سلام مهمان گرامي؛

دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم، با توجه به این که شما به صورت مهمان به انجمن سینماسنتر وارد شده اید براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
مرجع تخصصی سئو سپهر صنعت سهند Navid Mirzaaghazadeh معرفی Ben-hur

CinemaCenter Navigation Bar & SlideShow

دوربین مداربسته , نظارت تصویری , حفاظت پیرامونی , اعلام و اطفاء حریق , شبکه و زیرساخت  طراحی دیتاسنتر , یو پی اس , برق بدون وقفه 

هوشمند سازی ساختمان , دوربین مدار بسته , طراحی وب سایت , سئو سازی , کابل هلوکیبل , اعلام حریق , پیاده سازی دیتاسنتر

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
نمایش شاخه ای3علاقمندی ها
  • 1 ارسال شده توسط PHOENIX
  • 1 ارسال شده توسط Eliya
  • 1 ارسال شده توسط H Seven

موضوع: معرفی Ben-hur

هیچ وقت به رفقات خیانت نکن و سعی کن دهنتو ببندی (رابرت دنیرو : رفقای خوب)
    ScarFace آواتار ها
    وضعیت : ScarFace آنلاین نیست.
    سپاس ها : 10,060
    سپاس شده 25,647 در 7,116 پست
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

معرفی Ben-hur

Ben-hur
    Director :
    William Wyler
    actor : Charlton Heston
    Stephen Boyd
    ImDB

ویرایش توسط ScarFace : 08-23-2010 در ساعت 09:28
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ScarFace سپاس کرده است .

3. # ADS

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

واقعا نمیدونم درباره ی این فیلم چی بگم من
    فیلمی که به تنهایی از بین 15 اسکار 11 تاشو برنده شده چی میشه گفت
    ترو خدا
    شاهکار سینمای هالیوود که فکر کنم کمتر کسی اسمشو شنیده
    هرکی ندیده یه عمرش برفناست يکم اونور تر از فنا
    خلاصه داستان : زمان حيات حضرت مسيح . در روز ورود فرمانده جديد منطقه‏ى اورشليم ، به طور اتفاقى تكه سفالى از پشت‏بام خانه‏ى « بن‏هور » ( هستن ) مى‏افتد ، اسب فرمانده رم مى‏كند و او را بر زمين مى‏زند . خانواده‏ى « بن‏هور » به زندان مى‏افتند و خودش به بردگى فروخته مى‏شود ...
    شرح فيلم : يكى از پرآوازه‏ترين فيلم‏هاى « باشكوه » تاريخى ، كه با يازده جايزه‏ى اسكارى كه مى‏گيرد ، يكى از ركوردداران اين « نمايش » سينمايى هم به شمار مى‏آيد . فيلم صحنه‏هايى بسيار جذاب هم دارد كه مشهورترين و مرعوب كننده‏ترين‏شان ، فصل مسابقه‏ى ارابه‏رانى است كه اندرو مارتن ( در واقع ، سرجولئونه ) كارگردانى‏اش كرده و كاملا متمايز از بقيه‏ى صحنه‏هاى فيلم به نظر مى‏رسد . نسخه‏ى قبلى رمان لووالاس ، به كارگردانى فرد نيبلو ، محصول سال 1926 بود .
    ویرایش توسط ScarFace : 09-15-2010 در ساعت 13:21
    ای خدا دمت گرم ما رو بفرست به مرحله ی بعد دیگه!! این مرحله که همش غولــــــــه!!!
    ----------
    دم ازبازی حکم میزنی!دم ازحکم دل میزنی!پس به زبان"قمار"برایت میگویم!قمار زندگی را به کسی باختم که"تک" "دل" را با"خشت"برید!جریمه اش"یک عمر" حسرت"شد!باخت ِ زیبایی بود!یاد گرفتم به "دل"،"دل" نبندم!یاد گرفتم از روی"دل"حکم نکنم!"دل"را باید" پر"زد جایش"سنگ"ریخت"که با"خشت""تک پری" نکنند.

5. 2 کاربر از پست مفید ScarFace سپاس کرده اند .

PHOENIX آواتار ها
    وضعیت : PHOENIX آنلاین نیست.
    سپاس ها : 1,914
    سپاس شده 1,552 در 525 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 5 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : معرفی و دریافت Ben-hur

به به ، مگه مي شه فيلمهاي چارلتون هستون رو نديد گرفت .. قهرمان بن هور ، ده فرمان ، ال سيد و ....

وقتي فيلمهاي قديمي از اين دست رو نگاه مي كنم ، واقعا حيرت مي كنم از هنرشون ، با اون تجهيزاتِ كم اون موقع سينما چه فيلمبرداريهاي عظيمي داشتن ، چه بازيهاي قوي اي داشتن ، در نهايت سادگي هنرپيشه ها.
    پرنسس بن هور هم از همين قبيل فيلمهاست.نجيب زاده اي كه بر اساس فطرت راه پاكي رو طي مي كنه و در نهايت مسيح رو ملاقات مي كنه و مادر و خواهرش هم توسط اين پيامبر عشق شفا پيدا مي كنن. حتي مقوله دين ، پيامبر ، معجزه در فيلم اون زمين هاليوود اينقدر زيبا به تصوير كشيده مي شه .
    اين دسته فيلمها تكرار ناپذير هستن.

آدم كيف مي كنه از عظمت صحنه هاي فيلم

amira75 به این پست علاقمند بوده است.

7. 2 کاربر از پست مفید PHOENIX سپاس کرده اند .

Eliya آواتار ها
    وضعیت : Eliya آنلاین نیست.
    سپاس ها : 8
    سپاس شده 105 در 34 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 4 تاپیک

پاسخ : معرفی و دریافت Ben-hur

من هم این فیلم را دوست دارم اصولاً ویلی وایلر فیلمساز دوست داشتنی هست . چارلتون هستون هم در این فیلم خوش درخشید و اسکار گرفت گرچه میشه گفت نقشهای بهتری هم داشته البته بجز ده فرمان . هستون شخصیت قابل ستایشی است او هم بازیگر قابلی بود و هم یک فعال سیاسی - اجتماعی خوب . من هم با نظرت موافقم . کلاً دهه 50 میلادی هالیوود و استودیوهای فیلم سازی نظیر همین سازندگان بن هور ، مترو گلدن مایر و برادران وانر دوره طلایی را برای سینما جهان رقم زدند .

9. کاربر روبرو از پست مفید Eliya سپاس کرده است .

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

پاسخ : معرفی Ben-hur

سال : 1926امريكا / درام / تاريخى‏
    سياه و سفيد و رنگى / 151 دقيقه / صامت
    بازيگران عمده: رامون نووارو، فرانسيس ز. بوشمن، ليووايت و چارلز بلچر.
    كارگردان: فرد نيبلو.
    خلاصه داستان: رم باستان. جوانى يهودى به نام « بن هور » ( نووارو ) رابطه‏ى نزديكى با « مسالا » ( بوشمن )، افسر ارتش، برقرار كرده است. اما پس از اين كه « مسالا » به مذهب « بن هور » پى مى‏برد، او را از خود مى‏راند. اندكى بعد، بر اثر سقوط اتفاقى آجرى از لبه‏ى بام خانه‏ى « بن هور »، يكى از ژنرال‏هاى ارتش به قتل مى‏رسد و تمام خانواده دستگير مى‏شوند.
    شرح فيلم: عظيم‏ترين فيلم زمانه‏ى خود، بر مبناى رمان محبوب ژنرال والاس كه در سال 1880 به چاپ رسيده بود. فيلم نزديك به 4 ميليون دلار هزينه برداشته بود. به طورى كه حتى فروش فوق‏العاده ( اكران اول: 9 ميليون دلار ) هم ( با توجه به سهم سينماداران و وراث ژنرال والاس ) جبران هزينه‏ها را نكرد. ويليام وايلر، يكى از دستياران كارگردان در صحنه‏ى ارابه‏رانى، سى و چهار سال بعد فيلم را با موفقيت بازسازى مى‏كند.

----------

ScarFace آواتار ها
    یاد شده
    در 50 پست
    تگ شده
    در 758 تاپیک

جعبه مدال ها

وقتی از فیلمی از اسکار از تاریخ به میان میاد همیشه اول این فیلم ها و تو اون لیست موجود همیشه بن هور تو 10 تای اول قرار داره و شاید هم صدر این لیست
    یادمه بچه بودم این فیلم و فیلم السید تا از دیدنی ترین فیلم های جهان رو به صورت VHS و دوبله داشتیم و اون قدر پدرم این دوتا فیلم رو دوست داشت که حد نداشت
    همیشه به خودم میگفتم از چی این فیلم خوشش میاد اخه این چی داره سیاه سفید چرت و پرت حالم از این دو فیلم بهم میخورد هر دفعه هم بابام اسم فیلم میاورد این دوتا میومدن وسط
    یادمه چند سال پیش داشتیم فیلم VHS ها رو مینداختیم دور بابام این دوتا فیلم رو دید اومد ورداشت باز به خودم گفت ولکن ماجرا نیست !!!
    رفتم این دوتا رو به هر زحمتی بود گیر اوردم سی دیش رو ونشستم فیلم رو دیدم فیلم هر دو سره جمع 6ساعت 30 دقیقه شاید هم بیشتر باشه در یکچشم بهم زدن برام گذشت
    فردا باز دوباره دیدم فردای اون روز باز اما با جلو زدن دیدم
    اون قدر این دو فیلم بهم چسبیده بود که حد نداشت بعد به خودم میگفتم اره واقعا ارزش این همه دوست داشتن رو دارن واقعا فیلم های عالی هستند
    واقعا حق 11تا اسکار رو داره واقعا بازی چارلتون هستون (که بابام عاشقش بود) استثنایی بود
    واقعا بد نمیگن بهترین فیلم اسکاری تاریخ
    واقعا این فیلم حرف برای گفتن همیشه داره و خواهد داشت
    این نوشته رو الان نوشتم چون میخوام برای 5.6 مین بار بشینم این فیلم رو ببینم الان دی وی دی این فیلم تو لپ تاپ هستش و اماده برای نمایش
    ----------

کــــاش گاهی زنـــدگی هــم كليــد [◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►] داشت...!
    MiSS SAYTA آواتار ها
    وضعیت : MiSS SAYTA آنلاین نیست.
    محل سکونت : ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    سپاس ها : 10,643
    سپاس شده 16,549 در 4,216 پست
    یاد شده
    در 63 پست
    تگ شده
    در 850 تاپیک

جعبه مدال ها

مي دونم چي مي گي سروش ... واقعا درك مي كنم
    حسي كه من براي اولين بار نسبت به اين فيلم داشتم
    اما زماني كه خودم نشستم اين فيلم رو ببينم ، حتي ثانيه هاي هم نمي تونستم ازش دل بكنم و حتي ثانيه اي رو هم از دست ندادم
    واقعا نمي شه گفت كدوم لحظاتش قشنگ بود ... فكر كنم واقعا چند بار ديدنش هم كمه
    از تلاش و اراده بن بگم يا از سرنوشت و نجات و ....
    لحظات فوق العاده تو اين فيلم به مراتب به چشم مي خوره
    من بعد از 3 بار ديدنش هم حس مي كردم بار اوله اين فيلم رو مي بينم بس كه برام تازگي داشت

H Seven آواتار ها
    وضعیت : H Seven آنلاین نیست.
    سپاس ها : 329
    سپاس شده 166 در 74 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 502 تاپیک

یک فیلم بی نظیر دیگه از چارلتون هستون...یعنی من این فیلم قدیمی و کلاسیکو الانم که بخوام با سینمای ایرام مقایسه کنم ترجیح میدم سرمو بکوبم به دیوار...یعنی کسی هست که علاقه مند به موضوعات تاریخیه و اینو ندیده باشه؟؟؟باور کنین چهار یا پنج بار دیدمش...صحنه ارابه رانیش از ذهنم پاک نمیشه...هیجانش فوق العادس.حتما ببینینش

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با محبت، نه چندان با لطافت، اما وفادار!

amira75 آواتار ها
    وضعیت : amira75 آنلاین نیست.
    سپاس ها : 3
    سپاس شده 26 در 17 پست
    یاد شده
    در 0 پست
    تگ شده
    در 612 تاپیک

این فیلم فوق العاده است.مخصوصا بازی چارلتون هستون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده نموده اند: 0

There are no members to list at the moment.

کلمات کلیدی این موضوع