سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh نگاهی چند به بهترین های جانی دپ!! (اختصاصی سینماسنتر)

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
نمایش شاخه ای11علاقمندی ها
  • 6 ارسال شده توسط Backstreetboy
  • 4 ارسال شده توسط Backstreetboy
  • 1 ارسال شده توسط Anti Trust

موضوع: نگاهی چند به بهترین های جانی دپ!! (اختصاصی سینماسنتر)

Riding to this world, all alone...
    Backstreetboy آواتار ها
    وضعیت : Backstreetboy آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,656
    سپاس شده 2,909 در 850 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

نگاهی چند به بهترین های جانی دپ!! (اختصاصی سینماسنتر)

Edward Scissorhands ساخته سال 1990

نقش وی در این فیلم
    : ادوارد دست قیچی

دلایل انتخاب این فیلم به عنوان یکی از بهترین های وی
    : برخی از بازیگران زیر گریم های سنگین و زیاد، گم میشوند. اما "دپ" اینگونه نیست، و به زیبایی، خود را با این موارد وفق میدهد و از آنها برای ساختن کاراترهایش استفاده میکند. که اینگونه کاری زیبا و دلکش ارائه میدهد.

لحظات سمبلیک
    : زمانی که "اد" مجسمه یخی یک فرشته را میتراشد، تراشه های این کار وی، باعث باریدن برف در حیاط پشتی میشود. در این لحظه، کیم (ویونا رایدر)، روی آن ها میرقصد.

جانی میگوید
    : "زمانی که Edward Scissorhands رو تموم کردم یادمه. در حالی که یک دختر داشت گریمم رو برای بار آخر درست میکرد، داشتم به آینه نگاه میکردم (putting on the appliances and the prosthetics). فکر میکنم که روز 90 ام، یا 89 ام از شروع فیلمبرداری بود. نگاه میکردم و گفتم : "اینه! دارم با این یارو خداحافظی میکنم، دارم با ادوارد دست قیچی خداحافظی میکنم". خنده دار بود، اما من یه جورایی ناراحت بودم."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Blow ساخته سال 2001

نقش وی در این فیلم
    : جورج یونگ

: خود "دپ" نیز این مسئله را قبول دارد و تصدیق میکند که، "دپ" از نظر افکار با اپراطور کوکائین، "یونگ"، ازتباط برقرار کرده بود، که به یکی از بهترین و زیباترین اجراهای "دپ" تبدیل شد.

لحظات سمبلیک
    : "باربارا" به "جورج" میگوید که "من دو سال وقت ندارم".

جانی میگوید
    : "در دنیایی که ما درش قرار داریم، زمانی که شانس خودش رو نشون میده، همونطوری که برای "جورج" خودش رو نشون داد، برای به دست آوردن مقدار بسیار زیادی پول که مالیات هم نداشت، زنی زیبا، خیلی چیزهای دیگه، آزادی و ... اون زمان خیلی وسوسه انگیزه. البته من (مواد رو) امتحانش کردم. سهم خودم رو ازش داشتم، اما حقیقتا اونچیزی که میخواستم نبود.
    زمانی میرسه که همه ما به جایی در زندگی میرسیم که با یک "نقطه برگشت" مواجه میشیم. چیزاهایی داشتم که در زندگیم اونجوری که باید، نبودن. موزیک رو در زمان مناسب درک نکردم. اما یک امکان خیلی خوبی وجود داره که بخوام، توی راهی که "یونگ" رفت، برم. "

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

What’s Eating Gilbert Grape ساخته سال 1993

نقش وی
    : گیلبرت گریب
    دلایل انتخاب این فیلم به عنوان یکی از بهترین های وی : حتما چیزی وجود داشته که این نقش را "لئوناردو دیکاپریو" - که در یک صحنه سرقت، بسیار یبا نقش یک برادر معلول، به نام "آرنی"، را بازی کرده - بازی نکرده است. به خاطر اعتبارش، "دپ" نقش خودش را در قالب یک فرد جوان که با موجودیت خود در حال درگیری است، کنترل کرد.

لحظات سمبلیک
    : هنگامی که "آرنی" از یک برج آبی بالا میرود و از پایین آمدن خودداری میکند، و گیلبرت برای فریب وی برای راضی کردن "آرنی"، شروع به شعر خواندن در یک بلندگو میکند.

جانی میگوید
    : "در ظاهر، "گیلبرت گریب" یک فرد نرمال به نظر میرسد، اما من به چیزی که در درونش میگذشت علاقه مندم، به خشم و خصومتش که تنها یکی دوبار در فیلم توانست آن را نشان دهد.
    من احساسی را که ناشی از گیر افتادن در یک مکان، چه از لحاظ جغرافیایی و چه روحی، میفهمم. من خشمی را که برای فرار کردن از آن است، فرار کردن از همه و هرچیزی که میدانید و شروع یک زندگی جدید را درک میکنم.

Donnie Brasco
    ساخته سال 1997

نقش وی
    : دنی براسکو / یوسف دی.پیستون

: "دپ" با سرسختی هایی ادغام شده، در برابر "آل پاچینو" بازی میکند و هیچگاه از نقشش منحرف نمیشود. وی همچنین - به طرزی قابل قبول – از اینکه بین پلیس و گانگسترها گیر افتاده تا حدودی شکنجه میشود.

لحظات سمبلیک
    : "چه کسی این جنگ لعنتی رو برد؟". "دنی" در رستوران ژاپنی از درآوردن کفش خود سرباز میزند، چراکه در چکمه خود میکروفون کار گذاشته.

جانی میگوید
    : "دنی برازکو، فیلمی عالی بود. من زمان زیادی رو با "دنی برازکو" و "جو پیستون" واقعی گذروندم. برازکو اسم جعلیش بود.
    ریتم جالبی تو سخنرانیش داره. تمام سعیم رو کردم تا بتونم مثل اون باشم. خیلی به خودم برای این کار فشار آوردم. اون اینطوری بود و من تظاهر میکردم که مثل اونم".

Ed Wood
    ساخته سال 1994

نقش وی
    : اد وود

: این کار دومین همکاری "دپ" با "تیم بورتون" بود. تاثیرات متقابل وی و "مارتین لاندا" چیزهایی بودند که سینما در رؤیای خود میدید.

لحضات سمبلیک
    : "عزیزم، یه سورپرایز برات دارم". "اد" به همسرش فرصت میدهد تا نوشته او را بخواند.

جانی میگوید
    : "اد وود یک تجربه عالی بود. میدونم که فکر میکنید دارم حرف مفت میزنم، چون همه بعد از یه فیلم این حرف ها رو میزنن. اما واقعا برام اینطوری بود. و همینطور برام یه فرار عالی از بازی کردن در نقشهای ناراحت کننده ای مثل "گیلبرت گریب" بود.

به زودی قسمت دوم این مطلب نیز منتشر خواهد شد منتظر باشید...

ScarFace, FTSAMO, AloneDreamer و 3 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

2. 8 کاربر از پست مفید Backstreetboy سپاس کرده اند .

3. # ADS

Riding to this world, all alone...
    Backstreetboy آواتار ها
    وضعیت : Backstreetboy آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,656
    سپاس شده 2,909 در 850 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 479 تاپیک

پاسخ : نگاهی چند به بهترین های جانی دپ!! (اختصاصی سینماسنتر)

Pirates Of The Caribbean: Curse Of The Black Pearl ساخته سال 2003

نقش وی
    : کاپیتان جک اسپارو

: همه میگفتند این کار انجام نمیشود، اما واگذار کردن آن به "دپ" خلاف آن را ثابت کرد. بازی کردن نقش کاپیتان جک اسپارو، فردی گیج و بی مصرف، یک حقه برای نجات دادن سه قسمت بعدی این فیلم بود.

لحظلات سمبلیک
    : اسپارو قایق خود را، در حالی که دارد غرق میشود، به اسکله میرساند. در حالی که حتی پلک نمیزند، قدم بر روی اسکله میگذارد.

جانی میگوید
    : " از نظر من آن مردها دنبال گنج نبودند. دزدان دریایی دنبال نهایت آزادی بودند. آنها ستاره های قرن 18 بودند. اینطوری بود که من به بزرگترین ستاره تاریخ تبدیل شدم و "کیث ریچارد" از نظر من خودش یک دزد دریایی بود.
    من قسمتی از "کیث" رو با یک شخصیت کارتونی، "په په لی پیو" – یک راسو که عاشق یک گربه میشه و گربه نمیتونه اونو تحمل کنه - روی هم ریختم. من از "په په" استفاده کردم، چون اون فقط واقعیت خودشو میدید. این قسمتی از کاراکتر "جک" هم بود."

---------------------------------------------------------------------------------

Fear And Loathing In Las Vegas ساخته سال 1998

نقش وی
    : رائول دوک

: در اصل "جک اسپارو" برای بزرگسالان،Fear And Loathing "دپ" را فردی متناسب با نقش های گوناگون نشان داد. که در این فیلم در نقش یک فرد معتاد و مست بازی کرده بود.

لحظات سمبلیک
    : "ما به اینجا اومدیم تا رؤیای آمریکایی رو پیدا کنیم". رائول وگاس را به آغوش میکشد.

جانی میگوید
    : "چیزی که سرگرمی ایجاد میکنه اینه که چیزی رو امتحان کنیم که هنوز مغلوب مرگ نشده باشه. امتحان کردن یه چیز متفاوت. منظورم اینه که، ریسکش چیه؟ ریسکش اینه که یا باصورت میخورین زمین، یا خودتونو به کشتن میدین، یا اینکه اخراج میشین. اما همیشه چیزای دیگری هم در این بین هست.
    با کاراکتر هایی مثل "رائول دوک" در Fear And Loathing، شانس موفقیت، در یک زمان معین پیش میاد."

---------------------------------------------------------------------------------

Once Upon A Time In Mexico ساخته سال 2003

نقش وی
    : سندز

: "دپ" در یک نقش جالب دیگر ظاهر شد و در این فیلم که دنباله ای از Desperado محسوب میشود، تمام برنامه های سینماها را تصاحب کرد. خود این فیلم یک وصله به داستان قبلی اش نیست.

لحظات سمبلیک
    : "همینه بچه!". "سندز"ِ کور، هنوز برای انجام کاری که خسارات زیادی دارد، برنامه ریزی میکند.

جانی میگوید
    : "وقتی که اکی رو دادم، (به کارگردان، رابرت رادریگز) جهتی رو که میخواستم با کاراکتر پیش برم رو گفتم. من گفتم : "اگر خوب بود بهم بگید، من نمیخوام به جایی (جهتی) برم که شما نمیخواید.
    من ایده توریست دائمی رو بیان کردم. توریست ناراحت. توریست تلخ مزاج. کسی که لاقه شدیدی به تی شرتها و کوله پشتی های طرفدارانه دارد (fanny packs).
    من اون رو کسی میدیدم که خیلی عوضیه. کسیه که لباسهای مبدل میپوشه تا مردم راجع به لباساش نظر بدن و اون، اونا رو بکشه. (دستش را مانند تفنگ اشاره میکند) بنگ! به همین راحتی!

Don Juan DeMarco ساخته سال 1995

نش وی
    : دون خوآن

: "دپ" جادوی سرخ شدن گونه به خاطر خجالت را، به عنوان یک فرد جوان، به خوبی اجرا میکند. وی حد فاصل بین بازی کردن، تنها برای سرگرم کردن، و بازی کردن، به صورت واقعی، را به خوبی میداند. هنگامی که وی این نقش (در این فیلم) را بازی میکند، برق از سر شما میپرد.

لحظات سمبلیک
    : "دون خوآن" یک غریبه (یک زن) را در رستوران فریب میدهد، به سادگی و با لمس کردن دستهای وی.

جانی میگوید
    : "من رو انتخاب کرد. پیش من اومد. "مارلون براندو" احتمالا بزرگترین بازیگر در طول 2 قرن اخیره. اما تفکرش مهمتر از بازی کردنه.
    طوری که خودش به چیزها نگاه میکنه، درمورد چیزها قضاوت نمیکه، فقط ارزیابیشون میکنه. ایشون مرتبه اهمیت ... کی الآن مهمترینه؟ مسیح ... ایشون به مهمیه استیون هاوکینگه."

Sleepy Hollow ساخته سال 1999
    نقش وی : ایچباد کرین
    دلایل انتخاب این فیلم به عنوان یکی از بهترین های وی : همکاری دوباره با "تیم بورتون"، "دپ" را به مناطق وحشی برد. در این فیلم نقش پلیسی را بازی میکند که، زیاد به این ماموریت ربطی ندارد.

لحظات سمبلیک
    : "این یه سوارکار بی سَره...این یه سوارکاره، یه مُرده...بی سر!" ایچباد در تخت خود از ترس یک چیز ترسناک و در عین حال ماورائی به در چندک زده...

جانی میگوید
    : "تیم و من میدونستیم میخوایم چیکار کنیم، به خاطر روشی که با هم کار میکنیم، ما میخواستیم که تو این کار هر چقدر که ممکنه طنز به کار ببریم. موقعیت های خوبی برای این کار وجود داشتن که با توجه به متن از بین رفتن. ما هم برای اینکه فیلم رو اونجوری بسازیم دیوونه شدیم.
    من یه جورایی خوشحال بودم که میخوام یه بینی دراز و کوشهای بزرگ بپوشم (برای گریم). ظواهر شخصیت اصلی "ایچباد کرین" در کتاب "واشنگتون ایروینگ" خیلی زیبا نوشته و توصیف شده. پس آره. من میخواستم که اون نقش رو بازی کنم. اما رده بالاهای "پارامونت" (انگار که با این کار موافق نباشند) سکوت کرده بودن."

Cry Baby ساخته سال 1990

نقش وی
    : بچه گریان

: فقط نگاهش کنید. موهای روغن خرده و مدل آنها، استخوانهای گونه شیشه ای و با نمک، فک پیش آمده. "دپ" انگار که همین الآن درست از دهه 50 آمده است. یک سمبل متولد شده است.

لحظات سمبلیک
    : "بو هو ی بزرگ (The Big Boo-Hoo)" در صحنه ظاهر میشود و جمعیت را شلاق میزند.

جانی میگوید
    : "یک تجربه عالی. من جان (واترز، کارگردان) را یکی از دوستای خودم میدونم. اما، کسی نمیتونه بگه که تونسته در یک زمان با "ایگی پاپ"، "پاتریشا هرست"، "پالی برگن"و "جان واترز" سر یک میز نشسته باشه. من پاتریشا رو دوست دارم. به نظرم آدم خوبیه. خیلی، خیلی، خیلی آدم خوبیه. یه جورایی گلوم پیشش گیر کرده".

ScarFace, 1CHAMPION, FTSAMO و 1 کاربر دیگر به این پست علاقمند بوده اند.

5. 8 کاربر از پست مفید Backstreetboy سپاس کرده اند .

Anti Trust آواتار ها
    وضعیت : Anti Trust آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8,365
    سپاس شده 7,934 در 2,131 پست
    یاد شده
    در 10 پست
    تگ شده
    در 952 تاپیک

پاسخ : نگاهی چند به بهترین های جانی دپ!! (اختصاصی سینماسنتر)

عالی بودددد...مرسی.
    واقعا باعث شد علاقه ای که به جانی دپ دارم فرا زمینی بشه وقتی این مطلب رو خوندم
    AloneDreamer به این پست علاقمند بوده است.

7. کاربر روبرو از پست مفید Anti Trust سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)