیگران :
    آسا باترفيلد - كلوئه گريس مورتز - بن كينگزلي -ساشا بارون كوهن - ري وينستون - اميلي مورتيمر

هوگو، فيلمي خانوادگي، ماجراجويانه و درام است كه بر اساس رماني از برايان سلزنيك به نام The Invention of Hugo Cabret ساخته شده است. اين فيلم توسط مارتين اسكورسيزي كارگرداني و جان لوگان نوشته شده است و محصول مشترك گراهام كينگز جي.كي فيلمز و شركت Infinitum Nihil جاني دپ است. ستارگان فيلم عبارتند از: آسا باترفيلد، كلوئه گريس مورتز، بن كينگزلي، ساشا بارون كوهن، ري وينستون، اميلي مورتيمر و جاج لو.
    اين فيلم، اولين فيلم سه بعدي اسكورسيزي است كه در 23 نوامبر 2011 توسط پارامونت پيكچرز توزيع خواهد شد. اين فيلم به صورت هاي RealD 3D ،Digital 3D و نيز دو بعدي در سالن هاي منتخب ريليز خواهد شد.
    هوگو كابرت پسري يتيم است كه به طور مخفيانه در ميان ديوارهاي يك ايستگاه قطار در پاريس زندگي مي كند. زماني كه هوگو با يك ماشين شكسته برخورد مي كند، يك دختر غير عادي، و سرما، مرد را با دويدن به فروشگاه اسباب بازي محافظت مي كند. اما او گرفتار جادو مي شود، ماجرايي مرموز كه مي تواند همه اسرار او را در معرض خطر قرار دهد.

نامزد 11 جایزه اسکار در سال 2011 و نامزد بهترین فیلم سال

ترجمه: "parnian"
    تهیه مطلب: Scarface

این مطالب تحت کپی رایت سایت سینماسنتر منتشر شده است . لذا هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون اجازه نویسنده و سایت سینماسنتر www.cinemacenter.ir نقض آشکار قوانین کپی رایت محسوب می گردد

ویرایش توسط Parnian : 02-19-2012 در ساعت 09:48

2. 11 کاربر از پست مفید Parnian سپاس کرده اند .

3. # ADS

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,173
    سپاس شده 25,842 در 7,194 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پاسخ : معرفي فيلم Hugo سال 2011 (اختصاصي سينماسنتر)

عالی بود فیلم عالی حرف نداشتــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ عاشقتم اسکورسیزی عاشقتم فقط یک کلام!
    شاید این بهترین و بهترین فیلم اسکورسیزی نباشه شاید اصلا تو لیست بهترین های اسکورسیزی این در رده اخر قرار بگیره اما بدون هیچ شکی میگم این دوست داشتنی ترین فیلمش بود و خواهد بود! یعنی این فیلم رو باید دید و ازش لذت برد و حال کرد باهاش
    برای اولین بار اسکورسیزی رو هم تو یه فیلم دیدیم و از دیدنش هم کپ کردیم اصلا یه وضعی اصلا انتظار نداشتم اسکورسیزی تو یه فیلم بازی کنه وقتی اون صحنه رو که مارتین داشت فیلم میگرفت یا نمیدونم عکس میگرفت رو دیدم کپ کردم اصلا باورم نمیشد اسکورسیزی هستش خلاصه همون یه صحنه خیلی باحال بود
    الان داشتم نقد ایبرت رو میخوندم باهاش موافق هستم این فیلم فیلم اسکوریزی است و زندگی نامه اسکورسیزی و 100 البته زندگینامه ملیس یکی از اولین کارگردان های دنیای سینما و کسی که اولین فیلم تخیلی تاریخ سینما رو ساخت سفر به ماه بود فکر کنم اسمه دقیقش ! چقدر امروز فیلم قدیمی نشون داد تو این فیلم اسکورسیزی چقدر از باستر کیتون اسطوره سینمای صامت فیلم نشون داد چقدر از ملیس و برادران لومر فیلم نشون داد تو یک فیلم 2 ساعتی این اسکورسیزی حرف نداره
    از دیدن این فیلم یه حسه عجیبی بهم دست داد نمیدونم چطور بیانش کنم خیلی فیلمش دوست داشتنی بود بدجوری کاش وقتی این فیلم تو سینمای ایران اکران شد اونم به صورت سه بعدی میدیدمش کاش کاش دوباره اکران بشه
    خلاصه کلام دوستان این فیلم رو از دست ندید عالی است حرف نداره و از دیدنه زندگینامه مارتین اسکورسیزی در نقش هوگو کابرت لذت خواهید برد

روزی روزگاری من پسری رو دیدم به نام هوگو کابرت ......

سینماسنتر را در فضای مجازی دنبال کنید

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.
    تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه
    گروه بین المللی ستاره داوود

---------------

5. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

Ali آواتار ها
    وضعیت : Ali آنلاین نیست.
    سپاس ها : 2,597
    سپاس شده 3,699 در 655 پست
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط scarface نمایش پست ها
    عالی بود فیلم عالی حرف نداشتــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ عاشقتم اسکورسیزی عاشقتم فقط یک کلام!
    شاید این بهترین و بهترین فیلم اسکورسیزی نباشه شاید اصلا تو لیست بهترین های اسکورسیزی این در رده اخر قرار بگیره اما بدون هیچ شکی میگم این دوست داشتنی ترین فیلمش بود و خواهد بود! یعنی این فیلم رو باید دید و ازش لذت برد و حال کرد باهاش
    برای اولین بار اسکورسیزی رو هم تو یه فیلم دیدیم و از دیدنش هم کپ کردیم اصلا یه وضعی اصلا انتظار نداشتم اسکورسیزی تو یه فیلم بازی کنه وقتی اون صحنه رو که مارتین داشت فیلم میگرفت یا نمیدونم عکس میگرفت رو دیدم کپ کردم اصلا باورم نمیشد اسکورسیزی هستش خلاصه همون یه صحنه خیلی باحال بود
    الان داشتم نقد ایبرت رو میخوندم باهاش موافق هستم این فیلم فیلم اسکوریزی است و زندگی نامه اسکورسیزی و 100 البته زندگینامه ملیس یکی از اولین کارگردان های دنیای سینما و کسی که اولین فیلم تخیلی تاریخ سینما رو ساخت سفر به ماه بود فکر کنم اسمه دقیقش ! چقدر امروز فیلم قدیمی نشون داد تو این فیلم اسکورسیزی چقدر از باستر کیتون اسطوره سینمای صامت فیلم نشون داد چقدر از ملیس و برادران لومر فیلم نشون داد تو یک فیلم 2 ساعتی این اسکورسیزی حرف نداره
    از دیدن این فیلم یه حسه عجیبی بهم دست داد نمیدونم چطور بیانش کنم خیلی فیلمش دوست داشتنی بود بدجوری کاش وقتی این فیلم تو سینمای ایران اکران شد اونم به صورت سه بعدی میدیدمش کاش [-o< کاش دوباره اکران بشه
    خلاصه کلام دوستان این فیلم رو از دست ندید عالی است حرف نداره و از دیدنه زندگینامه مارتین اسکورسیزی در نقش هوگو کابرت لذت خواهید برد

روزی روزگاری من پسری رو دیدم به نام هوگو کابرت ......=p~
    سروش جان نمردیم و فیلم متوسط هم از اسکورسیزی دیدیم

من قبل از دیدن فیلم مهمترین سوال برام این بود که مگه میشه اسکورسیزی فیلم بسازه، مگه میشه فیلمش انقدر نامزدی اسکار داشته باشه و مگه میشه فیلم 175 میلیون دلاری فانتزی 3d ساخت و شکست تجاری خورد، اما مارتی بزرگ نشان داد که او همچنان استاد است، حتی در نساختن فیلم خوب و البته خوب هزینه کردن و فروش نکردن، هر چند که بهانه ساخت فیلم برای دخترش جالب بود اما جواب منطقی و قانع کننده ای نبود.
    باید بگم که اسکورسیزی بدترین فیلم عمرش رو ساخته، هیچ چیز فیلم در حد و اندازه های اسکورسیزی نیست اما چیزی که اون رو برای آکادمی جذاب میکنه اینه که فیلم خنثی است، با کسی کار نداره، نقد اجتماعی و حرف روز و ... نداره، به کسی طعنه نمی زنه و تازه کلی هم نوستالژی یادآوری می کنه
    شما فیلم رو 3d ندیدی، ما هم که دیدیدم جذبه خاصی برامون نداشت، البته که سلیقه خیلی تأثیر داره در دوست داشتن یا نداشتن یک فیلم.
    امیدوارم اسکورسیزی با این جوایز فریب نخوره و باز بره سراغ سینمای خودش: راننده تاکسی، گاو خشمگین، سلطان کمدی، رفقای خوب، دار و دسته و ...
    عرصه فانتزی رو هم برای اهلش خالی بذاره، اگر همین پروژه عظیم هیوگو رو می دادن به تیم برتون، با نصف این هزینه یه شاهکار تمام معنا می ساخت، قسم می خورم
    ویرایش توسط Ali : 02-18-2012 در ساعت 23:51 دلیل: مرتب سازی

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    سروش جان نمردیم و فیلم متوسط هم از اسکورسیزی دیدیم
    دقیقا منم همین رو تو سطر دومم گفتم این فیلم شاید بدترین اثر اسکورسیزی باشه اما واقعا جالب بود هیچ حرفی برای گفتن نداشت برا خودش میرفت فیلم جلو اصلا انتظار از بیننده فیلم نمیره که بشینه بهش یه ساعت فکر کنه که چی شد اصلا چی کار کرد این چرا این طوری شد اون چرا از اونجا زد بیرون خداااااااااااا هنوز همه درگیره پایان بندی فیلم شاتر ایلند هستند که چطور تموم شد! اما این فیلم هیچی نداشت اومده بود که فقط مردم رو سرگرم کنه و بشینی ازش لذت ببری مثله یه کارتون و شعبده بازی که بارها توسط فیلم بهت گفته شد!

باید بگم که اسکورسیزی بدترین فیلم عمرش رو ساخته، هیچ چیز فیلم در حد و اندازه های اسکورسیزی نیست اما چیزی که اون رو برای آکادمی جذاب میکنه اینه که فیلم خنثی است، با کسی کار نداره، نقد اجتماعی و حرف روز و ... نداره، به کسی طعنه نمی زنه و تازه کلی هم نوستالژی یادآوری می کنه
    دقیقا فیلم هیچی نداره برا خودش اینور اونور میخوره به قول معروف بازیگرا برای خودشون قل میخورن میرن اینور اونور همین این فیلم اسکار نمیگیره اسکار ماله ارتیسته که باز اونم فیلمه خاصی نیستش و فقط صامت هستش که بارها تو همین فیلم نمایش داده شد

شما فیلم رو 3d ندیدی، ما هم که دیدیدم جذبه خاصی برامون نداشت، البته که سلیقه خیلی تأثیر داره در دوست داشتن یا نداشتن. امیدوارم اسکورسیزی با این جوایز فریب نخوره و باز بره سراغ سینمای خودش: راننده تاکسی، گاو خشمگین، سلطان کمدی، رفقای خوب، دار و دسته و ...
    این فیلم رنگ ولعاب خاصی نداشت مخصوصا صحنه های ساعت ها و قطار و گلها و..... شاداب کرده بود فیلمه رو دیدنش با سه بعدی حال میده نمیدونم چرا خوشت نیومده شاید به خاطر ایران باشه که شاید ترکوندن فیلم رو :دی

عرصه فانتزی رو هم برای اهلش خالی بذاره، اگر همین پروژه عظیم هیوگو رو می دادن به تیم برتون، با نصف این هزینه یه شاهکار تمام معنا می ساخت، قسم می خورم
    این فیلم ماله اسکورسیزی نبود دقیقا ماله برتون بود! زدی تو خال! اما برای کسب تجربه هم بد نبود اسکورسیزی بسازه :دی
    من که فیلم رو دوست داشتم :دی

یه صحنه هم از حضور اسکورسیزی تو فیلم بزاریم که من یکی که کپ کردم وقتی دیدمش

مارتین اسکورسیزی سلطان سینما

پ.ن: دارم به این نتیجه میرسم که معیار اسکار برای تقدیر از اسکورسیزی میزان بد و ضعیف بودن فیلم هاشه، با این حساب اگر مارتی مثلا تویلایت رو می ساخت فکر کنم تو بخش بهترین فیلم خارجی زبان هم نامزدش می کردن، بعید نیست!
    سلطان هالییود بعد از هیچکاک بدون هیچ شکی این مرده: همین امروز فیلم هوگو رو دانلود کردم و میخوام یا امشب ببینمش یا فردا به هرحال این فیلم رو هم به زودی خواهم دید شاید دیدن اسکورسیزی در یک فیلم سه بعدی تعجب برانگیز باشه اما باز اون اسکورسیزی هستش شاید فیلمش کودکانه باشه اما اون با این فیلمش ادای احترامی به سینماس کلاسیک کرده اونم در غالب سه بعدی! امیدوارم که بهترین کارگردان بشه اما اگه بشه واقعا خنده دار میشه بهترین فیلم هاش هیچی نمیدن به فیلم های کودکانش اسکار و..... میدن این واقعا ناراحت کننده است! اما در کل امیدوارم بگیره

اینو تو تاپیک سینمای هفته زدم :دی تو هم گفتیش :دی گفتم اینجا هم بنویسمش بد نیست :دی
    ویرایش توسط ScarFace : 02-18-2012 در ساعت 23:50

----------------------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

---------------

8. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

Ali

Ali آواتار ها
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط scarface نمایش پست ها
    این فیلم رنگ ولعاب خاصی نداشت مخصوصا صحنه های ساعت ها و قطار و گلها و..... شاداب کرده بود فیلمه رو دیدنش با سه بعدی حال میده نمیدونم چرا خوشت نیومده شاید به خاطر ایران باشه که شاید ترکوندن فیلم رو :دی
    نه سروش جان
    اتفاقا هم کیفیت فیلم خوب بود، هم سالن و هم 3d، سانسورم که در حد چند تا کات کوچولو داشت. مشکل از سینما نبود، مشکل دقیقا از خود اسکورسیزیه، نون اسکار کار خودش رو کرده، نمک گیر شده پدر بزرگ، اجبارا فیلم بد می سازه

پ.ن: دارم به این نتیجه میرسم که معیار اسکار برای تقدیر از اسکورسیزی میزان بد و ضعیف بودن فیلم هاشه، با این حساب اگر مارتی مثلا تویلایت رو می ساخت فکر کنم تو بخش بهترین فیلم خارجی زبان هم نامزدش می کردن، بعید نیست!

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

اتفاقا هم کیفیت فیلم خوب بود، هم سالن و هم 3d، سانسورم که در حد چند تا کات کوچولو داشت. مشکل از سینما نبود، مشکل دقیقا از خود اسکورسیزیه، نون اسکار کار خودش رو کرده، نمک گیر شده پدر بزرگ، اجبارا فیلم بد می سازه
    کلا که فیلم سانسور خاصی نداشت همین رو به راحتی میشه تو تلویزیون ملی نشونش داد تو برنامه کودک اما با اون حرفت که نمک گیر شده و .... مخالفم ! بدبخته این بشر کجا نمک گیر شده اگه نمک گیر بود که هرروز اسکار رو میدادن بهش نه اینکه بیان به فیلم داغونش مثل دپارتد اسکار بدن بعد راننده تاکسی بره تو باقالیا یا فیلمه شاتر ایلندش اصلا دیده نشه! اما بازم این مرد اسکورسیزی هستش و چیزی نمیشه بهش گفت :دی
    دانیل رادکلیف حرف باحالی زده :دی برگشت گفت ما باید تو هریپاتر چیکار میکردیم که بهترین میشدیم شاید یه اسکورسیزی میخواستیم

----------------------

---------------

Ali آواتار ها
    یاد شده
    در 3 پست
    تگ شده
    در 801 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ScarFace نمایش پست ها
    کلا که فیلم سانسور خاصی نداشت همین رو به راحتی میشه تو تلویزیون ملی نشونش داد تو برنامه کودک اما با اون حرفت که نمک گیر شده و .... مخالفم ! بدبخته این بشر کجا نمک گیر شده اگه نمک گیر بود که هرروز اسکار رو میدادن بهش نه اینکه بیان به فیلم داغونش مثل دپارتد اسکار بدن بعد راننده تاکسی بره تو باقالیا یا فیلمه شاتر ایلندش اصلا دیده نشه! اما بازم این مرد اسکورسیزی هستش و چیزی نمیشه بهش گفت :دی
    دانیل رادکلیف حرف باحالی زده :دی برگشت گفت ما باید تو هریپاتر چیکار میکردیم که بهترین میشدیم شاید یه اسکورسیزی میخواستیم
    پس بذار من سناریو رو یه جور دیگه برات تعریف کنم

راننده تاکسی که برا n سال پیشه
    اما وقتی مارتی دپارتد رو ساخت و اسکار رو برد، پیش خودش گفت: اِ اِ اِ ما این همه فیلم خوب ساختیم، اونوقت به این اسکار میدن، بعدش بازم پیش خودش گفت: شاید اسکار داره من رو می بینه!!! پس باز فیلم خودش رو ساخت یعنی جزیره شاتر؛ اما بازم دید که اسکار ندیدش، پس از این رابطه نتیجه گرفت که مشکل نام مارتین اسکورسیزی نیست، بلکه مشکل حرف های مارتی بزرگ تو فیلماشه، این شد که مارتی بزرگ تصمیم گرفت بدترین فیلمش رو بسازه و بعد که همه ی جوایز اسکار رو نامزد شد، این فرضیه هم به اثبات رسید که هرچه فیلم ضعیف تر، جایزه اسکار بیشتر. پایان
    فانتزی های من و مارتی

12. کاربر روبرو از پست مفید Ali سپاس کرده است .

Nikki69 آواتار ها
    وضعیت : Nikki69 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 84
    سپاس شده 284 در 65 پست
    یاد شده
    در 1 پست
    تگ شده
    در 87 تاپیک

دوستان یه سوال داشتم!
    الان تو تهران کدوم فیلم های سه بعدی نشون داده میشه؟
    کیفیتش چطوره؟ و تو کدوم سینما؟

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

پس بذار من سناریو رو یه جور دیگه برات تعریف کنم

راننده تاکسی که برا n سال پیشه
    اما وقتی مارتی دپارتد رو ساخت و اسکار رو برد، پیش خودش گفت: اِ اِ اِ ما این همه فیلم خوب ساختیم، اونوقت به این اسکار میدن، بعدش بازم پیش خودش گفت: شاید اسکار داره من رو می بینه!!! پس باز فیلم خودش رو ساخت یعنی جزیره شاتر؛ اما بازم دید که اسکار ندیدش، پس از این رابطه نتیجه گرفت که مشکل نام مارتین اسکورسیزی نیست، بلکه مشکل حرف های مارتی بزرگ تو فیلماشه، این شد که مارتی بزرگ تصمیم گرفت بدترین فیلمش رو بسازه و بعد که همه ی جوایز اسکار رو نامزد شد، این فرضیه هم به اثبات رسید که هرچه فیلم ضعیف تر، جایزه اسکار بیشتر. پایان
    فانتزی های من و مارتی
    با این حرفت یاده حرفهای اکبر عبدی تو سخنرانیش تو جوایز فجر افتادم که گفتش : من باید این جایزه رو سالها پیش میگرفتم تو جوانی میگرفتم که بدردمیخورد الان که بدردم نمیخوره کجای دلم بزارم این رو باید تو فیلم ادم برفی میگرفتم و قبل اون میگرفتم! چند سال پیش جایزه بهترین بازیگر رو دادن به (اسمه بازیگره یادم رفت:دی) اون که نه به خاطره فیلمه خوبش به خاطره فیلم الکیش که اصلا خوب نبود بعد بازیه من دیده نشد کاش حداقل به فیلمه خوبش میدادن نه این فیلمه الکی که توش بازی کرده بود به بازیش تو یه فیلمه خوب میدادن دله ادم نمیسوخت! خیلی جالب گفت اینهارو
    دقیقا این حرفها در وصف حال مارتی هستش و بس :دی
    ویرایش توسط ScarFace : 02-19-2012 در ساعت 00:20

----------------------

---------------

15. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

Ali

آنقدر قدرتمند باشيد كه هيچ كس نتواند آرامش ذهني تان را به هم بريزد. از كتاب "كليد" اثر "جو ويتال
    FFKIA آواتار ها
    وضعیت : FFKIA آنلاین نیست.
    سپاس ها : 11,414
    سپاس شده 25,940 در 4,667 پست
    یاد شده
    در 59 پست
    تگ شده
    در 751 تاپیک

متاسفانه این فیلم اصلا من رو جلب نکرد. لحظاتی از فیلم کاملا خواب آور و بدون هیچ جذابیتی سپری شد.
    واقعا نمیتونم بگم فیلم خوبی بود. اما درباره سینما میشه گفت که اثری نوستالوژیک اما کسل کننده بود.
    البته به این نکته هم باید توجه داشت که اسکورسیزی این فیلم رو از ابتدا هم برای تجاری بودن نساخته.

با این که این فیلم رو در سینما و با شرایط سه بعدی دیدم، اما باز هم این شرایط کمکی به جذاب بودنش نکرد.
    از دید من بعد از دپارتد اسکورسیزی از سینمای منتقدی که به لایه های در هم پیچیده و زیرین اجتماع نگاه میکرد، فاصله گرفت. فاصله ای که به سرعت اون رو به ورطه سینمای تجاری کشوند. البته هنوز چهارچوب های سینمای تجاری رو هم درست نشناخته.

به هر حال از دید من این فیلم اصلا فیلم خوبی نبود. همچنین به نظر من شایسته این همه نامزدی اسکار هم نبود.
    Они говорят: "Зло преобладает, когда хорошие люди не в состоянии действовать."
    Что они должны сказать, "Evil преобладает"

امروز می‌خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است.
    تزویر با لباس دیانت و تقوا به میدان می آید.
    تزویر سکه ای دو روست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است.
    عوام خدایش را میبینند،
    و اهل معرفت ابلیسش ...
    و چه خون دلها خورد علی (ع) از این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
    تزویر به شما امان میدهد تا مقاومتتان را بشکند،
    پس از تسلیم، شک نکنید، گردنتان را خواهد شکست.
    یا ایها الذین آمَنو ...آمِنو

سخنان پایانی مختار در جمع مردم کوفه

مرکز شبکه و امنیت پارت شبکه پرداز
    دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت
    دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه , هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)